مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

پباده سازی نرم افزار را نمی قدرت با پباده سازی واسط کاربری


پباده سازی نرم افزار را نمی قدرت با پباده سازی واسط کاربری به وسیله photoshop با illustrator آغاز کرد، بلکه بایستی از پباده سازی بنیادی مثال های اول ابتدا نمود. در‌این حالت برای تولید تغییر‌و تحول به یکسری لحظه روزگار احتیاج خوا هیم داشت و خیر یکسری ماه.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آغاز عمل از پباده سازی دیداری گرایشی مرسوم دربین طراحان میباشد که جالب ترین مرحله به حساب می‌آید. از‌آنجا که این‌راه اینک صرفا راه و روش ممکن برای انجام این عمل می باشد پس ما نیز به فعالیت با آن عادت کرده ایم.

به تازگی در کلام هایم با طراحان منجر حیرت آن‌ها گردیده ام، زیرا به آنان گفتم آغاز فعالیت پروژه ها به کامپیوتر احتیاج ندارد صرفا به رسم طرح بر روی ورقه نیاز می باشد. این دسته شیوه بسیار کارآمد خیس می باشد به دلیل آنکه در غیر این رخ اعتنا ما به جزئیاتی مانند اندازه فونت، برگه و رنگ ها متمرکز گردیده و اقتدار خلاقیت خویش را از دست میدهیم.

اینجانب معتقدم رسم طرح اول بر روی صفحه از آن جهت که ما‌را بر روی ایده و مشکلی که می‌خواهیم حل کنیم متمرکز مینماید بسیار کارآمد هست و ذهن ما‌را از اندیشه در رابطه جزئیات بدور می‌نماید.

“Mobile first” و یا این که به عبارتی آغاز عمل با یک ورقه کوچک ترفند نیکی میباشد. حتی در حالتی که نرم افزار شما بر روی تلفن همراه و تبلت اجرا خواهد شد گشوده هم استارت فعالیت با موبایل اثربخش خیس می‌باشد. استارت روند از موبایل سبب میگردد کلیه ساختار را حق تقدم بندی و تعیین کرده و بعد از آن با صفحه های بزرگتر تطابق دهیم.

04-mobile-first-opt-small

او‌لین دفعه که پروژه را با چنین ساختاری آغاز کردم این کارم با سردرد خاتمه یافت. صحیح مانند هنگامی که بعداز دوران ها به باشگاه تن سازی بروید، زیرا ماهیچه‌ها شما بعداز مدتی استارت به کار کردند درد می‌گیرند. شما متوجه می‌شوید می بایست تغییرات را حق تقدم بندی فرمائید، و پس از مدتی پی می‌برید که کدام نصیب ها از اهمیت بیشتری برخوردارند.

مثالی دیگر که به تفهیم زمینه امداد می‌کند مهاجرت می باشد. در لحاظ بگیرید که فقط یک چمدان کوچک دارید در‌این حالت چه وسایلی را در آن قرار می دهید؟ قطعا مهم ترین چیزها برای مسافرت. صحیح شبیه همین نمونه نیز برای پباده سازی نرم افزار های تلفن همراه های هوشمند واقعه می افتد.

از اشخاص دیگر در تیم خاطر بگیرید

پیروزی یک نرم افزار به هر دو فرد طراح و برنامه نویس بستگی دارااست، کسانی که با عمل در کنار هم بایستی به بیشترین کیفیت جنس دست یابند. برای باصرفه سازی فرایند می قدرت بعضی امور را به صورت همزمان انجام اعطا کرد تا از انجام فعالیت های تکراری دوری شود. برای این فعالیت می بایست هر دو طرف از پیچیدگی های پباده سازی و پیاده سازی حقیقی وواقعی نرم افزار باخبر باشند.

یک روش برای دستیابی به‌این قابلیت و امکان،یادگیری عمل با ابزارهای ایجاد و توسعه و گسترش می باشد، اما خیر به خواسته تولید نرم افزار از نخست تا پایان بلکه فقط برای ایجاد سریع صفحه ها که با انگیزه پباده سازی پیش می رود.

05-bottle-neck-opt-small

بازه زمانی هنگامی کوتاه بعد از وصال به بارسلونا،اینجانب آغاز به عمل روی یک استارتاپ تکنولوژی نمودم.فقط برنامه نویسان در آنجا حضور داشتند که کلیه چشم به راه اتمام عمل پباده سازی برای استارت عمل خویش بودند و این دستور منرا در تنگنا قرار داده بود.

در‌این دوران اینجانب شیوه عمل با ابزار Xcode را فرا گرفته و با یکسری گویش برنامه نویسی مقدماتی آشنا شدم. این امکان ها به اینجانب بضاعت و توان ایجاد طرح های پیچیده تری را بخشید و توانستم همگام با بقیه اعضای مجموعه فعالیت کنم.

بعداز مدتی برنامه نویسان نیز طرز عمل منرا آموختند.در حال حاضر آن‌ها فایل های پباده سازی من را گشوده می‌کنند و داده ها لازم را سوای امداد اینجانب استخراج می‌نمایند.

در پایان اینجانب می‌خواهم یک ترفند را به شما بیاموزم:کارایی فرمائید از واژگان آیتم به کار گیری بقیه اعضای مجموعه فایده بگیرید. در‌این حالت حس میکنید کلیه به یک لهجه کلام مینمایند. اکثر اوقات وقت ها طراحان و برنامه نویسان یک مضمون‌ را با لغت ها متعدد بیان می‌کنند و همین دستور ادراک موضوعات را طاقت فرسا می سازد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۶:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)