مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

پاسخ هوشمند و اعمال پیشنهادی سیستم نوتیفیکیشن هوشمند پلتفرم اندروید

پاسخ
هوشمند و اعمال پیشنهادی سیستم نوتیفیکیشن هوشمند پلتفرم اندروید قرار است در سیستم دلیل نو باز هم هوشمند‌تر شود . یکی از تغییرات مهم این سیستم، کار کردن آن با همه اپلیکیشن‌های پیام‌رسان است . به لطف آن، بر پایه مکالماتی که پیشتر داشته‌اید، امکان پاسخ دادن پر سرعت به یک پیام از روش اموجی‌های مربوط یا متن‌های پیشنهادی هوشمندانه مهیا خواهد شد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
این پیشنهادات صرفا اختصاصی به پیام‌های متنی نیست . به تیتر نمونه، در شرای باطن پیام، فردی یک آدرس برایتان ارسال کرده باشد، یک دکمه میانبر به گوگل مپس به منظور نمایش به عبارتی نشانی در کنار پیام سناریو داده خواهد شد . افزوده شدن امکان توصیه اعمال مختلف، ارتقاء توان هوش مصنوعی برای فهم گونه پیام و از آن مهم‌تر، پشتیبانی از همگی اپلیکیشن‌های پیام‌رسان جزو مهمترین ویژگی های اندروید کیو در بخش سیستم نوتیفیکیشن به شمار می روند .

وضعیت
تاریک آنگاه از مدت‌ها توقع سرنوشت یک موقعیت بدون‌نور سیستمی به سیستم دلیل اندروید اضافه شد . این حالت به فیس بدون واسطه با گزینش سوییچ مربوط به آن در پنل نوتیفیکیشن یا به وسیله فعال سازی وضعیت ذخیره نیرو فعال خواهد شد . پیشتر حالت بدون نور صرفا در رابط کاربری موبایل نمایش داده می‌شد و قابلیت و امکان به کار گیری از آن به چهره سرتاسری و حین ورود به اپلیکیشن‌های متعدد وجود نداشت .

امنیت
و اطراف خصوصی بهبود اطراف محرمانه و امنیت یوزرها جزء مهم‌ترین ویژگی های اندروید کیو به شمار می‌روند . به عنوان یکی از امکانات گسترش یافته با هدف ارتقاء اطراف محرمانه می‌توان به بهبود امکان اشتراک‌گذاری موقعیت اشاره کرد که اذن میدهد شرایط جغرافیایی مادامی که از یک نرم افزار یگانه به کارگیری می‌کنید به اشتراک گذارده شود . اشتراک‌گذاری به محض بستن آن نرم افزار متوقف خواهد شد . پیشتر این امکان را در پلتفرم آی او اس چشم بودیم .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۴:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)