مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

5 نکته طلایی برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای

طراحی اپلیکیشن در مشهد در دنیای امروز و با اعتنا به رونق ارائه سرویس ها الکترونیکی بوسیله سازمانهای دولتی و شرکت های و شرکت ها محرمانه به مردم و تجربه راحتی فعالیت های روزانه با استعمال از وب ، نرم افزار های گوناگون اهمیت و کاربرد خویش را به همگی اثبات کرده اند و نسبتاً میتوان بیان کرد سوای نرم افزار، بخش اعظمی از شغل های روزانه مردم با خلل مواجه می گردد؛ به جرعت می اقتدار اعلام‌کرد در حال حاضر تولید و پباده سازی نرم افزار به گرفتاری ای نو برای کارشناسان حوزه ی دیجیتال، تبدیل شده‌است تا آنجا که اکثری از موسسه ها توسعه و گسترش دهنده ی نرم افزار ممکن میباشد در سال بیش تر از بیست تا سی نرم افزار به بازار عرضه نمایند. در پی تاکید اهمیت پباده سازی نرم افزار بایستی به‌این نکته نیز اشاره نمود که اکثر گجت های هوشمند دیگری هم که امروزه ساخت می گردند برای در اختیار گرفتن بهتر به وسیله استفاده کننده به نرم افزار مستلزم میباشند.همین فرمان پباده سازی نرم افزار را تبدیل به امری ضروری و طراحان نرم افزار را مستلزم علم آپدیت و کاربردی نموده است.

در‌این نوشته‌ی‌علمی با دقت به نیاز طراحان نرم افزار به علم و تکنولوژی روز جهان وبه مراد همسوسازی علم پباده سازی نرم افزار برنامه نویس ها با متدهای نوین با ارائه 5 نکته کلیدی برای پباده سازی نرم افزار ماهر با شما هستیم.

استاندارد های لازم برای پباده سازی نرم افزار اندروید
همانگونه که در پیشگفتار نیز اشاره شد هر دانشی برای اینکه بتواند تبدیل به یک عملکر شود نیاز دارااست به اینکه با تکنولوژی و نو های فناوری روز عالم تلفیق شود. این علم چنانچه از استاندارد های جهانی تبعیت نماید می‌تواند تبدیل به یک همت ماهر و در میان المللی گردیده و رویکرد نو ای برای رویش کسب و عمل مردم بگشاید. در دنیای فناوری آیتی انفورماتیک و در شاخه پباده سازی نرم افزار نیز رعایت استانداردهای روز جهان به پباده سازی نرم افزار ماهر با دامنه سعی گسترده امداد شایانی می نماید.

استاندارد هایی که به شما یاری می‌کند درصد برد نرم افزار شما یکسری برابر موقعیت معمولی شود. به همین خواسته قصد داریم پیرو مواقعی را که بایستی برای استاندارد سازی نرم افزار نیاز میباشد طراحان پیروز رعایت نمایند برشماریم.

نکته کلیدی 1:سرعت اپ را بالا ببرید
همان گونه که می‌دانید؛ وقتی که نرم افزار استارت به فعالیت می‌نماید؛ می بایست یک سری فولدر را برای آغاز فعالیت خویش لود نماید. این مسئله منجر نماید شدن سرعت لودینگ اپ میشود که راهکار آن کاهش پوشه ها برای لود میباشد. شاید ندانید البته سرعت اجرای اَپ برای یوزرها از اهمیت بالایی برخوردار‌است. به همین برهان بایستی تا جابب که می‌توانید سرعت استارت به فعالیت نرم افزار را ارتقا دهید.

سرعت اپ خویش را بالا ببرید

نکته کلیدی 2: از سرورهای پرقدرت به کارگیری فرمائید
شاید خیلی ها برای اَپ های جدید ساخت گردیده ی خویش از هاست به کارگیری نمایند. البته می بایست اظهار کرد که به کارگیری از یک سرور کار کشته منجر میشود سرعت گشوده شدن نرم افزار شما بسیار بالا برود. همینطور پشتیبانی یک سرور کار کشته از نرم افزار شما، امداد می‌نماید تا اَپ آیتم نظرتان بسیار سرازیر عمل نماید و سرعت بالایی در اجرای فرمان العمل ها داشته باشد.

نکته کلیدی 3: سایز فونت مطلوب تعیین فرمایید
بهتر میباشد تا حدی که می‌توانید از فونت های پهناور و بولد در نرم افزار خویش به کارگیری نکنید. سایز نامناسب فونت و به کارگیری از فونت های بیش تر از حد پهناور دیده خواننده را اذیت می‌کند و سبب ساز می‌گردد تا آنها با گاز فضا نرم افزار شمارا رخنه‌ و آنرا از لیست برنامه های تلفن همراه خویش حذف نمایند.

نکته کلیدی 4: رابط کاربری معمولی تعریف و تمجید فرمایید
در پباده سازی نرم افزار اندروید بایستی توجه داشته باشید که استفاده کننده در اَپ حس راحتی نماید. به همین مراد می بایست تا جای ممکن اخذ داده ها از استفاده کننده را نادر نمایید. مثلا از آنان اشکال داده ها غیر ضروری مانند کد پستی و یا این که نشانی دفتر کار را نخواهید و برای دریافت کردن داده ها حیاتی از آن‌ها، بهتر میباشد از Validation ها به کارگیری فرمایید. این فعالیت سبب می‌شود سوای کوچکترین غلط داده ها گزینه نظرتان را اخذ فرمایید.

از رابط کاربری معمولی به کار گیری نمایید

نکته کلیدی 5: از تصاویر در جای صحیح خویش به کارگیری نمایید
برای موردها مهمی که میخواهید به کاربرانتان نشان دهید؛ احتیاجی به به کارگیری از اِفکت های به هم ریخته و پلوغ و پیچیده وجود ندارد. شایسته ترین روشی که می‌توانید با آن مطالب مهم خویش را اکران دهید استعمال از تصاویر میباشد. بخش اعظمی از یوزرها دیدن تصاویر را به قرائت متن ترجیح می‌دهند. پس بهتر میباشد شما نیز از این مجال استعمال فرمایید و مطالب مهم خویش را به شایسته ترین صورت اکران دهید. می‌توانید از ادغام متن و کلیپ به نسبت نیاز خویش در پباده سازی نرم افزار اندروید استعمال فرمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۵:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)