مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

پباده سازی UI/UXمناسب

 

امروزه استعمال ی گسترده از گونه های تلفن همراه های هوشمند باعث به گسترش و پیشرفت هرچه عمده برنامه نویسی در حوزه نرم افزار های گوشی گردیده می باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

یوزرها با نرم افزار های متفاوت موبایل می توانند راحت خیس و پر سرعت خیس از نسبت به تارنما و کاوش در گوگل نیاز های خویش را برطرف کنند . احتمالا بتوان بیان کرد دسترسی خوبتر و اکثر کاربران بi اپلیکیشن ها مزیت والا آن ها در پیش‌روی وب وب سایت ها است .

اما آن چیزی که اپلیکیشن های یکسان از حیث کاربری را از یکدیگر متمایز می‌نماید به عامل ها مختلفی بستگی داراست که ما در این مطلب عملکرد کرده ایم به یکسری موضوع از مهم‌ترین دست اندرکاران تاثیرگذار در پباده سازی یک اپلیکیشن موفق اشاره کنیم . پس تا انتهای مطلب یار ما باشید .

 


پباده سازی
UI/UXمناسب
در بسیاری از کمپانی های برنامه نویسی طراح رابط کاربری یا این که به اصطلاح فردی که گرافیک اپلکیشن ها و اینترنت سایت را پباده سازی می‌کند وجود ندارد و شخص برنامه نویس یا گروه برنامه نویسی با تکیه بر تجربه و پروژه های مشابه یا این که به کارگیری از صفحه آرایی های آماده گرافیک پروژه را انجام وارد میکنند .

البته به دلیل علم ناکافی برنامه نویس در پباده سازی استاندارد ui و ux اپلیکیشن، فیض عمل مطلوب مشتری نخواهد شد و اپلیکیشن پباده سازی شده از نظر گرافیک توانایی رقابت با مثال ها شبیه خود از لحاظ کارکرد را ندارد . سفارش ما به شما این میباشد که به دنبال پباده سازی و برنامه نویسی نرم افزار های حرفه ای میباشید اهمیت پباده سازی آن را نادیده نگیرید .


در شرای
نرم افزار رابط کاربری استاندارد و حرفه ای داشته باشد:


* یوزرها با اولین ورود می‌توانند نحوه ی کار با اکثر بخش های نرم افزار را فرا بگیرند .


* طراحی گرافیک حرفه ای نرم افزار فضای آن را دلنشین خیس می نماید .


* استفاده کننده با کمترین میزان کلیک قادر است به هدف خود برسد .


* نرم افزار در مدت مقطع کوتاهی دوستداشتنی میگردد .


حجم
مناسب اپلیکیشن
یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در طراحی یک نرم افزار موفق حجم مطلوب آن می باشد . پباده سازی و برنامه نویسی نرم افزار با حجم مطلوب با توجه به گونه کارکرد آن برخی میتواند گوناگون باشد .

برای نمونه نرم افزار های بازی به برهان برخورداری از گرافیک سنگین خیس از حجم اکثر برخوردار میباشند . در نهایت با برنامه نویسی با صرفه و به کار گیری از اخرین ورژن های زبان های برنامه نویسی میتوان حجم اپلیکیشن را باصرفه کرد .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۲:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)