مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

نوشته‌علمی نحوه ایجاد نرم افزار خدماتی باز‌بینی


در این مقاله طریق تولید اپلیکیشن خدماتی باز بینی می‌گردد.در دنیای امروز نسبتاً اکثر افراد جامعه از تلفن همراه هوشمند استفاده می‌نمایند. با اعتنا به مشغله های کاری و فکری که مردم در طول روز سرگرم آن هستند نیاز به ساخت اپلیکیشن خدماتی و کاربردی روز به روز بیشتر می‌گردد. شما با تولید اپلیکیشن خدماتی امکانات مختلفی را می‌توانید در اختیار کاربر های خود قرار دهید.همین الان برای ساخت سایت و اپلیکیشن خود اقدام نمایید دیگر خدمات ما

که از این‌شیوه هم شما می‌توانید منفعت نیکی داشته باشید هم با استفاده ازطراحی اپلیکیشن در مشهد  خدماتی که به مردم ارائه می دهید وقت آنها صرفه جویی می‌گردد. به عنوان مثال اپلیکیشن آسانسورچی که به وسیله مجموعه ما طراحی شده را در نظر بگیرید. شما با نصب اپلیکیشن آسانسورچی به راحتی می‌توانید درخواست سرویس کار را ثبت نمایید. سرویس فعالیت در سریعترین دوران در محل شما حاضر میباشد.

شما می‌توانید در اپلیکیشن خدماتی خود بخش های مختلفی را در لحاظ بگیرید. به عنوان مثال بخشی برای اشخاصی که تقاضای نصب آسانسور در ساختمان را دارا هستند. بخشی دیگر برای کاربر هایی که برای تعمیر بالابر به اپلیکیشن شما مراجعه می کنند . حتی میتوانید با ایجاد یک درگاه بانکی امکان خرید قطعات جانبی آسانسور را به مشتری های خود بدهید.

در بخش دیگری امکان ارتباط با مشتری در نظر بگیرید تا مشتری با نظر دادن در امر عمل شما حس رضایت بیشتری داشته باشد. اپلیکیشن های خدماتی مزیت های فراوانی برای کاربر و کارفرما دارند. دیگر نیازی به بردن لباس به خشک شویی و یا خرید میوه های تازه و تنقلات از بیرون از منزل ندارید.

با نصب اپلیکیشن های مربوطه همگی این عمل ها را در کمترین زمانه ممکن می توانید انجام دهید. وقتی خسته از رمز کار می‌آیید به راحتی روی کاناپه لم داده و تنها با لمس یکسری دکمه متاع وخدمات مورد نظر خود را گزینش نمائید. هزینه ی آن رانیز به صورت آنلاین پرداخت کنید.

ویژگی های لازم برای ساخت اپلیکیشن خدماتی:

مطلقا بخوانید: هزینه ساخت اپلیکیشن تلفن همراه

.اعتنا داشته باشید که اپلیکیشن خدماتی که می سازید با نسخه های اندروید و آی او اس سازگاری داشته باشد.

2.اپلیکیشن شما باید با دقت به خواسته ی کاربران و بر پایه ی سلیقه ی عموم طراحی شده باشد.

درصورتی که کار با اپلیکیشن شما طاقت فرسا باشد کاربر از به کارگیری از آن پرهیز مینماید.

3.اپلیکیشنی خوب است که حجم پاره ای داشته باشد و سریع دانلود شود.

دسترسی آن برای کاربران شل باشد.توجه داشته باشید که هیچ کاربری بیش تر از چند ثانیه منتظر بالا داخل شدن اپلیکیشن شما نمیشود.

4.یکی از مهم‌ترین ویژگی های یک اپلیکیشن امنیت کاربری بالاست. زمانیکه که کاربری از اپلیکیشن شما خرید مینماید نیاز به یک درگاه بانکی امن داراست. همچنین در مواردی که خدمات اپلیکیشن راجع به روانشناسی و طبابت می باشد نیاز به محافظت اطلاعات کاربر بیش تر می‌گردد.

5.از دیگر مواردی که برای کاربر حائز اهمیت می باشد دسترسی به اپلیکیشن بدون نیاز به اینترنت است. بدیهی است که تمامیه اپلیکیشن ها نیاز به اینترنت دارند اما می‌توانید برخی از قسمت های آن را بدون نیاز به اینترنت در مشت کاربر قرار دهید.

6. صد رد صد بخشی را برای نظر سنجی در اپلیکیشن خود قرار دهید. از این نحوه می توانید با مشتری ها درباره باشید و با به کار گیری از نظرها سازنده ی آن‌ها در سوی بهبود عمل خود گام بردارید

7.فراموش نکنید که اپلیکیشن شما نیاز به بروز رسانی مداوم و منظم دارد. این گزینه را در نظر داشته باشید که رقبای شما مدام در در حال حاضر افزایش وب سایت و اپلیکیشن خود میباشند. پس مراقب باشید که در این باره از آن ها عقب نمانید. با داشتن کلیه این ویژگی هاست که شما می توانید مردم را ترغیب به دانلود و استعمال از اپلیکیشن خدماتی خود نمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۸:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)