مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

سیستم آنلاین ایجاد نرم افزار های اندروید و iOS


سیستم آنلاین ایجاد نرم افزار های اندروید و iOS
اپ ساز چه چیزی است؟ اپ ساز یک سیستم آنلاین ایجاد طراحی اپلیکیشن در مشهد اندروید و iOS فارغ از علم برنامه نویسی می‌باشد. اپ ساز با اتکا به اقتدار فنی متخصصان خویش و با به کارگیری از آخری فناوری های روز عالم تلاش کرده تا بستری مطلوب را جهت ایجاد اپلیکیشنهای گوشی ساخت کند.

مورد ی عمل اپ ساز
شما میتوانید با یاری اپ ساز نرم افزار خویش را به هر شکلی و با هر امکاناتی که دلخواه تان میباشد بسازید و برای پباده سازی و ایجاد نرم افزار خویش نیازی به علم برنامه نویسی ندارید صرفا با تعقیب کردن فیلم های آموزشی و صفحه ها آموزشی ما به راحتی و فقط با چندین کلیک مبادرت به تولید نرم افزار خویش کنید.
شما علاوه بر ایجاد نرم افزار به طور خاطر گردیده میتوانید نرم افزار متبوع خویش را به ما پیشنهاد دهید. اپ ساز در کمترین عصر ماهر ترین نرم افزار ها را برای شما پباده سازی میکند. کافی میباشد به منوی پیشنهاد نرم افزار بروید و تقاضای خویش را تثبیت نمائید، تا همیاران ما در او‌لین زمان با شما تماس بگیرند.

هدف ها اپ ساز
اپ ساز کارایی داراست با به دستکم رساندن دوران عصر و کاهش مخارج ایجاد نرم افزار های گوشی به همه کسب و کارهایی که مستلزم رابطه طولانی تر با یوزرها/مشتریان خویش هستند، امداد کند. همینطور با دقت به انعطاف پذیری بسیار بالای هسته اصلی سیستم پلن هایی به طور بدون‌پول برای افراد حقیقی وواقعی نیز در حیث گرفته شده‌است، تا اشخاصی که قصد به کارگیری تجاری را این سیستم ندارند بتوانند به غرض خویش دست یابند.
انگیزه دیگری که ما در اپ ساز دنبال میکنیم، ایجاد شغل و امداد به کمپانی هایی میباشد که در حوزه های قابل انعطاف افزاری عمل میکنند؛ البته به هر دلیلی نمی‌خواهند در حوزه گوشی سپرده گذاری های سنگینی انجام دهند. ما با در چنگ قرار دادن ورژن ای بدون نقص از پلتفرم خویش در چنگ این مجموعه ها آن ها را کمک می‌کنیم تا بتوانند برای مشتریان خویش به ایجاد نرم افزار های سازمانی و متبوع خویش بپردازند.

 

برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۷:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)