مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

ساختن اپلیکیشن موبایل

نظیر بسیاری از افراد، شما هم ایده های والا و جذابی در راز دارید که نمی دانید به چه شکل آنان را به سود و ثمر برسانید .

تعداد بی شماری از نرم افزارهای نرم افزار ساز وجود دارا هستند تا ایده و دیده انداز شما را به یک واقعیت تبدیل کنند .

ولی حقیقت این می‌باشد که با انجام برنامه ریزی و فعالیت روشمند بر روی ایده روندی نسبتا بی آلایش را تجربه می کنیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

ساختن
اپلیکیشن موبایل


حالا
با هم 12 قدم طلایی برای ساختن نرم افزار گوشی را محاسبه می کنیم:
قدم
اولیه : تعیین هدف
به
دور از هر مدل تکنولوژی و فناوری پیچیده برای انجام این قدم صرفا کافی است کاغذ و مداد را بردارید و به پرسش های ذیل پاسخ دهید:
دقیقا
از اپلیکیشن انتظار انجام چه کاری یا این که کارهایی دارید ؟
چه‌گونه
با نرم افزار یوزرها را جذب می نمایید ؟
از
پس چه مشکلاتی و بحران هایی می بایست بربیایید ؟
این
اپلیکیشن به چه شکل معاش مردمان را معمولی تر می نماید ؟
چه‌گونه
اپلیکیشن تان را به بازار معرفی می کنید ؟
برای وصال به هدف ها ، با اهمیت ترین چیز برداشتن اولین گام ها می‌باشد . همچنین قبل از این که کاری انجام دهید، تصویر روشنی از آنچه می خواهید انجام دهید را تولید نمایید .

قدم
دوم : ایده های خود را طراحی کنید
نه! هنوز ضروری نمیباشد که کامپیوتر خود را واضح کنید! در حال حاضر شما نیاز به صفحه و خودکار برای پاسخ به سوالاتی راجع به هدف ها نرم افزار خویش و پباده سازی اول آن دارید .

ایده های خویش را به وضوح و روشن و واضح مطرح کنید .
تصمیم بگیرید که نرم افزار تولیدی مجانی خواهد بود یا این که خیر؟ آیا تبلیغات جایی در اپلیکیشن شما دارااست ؟ یا کاربران برای دانلود آن می بایست هزینه ای بپردازند ؟
برای هر کدام از این تصمیمات آغاز مطمئن شوید و ایده اول آن را ترسیم فرمایید .

ساختن
نرم افزار موبایل
گام
سوم : تحقیق ، پژوهش و باز هم تحقیق و پژوهش
اکنون می توانید کامپیوتر خود را واضح کنید! ولی نه برای آغاز کورکورانه پباده سازی اپلیکیشن خود ! شما آغاز بایستی به تحقیق و پژوهش در قضیه ایده خود بپردازید . دو راه و روش پیشنهادی وجود دارااست .

شما می توانید ناکامی بخورید یا پیشرفت نمایید . یا هر دو ! من ترجیح می دهم پلکان پلکان به سوی موفقیت پیش روم . نظرها کاربران خویش را مطالعه کنید، هرآنچه که موجب گردیده قابل انعطاف افزار شما رو دوست داشته باشند یا دوست نداشته باشند . آن گاه از این اطلاعات برای ترقی خود به کار گیری فرمایید . ورقه و مداد خویش را مجددا بردارید و از گام های اولیه و دوم استارت فرمائید و با اعتنا ایده خویش را بر شالوده نظرها کاربران تصحیح فرمایید .

تحقیقات شما بعد از آن از مطالعه و اصلاحات نیاز به کمی تمرکز دارااست . وقت به کار گیری کردن از توان اینترنت فرا رسیده می باشد . آیا اپلیکیشن شما حقیقتا ایده عملی و قابلیت پذیر میباشد ؟ در این سطح شما باید از دیدگاه فنی و محدودیت ها نظارت نمایید . این مرحله دوچندان حساس می باشد زیرا می تواند در بلند مدت در مصرف دارایی تان صرفه جویی کند .

شما نمی توانید روی ایده ای وقت و تلاش صرف نمائید که عملیاتی نخواهد شد . مشکل‌ها را بفهمید و روش حل شان را پیدا نمایید . براین اساس دیگر نیازی به عقب گرد از مسیر ندارید .

در قدم بعدی تمرکز پژوهش ها خویش را بر روی بازاریابی و فروش متمرکز نمائید . به طرح اول خویش نگاهی بیندازید و مشاهده کنید که چه طور اپلیکیشین شما قرار هست به سودآوری رسد ؟ آیا در مسیر ایده اصلی تان هستید یا در هم اکنون تغییر و تحول و اصلاح آن می باشید ؟ برای نوجوانان، والدین، کودکان، معلمان ، مسافران بازاریابی می نمایید ؟ جامعه هدف خود را معین کنید . این به هدفمند شدن ایده های شما کمک خواهد کرد .

آن گاه از این که مهارت های پیش بینی کننده شما خسته شدند ؛ شما می توایند لذت بردن از یک سرگرمی را آغاز کنید . به دنبال ایده های طراحی بگردید . سایت های مختلفی برای برای چک ایده های تازه و خلاقانه وجود دارا هستند . مدام در هنگام چک طرح و ایده ، در ذهن خود جامعه انگیزه تان را تصور کنید . برای این که بتوانید یک فرآورده عالی را به بازار عرضه نمائید بازبینی ، تجدید نظر و مشورت با صاحبان حرفه زیاد اثر گذار و حساس می باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۲:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)