مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

آنچه که باید از اپلیکیشن بدانید

آنچه
که باید از اپلیکیشن بدانید/ از روش عمل تا برنامه های مخربی و ویروسی احتمالا برنامه های گوشی یا گوشی اپ های متعددی را در موبایل خودتان داشته باشید و عمل با آن ها را نمی دانید . وقت آن رسید تا تمام نکات و پایین و بم مفهوم نرم افزار را به خیر خاطره بگیرید .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

اپلیکیشن

روش
عمل با نرم افزار ها درصورتی که شما یک گوشی تلفن هوشمند یا بقیه دستگاه های هوشمندی نظیر گوشی را داشته باشید، احتمالا از برنامه ها و اپلیکیشنی های موبایلی استفاده کرده اید . برنامه هایی که مشتمل بر ، دسترسی به اخبار، کتاب ها، شرایط آب و هوا و سایر مورد ها که مشغول کننده نیز هستند، شناخت اندک و بیش دارید . برنامه های تلفن همراه به آسانی قابل دانلود و اغلب مجانی هستند، برنامه های گوشی تلفن همراه بسیار آسان برای استعمال برای عمده اقشار جامعه و دوچندان درگیر کننده می باشند و شما ممکن می باشد آن‌ها را فارغ از فکر کردن در موضوع بعضی از ملاحظات حیاتی دانلود کنید .

 

برنامه
تلفن همپا چیست؟ ( نرم افزار های موبایلی ) یک برنامه تلفن همراه یک برنامه قابل انعطاف افزاری می باشد که می توانید به طور بی واسطه با استعمال از گوشی تلفن یا این که بقیه دستگاه های موبایل مانند تبلت یا پخش کننده موسیقی آن را دانلود و به آن دسترسی داشته باشید .

برای استعمال از نرم افزار ها نیاز به یک گوشی تلفن هوشمند یا یک دستگاه هم پا دیگر که امکان اتصال به وب را داشته باشد، دارید . همه نرم افزار ها قابلیت و امکان نصب بر روی تمام دستگاه های گوشی تلفن همراه را ندارند . هنگامی که یک تلفن همراه یا تبلت را خریداری می کنید، شما بامسئولیت به استعمال از سیستم عامل و اشکال برنامه هایی میباشید که به همراه دارد . سیستم استدلال های آندروید ، اپل ، مایکروسافت ، آمازون و بلک بری دارنده دکان برنامه های آنلاین می‌باشند که می توانید برنامه های کاربردی را کاوش ، دانلود و نصب کنید . برخی از خرده فروشان آنلاین همینطور دکان های اپلیکیشنی این برنامه ها را ارائه می دهند . شما باید از یک مغازه اپ که با سیستم برهان دستگاه شما کار می نماید به کارگیری نمائید .

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۸:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)