مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

نکاتی که در رابطه طراحی و ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در مشهد نکاتی که درباره طراحی و تولید اپلیکیشن بایستی بدانیم پیشین از هر چیز مهم میباشد بدانیم که حضور در فضای موبایل از طریق تولید اپلیکیشن اندروید و ios یک امر اجتناب ناپذیر برای اکثر اوقات کسب و کارها میباشد . هر روز که می گذرد، دنیای حریم ما به نیز پیوسته خیس و یک دست خیس می شود . موبایل ها که مارا به داده ها عظیم اینترنت و دیگر بشر ها متصل می کنند، هر روز بخش اعظم از قبلی در زندگی روزانه ما نقش ایفا می کنند . لذا بسیاری از کسب و کارها درپی حضور در این حریم و ایجاد اپلیکیشن مخصوص برای خودشان می باشند . در صورتیکه شما نیز شم می فرمائید که در آتی به تولید اپلیکیشن منحصر خودتان نیاز پیدا خواهید کرد ، مطالعه این نوشته‌ی‌علمی می تواند داده ها نیکی را در مورد طراحی و ایجاد اپلیکیشن در اختیارتان قرار دهد .
ایجاد اپلیکیشن اندروید برای وبسایت منش حل یک دست ای نیست ♦ در شرای از تصمیم خودتان برای داشتن یک اپلیکیشن اندروید یا ios مطمئن هستید، آغاز این فعالیت را به آنگاه (برای مثال آن گاه از روش اندازی و موفقیت سایتتان) موکول نکنید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
هنگامی که پباده سازی و تولید اپلیکیشن و سایت بصورت جداازهم انجام می شوند، ابعاد یک پارچه سازی این دو به سادگی امکان پذیر نمیباشد و ممکن میباشد هزینه و دوران قابل توجهی را به شما تحمیل نماید . بعنوان نمونه ممکن میباشد نام نویسی یوزرها شما روی سایت انجام گردیده باشد و اپلیکیشن نیز می بایست یک سیستم تثبیت نام شبیه آن داشته باشد و به دیتابیس کاربران گذشته متصل شود .
شرکت های حرفه ای مانند اسنپ یک سیستم یکپارچه را آزمون می نمایند . به اینصورت که یک نسخه ذیل اینترنت از اپلیکیشن خویش (اصطلاحات اینترنت اپ) دارند که یوزرها سایت با کلیک با روی آن می توانند به سرویس ها شرکت دسترسی داشته باشند . در اینصورت تمامی کار ها و فرآیندهای عملیاتی کسب و فعالیت روی نسخه های مختلف اپلیکیشن (اندروید، ios و اینترنت) پیاده سازی می شود و مساله مرتبط با محتوا و معرفی کمپانی روی سایت وردپرسی اجرا می شوند .
اپلیکیشن اسنپ اینترنت اپلیکیشن اسنپ
اینترنت اپلیکیشن تپسی اینترنت اپلیکیشن تپ سی تفاوت فضای موبایل و فضای وبسایت فضای گوشی و اپلیکیشن با فضای فیزیکی یا فضای اینترنت سایت متفاوت می‌باشد و آشنایی این گوشه و کنار نیازمند آزمون و اشتباه، کسب تجربه و یادگیری می‌باشد . هرچقدر که زودتر وارد این گوشه و کنار شوید، خوب خیس می توانید کردار مشتریانتان در گوشی را بشناسید و مبنی بر آن اپلیکیشن خویش را بهینه سازی نمائید . در اینصورت، وقتی که رقبای شما جدید به فکر ورود به فضای موبایل می افتند، شما به صورت کامل با این محیط آشنا می‌باشید .
اینجانب یک سایت دارم، ایجاد یک اپلیکیشن اندروید در کنار آن چه سود هایی خواهد داشت؟ به هیچ تیتر آیا حضور در فضای دیجیتال برای کسب و کار اینجانب مناسب و سودآور می باشد؟ برای مطالعه عمده در این خصوص، به مقاله “۷ مزیت اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارها” مراجعه نمایید .
با فهم و شعور اینکه حرکت به سمت گوشی و اپلیکیشن یک تکان اجتناب ناپذیر برای بخش اعظمی از کسب و کارهاست، این سوال در ذهنمان ایجاد می شود که اپلیکیشن ها چه انواعی دارا‌هستند؟

اپلیکیشن اندروید یا iOS تولید اپلیکیشن اندروید یا این که iOS ؟ از کجا استارت کنم ؟ هر یک از گوشی های هوشمند از یکی از سیستم دلیل های اندروید، iOS، ویندوز، بلک بری و غیره پشتیبانی می کنند و اپلیکیشن شما باید امکان اجرا در هر یک از این سیستم کارداران را داشته باشد . ولی خبر عالی این‌که بیش از ۹۹ درصد گوشی های هوشمند در دنیا دارای یک عدد از سیستم دلیل های اندروید یا این که iOS پشتیبانی می کنند .
در واقع ۸۶ درصد گوشی های هوشمند در عالم دارای سیستم استدلال اندروید و ۱۳ درصد گوشی های هوشمند دارای سیستم برهان iOS می‌باشند .
به ظاهر بدیهی می باشد که برای مقدمه تولید اپلیکیشن خودمان خوب خیس میباشد از یک اپلیکیشن اندرویدی استارت کنیم ولی شتاب نکنید .
برای تصمیم گیری بهتر در رابطه ایجاد اپلیکیشن اندروید یا iOS، عامل ها بخش اعظمی را می توانایی در حیث گرفت . اینکه مخاطبین شما چه افرادی می‌باشند، چه ترجیحاتی دارا هستند، در چه حیطه جغرافیایی زندگی می نمایند و بازه زمانی و دارایی شما چقدر می‌باشد .
با اینکه همانگونه که گفتیم، مجموعاَ اپلیکیشن اندروید سهم بازار بیشتری را به خویش اختصاص داده میباشد، یوزرها iOS کلاً پرداخت های بیشتری در اپلیکیشن داشته اند (اپ استور اپل کلاً دو برابر گوگل پلی درآمد دارااست) .
همچنین در حیث داشته باشید بسته به ناحیه جغرافیایی که مخاطبین و مشتریان بالقوه شما حضور دارا‌هستند، ممکن میباشد اپلیکیشن iOS ضریب نفوذ بیشتری داشته باشد .
در حالتی که بازار انگیزه شما، درون ایران میباشد، ضریب نفوذ اندروید در جمهوری اسلامی ایران مضاعف اکثر از iOS است . ولی در صورتی‌که بازار انگیزه و مشتریان بالقوه شما در آمریکای شمالی، استرالیا یا اروپای غربی حضور دارا هستند، احتمال دارااست خوب خیس باشد با اپلیکیشن iOS کار را استارت نمائید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۸:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)