مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

۱۲ تا از بهترین برنامه فارسی و انگلیسی مدیر کارهای روزانه اندروید

۱۲
تا از بهترین برنامه فارسی و انگلیسی مدیر کارهای روزانه اندروید کلیه ما به حافظه این‌که انجام کاری را فراموش نکنیم به یاداوری های کوچکی نیاز داریم . ما در دنیایی معاش می کنیم که لبریز از حواس پرتی است . اغلب ما عملکرد می کنیم انجام کاری را فراموش نکنیم ولی باز هم این اتفاق خواهد زمین خورد . بنابراین در این حالت برنامه های فارسی و انگلیسی مدیر شغل های روزانه اندروید بهترین خط مش نجات میباشد . روز جاری با معرفی نرم افزار های مدیریت شغل های روزمره اندروید در خدمت شما هستیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

مطالب
پیشنهادی محاسبه آنلاین مبلغ مهریه حساب و کتاب
آنلاین مبلغ مهریه به نرخ روز
فیت جاب چه‌گونه
شغل مطلوب پیدا کنیم؟
یادگرفتن ۴ کاردستی دیدنی و نو دخترانه برای نوجوانان و کودکان فراگیری
۴ کاردستی جذاب و تازه دخترانه برای نوجوان ها و کودکان برنامه
یادآوری و رئیس کارهای روزانه با روز‌نگار پارسی اندروید ۱۲
Best To Do and Reminder Apps for Android
بیشتر ما زمانی که یک قرار ملاقات شخصی یا کاری مهم داریم آن را در تقویم یا کناره کناری یادداشت می کنیم اما گشوده نیز قرار ملاقات مهم خویش را فراموش می کنیم و یک زمان عالی را از دست می دهیم و در مواردی هم با غم شخص پیش‌روی مواجه می شویم . این ایراد صرفا به قرار ملاقات های ما محدود نمی شود بلکه پرداخت عوارض شهرداری، مالیات، قبوض آب، برق و گوشی تلفن همه و تمامی مواقعی هستند که نیاز به یاد‌آوری دارا هستند .

برنامه
یاد‌آوری و رئیس شغل های روزانه با روز‌نگار پارسی اندروید
این‌که از کس دیگری بخواهیم این کارها را به ما یاد‌آوری نمایند نیز باز این نقص‌ را حل نخواهد کرد چونکه براساس مشغله های فکری که این روزها وجود داراست ممکن می‌باشد این فرد هم فراموش نماید به شما کارهایتان را یاداوری نماید . برای حل این خلل ما به شما پیشنهاد می کنیم از برنامه های یادآوری و مدیریت شغل های روزانه اندروید به کارگیری فرمائید که دارای روزنگار پارسی نیز می باشند .تا قبل از این ما ۵ دفترچه یادداشت فن ای اندروید را به شما معرفی کردیم، در ادامه ۱۲ موضوع از بهترین برنامه های فارسی و انگلیسی رئیس کارهای روزمره اندروید را به شما دوستان عزیز معرفی خواهیم کرد .

پیشنهاد می کنیم برای دانلود اپلیکیشن های تذکر شغل های روزانه اندروید از مارکت های ایرانی بدون پول به کار گیری نمائید .

نرم افزار رئیس کارهای روزمره اندروید Any .do
با برنامه Any .do شغل های خویش را مدیر و برنامه ریزی نمایید . این برنامه برای تذکر کارهایی که قرار می باشد انجام دهید فراوان کاربردی میباشد . با Any .do لیست کارهایی که می خواهید انجام دهید را سفارشی سازی کنید، همگام سازی ابری در میان دستگاه ها را اعمال کنید، یاداوری های مبتنی بر زمان و مکان داشته باشید و غیره . علاوه براین شما می توانید از این برنامه برای یاد آوری شغل های منزل به کار گیری نمایید . Any .do با برنامه های دیگری نظیر Cal Calendar ترکیب شده می‌باشد .

نرم افزار رئیس شغل های روزمره اندروید Any .do

علاوه بر این برنامه شما می توانید از روزنگار گوگل Google Calendar نیز به کار گیری کنید .

نرم افزار
برنامه ریزی روزانه BZ Reminder با روزنگار انگلیسی اندروید برنامه یاد آوری BZ Reminder یک برنامه ساده برای ساخت فهرست کارها می‌باشد . شما می توانید تذکر ها را تنظیم کنید و آنگاه در بازه انتخاب شده برنامه کاری که شما می بایست انجام دهید را به شما یاداوری می کند . این برنامه دارای قابلیت های حاذق است که از این بین می بضاعت و توان به کد کردن امور با رنگ و سازماندهی ساده تر امور اشاره کرد . علاوه براین BZ Reminder با پشتیبانی از Android Wear امور را هشدار می دهد، شما چه بسا می توانید ساعت هشدار را برای کارهایی نظیر میل کردن دارو تنظیم فرمایید و از ویجت و روزنگار ساده ای که دارااست به کارگیری فرمایید .

نرم افزار
برنامه ریزی روزمره BZ Reminder با تقویم انگلیسی اندروید
قویترین
برنامه تذکر انجام کارهای روزمره اندروید خیلی پرسرعت آنچه را که در ذهن دارید در برنامه Google Keep ثبت نمایید و تا بعدا در مکان یا مقطع مطلوب به شما یاداوری شود . شما می توانید برای خویش یک یادداشت صوتی بگذارید و فهرست شغل های خویش را با دوستان و آشنایان خویش به اشتراک بگذارید .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۲:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)