مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

مشاهده آفلاین ویدیو با نصب و راه اندازی اپلیکیشن نماوا روی ویندوز


نماوا سرویسی اهل ایران میباشد برای تماشای فیلم های اهل ایران تازه و فیلم های فرنگی با زیرنویس فارسی یا این که حتی دوبله گردیده که یوزرها میتوانند با خرید اشتراک و عضویت در برنامه از این خدمت استعمال نمایند. نماوا به غیر از خدمت پایین اینترنت، اپلیکشن های مختلفی برای سیستم استدلال های متعدد مانند کامپیوتر، سیستم دلیل تلفن همراه  طراحی اپلیکیشن در مشهد  و حتی تلویزیون های هوشمند ساخته که ما در‌این نوشته‌ی علمی از صاحبخانه فا مگ میخواهیم فراگیری دانلود و نصب نرم افزار نماوا برای کامپیوتر را برای شما توضیح دهیم. به این ترتیب به آسانی قدرتمند به نصب نماوا روی ویندوز خویش خواهید بود.

درین نوشته ی علمی آموزشی به مباحث پایین میپردازیم:

برنامه نماوا برای کامپیوتر
شیوه عضو شدن در نماوا
نرم افزار نماوا برای ویندوز
نصب برنامه نماوا روی ویندوز
برنامه نماوا برای کامپیوتر
همان گونه که پیشتر نیز ذکر شد نماوا اینترنت سرویسی میباشد که به واسطه آن کارکشته به مشاهده محتوای ویدیویی دلخواه خویش خواهید بود. ولی بعضا یوزرها سوال می‌نمایند که چطور ویدیوهایی که پیش از این دانلود و مشاهده کردیم را دفعات بعدی هم ببنیم؟ آیا امکانی موجود است که به طور آفلاین ویدیوهای نماوا را روی ویندوز تماشا کنیم؟ آری به آسانی کار کشته میباشید اپلیکشن ذیل ویندوز نماوا را دانلود و نصب نموده بعد از آن ویدیوهای دانلودی را در لیست خویش مدیر و فیلم ذلخواهتان را تماشا نمایید.

طرز عضو شدن در نماوا
عضویت در‌این برنامه به طور کامل بدون پول بوده اما برای به کارگیری از محتوای ان می بایست اشتراک خریداری فرمایید. برای عضویت درین برنامه کافیست :

به لینک و پیوند عضویت در نماوا رجوع کنید.
روی دکمه ثبتنام کلیک نمائید.
شماره تلفن خویش را در‌این فیلد وارد فرمایید.

یک کد برای شماره ملازمت و همراهی که وارد کردید پیامک میگردد که بایستی آنرا در‌این فیلد وارد نمائید بعد مورد تثبیت را بزنید.
آن گاه در ورقه بعدی ویژگی ها خویش را به طور بدون نقص وارد نمائید.
خوب بعداز این مرحله شما عضویت در نماوا را انجام دادید و میتوانید با خرید بلیت یا این که اشتراک از محتوای آن به کارگیری فرمائید. به این ترتیب هر دوره رغبت داشته باشید با مراجعه به وب سایت نماوا توانمند به مشاهده محتوای دلخواه خویش میباشید. البته بریا آن جور از افرادی که رغبت ندارند هر توشه به تارنما مراجعه نمایند، باید بگوییم که شما به آسانی می‌توانید در زمینه‌ی نصب نرم افزار نماوا برای ویندوز خویش مبادرت نمائید. به‌دنبال به یادگرفتن فعال‌سازی و نصب نماوا روی ویندوز می‌پردازیم.

نرم افزار نماوا برای ویندوز
نرم افزار نماوا دور و اطراف کاربری بسیار بی آلایش ای داراست و میتوانید به راحتی از این برنامه استعمال فرمائید. از روش اپلیکشن نماوا روی ویندوز توانمند خواهید بود به طور آفلاین فیلم های دانلودی که در لیست خویش دارید را تماشا نمائید.

می‌توانید برنامه نماوا برای ویندوز را از پیوند تحت دانلود و از آن استعمال نمایید.

دانلود نرم افزار نماوا برای ویندوز

نصب برنامه نماوا روی ویندوز
نخست برنامه نماوا برای ویندوز را با کلیک روی جعبه دانلود بالا روی سیستم خویش دانلود کنید.
روی فولدر زیپ راست کلیک و مورد Extract را گزینش نمائید.
پوشه نصب نماوا را اجرا نمائید.


پس از کامل شدن نوار سبز رنگ مشاهده میکنید که یک لیست به زیر برگه شما بیش تر گردیده که فیلم هایی که از گذشته در لیست دانلودتان قرار دادید در آن جان دار هست.

 

اینک به آسانی کارکشته خواهید هر آنچه دانلود می‌کنید در دفعات بعدی به طور آفلاین تماشا نمائید.

درین نوشته‌علمی از صاحبخانه فا مگ همت کردیم طریق ثبتنام و عضویت در وبسایت نماوا و همینطور چگونگی نصب برنامه نماوا روی ویندوز برای مشاهده آفلاین ویدیوهایی که از پیشین دانلود نموده اید را فراگیری دهیم. به این ترتیب در دفعات بعدی به آسانی توانا میباشید لیست دانلودها خویش را مدیر کرده و به تماشای فیلم دلخواه خویش درگیر باشید حتی در شرایطی‌که وب نداشتید! تجربیات خویش در زمینه‌ی فعالیت با این اپلیکشن را با ما به اشتراک بگذارید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۸:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)