مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

این سال اپلیکیشن‌های

این سال اپلیکیشن‌های عجیب و غریبی با ادعای به کارگیری واقعیت افزوده روی اپ‌استور می‌آمدند که بخش زیادی از آنان عملا اپلیکیشن‌هایی به درد نخور و بلااستفاده بودند . اما Measure آمد که یکی از کاربردهای خوب حقیقت افزوده را به سناریو بگذارد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

با نصب این اپلیکیشن، خط‌کشی با اعتنا تقریبا معادل با خط‌کش‌های واقعی را به آیفون میاورید . Measure بر مبنای مقیاس کار میکند و پیش از اندازه‌گیری یک چیز، می بایست وسیله‌ای با ارتفاع معین را جهت کالیبراسیون برایش توصیف فرمایید . اگر کالیبراسیون را به درستی انجام دهید، به لطف قدرت پلتفرم حقیقت افزوده ARKit اپل می‌توانید انتظار نتایج دقیقی را از نرم افزار Measure داشته باشید .

واجب به ذکر می باشد که گوگل هم در جواب به اپل، اپلیکیشن مشابهی روی اندروید منتشر کرد که هیچ گاه از منظر اعتنا و کاربرد به حد و میزان Measure اپل نرسید .

YouTube

قرارگیری یوتیوب در فهرست برترین اپلیکیشن‌های ۲۰۱۸ مورد عجیبی نمی باشد . به تیتر یکی از پرطرفدارترین پلتفرم‌های اینترنتی دنیا، یوتیوب آنقدر شاداب و پویاست که با گذر کرد این همه سال از کار همچنان از بهبود و ارتقای قابلیت‌هایش دست بر نمی‌دارد .

در جامعه کاربری یوتیوب به شدت دموکراسی قاضی است . برای همین معمولا بخش اعظم درخواست‌های کاربران در آن برآورده می گردد . مثال بارز این موضوع را این سال در ارائه «حالت تاریک» برای اپلیکیشن‌های iOS و اندروید یوتیوب مشاهده کردیم . البته به‌روزرسانی‌های یوتیوب به همین امکان معمولی ختم نشدند .

۲۰۱۸ سالی بود که YouTube Go به سطح نشر جهانی رسید تا گله‌مندان از مصرف دوچندان دیتا و انرژی این اپلیکیشن دیگر بهانه‌ای نداشته‌ باشند . سازش با ویدیوهای عمودی در نسخه پایین وب، اضافه شدن هشتگ‌ها برای جستجوی بهتر، ارائه قابلیت استوری برای تولیدکنندگان محتوا، یادگرفتن امکان تماشای آفلاین ویدیوها و رونمایی از مینی پلیر هم نشانه‌های دیگری از این بودند که یوتیوب به مخاطبین خود اهمیت می دهد .

Walli

اپلیکیشن‌های دانلود والپیپر به خاطر ذات تفننی که دارند، معمولا دور از شوخی گرفته نمی شوند . البته همین سال سازندگان Walli تصمیم گرفتند که سنت‌شکنی کرده و با تحولی کلیدی در اپلیکیشن، اهمیت تعیین یک والپیپر عالی برای گوشی‌ را یک توشه دیگر به ما یاد‌آوری کنند .

Walli نیز روی iOS و هم اندروید عرضه گردیده و والپیپرهای بدون پول و پولی با حداکثر کیفیت 4K در اختیار کاربرانش می‌گذارد . نکته دوچندان خوب در موضوع Walli، دسته‌بندی‌های منظم اپلیکیشن میباشد که شما را سریعا به نتیجه دلخواهتان می رساند .

Walli جامعه کاربری پویا و بانشاطی داراست که بخش متعددی از آن ها را هنرمندان تشکیل میدهند . براین اساس با عمل در آن می‌توانید از اثرها تازه هنرمندانی که به طور اختصاصی روی گوشی کار مینمایند بهره‌مند شوید و درضمن خودتان با تولید پروفایل و آپلود آثار، از طریق فروش والپیپرهایتان درآمدزایی نمایید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۹:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)