مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

بخش‌های منحصربه‌فرد نرم افزار آپ

یکی از دیگر از بخش‌های منحصربه‌فرد نرم افزار آپ، تله‌پرداز اسم داراست که میتواند به استفاده کننده یاری دهد فارغ از نیاز به به کار گیری از کارت، خریدهای فیزیکی خویش را پرداخت نماید. در واقع با استعمال طراحی اپلیکیشن در مشهد از تله‌پرداز میتوانید با وارد کردن کد تله‌پرداز فروشنده و یا این که کد پذیرندگی فروشندگان دارنده دستگاه POS کشور‌ایران پرداخت، پرداخت وجه را توسط نرم افزار انجام بدهید. بدین ترتیب دیگر نیازی وجود ندارد که برای انجام دادن خریدهای خویش بی تردید از کارت عابر خزانه استعمال فرمایید و یا این که راز خویش را در دست سایر افراد بگذارید.

نرم افزار آپ

قابلیت و امکان پرداخت بدون واسطه نذورات و صدقات به شرکتهای خیریه به طور بدون واسطه و فارغ از متعلق یک کدام از دیگر از تجهیزات نرم افزار آپ میباشد. فعلا پرداخت صدقات و نذورات به 33 راس خیریه قابلیت و امکان‌پذیر میباشد که استفاده کننده می تواند وجوه خویش را به واحد سنجش دلخواه به طور بدون واسطه به اکانت آنها واریز کند. یکی‌از جالب‌ترین بخش‌های جان دار در نرم افزار آپ، امتیازگیری میباشد، در واقع شما بعداز انجام هر تراکنش می توانید به‌این بخش مراجعه و با جنبش دادن تلفن‌یاور خویش امتیازی را اخذ فرمایید. بعداز وصال امتیاز به میزان مناسب می توانید از آن جهت خرید شارژ و … استعمال نمایید. محبوبیت و گستردگی به کار گیری از آپ بین یوزرها موجب شده‌است برنامه‌های متعددی این نرم افزار را تحت عنوان بستر پرداخت و یا این که رابطه تعیین نمایند. اکنون برای رای دهی در بعضی از مسابقات در حالا پخش از صدا و سیما و یا این که خرید گروه‌های تلویزیونی میتوانید از نرم افزار آپ استعمال فرمائید.

نرم افزار آپ نتیجه ها عمل یک تیم شناخته گردیده و دارای اعتبار میباشد، از این رو استفاده کننده می تواند با ذهنی آسان تمام شغل های بانکی خویش را به یاری این نرم افزار و در امنیت تمام به انجام برساند. قابل ذکر میباشد برای به کارگیری از آپ و یا این که دیگر نرم افزار‌هایی که سرویس ها بانکی انجام میدهد، همت فرمایید از جدیدترین ورژن عرضه گردیده به کار گیری نمایید و دانلود آن را به طور بی واسطه از روش گوگل پلی و یا این که بازار انجام دهید و به ورژن‌های منتشر گردیده در تلگرام و یا این که جانور در اینترنت‌وبسایت‌ها اصلا اعتماد نکنید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۹:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)