مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

انتخاب یک ال ام اس موبایلی برای ارائه و پیاده سازی یک آموزش موبایلی

12 اصل یادگیری موبایلی
آموزش موبایلی در واقع در مورد شخصی سازی و خودآموز کردن یادگیری است.

با تغییر شیوه های یادگیری و ابزارهای فناوری، یادگیری توسط تلفن همراه به تکامل خود ادامه می دهد. فناوری هایی مثل رایانه های شخصی، لپ تاپ ها، برنامه ها و دسترسی به اینترنت با پهنای باند زیاد، حرکت سمت یادگیری و آموزش مبتنی بر موبایل را راحت تر می کنند.

تنها در این جوامع است که می توان طراحی اپلیکیشن در مشهد زمینه بومی هر یادگیرنده را به طور کامل درک کرد. در این جوامع محلی و دیجیتالی، "نیاز به دانستن"متولد می شود، دانش به تدریج به تدریج تجمع می یابد، پیشرفت به طور طبیعی طنین انداز می شود و تصویر کاملی از هر یاد گیرنده به عنوان یک انسان پدیدار می شود.

یک – دسترسی

یک محیط یادگیری موبایلی به محتوای الکترونیکی، هم دوره ها، متخصصان، ابزار های نوشت افزاری، منابع معتبر و تفکر قبلی در مورد موضوعات مرتبط است. می توان از طریق ابزار های مختلفی مانند تلفن های همراه هوشمند، آی پد یا لپ تاپ در دوره های یادگیری موبایلی وارد شد، که این یکی از مزیت های بسیار ارزشمند آموزش موبایلی می باشد.

دو – اندازه گیری

از آن جا که یادگیری موبایلی ترکیبی از معیارهای دیجیتالی و فیزیکی است، معیار های متنوعی از دانش و "عملکرد دانش" می تواند در نظر گرفته شود.

سه – مبتنی بر ابر

سیستم های مبتنی بر ابر، قابلیت تحرک پذیری هوشمند را مهیا می کنند. با دسترسی به ابر، کلیه منابع داده ها و مواد درسی به طور مداوم در دسترس هستند.

چهار – شفافیت

شفافیت محصول اتصال، تحرک و همکاری می باشد. از آنجا که در یادگیری موبایلی برنامه ریزی، تفکر، عملکرد و بازتاب به صورت دیجیتال و موبایل هستند، می توانند از طریق پلتفرم های رسانه های اجتماعی از توئیتر و فیس بوک گرفته تا اینستاگرام، در مدت زمان کم مخاطبان زیادی را جذب کنند.

پنج – ویژگی بازی

بازی یکی از خصوصیات اصلی برنامه های آموزش و یادگیری اصیل، مترقی و درگیر کننده و تاثیرگذار روی ذهن است. در یک محیط یادگیری موبایلی، دانش آموزان با مجموعه ای پویا و غالبا غیر قابل برنامه ریزی از داده ها و حوزه ها رو به رو می شوند و لحن یادگیری از یک لحن جدی و دانشگاهی به حالت خودمانی و بازی گونه تغییر می کند.

شش – ویژگی نا همزمان بودن

از جمله قدرتمند ترین اصول یادگیری موبایلی دسترسی نا همزمان می باشد. به این معنی که فضای آموزشی را با دیوارهای یک مدرسه از بقیه مکان ها جدا نمی کند و به دانش پذیر ها اجازه می دهد که در هر زمان و مکانی به دنبال یادگیری حرکت کنند.

هفت – خود آموز بودن

هشت – داشتن تنوع

نه – گزینش و طبقه بندی

ده – قابلیت ترکیب کردن

یازده – همیشه روشن یا همیشه در دسترس بودن

دوازده – معتبر بودن

نکات انتخاب یک اپلیکیشن ال ام اس موبایلی
استراتژی یادگیری موبایلی، بدون داشتن یک اپلیکیشن ال ام اس، چیزی به جز یک رویا نیست. بدون داشتن سیستم صحیح، پیاده سازی می تواند بسیار آهسته و طاقت فرسا پیش برود. در ادامه چند فاکتور را که باید در هنگام انتخاب یک اپلیکیشن ال ام اس در نظر داشته باشید را بیان می کنیم.

یک - سهولت استفاده و تجربه کاربری
دو - شباهت و استمرار بین دستگاه های مختلف
سه - امکان شروع از آخرین جایی که خوانده اید
چهار - توجه به نیاز های جغرافیایی
پنج - استفاده از داده ها و در نظر گرفتن اتصالات اینترنتی ضعیف
شش - سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز برای اپلیکیشن ال ام اس
هفت - امکان یادگیری انتخابی


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۷:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)