مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اندروید خالص چه اندرویدی است

طراحی اپلیکیشن در مشهد  شاید بارها عبارت «اندروید خالص» به گوش‌تان خورده میباشد . البته اندروید خالص چه گونه اندرویدی است؟ همانگونه که از اسم آن پیداست، عبارت اندروید خالص به خالص‌ترین نسخه‌ی اندروید اطلاق می گردد . این نسخه از اندروید چندان سنگین نیست و برخلاف دیگر نسخه‌های اندروید، اندروید خالص از اپلیکیشن‌های پیش‌فرض زیادی فایده نمی‌موفقیت و تنها یک سری از اپلیکیشن‌های گوگل در آن درنظرگرفته شده است . البته این سادگی تأثیر منفی بر عملکرد این ورژن نداشته و حتی بر طبق لحاظ بسیاری از کارشناسان، اندروید خالص یکی بهترین سیستم‌ادله‌های فهمیده محسوب می شود . از گزاره گجت‌های مجهز بدین اندروید هم میتوانیم به گوشی‌های پیکسل گوگل اشاره کنیم .

در زمینه‌ی تعیین نسخه‌های مختلف اندروید، ذوق وسلیقه و حق اولویت‌های فردی نقش مهمی را ایفا می‌کنند؛ ولی شایان ذکر است که اندروید خالص معمولا به‌عنوان سریع‌ترین نسخه‌ی اندروید در حیث گرفته میشود . این ویژگی نسخه‌ی خالص اندروید، به سبکی آن برمی‌گردد که باعث می‌شود این سیستم‌برهان سودمند‌گیری از منابع اضافه، وظایف موردنظر خویش را با سرعت بیشتری انجام دهد .

اندروید
اوریو چه چیزی است؟ اندروید
اوریو
یکی‌از سوال‌هایی که در ذهن کاربران چهره میگیرد این می باشد که اندروید نوقا و اوریو چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند؟ به‌طور خلاصه و اثرگذار باید بگوییم که گوگل هرساله نسخه‌ی جدیدی از اندروید را عرضه می کند . هر نسخه‌ی تازه اندروید مبتلا تغییراتی می گردد و معمولا ویژگی‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورد . از آنجایی که عمده گجت‌های اندرویدی قابلیت و امکان دریافت نسخه‌های نو را ندارند، به همین خاطر همواره نسخه‌های مختلفی از اندروید موضوع استفاده قرار می گیرند .

اندروید ۸ اوریو جدیدترین نسخه‌ی اندروید به حساب آورده می شود و توقع داریم که در کنفرانس I/O گوگل در اردیبهشت ۱۳۹۷، شاهد معرفی اندروید ۹ باشیم . از سال ۲۰۰۹، نسخه‌های اندروید با اسم شیرینی‌ها و به ترتیب حروف الفبا نام‌گذاری شده‌اند . از آنجایی که اسم اندروید ۸ «اوریو» (Oreo) بوده، پس قاعدتا اسم اندروید ۹ بایستی با صحبت P ابتدا شود .

اندروید
گو یا این که اندروید وان چه می‌باشد؟ اندروید
وان
درصورتی که اهل به کارگیری از تلفن همراه‌های میان‌منزلت و تحت‌رده باشید، شاید گوش‌تان به عبارت‌های اندروید «گو» (Go) و اندروید «وان» (One) خورده است . اندروید گو یک ورژن از اندروید خالص است که برای طاقت فرسا‌افزارهای ضعیف تهیه و تنظیم گردیده است . مدت‌زمان متعددی از عرضه‌ی اندروید گو نمی‌گذرد و تمرکز این سیستم‌عامل عمدتا معطوف به گجت‌های زیر‌منزلت در بازارهایی نظیر هند و برزیل میباشد . از سوی دیگر، اندروید وان سابقه‌ی بیشتری از اندروید گو دارد و می‌قدرت آن را نسخه‌ی سبک‌تر اندروید خالص به‌حساب آورد . با وجود عرضه‌ی اندروید گو، اندروید وان هنوز از مقام بیرون نشده و تلفن همراه‌هایی مثل اچ‌تی‌سی U11 Life و Moto X4 از این نسخه‌ی اندروید فایده میبرند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۶:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)