مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

معرفی اپلیکیشن های کاربردی

طراحی اپلیکیشن در مشهد  داشته باشید که خواندن نوتیفیکیشن‌ها مشقت بار یا خطرناک باشد Audify آنها‌را با صدای بلند برای شما خواهد خواند. این اپلیکیشن می‌تواند با اتصال اسپیکر، هدست بلوتوث یا هدست معمولی به صورت اتوماتیک ابتدا به کار کرده و نوتیفیکیشن‌ها را برایتان بخواند. برای مثال یک کدام از کاربردهای خوب Audify مواقعی است که در خودرو درگیر رانندگی میباشید.

پباده سازی نرم افزار در مشهد

۸. اپلیکیشن HoverChat
اپلیکیشن HoverChat

HoverChat پیام‌رسانی است که اجازه می دهد مکالمه‌ی خود را حتی هنگام به کار گیری از یک اپلیکیشن دیگر یا تماشای یک ویدئو ادامه دهید. ظاهر پنجره‌ی مکالمه را می‌توانید با تغییر‌و تحول اندازه و تعیین معیار شفافیت مطابق میل و هدف خود سفارشی کنید.

دانلود از گوگل پلی

۹. اپلیکیشن UCCW
اپلیکیشن UCCW

UCCW اجازه میدهد برای کاغذ‌ی هوم گوشی ویجت‌های شخصی خودتان را طراحی فرمایید. کافی می باشد ابتدا یک کدام از پوسته‌های بی‌شمار را برای رسیدن به ظاهر شخصی خود برگزینید و بعد از آن گزینش نمایید که ویجت چه چیزی را نمایش خواهد داد. امکان تعیین محتوای ویجت از در میان آیتم‌های زیادی نظیر پیامک‌ها، تصاویر، وضعیت آب‌وهوا، ساعت، روز‌نگار، شرایط باتری، تماس‌های ازدست‌رفته، پیام‌های Gmail و مورد ها دیگر موجود است.

دانلود از گوگل پلی

۱۰. اپلیکیشن Cover Lock Screen
اپلیکیشن Cover Lock Screen

Cover Lock Screen شما‌را از دشواری گشتن فی مابین صفحات زیاد برای یافتن اپلیکیشن مورد نظر رها می کند. اپلیکیشن Cover تشخیص می‌دهد که شما در خانه، دفتر کار یا در حال رانندگی میباشید و اپلیکیشن‌هایی را بیش از همگی در آن دوران‌های مختص به فعالیت می‌برید روی کاغذ‌ی قفل گوشی قرار می دهد.

دانلود از گوگل پلی

۱۱. اپلیکیشن Drupe
اپلیکیشن Drupe

Drupe برای جمع کردن تمام اطلاعات تماس افراد در یک محل طراحی شده است. این اپلیکیشن اجازه میدهد در آغاز انتخاب کنید که قصد تماس برقرار کردن با چه کسی را دارید و سپس تصمیم بگیرید که چه‌گونه این کار را انجام خواهید بخشید. وقتی‌که یک فرد را تعیین کردید می توانید برای ارسال پیام یا تماس با او Facebook، WhatsApp، Telegram یا هر شیوه در دسترس دیگری را تنها با لغزاندن انگشت برگزینید.

دانلود از گوگل پلی

۱۲. اپلیکیشن Mighty Text
اپلیکیشن Mighty Text

Mighty Text اجازه می‌دهد با استعمال از رایانه یا تبلت خود از طریق تلفن همراه هوشمند اندرویدی به ارسال و دریافت پیامک بپردازید. این امکان برای زمانی که مشغول کار می باشید و امکان نگاه کردن به موبایل را ندارید بسیار مناسب می باشد.

