مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

نکات و ترفندهای اثرگذار برای ایجاد نرم افزار iOS


نکات و ترفندهای اثرگذار برای ایجاد نرم افزار iOS
گه گاه گزینش نقطه استارت برای ایجاد نرم افزار iOS با اعتنا به شیوه ها و تجهیزات فراوانی که برای این عمل موجود است مشقت بار و سرگردان کننده میگردد. براین اساس، در شرایطی که قصد ورود به دنیای پباده سازی و ایجاد نرم افزار iOS را دارید البته نمیدانید از کجا می بایست استارت نمایید، یا این که اینکه تنها به‌دنبال نکات و ترفندهای مفیدی در رابطه پباده سازی و تولید نرم افزار های اپل میباشید، سفارش می کنیم این نوشته‌ی‌علمی را تا آخر مطالعه فرمایید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

تجربه عمل با دستگاه های اپل را کسب فرمائید
به کارگیری زیاد و مداوم از دستگاه های اپل و اشراف بر تجهیزات و خصوصیت های آن به شما در ایجاد نرم افزار iOS یاری متعددی مینماید. برای مثال در‌حالتی که برای آیفون نرم افزار میسازید، داشتن یک تلفن همراه آیفون و به کارگیری مداوم از آن امری ضروری می‌باشد. چون سبب می‌شود که تحت و بم موبایل آیفون را بشناسید و از مزایا، معایب، تجهیزات، و خصوصیت های آن به طور کامل باخبر باشید. برای ایجاد نرم افزار چیره می بایست وضعیت و تجهیزات کاربرانتان را در حیث بگیرید و خویش را جای آنان بگذارید.

همواره به یوزرها نرم افزار تصور کنید
هنگام پباده سازی و تولید نرم افزار iOS قطعا به یوزرها تان دقت فرمایید چون در غایت آن ها میباشند که از نرم افزار شما به کارگیری خواهند کرد. به همین خواسته، در پباده سازی صفحه های و تجهیزات نرم افزار به اندازه کافی به «تجربه کاربری» اعتنا فرمایید. نرم افزار شما قرار می باشد مشکلی را حل نماید تا معاش یوزرها ریلکس خیس شود، خیر آنکه به مشکلاتشان بیفزاید. براین اساس همواره منوها، دکمه ها، مشخصات، و تجهیزات نرم افزار خویش را به صورت بی آلایش، بدیهی، و کاربرپسند پباده سازی فرمائید. رعایت این نکته به شما در بازاریابی نرم افزار و باصرفه سازی اپ استور امداد بسیار متعددی خواهد کرد.

از ابزارهای مطمئن که تجربه موفقی داشته اند استعمال فرمائید
ابزار و چارچوب های قابل انعطاف افزاری زیادی برای ایجاد نرم افزار iOS موجود است، و هر روز بر تعداد آن‌ها افزوده میگردد. هرکدام از این ابزار، مزایا و معایب مختص خویش را دارا هستند و شغل های متفاوتی انجام می دهند. در شرایطی که سوابق متعددی در پباده سازی و ایجاد اپلیکشن iOS ندارید سفارش می‌کنیم از ابزارها و قابل انعطاف افزارهای مطمئنی که پیش از این آزمون خویش را به نیکی پس داده اند استعمال نمائید و حریم خویش را با ابزار متعدد نامرتب نکنید. می توانید از ابزار و راهکارهای کارآمد شرکت ها بسط دهنده نرم افزار گوشی و یا این که ارائه دهندگان خدمت مقرون به صرفه نرم افزار ساز نیز برای ایجاد نرم افزار گوشی خویش به کار گیری فرمایید.

