مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

ایده های برتر برای طراحی اپلیکیشن سفر


مهاجرت به نقاط گوناگون عالم یک کدام از لذتهایی میباشد که جدیدا تبدیل به یک پروسه دوست داستنی میان مردم شده‌است. به خیال پیشرفت های حوزه تلفن همراه، و ورود تکنولوژی تلفن همراه به صنعت توریسم کیفیت سفرها ارتقا یافته و به ما این قابلیت را میدهد تا تمام جزئیات مهاجرت را از نخست تا آخر دربرگیرنده رزرو بلیط و جستجوی تور مطلوب را انجام دهیم.

فعالان اقتصادی به خیر می‌دانند که گردشگران یک مخاطب طراحی اپلیکیشن در مشهد در د انگیزه بسیار عالی می باشند که فایده خیر برای کسب و امور نیز میتوانند داشته باشند. شما نیاز وجود ندارد به تاسیس یک تاکسی مسافرتی بیاندیشید. تنها کافیست به پباده سازی نرم افزار هجرت تصور کنید.

در عین حالا، ما به شما مزایا و معایب این توصیه را مطرح میکنیم و قصد داریم چندین ایده برای نرم افزار های طرح ریزی هجرت و روندهای رو به رویش انها در سال 2019 را با شما درمیان بگذاریم.

دیده اندازها و فرآیند رویش تکنولوژی در صنعت توریسم

براساس یک نظرسنجی اعلام شد 45٪ از جواب دهندگان متبوع معتقدند که در سال 2019 قدرتمند به طرح ریزی هجرت با استعمال از تلفن همراه هوشمند خویش خواهند بود و بیشتراز 55٪ میپندارند که طولانی تر از تجهیزات نرم افزار های گوشی برای ترتیب دادن مسافرت و جزئیات مهاجرت استعمال می‌کنند. براین اساس منطقی میباشد که پباده سازی نرم افزار مسافرت را بدون شوخی بگیریم. این ایده به وضوح یک حوزه سپرده گذاری امید‌بخش میباشد که برای بخش اعظمی از مردم دلپذیر بوده و می‌تواند شما‌را به فایده اثبات برساند.

البته اولیه از همگی، ما پروسه اصلی رویش در صنعت توریسم، و همینطور نیازهای یوزرها و بضاعت و توان های ما برای پاسخگویی به آنان را تجزیه و بررسی می‌کنیم.

مبتنی بر آمار:

* دستکم 30 درصد از مردم از این که یک تلفن همراه هوشمند به جای آن، جزئیات سفرشان را طرح ریزی نماید استقبال می‌کنند. (آنان داده ها سفرشان و عادت ها و عشق و علاقه مندی های خویش رادر اختیار نرم افزار قرار می‌دهند).

* 50٪ از جواب دهندگان بر این باورند که سفرهای سفارش گردیده بوسیله نرم افزار طرح ریزی هجرت که با دقت به نیازهای شخصی طرح ریزی گردیده، آن ها را به رزرو تور ترغیب مینماید (حتی در صورتیکه آنان برای مهاجرت طرح ریزی نداشته باشند).

* 50 درصد از مردم مایل به برقراری رابطه با chatbot میباشند تا جواب سوالهای خودرا اخذ نمایند و مسائل مرتبط با مهاجرت خویش را سازماندهی نمایند (مانند رزرو بلیط، جستن سوئیت و بقیه اقدامات بی آلایش که یک chatbots می‌تواند انجام دهد.

* 84 درصد از موسسه ها برگزار کننده تور در هم اکنون طرح ریزی برای سپرده گذاری فعال در توسعه و گسترش رایحه پباده سازی نرم افزار های هجرت می‌باشند.

* بیشتراز 80٪ رزرو های غیر مترقبه با به کار گیری از تلفن های هوشمند ما انجام می‌گردد.

همان گونه که میبینید، طبق آمار فوق، صنعت طرح ریزی هجرت هنوز در هم اکنون تکامل میباشد. مردم مستلزم محصول ها مسافرتی نو می باشند و این قضیه بدین معنا میباشد تقاضاها و انتظارات از نرم افزار های مسافرت در آینده نزدیک بیش تر خواهند شد. از این زمان به کارگیری نمائید و یکی‌از این نرم افزار های را بسازید، چون مخارج توسعه و گسترش با اعتنا به منفعت آن قابل دیده پوشی میباشد.

در شرایطی که حقیقتا می‌خواهید درین عمل پیروز گردید، می بایست انتظارات مصرف کنندگان را فهم و شعور فرمائید.

فرآیند پرورش صنعت توریسم در سال 2019

حقیقت افزوده یا این که Augmented reality. حدود 64 درصد از جواب دهندگان خرسند خواهند شد تا قبلی از رزرو، یک تور مجازی از محل اقامت خویش ببینند. بدین ترتیب شما می بایست از تکنولوژی AR استعمال نمایید. شایسته ترین نرم افزار های هجرت دارنده خصوصیت های AR و VR می‌باشند. این یک مورد ارزان وجود ندارد.

هوش تصنعی و یادگیری ماشین. با به کارگیری از این رشته آوری ها، گردشگران به صورت فزاینده ای از نرم افزار های هوشمند مهاجرت در گوشی های خویش به کارگیری می‌نمایند که به نوعی دستیار آن ها بوده و آمال و نیازهای آن را پیش گویی میکند.

تجهیزات توسعه یافته و یگانه اضافه مسافران از ورود تکنولوژی های مرتبط با هجرت برای ریلکس خیس شدن هجرت خویش استقبال می کنند. مثلا، پیگیری و ردیابی آنلاین چمدان ها از روش نرم افزار (57٪ از یوزرها مایل به استعمال از چنین تجهیزات توسعه یافته ای در نرم افزار های گوشی خویش می باشند).

ارائه نکات اثر گذار. یوزرها عشق و علاقه دارا هستند اشکال پند ها و پیشنهاد هایی را که در هجرت مهم می باشند را بدانند. بطور نمونه نکات مهم برای برطرف شدن اختلال جت لگ در هجرت و یا این که شایسته ترین مکان های جالب و...

 

مبنی بر نمودار فوق، میبینیم که نرم افزار های هوشمند مسافرتی یک نوع بندی حقیقتا دوست داستنی با بیشتراز 85٪ طرفدار فی مابین مردم آمریکاست.

همان گونه که میبینید، منظره تقاضا و توسعه و گسترش موجود است و یک بازار امیدوارکننده و پرسود برای سپرده گذاری میباشد. و به خواسته اطمینان طولانی تر ما لیستی از ایده های گوناگون پباده سازی نرم افزار مهاجرت را ارائه می‌دهیم. که شاید تحت عنوان ایده های الهام بخش برای شما موءثر باشند.

 

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۰:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)