مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

کاتلین یک گویش برنامه نویسی


کاتلین یک گویش برنامه نویسی منشا گشوده میباشد که برای تولید و پباده سازی نرم افزار بکار گرفته میشود. برخلاف Java و JavaScript ، نسبتاً تازه میباشد. این یک لهجه سطح بالا میباشد که به صورت بدون شوخی و استاتیک اجزای کاربردی و فنی را در به عبارتی مکان با هم ادغام مینماید. اکنون کاتلین ، Java و JavaScript را انگیزه قرار میدهد. کاتلین روی یک ماشین مجازی جاوا اجرا می‌گردد یا این که از زیرساخت کامپایلر LLVM استعمال می‌کند. این میباشد که به صورت گسترده ای در توسعه و گسترش برنامه های گوشی آندروید به کار گیری می گردد.
کاتلین همینطور پایین تأثیر بقیه زبانهای برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن در مشهد مانند Scala ، Groovy ، Gosu و غیره میباشد. کاتلین قابلیت و امکان همیاری، ایمنی کد و وضوح را برای برنامه نویس ها در سراسر دنیا آماده مینماید. با دور اندیشی از کاربرد کاتلین میتوانید در موضوع تولید نرم افزار های اندروید از آن فایده بگیرید.

کاربرد کاتلین در ایجاد برنامه گوشی چه می باشد؟
کاربرد برنامه کاتلین در ساخت برنامه گوشی
کاربرد برنامه کاتلین در ایجاد برنامه تلفن همراه

موردها تحت به کاربرد کاتلین در ساخت برنامه تلفن همراه اشاره خواهند کرد:

کد کمتر با خوانایی بیش تر همدم میباشد. برای تایپ کردن کد خویش دوره کمتری صرف نمایید. از کاربرد کاتلین در ایجاد برنامه تلفن همراه می شود به تسریع تایپ کردن برنامه اشاره کرد.
لهجه و دور و اطراف بالغ. از عصر ساخت آن در سال 2011 ، Kotlin خیر فقط تحت عنوان یک گویش بلکه تحت عنوان یک اکوسیستم بدون نقص و با ابزار قوی بطور مداوم پیشرفته میباشد. فعلا این برنامه تماماً در Android Studio یک دست شده‌است و بوسیله اکثری از شرکتهای برای گسترش برنامه های اندرویدی بطور فعال استعمال می‌گردد.
پشتیبانی Kotlin در Android Jetpack و بقیه کتابخانه ها. برنامه های افزودنی KTX خصوصیت های گویش کاتلین، مانند کوروتین، توابع پسوند، لامبدا و پارامترهای نامگذاری گردیده را به کتابخانه های مو جود Android طولانی تر می‌کند.
قابلیت و امکان همیاری با جاوا. فارغ از نیاز به انتقال همه کد های خویش به Kotlin میتوانید از کاتلین به یار گویش برنامه نویسی جاوا در برنامه های خویش به کارگیری فرمائید.
پشتیبانی از multiplatform. شما می‌توانید از کاربرد کاتلین برای بسط برنامه های خیر صرفا سیستم برهان اندروید بلکه iOS، دور نما و اینترنت به کارگیری فرمایید. از مزایای اشتراک گذاری کد مشترک دربین سیستم دست اندرکاران لذت ببرید.
ایمنی کد : از کاربرد کاتلین در ساخت برنامه گوشی می شود به ایمنی کد آن اشاره کرد.کد کمتر و خوانایی بهتر سبب به خطاهای کمتری می‌شود. کامپایلر Kotlin این خطاهای ما‌نده را تشخیص داده و کد را ایمن می‌کند.
یادگیری سهل : یادگیری کاتلین بسیار سهل و آسان میباشد ، خصوصاً برای برنامه نویس ها جاوا.
اضافه برنامه ها با استعمال از کاربرد کاتلین در ایجاد برنامه تلفن همراه، برنامه نویسی خواهند شد و کاتلین در سراسر دنیا رو به رویش میباشد. طبق گفته های گوگل ، بیش تر از 60٪ از 1000 برنامه برتر دکان Play از Kotlin استعمال می‌کنند.
اکثری از موسسات طفل پیش از اینً برنامه های اندرویدی را با به کار گیری از کاتلین گسترش داده اند – این لیست را در سایت گوگل برای بسط دهندگان Kotlin ملاحظه کنید.

در‌حالتی که می‌خواهید از کاربرد کاتلین در ایجاد برنامه گوشی به کارگیری نمائید ، با متخصصین ما در رشته گستران تماس بگیرید. شما میتوانید با شماره گیری شماره تلفن 09166680284 جهت تثبیت سفارشات خویش مبادرت فرمائید.

چنانچه جدید وارد دنیای Android گردیده اید و میخواهید فراگیری برنامه نویسی اندروید را فرا بگیرید مارا دنبال نمایید تا بطور بی نقص به‌این گویش مسلط گردید.

مزایای به کار گیری از کاتلین در ایجاد برنامه تلفن همراه
مزایای استعمال از کاتلین در ایجاد برنامه گوشی
مزایای به کار گیری از کاتلین در ساخت برنامه گوشی

به حیث میرسد که کاربرد کاتلین در ساخت برنامه گوشی سبب ساز شده‌است که‌این لهجه آیتم عشق بسط دهندگان تلفن همراه قرار بگیرد، که در حال حاضر آن را به همتای کهن خویش یعنی جاوا ترجیح می‌دهند و در مورد کاتلین یا این که جاوا؟ کاتلین از جاوا پیشی گرفته میباشد. در اینجا لیستی از پررنگ ترین مزایای کاتلین آورده شده‌است:

حل مسائل در طول حقیقی و واقعی: یکی شایان توجه ترین مزایای کاتلین این میباشد که خطاها دوره حقیقی وواقعی را که بوسیله بسط دهندگان با آن روبرو می باشید حل می‌نماید.
با کیفیت عالی و مقرون به صرفه: تحت عنوان یک لهجه مبداء گشوده ، می‌توانید با به کار گیری از یک ابزار تبدیل جاوا به کاتلین با یک کلیک ، کیفیت بالایی کسب فرمایید و روی سازش جاوا تمرکز فرمایید. از این قبل ، توسعه و گسترش دهندگان می‌توانند یک پروژه جاوا جانور را به سادگی به Kotlin تبدیل نمایند.
یادگیری و اتخاذ آسوده: کاتلین یک گویش سازگار با گسترش میباشد و فقط با یاری یک منشاء گویش می اقتدار فقط در چندین ساعت حافظه گرفت. گسترش دهندگان جاوا میتوانند این لهجه را حتی سریعتر خاطر بگیرند و از آن استعمال نمایند چون برنامه های Kotlin با به کارگیری از چارچوب ها و کتابخانه های جانور جاوا قابل توسعه و گسترش میباشد.
الزام آور نبودن به سبک خاصی: کاتلین زبانی بسیار انعطاف پذیر میباشد که هیچ مدل فلسفه یا این که سبک برنامه نویسی مانند ، شیک سازی برنامه نویسی شی گرا (OOP) را زور نمی کند ، در آن برنامه نویس ناچار میباشد با خصوصیات و نحوه ها تقابل کند. کاتلین همینطور فلسفه بیشتراز حد کاربردی را اجرا نمی نماید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۴:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)