مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

نرم افزار جوم

نرم افزار جوم

طراحی اپلیکیشن در مشهد
۲) نرم افزار دکان اینترنتی Joomدر Joom هزاران سفارش برای خرید اثاثیه جانبی، خرقه و تولیدها معاش با ارسال بدون‌پول اخذ می کنید. بها‌ها زیر میباشد و برای به چنگ آوردن پیشنهادهای خرید و داخل شدن محصول در سبد خرید، نیازی به تثبیت‌اسم وجود ندارد.
خصوصیت‌ها:
کیف پول الکترونیک فعالیت را شل‌خیس مینماید.ارسال مجانی به تمام شهرها برای کشورهای مشخص و معلومهر هفته سفارش کالاهای تازه می دهد.بیشت از چهار میلیون متاع از فروشنده‌های تأیید گردیده دارااست.دارنده تیم پشتیبانی که به لهجه انگلیسی حرف می‌نمایند.مرغوبیت: ۴٫۷
تعداد نصب‌ها: +۱۰۰۰۰۰۰۰۰

نرم افزار ایندیا مارت
۳) نرم افزار دکان اینترنتی IndiaMARTمیلیون‌ها خریدار و فروشنده می‌‌توانند برای خریداری کردن ملزمات تجارت‌شان در اَپ IndiaMART با هم رابطه برقرار نمایند. تحت عنوان وسیع ترین راس تجاری آنلاین خرید تاجران، کاربرها می توانند دامنه گسترده‌ای از تولید ها و سرویس ها را در‌این اَپ کشف نمایند.
خصوصیت‌های اساسی:
کالاها با اعتنا به خصوصیت‌های‌شان لود گردیده‌اند.متصل شدن به آن شل میباشد و هروقت و هر نقطه میشود از روش آن یک مغازه آنلاین دیگر پیدا کرد.قابلیت رابطه با فروشنده‌ها، دست‌دوم فروش‌ها، خرده‌فروش‌ها و عمده‌فروش‌ها.قابلیت جستن تاراج کالاهای الکترونیک، مواد نخستین تولید و ساز و بنایی، دستگاه‌های سوله‌ای و لازمات ماشینی، گونه های و اقسام پوشاک، اسباب و اثاث جانبی و چیزهای خیلی بیش تر.مرغوبیت: ۴٫۶
تعداد نصب‌ها: ۱۰۰۰۰۰۰۰+


پروژه پباده سازی Ui و UX نرم افزار گوشی مشتمل بر چه جزئیاتی میباشد:
نیاز به پباده سازی رابط کاربری برای یک اپ گوشی داریم.
ui قبل و توضیحات در پیام سری ارسال خواهد شد.

 

نکات مهم:

- با اعتنا به اینکه این اپ و ui آن پیش از این یک توشه پباده سازی گردیده و شرایط فعلی میخواهیم ui آن را تغییر‌و تحول بدیم ، اعمال ذوق وسلیقه و پیشنهادات طراح برامون خیلی مهمه و می‌خواهیم که با لحاظ ایشان پروژه را گام به گام پیش ببریم.پس در‌صورتی‌که طاقت خیر و خوبی داشته باشید میتونیم با هم به فیض برسیم.

- مثال شغل های دارای ارتباط گذشته شما در قضیه پباده سازی ui ,ux برامون خیلی مهمه. پس در صورتیکه مثال عمل خاصی ندارید نمی تونیم با هم به سود ای برسیم.

.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۲:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)