مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اشنایی با چند اپلیکیشن

Telegram

تلگرام سال جاری به‌روزرسانی های مضاعف مهمی اخذ کرد؛ بعضی هایشان به کارمان آمد و برخی دیگر را نتوانستیم آن طور که می بایست و احتمال دارد تجربه کنیم . با این وجود، نسبت به سال پیشین در یک حقیقت هیچ تغییری به وجود نیامد و آن نیز این که روند «هر روز خوبتر شدن» تلگرام به این زودی ها نمی خواهد متوقف شد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همین سال قابلیت های فراوان مفیدی مثل پیام ویدیویی، مطالعه در شرایط Instant View و لوکیشن زنده به پیام رسان محبوب آمدند و مکالمه صوتی کد گذاری گردیده آن هم در سراسر جهان راه و روش اندازی شد . همینطور سیستم مدیریت سوپرگروه ها نیز تغییر تحول و تحولی با اهمیت به خویش روئت کرد و دست ادمین ها برای در دست گرفتن تیم اکثر از مدام بازتر شد، و این حجم از تغییرات مفید فقط در طول یک سال رخداد زمین خورد .

به‌روزرسانی های تلگرام به قدری موءثر و تأثیرگذار بودند که چه بسا غول پیام رسان های جهان یعنی واتس اپ هم به تقلید از چند موضوع آن ها روی آورد که تصور می کنیم تنها همین یک موضوع برای قرار دادن آن در فهرست برگزیدگان های امسال کافی باشد .

دانلود
از اپ استور - دانلود از گوگل پلی - دانلود از کافه بازار
Google
Maps
احتمالا سال جاری Waze ستاره اپلیکیشن های مسیریاب برای بخش اعظمی از اهل ایران ها بود، اما این گوگل مپس بود که مانند همیشه به فرآیند به‌روزرسانی های اثرگذار و دائمی نرم افزار خویش ادامه اعطا کرد و نقشه خویش را با طولانی تر کردن امکان های جدید، کامل شدن خیس از مدام کرد .

گوگل مپس همین سال به غیر از تغییر تحول و تحولات حساس در رابط کاربری، حالت مسیریابی با موتورسیکلت را رسما به نرم افزار بیشتر کرد و مورد جدیدی در اختیار یوزرها عقب افتاده جسمی قرار بخشید تا بتوانند آسوده خیس از همیشه در شهرها رفت و آمد کنند .

به غیر از این، گوگل برای کسانی که از حجم فراوان و مصرف بالای اینترنت اپ گله داشتند ورژن سبک وزن گوگل مپس به اسم Google Maps Go را هم منتشر کرد تا در جلب رضایت یوزرها کماکان شایسته ترین نقشه و مسیریاب مو جود باشد .

دانلود
از اپ استور - دانلود از گوگل پلی - دانلود از کافه بازار
Instagram

شاید با دیدن اینستاگرام در این فهرست شگفت‌زده گردیده اید؛ اپلیکیشنی که سال قبلی به حافظه کپی برداری های پی در پی اش از اسنپ چت مسئله غضب بسیاری از منتقدان و کاربران بود و شیوه عاری از خلاقیتش انتقادهای زیادی را برانگیخت .

اما سال جاری اینستاگرام اثبات کرد که همه تقلیدها کورکورانه نیستند و چه بسا می توانند سود بهتری از ایده اریجینال بدهند . به غیر از تلاش خوب استوری ها، همین سال قابلیت های زیاد مهمی مانند دنبال کردن هشتگ ها، لایو دو نفره و افکت های زنده حقیقت افزوده به این کانال اجتماعی آمدند و حیاتی خیس از تمامی این که بعد از آن از بازه زمانی ها بالاخره پشتیبانی از گویش پارسی به هم پا چند لهجه دیگر به طور رسمی به آن طولانی تر شد .

تحولات مثبت و به‌روزرسانی های دائمی و اثرگذار همگی دست به دست نیز دادند تا اینستاگرام به عنوان یک عدد از بهترین و رو به رویش ترین کانال های اجتماعی در فهرست سال جاری ما حضور داشته باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۸:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)