مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

20 ابزار کاربردی برای طراحی UX و UI

طراحی اپلیکیشن در مشهد هر پروژه ساخت وب سایت و یا این که برنامه نویسی گوشی گذشته از استارت کد نویسی دارنده مرحله پباده سازی میباشد و نیاز به پباده سازی طرح و قالب اول داراست موضوعی که در پباده سازی ها مطرح میباشد پویایی آنهاست پباده سازی هیچگاه نمی تواند ایستا و اثبات باشد و در هر پروژه ای مختلف میباشد در هر پروژه ای اندازه مجموعه، تولیدات میتواند متغیر باشد ولی وقتی که حرف از ابزار می گردد بخش اعظمی از طراحان به یک اپلیکیشن شبیه می رسند همان ابزار در پباده سازی گستردگی بسیار متعددی ندارد و صرفا یکسری ابزار میباشد که موءثر و کاربردی می‌باشد و معمولا علاقه مندان متعددی پیدا می‌کند.

به این ترتیب پیرو و درین نوشته‌علمی تصمیم داریم لیستی از قابل انعطاف افزارهای توانمند و کاربردی در موضوع پباده سازی برنامه های تلفن همراه را معرفی کنیم.با سروش پرداز یار و همدم باشید:

Sketch
Sketch برای طراحان موبایلی همچون شما تاسیس شده است.گرچه فوتوشاپ در بین طراحان اکثری دوستداشتنی میباشد و ابزاری بدون نقص و قدرتمند میباشد البته با اینحال برخی برای پباده سازی های ui از اپلیکیشن sketchاستفاده م نمایند و ادله ان تمرکز این اپلیکیشن برروی پباده سازی های ui میباشد.

Sketch قابل انعطاف افزاری توانمند میباشد که امکان های فراوانی به طراح حین پباده سازی میدهد و خروجی های ماهر میدهد.امکان بی غایت برای زوم، مثال برداری از نوع ها، خروجی در قالب های برداری و با فرمت jpg و pdf از خصوصیت های این اپلیکیشن میباشد.بطورکلی طراحان ترجیح می‌دهند برا ی هر هدفی از اپلیکیشن توانمند در آن قضیه به کارگیری نمایند.

 

Marvel
برنامه Marvel به شما قابلیت میدهد تا صرفا در چندین دقیقه هر طرح نخستین‌ای را به یک برنامه تبدیل فرمائید، کافیست صفحات آیتم لحاظ خویش را روی ورقه بکشید بعد از آن با استفادها ز برنامه از آن عکس بگیرید و برای ساخت مثال اول آنان را بهم متصل نمائید. این برنامه برای کارآفرینان، طراحان، مدیران ایجاد، آغاز‌آپ‌ها، علم‌آموزان و اشخاص دارنده کسب و عمل که میخواهند به‌سرعت ایده‌های خویش را با مشتریان درمیان بگذارند عالی میباشد.

همینطور به طراحان این قابلیت و امکان را میدهد ایده های نخستین مشتریان را تخت گاز و به راحتی مثال سازی نمایند.

 

Pop
در صورتی‌که برنامه مارول به نظرتان اثر گذار بود البته درپی طرحی بودید که با دستگاه اندروید شما تطبیق داشته باشد برنامه pop چیزی میباشد که در ادامه آن می باشید.پاپ شایسته ترین اپلیکیشن برای مثال سازی روی تلفن همراه های یاروهمدم و تبدیل طرح ها از برگه به صورت دیجیتال میباشد.

این اپلیکیشن از فرمت هایی زیرا BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF و PSD فوتوشاپ پشتیبانی می‌نماید. همینطور از از افکت ها و هنرها ی متعدد در زمینه‌ی اختلاط رنگ ها و برنامه کودکان هایی برای پباده سازی صفحه های اینترنت نیز بهرمند است.به امداد این اپلیکیشن می‌توانید لوگو، بنر، دکمه و …را پباده سازی فرمایید.این اپلیکیشن ابزارهای متن ابزارهای ۳ بعدی، گرادیان و… را دارا می باشد.با به کار گیری از این اپلیکیشن می‌توانید به کاهش نویز، صاف کردن کناره ها و … بپردازید.

 

Proto.io
این اپلیکیشن فضا فارغ از نیاز به برنامه نویسی است و با به کارگیری از آن میتوانید مثال های اول جذابی ساخت نمائید که بسیار شبیه برنامه های تلفن همراه باشند. همینطور با به کار گیری از میتوانید مثال اول خویش را در درستگاههای مختلف آزمایش نمائید. Proto.io دارنده خصوصیت هایی مثل کتابخانه های تطبیقی و برخی خصوصیت های دیدنی Dropbox و ... را نیز دارا است.

 

Uxpin
این ابزار یک ابزار فوق العاده و بسیار فعالیت آمد میباشد که به شما اذن میدهد تا با به کارگیری از نوع ها و ابزار های از پیش درست شده دسته پباده سازی خویش هر چه بهتر پباده سازی فرمایید.این ابزار دارنده کتابخانه ای بدون نقص از UI های متعدد است که به یوزرها یاری مینماید تا برنامه ای بدون نقص پباده سازی نمایند. یکی‌از دیگر از امکان های این ابزار وجود ابزار های رنگی که سبب ساز می‌شود شما بتوانید طرح های خویش را رنگی و حقیقی و واقعی خیس برنامه ای نمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۴۸:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)