مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

هزینه تولید نرم افزار گوشی چقدر میباشد؟


هزینه تولید نرم افزار گوشی چقدر میباشد؟
اپ اندروید ارزان خیس میباشد یا این که اپ iOS ؟ طراحی اپلیکیشن در مشهد  آیا تولید نرم افزار گوشی، گارانتی دارااست؟ هزینه تولید نرم افزار غیر داینامیک چقدر میباشد؟ آیا اپ گوشی به جواز نیاز دارااست؟ آیا نرم افزار مستلزم رعایت ضابطه نسخه برداری رایت اثر ها دیجیتالی و غیر دیجیتالی میباشد؟


پرسش های فوق، یک سری مثال از صدها سؤالی میباشد که در ذهن هوا داران به پباده سازی و ایجاد نرم افزار موجود است و معمولاً آن‌ها را با موسسه ها پباده سازی اپ، مطرح مینمایند. آنچه مسلم میباشد، پباده سازی نرم افزار مثل طراحی وب، مستلزم رعایت ضوابط و قانون ها باطن سرزمین میباشد.

همانگونه که شما برای اخذ پول از یوزرها وب، بایستی جواز پرداخت الکترونیک از شرکت ها طرف قرارداد خزانه مرکزی داشته باشید.داشتن مدرک آرم اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در پباده سازی و ایجاد اپ هایی که مسائل مالی و اعتباردهی در آن مطرح میباشد، الزامی میباشد.همینطور هزینه تولید نرم افزار درین مورد ها متعدد میباشد.

یعنی شما نمی توانید فارغ از گرفتن مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت، اپی فعال‌سازی فرمائید که قابلیت و امکان اخذ و پرداخت پول دارااست و یا این که به فروش مال و سرویس ها بپردازید.علاوه بر این ها، در‌حالتی که شما قصد تبدیل کتاب چاپی به کتاب صوتی را دارید،می بایست علاوه بر کسب جواز سامانه سرامد،از صاحبان اثرها،جواز کتبی داشته باشید.

رسمی بودن نرم افزار
درواقع فعال‌ساز‌ی اپ، بسته به جور و قضیه نرم افزار شما، مستلزم کسب موافقت های رسمی یا این که موافقت هایی از سوی افراد حقیقی وواقعی یا این که حقوقی میباشد. این موضوع برای اپ­های شغل یابی، ارائه دهنده خدماتی که به نوعی به تندرست و امنیت جامعه دارای ربط میگردد، ضرورت بیشتری دارااست.

برای مثالً برای این که اپی برای داد و ستد سهام در بازار بورس و فرابورس کشور ایران راه‌اندازی نمائید، بایستی جواز کارگزاری از سازمان بورس و ورقه ها بهادار کسب فرمائید و به توده ۱۰۶ کارگزار قانونی کشور‌ایران در ۳۱ استان میهن بپیوندید.

در نوشته ی علمی نرم افزار های کسب و فعالیت می‌توانید با اشکال این نرم افزار ها آشنا گردید.

نباید در اولِ دستور دریافت مجوزها و استعلام های متفاوت سبب نگرانی شود. مگر اینکه ایده و برنامه عملیاتی شما خیلی مختص باشد. کمپانی ما مشاور نیکی برای هوا داران به پباده سازی اپ های ایده پرداز و نوآور با ایده های هیجان آور و یگانه میباشد.نرخ‌گذاری ایجاد نرم افزار یک کدام از دیگر از موردها مهم میباشد.

 

(نرخ‌گذاری اپ مایحتاج مشتری، یک فرایند مشارکتی میباشد. نیاز به خرد جمعی دارااست و مشتری نیز بایستی ایده و خواست خویش را به طور ظریف و مکتوب در چنگ طراحان اپ قرار دهد.)

معیارهای هزینه ایجاد نرم افزار
پباده سازی و ایجاد نرم افزار ها مثل پباده سازی و ساخت سایت یا این که لوح های فشرده،بسته به پروژه و گونه عمل و هنگامی که می بایست برای آن اختصاص یابد،نرخ‌گذاری و قیمت یابی می گردد.

قیمت یابی را نیز مجموعه های کارشناسی که وظیفه تولید بخش های متفاوت اپ را بر عهده دارا هستند انجام میدهند و درنهایت، هزینه تولید نرم افزار پایانی معلوم و به مشتری اعلام می‌شود. این فرایند، معمولاً پیاله تعدادی روز بعد از اخذ توصیه مشتری انجام میگردد در‌این یک سری روز ایده مشتری و شیوه اجرایی آن، قابلیت و امکان سنجی و باز بینی میگردد.

مشتریان، آرمان گرا می باشند البته ایده و مهارت آن‌ها در کنار تجربه و محتوا و دارایی ای که دارا‌هستند، بین زمان، این اذن را به آن‌ها برای کسب هدف ها آرمانی نمی دهد. این وظیفه موسسه ها پباده سازی اپ میباشد که با اعتنا به اشرافی که روی مارکت و نیازهای مخاطب دارا هستند، ایده پردازان و هوا داران به پباده سازی اپ را با حقیقت ها آشنا نمایند و ضمن دادن سرعت برای تجاری سازی ایده، هزینه ها را نیز کاهش دهند.

در نرخ‌گذاری تولید نرم افزار، موردها تحت تأثیر دارا هستند:

رابط کاربری مورد نیاز یک اپ یا این که به عبارتی ماجرا UI/UX؛
گرافیک موردنظر برای پباده سازی اپ؛
محتوایی که مشتری برای اپ در لحاظ می‌گیرد، از ساخت محتوا تا ویراستاری و لود و کدنویسی؛
تجهیزات نرم افزار
ترازو احاطه و مهارت کدنویس ها و مهندسان اپلیکیشن در پباده سازی دیتابیس و مشخصه های اپ.

نرخ‌گذاری به وسیله نیروی کارشناس
طراح یو ایکس (UX DESIGNER)، بسط دهنده اندروید (ANDROID DEVELOPER)، مهندس دیتا (DATA ENGINEER)، فرانت اند امور (FRONT-END DEVELPER)، متخصصان seo (بهینه سازی) و شبکه‌های‌مردمی (SOCIAL MEDIA)، تخصصی های ما یحتاج برای پباده سازی و ایجاد اپ می باشند که همگی در پروسه ساخت، شرکت کردن دارا هستند و تخصص و تجربه و مهارت هر کدام، در نرخ‌گذاری اپ، تأثیرگذار خواهد بود.

 

همینطور
در صورتی‌که اپ متبوع شما، بازی با گرافیک بالا و چندمرحله ای میباشد، به نرخ‌گذاری غیر وابسته نسبت به اپ های مرسوم بازار، نیاز دارااست.هزینه تولید نرم افزار در این باره ممکن میباشد مختلف باشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۱:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)