مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

چگونه یک اپلیکیشن رژیم غذایی و تغذیه طراحی کنیم؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد در زندگی مدرن امروزی داشتن یک سبک زندگی سالم هر روز محبوبیت بیشتری به دست می آورد و کسانی که آن را رعایت مینمایند مورد حمد می‌باشند. براین اساس تعداد اشخاصی که رژیم غذایی خود را با اعتنا پیگیری می‌نمایند (یا حداقل سعی می کنند) روز آپ تو دیت در هم اکنون رشد می باشد. شما هم می توانید به این افراد کمک فرمائید و یک اپلیکیشن تغذیه ای با یک گروه گسترده ای از مختصات و امکانات ایجاد فرمایید.

درصورتی که از نکاتی که در‌این نوشته‌ی‌علمی ارائه میشود پیروی فرمائید، اطلاعات کافی برای ایجاد اپلیکیشن ردیاب غذای بی نقص و طراحی اپلیکیشن تغذیه بدست خواهید آورد و در مورد شیوه های اثرگذار کسب درآمد از خدمات خود برای پرداخت هزینه های توسعه و گسترش اپلیکیشن رژیم غذایی نیز باخبر خواهید شد. نگران نباشید، این یک فرصت مناسب کسب پول به طور است.

برای طراحی یک اپلیکیشن رژیم غذایی، باید از ابزارهای ردیابی مواد غذایی و رژیم غذایی برای فراهم کردن اطلاعات استفاده نمائید، که مبتنی بر آن شما قوی خواهید بود همه آن چیزی که مشتری نیاز دارید را فراهم فرمائید.

سوال اول که ساخت می شود این می باشد که داده های کاربر را از کجا دریافت کنیم؟

بیایید آن را در جزئیات بحث کنیم.

Google Fit و HealthKit
در چهره نیاز به اطلاعات در باب عمل کاربر، عادی ترین عمل این می باشد که به Google Fit (Android) و HealthKit (iOS) رجوع‌نمایید. این اپلیکیشن ها برای جمع آوری اطلاعات بهداشتی در یک پایگاه داده طراحی شده اند.

HealthKit ابزار پیش فرض سیستم برهان iOS می باشد که با هدف جمع آوری اطلاعات مرتبط با تندرست می باشد. HealthKit بالاترین واحد سنجش امنیت داده ها را در سطح کد گذاری بانکی تضمین می‌کند. و برای انتقال داده ها، این اپلیکیشن نیاز به دریافت رضایت کاربر داراست.

گوگل Fit برای سیستم استدلال هایAndroid طراحی شده است وتعداد زیادی از آن‌ها وجود دارد که عمل جمع آوری داده ها متمرکز بر فعالیت های تناسب اندام را انجام میدهد. حفاظت از این اطلاعات توسط قوانین مراقبت حریم سری گوگل تضمین شده است.

اگر می خواهید یک نرم افزار گوشی برای رژیم غذایی و تغذیه ایجاد کنید، ایده به کارگیری از این سرویس های پیش فرض یکی بهترین پیشنهادها است. به این ترتیب، می توانید تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید سوای هیچ مشکلی، دریافت کنید. همچنین، شما کارکشته خواهید بود قابلیت اپلیکیشن خود را گسترش داده و به راحتی داده ها را با اپلیکیشن های گوناگون مرتبط با سلامت تبادل کنید.

ساعت اپل، ساعت Android، دستبندهای تناسب اندام، و دیگرافراد
اپلیکیشن های تمرینات ورزشی و اپلیکیشن های رژیم غذایی بایستی اطلاعات خود را با دستگاه های پوشیدنی خارجی نیز مبادله کنند. ما می‌توانیم تعداد زیادی از آنها را نام ببریم، مانند ساعت های هوشمند، مانیتور ضربان قلب، دستبندهای تناسب اندام و دیگر ابزارهایی که برای جمع آوری اطلاعات درباره‌ی فعالیت های انسانی می باشد.