اذن ندهید ابزارهای نو و لبریز زرق و برق شما‌را بیشتراز حد به خویش درگیر نماید. از ابزارهای مطمئنی که سالهاست گزینه به کار گیری قرار گرفته و تجربه موفقی دارا هستند استعمال فرمائید. اما این بدان معنا وجود ندارد که به‌دنبال آپ تو دیت رسانی داده ها خویش نبوده و از تحولات تازه بی خبر بمانید. البته بیش تر از اندازه برای آن وقت نگذارید، چون منجر می گردد از فعالیت اصلی گشوده بمانید.

استعمال از تکنولوژی های مطمئن مانند Xcode و Swift سبب می‌گردد که علم و تخصص زیربنایی iOS را کسب فرمایید، و براین اساس می توانید از هر گونه ابزار و اپلیکیشن جدیدی که عرضه میگردد به نحو احسن به کارگیری فرمایید.

پوشه هایتان را اسم گذاری و سازمان دهی فرمائید
اکثر پروژه های وسیع، به خصوص در حالتی که به طور گروهی اجرا شوند، فولدر های برنامه نویسی گوناگون و متنوعی خواهند داشت. به این ترتیب مهم هست از به عبارتی اولِ پروژه تمامی پوشه ها و منابع خویش را اسم گذاری، ساماندهی، و سازمان دهی فرمایید. بخصوص اشخاصی که تجربه و مهارت کمتری دارا هستند قطعا بایستی این عمل را به توجه انجام دهند تا اعضاء ماهر خیس مجموعه بتوانند پروژه را بهتر مدیر نمایند.

در صورتیکه خودتان بصورت شخصی روی ایجاد نرم افزار iOS فعالیت می کنید ممکن می باشد در پروژه با مشکلی مواجه گردید و به امداد نیاز پیدا نمایید. در‌این‌حالت‌، اگر از در آغاز به پوشه هایتان نظم داده و آنان را اسم گذاری و جور بندی کرده باشید مطمئنا شخصی که به امداد تان میاید بهتر قدرتمند خواهد بود شما‌را کمک نماید. طرز های مختلفی برای ساماندهی کدها و پوشه ها موجود است. یک شیوه مطلوب برای این عمل را تعیین نمایید و به آن پایبند باشید.

همیشه آزمون، سنجش، و در دست گرفتن فرمائید
اپل درباره با تایید نرم افزار جهت تثبیت در اپ استور قوانین و استانداردهای محکم و رنج داراست. ولی انگیزه اپل از این فعالیت سنگ پرت کردن پیش پای گسترش دهندگان وجود ندارد، بلکه قصد دارااست از باکیفیت و کارکرد درست نرم افزار ها و جلب رضایت یوزرها اطمینان نتایج نماید. به این ترتیب، نخست تمامی کارهایی که قبلی از پباده سازی نرم افزار iOS بایستی صورت پذیرد را به توجه باز‌بینی فرمائید تا در حین اجرای فعالیت با خلل عمده ای مواجه نشوید. بعد مبادرت به ایجاد نرم افزار خویش فرمایید. در حین تولید نرم افزار iOS کلیه فرایند را آیتم محاسبه قرار دهید تا مطمئن گردید که بخش های متعدد به صحت عمل می‌نمایند. بنابراین میتوان خطاها و باگ های احتمالی را حین بسط برطرف کرد.

اپل نرم افزار هایی که نادرست یا این که انواع قابل انعطاف افزاری داشته باشند را تایید نمیکند. به این ترتیب هیچگاه اپلیکشن خلل دار به اپل نفرستید.

میتوان از اپلیکیشن Xcode و دیگر سیستم های آزمایش و در اختیار گرفتن به خواسته کسب اطمینان از درستی کارکرد نرم افزار بهره برد و از وجود مشکلات احتمالی با خبر شد. با انجام این فعالیت در زمان بسط نرم افزار می توانید از تبدیل شدن اشتباهات کوچک به اشتباهات پهناور دوری نمائید و بعد از ایجاد اپلیکیشنiOS را با اطمینان خیال به اپ استور بفرستید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۲:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)