مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

آشنایی اپلیکیشن های استاندارد و کاربردی در گوشی های اندرویدی

پباده سازی نرم افزار در مشهد در دنیای پر از تکنولوژی روز سرازیر ، از صبح که بیدار میشیم در نرم افزار های تلفن همراه غرق میشیم تا شبکه های اجتماعی که دست به موبایل خوابمون میبره ، اما این که چه اپلیکیشنی اضافه محبوب میشه و کاربرد بیشتری نیز داره رو چطور میشه تشخیص اعطا کرد ؟
یکی‌از شیوه های شناخت نرم افزار های استاندارد و کاربردی در موبایل های اندرویدی مقدار نصبشون در گوگل پلی به عنوان فقط منشاء قانونی نرم افزار‌های اندروید می‌باشد ، تو این نوشته‌علمی کارایی کردیم نرم افزار های اهل ایران که اکثر از ۱ .۰۰۰ .۰۰۰ نصب دارن رو بهتون معرفی کنیم و از کاربرداشون براتون بگیم ، همپا ما باشید : مالامال دانلود ترین نرم افزار های اهل ایران ۱- نرم افزار اندروید اسنپ : نرم افزار اسنپ که متاع یکی از پیشگفتار آپ های عالی ایران میباشد در واقعیت نوعی سامانه ی درخواست تاکسیه که برای دستگاههای اندرویدی و iOS پباده سازی شده و با کمک اون میتونید به آسانی خودرو درخواست فرمایید . سپس از ثبت درخواست نزدیک ترین اسنپ یا راننده ای که در حوالی شماست فراخوانی میشه و با کمترین هزینه شما رو به مقصد میرسونه ، با یاری این نرم افزار طراحی اپلیکیشن در مشهد  درخواست سواری و وصال به مقصد برای شما به سرعت هرچه تمام تر انجام میشه و نیازی به انجام ارتباط تلفنی و ارسال آدرس و وجود ندارد… .
کاربرهای این نرم افزار ادله موفقیتش رو خدمت دهی خوب و به کار گیری کننده پسند بودن دور و بر اپ نسبت به رقبا میدونن اسنپ در گوگل پلی اسنپ ۲- نرم افزار اندروید اکسین چنل: نرم افزار اکسین چنل که بیشترین دانلود رو در همه نرم افزار های آموزشی چه زبانی چه درس های دیگه داره ، بهتون کمک میکنه انگلیسی رو همونطور که زبون مادریتون رو خاطره گرفتید ، فرا بگیرید . با طریق انجمن یادگرفتن اروپا همگی مهارت های زبانی را با گونه های دروس و تمرینات به آسانی و به طور صورت‌ای آموزش می بینید . همگی چیزی که برای آغاز ملازمت و همراهی با اکسین‌چنل نیاز دارید فقط یک دستگاه تلفن اندریود و ۱۰ دقیقه مدت در روز می باشد . مابقی کار را اساتید اکسین‌چنل و نحوه درس دادن عالیش برای شما انجام میده . به نظر من همین آیتم سبب شده که مجموع دانلود تمام اپ های آموزش زبان به نصفه اکسین چنل نیز نرسه کاربرهای این نرم افزار دلیل موفقیتش رو شیوه تازه آموزشی و کامل بودن سیلابس های این نرم افزار میدونن اکسین چنل در گوگل پلی اکسین چنل ۲- نرم افزار اندروید ایرانسل من: برنامه ایرانسل من (MyIrancell) یه برنامه کاربردی و مطلوب برای رئیس سیم کارت‌های ایرانسله که قابلیت دسترسی به قابلیت و امکان‌هایی نظیر اکران اطلاعات حساب، خرید بسته‌های صعودی و شارژ را برای یوزرها فراهم میکنه ، برای من که از مودم ایرنسل همپا استعمال می‌کنم خیلی کاربردیه چون مدام مونده ترفیکم رو می‌بینم و میتونم درجا شارژش کنم ، تو نسخه تازه هم برنامه MyIrancell (ایرانسل من) این امکان را فراهم کرده تا یوزرها بتونن حساب‌های متفاوت رو بدین برنامه طولانی تر کنن . یعنی هم میشه سیم کارتهای تماس صوتی رو مدیریت کرد و به طور همزمان سیم کارت های دیتا رو کاربرهای این نرم افزار عامل موفقیتش رو رابط کاربری خیلی خوبش و سرعت کار در شارژ سیم کارت میدونن ایرانسل من در گوگل پلی


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۲:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)