مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

مزایای داشتن نرم افزار برای کسب‌وکار شما


امروزه ما تعلق بسیار متعددی به تلفن همراه‌های خویش داریم و تبدیل به یک قسمت مهم و حیاتی از معاش ما گردیده‌اند. علت محبوبیت گوشی‌ها به کارگیری از اشکال متفاوت نرم افزار های کاربردی و جالب می باشند که هرروز گسترش داده می شوند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

” یک نرم افزار براش میباشد!” تا به اکنون چند بار این گزاره را شنیدید؟

از زمانیکه نرم افزار های تلفن همراه وارد بازار شدند، فورا در همه بخش‌ها مورداستفاده قرار گرفتند. بازی و سرگرمی، کانال‌های اجتماعی ، خبر ها، و حتی برای کسب‌وکار. این یک حقیقت میباشد که امروزه برای هر چیزی یک نرم افزار موجود هست. در واقعیت شما میتوانید کل مسافرت خودتان را با نرم افزار ها طرح ریزی فرمایید، رستوران‌ها، محل‌های تفریحی ، رزرو هتل و …. نرم افزار ها معاش را بسیار سهل وآسان کرده‌اند.

هم اکنون از خودتان می پرسید که چرا داشتن نرم افزار برای کسب‌وکار اینجانب مهم و ضروری می‌باشد؟

فکر‌می‌کنید‌ چندین درصد از مردم جمهوری اسلامی ایران تلفن هوشمند به کارگیری می‌نمایند؟ مطمئن نصف طولانی تر از جمعیت کلاً کشور ایران ! فکر کنید این تعداد دست کم روزی ۲ ساعت از تلفن همراه خودشان به‌جز برای ارتباط تلفنی و پیغام دادن استعمال می کنند. در‌این‌صورت با داشتن یک نرم افزار برای گوش‌هایی هوشمند شما میتوانید با محدوده بزرگ‌تری از اشخاص در رابطه باشید و درنتیجه فروش بیشتری داشته باشید. اهمیت ندارد که نرم افزار شما برای محصول ها باشد یا این که سرویس ها، با استعمال از نرم افزار می توانید کسب‌وکار خودتان را به صورت وسیعی گسترش دهید .

 

مزایای داشتن نرم افزار برای کسب‌وکار شما

سبب تولید و توسعه و گسترش وفاداری در مشتریان می شود!
نرم افزار ها منجر میگردند که رابطه بی واسطه و لحظه‌ای با مشتریان خویش داشته باشید. این رابطه نزدیک منجر به وجود داخل شدن یک ارتباط در بین کسب‌وکار شما و مشتریان می‌گردد که درنهایت به وفاداری به مارک ختم خواهد شد.

سبب ساز تقویت مارک شما می‌گردد!
زمانی به ضمیر ناخودآگاه مشتریان می‌رسیم، شما دوست دارید که نفر اولیه آن ها باشید. به‌این مفهوم که هنگامی مشتری به یک فرآورده یا این که سرویس ها میپندارد، ناخودآگاه اولیه‌ از همگی به کسب‌وکار شما تاءمل نماید.

 

می‌خوای یه مغازه به وسعت وب داشته باشی؟
ما رشته‌ای‌ترین دکان آنلاین رو برات پباده سازی میکنیم.

 


حضور خویش را پر رنگ نمایید!
شما میتوانید با ارائه ترفیع و تخفیف در نرم افزار خویش حضوری برجسته‌خیس فی مابین مشتریان خویش داشته باشید با این فعالیت شما می توانید محصول ها خودتان را جزء مواقعی قراردهید که طی ۲ ساعت در روز مشتریان هنگام به کار گیری از موبایلشان به آن ها نگاه می‌کنند.

ارتقا قابلیت دسترسی شما!
با ارتقاء به کار گیری از گوشی در سراسر جهان، شما در هر جا و در هرزمانی برای مشتریانتان در دسترس می باشید. فکر کنید که یک اطلاعیه تخفیف می‌فرستید، که منجر گشوده شدن نرم افزار شما به وسیله مشتریان میگردد، و درنهایت سبب خرید می‌گردد. تمام اینها صرفا در یک دقیقه واقعه میافتد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۵:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)