دانلود از گوگل پلی

۱۳. اپلیکیشن Google Opinion Rewards
اپلیکیشن Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards به شکلی عادی به شما پاداش می‌دهد: شما با پاسخ به برخی سوالات در یک نظرسنجی مشتریان که از سوی گوگل تهیه و تنظیم شده شرکت می کنید و در مقابل برای خرید کردن از پلی استور اعتبار دریافت خواهید کرد. هرگاه که یک نظرسنجی تازه مهیا باشد این اپلیکیشن برای شما یک نوتیفیکیشن ارسال می‌کند و شما کارکشته خواهید بود در عوض پر کردن آن ۱ دلار اعتبار بگیرید.

دانلود از گوگل پلی

۱۴. اپلیکیشن Sky Map
اپلیکیشن Sky Map

این اپلیکیشن که در واقع نقشه‌ای از آسمان می‌باشد ابتدا با نام Google Sky به وسیله خود گوگل برای آشنایی بیشتر مردم با ستارگان بالای سرشان ساخت شده بود. با نشانه رفتن گوشی موبایل به‌سوی عرش، Sky Map به شما نشان میدهد که در اینک نگریستن به کدام فیس فلکی هستید.

دانلود از گوگل پلی

۱۵. اپلیکیشن Lux
اپلیکیشن Lux

Lux اجازه می‌دهد کنترل بیشتری روی تنظیم روشنایی ورقه‌نمایش موبایل خود داشته باشید. می توانید فروغ ورقه‌نمایش را برای مطالعه در شب از دست کم پیش‌فرض تلفن همراه ذیل‌تر ببرید. همچنین قابلیتی به نام Night Mode در نظر گرفته شده که میتواند با فرا رسیدن تنگ غروب خورشید به‌چهره خود کار فعال شود.

دانلود از گوگل پلی

۱۶. اپلیکیشن Cerberus anti theft
اپلیکیشن Cerberus anti theft

Cerberus anti theft علاوه بر قابلیت ردیابی تلفن همراه به سرقت رفته می تواند کارهای بسیار زیاد دیگری را هم انجام دهد. مثلا می توانید گوشی را با استفاده از وب‌وبسایت یا پیامک از نحوه بدور کنترل کنید، حتی‌د‌ر حالت سایلنت یک پیام اخطار را روی گوشی به صدا درآورید، تمام اطلاعات خود را از روی موبایل پاک نمائید، گوشی را با به کار گیری از یک کد قفل نمائید، صدای گوشه و کنار را از طریق میکروفون موبایل ضبط نمائید، فهرست تماس‌های ورودی و خروجی را مشاهده کنید یا حتی خود اپلیکیشن Cerberus را مخفی نمایید تا دزد متوجه آن نشود.

دانلود از گوگل پلی

۱۷. اپلیکیشن Locale
اپلیکیشن Locale

Locale اپلیکیشنی برای اتوماتیک کردن امور است. به این معنی که با به کارگیری از آن میتوانید موبایل خود را به‌گونه‌ای سفارشی کنید که بر طبق محلی که در آن می‌باشید، تماس‌هایی که دریافت می‌کنید، معیار شارژ باتری، راستای قرارگیری گوشی یا زمان رفتارهای خاصی را از خود بروز دهد. به عنوان مثال میتوانید از آن بخواهید تا گوشی را با قرار دادن به پشت سایلنت کند یا با رسیدن شارژ باتری به ۲۰ درصد روشنایی صفحه‌نمایش را به‌طور اتومات کاهش دهد.

دانلود از گوگل پلی

۱۸. اپلیکیشن Tasker
اپلیکیشن Tasker

Tasker با در مشت داشتن بیش از ۲۰۰ کنش داخلی یک اپلیکیشن خوب دیگر برای اتوماتیک کردن واکنش تلفن همراه در وضعیت خاص هست. میتوانید کنش‌هایی سفارشی را بر اساس اپلیکیشن، زمان، روز، مکان، اتفاق افتاد، ویجت یا میانبر تولید کنید. حتی پلتفرمی داخلی برای تولید و فروش اپلیکیشن‌های سفارشی شما در نظر گرفته شده است.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۴:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)