مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

تکنولوژی های تازه و پباده سازی سایت

تکنولوژی
های تازه و پباده سازی سایت بر پایه آن ها کتابخانه های متعددی برای جاوا اسکریپت وجود داراست که به پباده سازی وبسایت امداد می نماید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
از پاراگراف مهمترین این تکنولوزی ها می بضاعت به موردها تحت اشاره کرد:
Masonry .js
این کتابخانه موادسازنده وب سایت را به صورت ریسپانسیو در کنار هم قرار می دهد . شما با این کتابخانه دیگر نیازی به تعیین پهنا عناصر تارنما ندارید . موادسازنده وبسایت بر مبنا فضایی که در اختیار دارند خویش کنار نیز قرار می گیرند .

Packery
یکی دیگر از کتابخانه های جاوا اسکریپت میباشد که علاوه بر تولید یک پباده سازی ریسپانسیو به مخاطبان وب سایت قابلیت و امکان جابجایی و تغییر عناصر وبسایت را می دهد .

Interact
کتابخانه ای که به شما قابلیت می دهد برای عناصر وبسایت خویش قابلیت و امکان دراگ و دراپ، والا کردن، چرخش با Multi-touch و . . . را فراهم کنید .

Mmenu
کتابخانه ای که برای وبسایت شما منوی تلفن همراه پباده سازی خواهد کرد .

Angular .js
یک عدد از پلتفرم های پباده سازی وب سایت است که خویش به تنهایی می تواند تمام فرآیند طراحی یک وب سایت را به عهده بگیرد . این پلتفرم در واقع پلتفرمی برای برنامه نویسی زیر وب می‌باشد و ویژگی بارز آن کاستن از ارسال درخواست به سرور می‌باشد .

کدام
پلتفرم برای پباده سازی ریسپانسیو مناسبتر است؟ بوت
استرپ ممکن است اکثر زمان ها سایت هایی که می شناسید از این پلتفرم برای پباده سازی ریسپانسیو به کار گیری می نمایند . این پلتفرم بضاعت های بالایی داراست ولی برای حداکثر استفاده وری از آن توصیه می دهیم که از نهایی نسخه منتشر گردیده به کار گیری کنید و از وب سایت bootsnipp هم بازدید نمایید . این تارنما نمونه کدهای زیبایی را بر اساس بوت استرپ ارائه داده هست .

960
Grid System در صورتیکه طراحی سایت خویش را با PSD آغاز نمی فرمایید احتمال دارد ً چه بسا نام این رویه برای طراحی ریسپانسیو را نیز نشنیده باشید . این راه و روش با امداد یک فولدر PSD به شما برای طراحی عنصرها وبسایت کمک می کند . در ضمن درست نظیر بوت استرپ یک فولدر CSS برای پباده سازی وب سایت بصورت ریسپانسیو در اختیار شما قرار می دهد . و درست مانند بوت استرپ کاملاً مجانی و نوشته باز ارائه گردیده هست و شما اجازه دارید تغییراتی را که در آن اجرا می کنید به نام خود به چهره بدون‌پول عرضه نمائید .

Float
در این روش بجای به کارگیری از یک پلتفرم عناصر وبسایت را با امداد خصوصیت Float به رخ ریسپانسیو پباده سازی می نمایند . این راه و روش کمی دشوار خیس از دو راه و روش پیشین میباشد . ولی کنترل شما بر روی نمایش موادسازنده اکثر میباشد و در مواقعی مثل تعداد بی نهایت لینک در منو از راه و روش های بالا موثرتر میباشد .

کدام
CMS برای طراحی تارنما مناسب تر است؟ یک تارنما حرفه ای نیاز به تغییراتی در CMS دارااست بدین ترتیب پاسخ درست به این سوال این می باشد که CMS که به درستی برنامه نویسی شده باشد . شما می توانید از CMS هایی برپایه PHP یا این که ASP به کارگیری فرمائید . برخی از CMS ها نظیر angular-cms بسیار تازه می‌باشند و تبلیغات برای جذب مخاطب برای آن نیز دوچندان مضاعف است . این پلتفرم ها براساس Angular و یک گویش Backend که معمولا ً PHP هست کار می کنند . اما مثل هر CMS دیگری در صورتی که به درستی برنامه نویسی نشوند با اختلال مواجه خواهند شد .

سرعت لود تارنما های آخرین پباده سازی شده، قابلیت و امکان ایجاد نرم افزارهای پایین وب، قابلیت و امکان های گرافیکی، روش تعامل با گوشی های موبایل و موردها این چنینی در گزینش CMS بسیار اهمیت داراست .

سئو
وبسایت در طراحی مجدد به چه شکل حفظ می شود؟ در صورتیکه طراحی تارنما به صورت بدون نقص تغییر تحول نماید احتمال آن که سئو وب سایت شما به چهره بی واسطه و غیر بدون واسطه ذیل تاثیر آن قرار گیرد مضاعف فراوان است . در شرای شما CMS تارنما خود را تغییر و تحول دهید و آدرس صفحات وب سایت شما می بایست بر مبنا CMS تازه تغییر تحول کند . در چنین قوانینی شما ناچارید که از ویژگی Redirect استعمال فرمایید .

هر تغییری در ظاهر تارنما هرچقدر نیز که کوچک می تواند در سئو تارنما شما مفید باشد . براین اساس تغییرات وب سایت خود را طوری برنامه ریزی فرمایید که دست کم تاثیر منفی را بر روی سئو وبسایت شما داشته باشد . برای این خواسته می توانید نظر مخاطبان را در باره طراحی تازه بپرسید . و با قابل انعطاف افزارهایی نظیر جت سئو مرتبه سایت در گوگل را به فیس روزانه بررسی نمائید .

موادتشکیل دهنده گرافیکی در کد نویسی سایت نیز می توانند تاثیر گذار باشند . هنگام طراحی دوباره وبسایت به موارد سئو توجه کافی را داشته باشید و تمام اصول سئو را طبق آموزش های سئو ارائه شده رعایت نمایید .

 

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۲:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)