مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

مزایای این اپلیکیشن

جهت به کار گیری از قابل انعطاف افزار برای تنظیم طرح اختلاط آغاز رویکرد پباده سازی مورد لحاظ خود را انتخاب نموده و به ترتیب مورد ها خواسته شده مثل اسلامپ، مقاومت قضیه نظر ، مواد افزودنی ، ویژگی ها سنگ دانه ها و … را به ترتیب وارد نموده و روند طراحی را به پایان برسانید . موارد پیش فرض به فیس جداولی در نرم افزار قرار داده شده اند تا کاربر را در وارد کردن مقادیر صحیح یاری کنند . در نقطه پایان طرح تمامی موادتشکیل دهنده مورد نیاز به چهره خلاصه در اختیار استفاده کننده قرار خواهد گرفت .

در سنجش مقاومت فشاری بتن بعضا از آئین طومار های دنیا از نمونه مکعبی و بعضا دیگر از مثال استوانه ای استعمال می‌نمایند . تفاوت مقاومتی که میان مثال استوانه ای و مکعبی وجود دارااست مشکلی را به وجود نمی آورد چرا که ضرایب مربوطه در آیین طومار های متفاوت نظر شده می‌باشد . به تیتر مثال آیین طومار ایالات متحده (ACI) بر مبنا مثال استوانه ای عمل می‌کند . در ایران و قابل انعطاف افزار طرح اختلاط ارائه شده ، محاسبات بر پایه آئین طومار آمریکایی و مقاومت بتن بر شالوده نمونه استوانه ای (f’c) ملاک عمل قرار می گیرد . قابل ذکر میباشد مقاومت فشاری ۲۸ روزه نمونه استوانه ای حدود ۸۰ درصد مثال مکعبی هست .

این اپ در کافه بازار ارائه گردیده می باشد و هنوز روی گوگل پلی قرار نگرفته می باشد . برای دانلود قابل انعطاف افزار اندرویدی طرح اختلاط بتن بر شالوده آیین نامه ACI در وبسایت کافه بازار با بها 1900 تومان می توانید از این لینک و پیوند اقدام نمایید .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

Asphalt
Pro
برای این که از فاز اپ های بنا ای پاره ای مسافت بگیریم بد ندیدم یک اپ مجانی خوب در زمینه راهسازی به شما معرفی کنم . این اپ برای ناظرات و پیمانکاران در مورد تولید آسفالت رو سازی بسیار مطلوب می‌باشد .

از
پاراگراف مزایای این اپلیکیشن عبارت می‌باشد از:

عمل روی نتایج استخراج شده‌ی ترکیبی و تطبیق آن در پروژه برای تقریب هزینه های بالاسری و ذیل سری نظارت فواصل هنگامی الحاق و قسم تسهیل کننده‌ی فرایند درخواست همانند اثبات درصد وضایف ناظر .
یاری رساندن به استفاده کننده ها به منظور تولید توازن تولید که به راحتی ماشین‌آلات، کامیون‌ها، ماشین آسفالت و غلتک‌ها را با هم دارای ارتباط می نماید .
زمانیکه هر عاملی با پروژه ارتقا یافت، به راحتی قادر است پیدا نموده، سامان بخشیده ( به فیس سیستماتیک در آورد) و تصاویر دیجیتالی عواملی شامل GPS و کد‌های زمانی را منتشر نماید .
دربرگیرنده شش شمارشگر مکالمه‌ایست که هر دو واحد آمریکایی و انگلیسی را برای هر کمیتی که در محل کار قضیه استفاده‌ی پیمانکار و ناظر است، پشتیبانی مینماید .
همچنین، مجهز به سیستم قابلیت و امکان تخمین هزینه برای پروژ‌های کوچک، پارکینگ‌ها و تغییر تحول شرایط میباشد .
توضیحات بخش اعظم در ارتباط با این اپ را می توانید از این صفحه اخذ فرمایید . برای دانلود ورژن بدون‌پول این اپ از آیتیونز به این کاغذ مراجعه نمائید .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۳:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)