مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

6 خصوصیت با اهمیت یک نرم افزار خوب

6
خصوصیت با اهمیت یک نرم افزار خوب
در دنیای اینترنت هر روز نرم افزار ها نقش بیشتری پیدا می نمایند . پیشین از اهمیت نرم افزار ها در دنیای اینترنت برای پباده سازی و تولید یک نرم افزار عالی بایستی موردها ذیل را در لحاظ داشته باشید . ضروری به ذکر می باشد بحث مسئله و کاربرد نرم افزار مشتمل بر این موردها نمی شود و ما فرض می کنیم که قضیه و محتوای نرم افزار شما بسیار خوب میباشد و با رعایت این نکات یک اپلیکیشن بی مثل خواهید داشت .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

1 .
سادگی حساس ترین خصوصیت یک نرم افزار خوب سادگی آن است . هر چقدر بتوانید عامل آسانی را بیشتر رعایت نمائید اشخاص بیشتری می توانند از برنامه شما به کارگیری نمایند . و در فیض پیروزی شما بخش اعظم خواهد بود .
2 .
امنیت بالا امنیت استدلال زیاد مهمی برای موفقیت نرم افزار شماست، مردم برنامه های با امنیت تحت را استفاده نمی نمایند . حتی برای اینکه نرم افزار شما در آپ استورهای دارای شهرت نظیر گوگل پلی قابل ارائه باشد حتما باید امنیت بالایی داشته باشد .
3 .
امکان کار بصورت آفلاین هرچند افراد نسبتاً در کلیه جا به اینترنت دسترسی دارا هستند اما ممکن می‌باشد به عارضه ها گوناگون رابطه وب جدا شود . در اینصورت در‌صورتی‌که برنامه شما نتواند اجرا شود مخاطبان کمتری را جذب خواهد نمود . بدین ترتیب حتما این خصوصیت برای اپلیکیشن خویش پیش بینی نمائید .
4 .
حجم مناسب حجم بالا مدام محدویت ساخت می نماید و اشخاص را آزار می دهد بنابراین حتما می بایست اپلیکیشنی پباده سازی و تولید نمائید که تا حد ممکن حجم پایینی داشته باشد .
حجم ذیل هم در هنگام دانلود و نصب و هم هنگام استفاده سبب رضایت مخاطبان خواهد شد .
5 .
سرعت بالا سرعت به طبع یک عدد از مهم ترین دست اندرکاران برد یک نرم افزار می باشد . حتی در صورتیکه تمام مورد ها گذشته را رعایت کرده باشید در شرای برنامه شما سرعت خوبی نداشته باشد مخاطبان کمتری را بدست می آورد .
6 .
بهینه سازی نرم افزار شما مثل تمام برنامه ها هر از یک سری گهگاه نماید می شود و نیاز به با صرفه سازی دارد . در حالتی که شما این مسئله را پیش بینی نکرده باشید نرم افزار شما کند و آزار دهنده خواهد شد . به این ترتیب حتمی هست که به طبع این مسئله را پیش بینی کرده و پیشبینی ها ضروری را اعمال کنید .
مواقعی که ذکر شد برای برد یک اپلیکیشن فراوان دارای اهمیت و حتمی می باشند . مجموعه نرم افزاری مانا با داشتن علم روز و افراد متخصص قابلیت پباده سازی و ساخت نرم افزار های مختلف را بصورت سفارشی و بر اساس نیاز شما دارا می باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۳:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)