اپلیکیشن های موبایل با ابزارهای فوق به یکی از این 2 طرز ذیل کار میکنند:

داده های عمل جمع آوری شده در دستگاه به طور بی واسطه در اپلیکیشن پردازش می‌شود.
کاربران یک نسخه سازگار از اپلیکیشن ها را برای رئیس کار، رژیم غذایی و شرایط بهداشتی خود در دستگاه پوشیدنی خود آپلود می‌کنند و این ابزارها قادر است به تنهایی کار کند، اما با قابلیت های محدود. چنین گزینه ای برای ساعتهای هوشمند و بعضی از انواع دستبند قابلیت و امکان پذیر می باشد.
امکانات اپلیکیشن ردیابی سلامتی و یا اپلیکیشن رژیم غذایی
مردم از اپلیکیشن های تناسب اندام برای اهداف شخصی استعمال می نمایند و شما مایل به کسب درآمد از آنها می باشید. اما برای رسیدن به این هدف، شما باید برای مشتریان بالقوه خود چیزی بسیار اثر گذار داشته باشید. بدین ترتیب بیایید با هم بعضا از امکانات موءثر که در طراحی اپلیکیشن های تناسب اندام و طراحی اپلیکیشن رژیم غذایی باید در نظر گرفته شوند را باز نگری کنیم:

حساب کاربری پیشرفته

فرض نمایید کاربر اپلیکیشن رژیم غذایی، برنامه تغذیه خود را دریافت کرده و یک حساب کاربری ساخت کرده است. به حیث می رسد مشقت بار ترین مرحله است ... اما نه! در واقع صرفا تازه ابتدا کار می باشد. فعلا وظیفه شما این است که "کاربر" را جذب نمائید تا متقاعد شود که اپلیکیشن شما‌را بیش تر باز کند. بنابراین، نخستین از تمامی، شما می بایست به او یک حساب کاربری پیشرفته ارائه دهید.

پروفایل کاربری کامل می بایست شامل تمام اطلاعات مربوط به حالت جسمی فرد باشد: جنسیت، سن، وزن، پارامترهای بدن، سطح فعالیت، موقعیت تن درستی (برای مثال فشار) و غیره. چنین اطلاعاتی فرآیند به کار گیری از اپلیکیشن را برای کنترل رژیم بسیار کارآمدتر می‌نماید.

نمایش دینامیک تغییرات

کاربر از این که پیشرفت خود را در از دست دادن وزن، ساختن عضله‌ها و غیره مشاهده کنند ذوق زده خواهد شد.. با ذخیره داده های کاربر، شما بعدا میتوانید آمارهای جالبی راجع به دستاوردهای او ارائه دهید.(سفارش ما به کارگیری از یک اینفوگرافیک روشن و رنگارنگ می باشد).

ورود اطلاعات مواد غذایی مصرفی

فردی که بخواهد بر تغذیه و رژیم غذایی خود محاسبه داشته باشد باید بتواند رژیم غذایی خود را در دست گرفتن کند. به همین برهان می باشد که می بایست بتوانند آنچه را که در حین روز می‌خورند را بنویسند.

تا قبل از این، مردم بدون چاره بودند از انواع صفحه یادداشت استعمال کنند، اما اکنون، با اپلیکیشین رژیم غذایی، وضعیت عادی تر شده است. قابلیت و امکان ورود اطلاعات مواد غذایی مصرفی اجازه میدهد تا کاربران مواد تغذیه ایی خود را سوای مشکل یادداشت کنند.

ماشین حساب کالری

قابلیت و امکان ورود اطلاعات مواد غذایی مصرفی، در شرایطی‌که فرد مقدار کالری غذای خود را نداند کاربردی نخواهد بود. به این ترتیب، با استفاده از ماشین حساب کالری به راحتی کاربر میتواند قیمت انرژی محصولاتی که او قصد خرید یا تناول کردن آن را داشته باشد پیدا کند.

ردیابی فعالیت

هدف اصلی اپلیکیشین تغذیه ما در دست گرفتن رژیم غذایی است، اما نباید فعالیت را فراموش کرد. کاربران نه صرفا از پی بردن میزان کالری دریافتی خود ذوق زده خواهند شد بلکه دوست دارا هستند در خصوص ترازو انرژی مصرفی نیز اطلاعات بدست آورند. این قابلیت امداد خواهد کرد که شخص رژیم غذایی کارآمد تر داشته باشد و این به‌این مضمون‌ است که او به خدمات شما بیش تر دارای تعهد خواهد بود.

اتصال به دستگاه های پوشیدنی

همان گونه که قبلا گفتیم، برای اجرای قابلیت قبلی، شما می بایست اطلاعات مربوط به فعالیت بدنی کاربر را دریافت فرمائید. و شما میتوانید اطلاعات مورد نیاز را با به کار گیری از دستگاه های پوشیدنی متعدد بدست آورید. در منفعت، اپلیکیشین های کاربردی رژیم غذایی باید آزادانه به تمام گونه های ابزارها متصل شوند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۱:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)