مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

گویش اپ نویسی


گویش اپ نویسی سوئیف(Swift) :
سوئیفت یک لهجه نرم افزار نویسی چندین روش ای برای گسترش Ios و Maغیر مجاز می باشد و کل سیستم دلیل های کمپانی اپل می باشد.این لهجه نرم‌افزار نویسی بوسیله کریس لاتنردر کمپانی اپل(Apple) پباده سازی و در سال 2014 معرفی شد تا مکان objective-c را بگیرد.سوئیفت درابتدا عهدوپیمان بخشید که همگی خیر های یک گویش نرم‌افزار نویسی را داشته باشد. طراحی اپلیکیشن در مشهد سوئیفت سرعت کد زنی برنامه نویس ها را ارتقا می دهد.و با دور و بر جالب خویش منجر راحتی برنامه نویس ها گردیده و به نوعی از خستگی آنان دوری میکند.از سایر قابلیت و امکان های سوئیفت ران تایم یا این که دیدن لحظه ای سود می باشد.یعنی دائما با تایپ کردن کد ها می‌توانید فیض آنرا مشاهده کنید.ولی سوئیفت جنبه های منفی نیز دارااست، یکی‌از آن‌ها یادگیری این گویش میباشد.شما عملا با یک گویش تماما تازه مواجه میباشید و می بایست آنرا فرا بگیرید.سوئیفت برای اپلیکیشن نویسی نرم افزار های ios و مک کاربرد دارااست.

لهجه اپلیکیشن نویسی جاوا اسکریپت (Java Script) :
لهجه اپلیکیشن نویسی جاوا اسکریپت یک گویش مفسر و شئ گرا میباشد.این لهجه هیچ ارتباطی با گویش جاوا نداشته و صرفا تشابه اسمی دارا‌هستند .ولی این گویش اپ نویسی بسیار مشابه به سی پلاس پلاس و جاوا می‌باشد.کاربرد مهم این گویش در وبسایت و صفحه های اینترنتی می‌باشد و برای پویا نمایی در سمت و سوی مخاطب از آن به کار گیری می نمایند.یکی کادر ورک های اساسی لهجه نرم‌افزار نویسی جاوا اسکریپت جی کوئری است.تا اینجای عمل با یک‌سری عدد از لهجه های نرم‌افزار نویسی اصلی در جهان آشنا شدیم.در مقاله‌ها بعدی با نرم افزار هایی برای اپلیکیشن نویسی آشنا خوا‌هیم شد .ضمنا می توانید از مقاله ها دیگر تارنما ما هم در این نصیب استعمال نمائید

چرا می بایست مبادرت به پباده سازی برنامه بیمه نمود؟
.تا سال 1395، نرم افزار های بیمه آنلاین خیلی دوست داستنی نبودند. همان گونه که در گزارش جهانی KPMG، 2016 (Pulse of Fintech) اعلام شد، صنعت بیمه از تکنولوژی های فناوری داده ها منسوخ گردیده به کارگیری می کرده و برای آپدیت شدن فراهم نبود. با این هم اکنون، در سال 1396، تقاضا برای اپ های بیمه ارتقا یافت. در صورتی‌که چه هنوز ایرادات متعددی راز روش وجود داشت، البته با دقت به زمان تازه گسترش کسب و فعالیت که به وجود آمده بود، این ایرادات قابل حل بودند.در سال 1397، استقبال یوزرها ارتقا یافت و پیش گویی های سال 1398 نیز بسیار امیدوارکننده می‌باشند. مبنی بر تقریب های دارای اعتبار انتظار می رود محبوبیت نرم افزار های بیمه همگانی در سال 1398 دستکم 4 درصد رویش نماید.به این ترتیب در شرایطی که کمپانی شما اپلیکیشنی برای کارها بیمه ای ندارد، وقت آن میباشد که شما نیز پباده سازی برنامه بیمه ای خویش را استارت نمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۶:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)