مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

فعال‌ساز‌ی موردها نخستین موردنیاز برای بسط نرم افزار اندرویدی


گام دوم: فعال‌ساز‌ی موردها نخستین موردنیاز برای بسط نرم افزار اندرویدی
حالا می خواهیم گوشه و کنار نخستین ما یحتاج به خواسته بسط و ایجاد یک نرم افزار اندرویدی را ساخت کنیم. اعتنا داشته باشید که فراگیری ارائه گردیده صرفا در توان یک شناخت اول بوده و شمارا مفاهیم اول تولید نرم افزار‌های اندرویدی آشنا میکند.
در گام در آغاز می بایست Android SDK را دانلود نمایید. کلمه SDK در واقع مخفف عبارت “Software Development Kit” به معنای “کیت گسترش قابل انعطاف افزاری” هست، بدین ترتیب به طور کامل مشخص و معلوم می باشد که Android SDK به معنای “کیت توسعه و گسترش قابل انعطاف افزاری اندروید” خواهد بود و مشتمل بر تیم‌ای میگردد که فضا ما یحتاج به خواسته تولید یک نرم افزار اندرویدی را آماده مینماید. با استعمال از این پیوند می توانید “کیت گسترش قابل انعطاف افزاری اندروید” یا این که به عبارتی “Android SDK” را دانلود فرمائید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

درحال حاضر بایستی پایانی ورژن از ابزار Eclipse را دانلود و بر روی کامپیوتر خویش نصب فرمایید. با به کارگیری از این لینک و پیوند میتوانید جدیدترین ورژن از این نرم افزار را به صورت بدون واسطه از تارنما قانونی این موسسه دانلود کنید.

در گام سوم بایستی نسبت به دانلود ADT وارد فعالیت گردید. کلمه و واژه ADT مخفف عبارت “Android Development Tool” به معنای “ابزار گسترش اندروید” می باشد. به این خواسته می توانید از دور و اطراف خویش ابزار Eclipse نصب گردیده بر روی کامپیوترتان وارد فعالیت گردید. نخست وارد منوی Help گردیده و آن‌گاه آیتم Eclipse Marketplace را گزینش نمایید. اکنون به جستجوی Android Development Tool بپردازید و افزونه مرتبط با آن را نصب فرمائید.
درحال حاضر بایستی پایانی ورژن از ابزار SDK را از روش SDK Manager دانلود فرمایید. به این مراد SDK Manager را اجرا نمایید. از شما درخواست می‌گردد که جدیدترین ورژن از SDK را دانلود و نصب نمایید. با وضعیت و قانون ها ارائه گردیده موافقت به فعالیت آورید و جدیدترین ورژن از SDK اندروید را دانلود و نصب نمایید. اعتنا داشته باشید که برای اجرای SDK Manager وارد ابزار Eclipse گردیده و از منوی Option مورد “Android SDK Manager” را گزینش فرمائید.

گام سوم: مقدمات ایجاد یک نرم افزار اندرویدی بوسیله Eclipse IDE
با به کارگیری از آیکون ابزار Eclipse که آیکونی بنفش رنگ بوده و بر روی دسکتاپ شما نمایان می باشد آن را اجرا نمایید. در فضا این ابزار بر روی منوی New مراجعه کرده و فایل Android و بعداز آن Android Application Project را گزینش نمائید و بر روی آیتم Next کلیک فرمایید. درین موقعیت یک فرم پیش رویتان قرار می گیرد که دارنده بخش‌های مختلفی میباشد. فارغ از شک در حالتی‌که جدیدا با اپلیکیشن Eclipse آشنا گردیده باشید، شناسایی این کادر و طریق مالامال کردن آن برای شما طاقت فرسا خواهد بود. در پی به شرح موردها مرتبط با هر مورد از بخش‌های این فرم می پردازیم


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۴:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)