مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

آندروید طریقه نصب و عمل با آندروید استودیو

اخذ
اندروید استودیو گوگل به طور مداوم این برگه را به روزرسانی میکند، پس نسخهای که در کاغذ شما باز میگردد مطمئنا بالاتر از نسخهای است که در عکس مشاهده می‌کنید . زمانی که شما بروی Download Android Studio کلیک میکنید صفحهای برای شما باز می‌گردد که در آن مقررات و وضعیت به شما نشان داده می‌باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آندروید
طریقه نصب و عمل با آندروید استودیو
آن‌گاه از مطالعه دقیق این صفحه، تیک موافقت را بزنید و دکمه ی آبی‌رنگ با نوشته Download Android Studio For MAC را فشار دهید . زمانی که دانلود به اتمام برسد شما می توانید اندروید استودیو را همانند تمام برنامههای دیگر نصب کنید .

لینکی که در اینجا برایتان قرار می‌دهیم دربردارنده دستورالعمل نصب برای سیستم ادله OS X و ویندوز و Linux است . درصورتی که توضیحات بالا به اندازه کافی واضح نمی‌باشد می‌توانید از این لینک و پیوند به کارگیری نمایید .

هنگامی که نصب اندروید استودیو به طور کامل به پایان رسید، برنامه را گشوده فرمائید .

آندروید
طریقه نصب و فعالیت با آندروید استودیوراه اندازی اندروید استدیو راه اندازی اول برنامه با صفحه خوش آمد گویی استارت میشود .

آندروید
طریقه نصب و عمل با آندروید استودیو
دکمه ی NEXT را بزنید تا به صفحه Install type بروید . این مراحل ممکن میباشد تعدادی بار تکرار شود .

آندروید
طریقه نصب و فعالیت با آندروید استودیو
مورد مورد نظر خود را انتخاب کنید و NEXT را بزنید .

آندروید
طریقه نصب و کار با آندروید استودیو
در برگه ی Verify Settings، شما مراحل خط مش اندازی اندروید استودیو را به اتمام میرسانید . دکمه ی Finish را فشار دهید تا SDK استارت به دانلود نماید .

آندروید
طریقه نصب و عمل با آندروید استودیو
هنگامی که دانلود به نقطه نهایی رسید Finish را بزنید .

آندروید
طریقه نصب و کار با آندروید استودیو
برگه
ی نخستین اندروید استودیو بعد از آن از گدشت یکسری دقیقه شما برگه شروع اندروید استودیو را خواهید دید، که به شما تمام گزینههایی که می توانید در اندروید استودیو انجام دهید را نشان میدهد .

آندروید
طریقه نصب و عمل با آندروید استودیو
حتی با اینکه شما اندروید استودیو را دانلود کردید امکان اینکه آخری ورژن را دانلود نکرده باشید وجود دارااست . در زیر برگه گزینه Configure/Check for Update را تعیین نمایید تا در چهره وجود ورژن جدیدتر آن را برای شما نصب نماید .

آندروید
طریقه نصب و فعالیت با آندروید استودیو
در صورتیکه ورژن به روزرسانی جانور باشد صفحهای همانند تصویر تحت برای شما نمایان می‌گردد . دکمه ی Update and Restart را بزنید تا به روزرسانی انجام شود .

آندروید
طریقه نصب و کار با آندروید استودیو
مدیریت
اندروید SDK هر نسخهای از اندروید SDK مختص خودش را داراست که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برای پلتفرم اندروید برنامه بسازید . همین که شما بخش راهاندازی پیکربندی را پشت رمز گذاشتید، شما آخرین نسخه ی SDK را در اختیار دارید .

نصب
SDK جدید اینکه شما بدانید که چگونه ورژن های مختلف SDK را بروی اندروید استودیو نصب نمائید می‌تواند امداد شایانی به شما کند تا نرم افزار شما را طوری پباده سازی نمائید که تمام نسخه های اندروید را ساپورت کند .

SDK ها به شما یاری میکند تا بتوانید AVD ها (شبیه سازهای اندروید ) را با اعتنا به نیاز شخصی خود بسازید تا بوسیله‌ی آنها برنامه های خود را تست فرمایید .

در ورقه نخستین اندروید استودیو، Configure/SDK Manager را تعیین فرمایید .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۵:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)