مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

سرعت لودینگ نرم افزار


۱- سرعت لودینگ اپلیکیشن
زمانی که اپلیکیشن شما آغاز به اجرا شدن می کند، می بایست یکسری پوشه برای شروع عمل خود بار گذاری و بارگیری کند همین امر باعث کندی سرعت لودینگ می شود. یکی از روش های کاهش سرعت نادر کردن حجم فایل های وجود دارد اما مهم‌ترین مساله نوع زبان برنامه نویسی اپ هست که بسیار می تواند بر روی سرعت اثر گذار باشد مجموعاَ اپلیکیشن هایی که با سیستم نیتیو برنامه نویسی شده باشند از نگاه سرعت بسیار بالا و قادر میباشند. شاید ندانید البته سرعت بالا برای ایجاد اپلیکیشن فروشگاهی و یا هر اپ دیگر بسیار حیاتی است زیرا در چهره تاخیر زیاد در اپ کاربران به سرعت اپلیکیشن را شکاف می‌نمایند. برای ادراک بهتر این موضوع مقاله بهترین ویژگی های ایجاد اپلیکیشن اندروید و ios کامل این مساله را مورد باز نگری قرار داده است.

۲- داشتن سرور قدرتمند
بخش اعظمی از افراد برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی خود از هاست استعمال طراحی اپلیکیشن در مشهد  میکنند اما باید همین جا یاد‌آوری کنم در فیس استفاده از یک سرور قدرتمند سرعت باز شدن اپ نسبت به هاست بسیار بالا می رود. علاوه بر این پشتیبانی قوی از اپ شما به شما برای تلاش بهتر اپلیکیشن امداد می نماید و سرعت اجرای دستورالعمل ها را نیز ارتقا می دهد.

۳- انتخاب سایز فونت مناسب
نامناسب بودن سایز فونت و یا به کار گیری بیش از حد از فونت های بزرگ در اپ سبب ساز میگردد چشم ببیننده خسته شود و کاربر حریم اپلیکیشن را با‌گاز رخنه‌ کند.

۴- ایجاد رابط کاربری حرفه ای
بایستی در تولید اپلیکیشن فروشگاهی تمام عملکرد خود را بکار ببندید که کاربر حس راحتی داشته باشد. از گزاره تاجایی که ممکن است دریافت ازلاعات از کاربر را به دست کم برسانید. برای مثالً اطلاعات غیر ضروری کم اهمیت را طلب نکنید (کد پستی، آدرس دفتر و…) بهتر است از Validation ها استعمال نمائید. این عمل منجر میشود بدون کوچکترین خطا اطلاعات مورد نظرتان را دریافت فرمایید.همچنین باید دور و اطراف اپ به طور کاملً عادی و قابل شعور برای کاربر باشد و به راحتی بتواند با اپ ارتباط برقرار کند. . باید کاربران سوای گذراندن آموزشی بتوانند با اپلیکیشن فعالیت کنند و از قسمت های گوناگون آن به صدق به کار گیری کنند. در یک رابط کاربری حرفه ای می بایست میان مفاهیم و ظاهر برنامه به صورت عالی تناسب برقرار شده باشد.

۵- به کارگیری ی مناسب از تصاویر
استفاده ار افکت های پیچیده و به هم ریخته علاوه بر انداختن حواس کاربر اپلیکیشن شما را از حیث نرم افزاری سنگین می نماید. بهترین چاره برای نمایش مطالب مهم اسستفاده از تصاویر است. تحقیقات نشان داده است کاربران تصاویر را بیشتر از متن‌ها ترجیح می دهند. از این رو بهتر است مطالب خود در اپلیکیشن را به طور تصویر نمایش دهید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۴:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)