مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

هوشمندتر شدن دستیار دیجیتالی اپل

بخش نو “devices” همچنین به شما اذن می‌دهد بر میزان استعمال از بقیه دستگاه‌های آی او اسی مرتبط با Apple ID خویش بررسی داشته باشید . برای یک‌سری دستگاه یا یک سری استفاده کننده نیز اپل، Screen Time را به Family Sharing لینک و پیوند داده است .

وقتی که بیشتر از مدت در لحاظ گرفته شده برای یک اپلیکیشن با آن عمل می‌کنید، یک برگه اختصاصی برای هشدار این موقعیت نمایش داده خواهد شد که البته امکان نادیده به چنگ آوردن و رد شدن از آن وجود دارد . تمهیدات اپل برای بازدارنده شدن از ادامه فعالیت با نرم افزار قضیه نظر، آن‌گونه که تصور می‌کردیم طاقت فرسا نیست؛ ولی تا حدی قادر است مانع بازدید صد و یکم شما از اینستاگرام شود .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

Siri
Shortcuts یکی دیگر از شایسته ترین قابلیت و امکان های آی او اس 12 به هوشمندتر شدن دستیار دیجیتالی اپل مربوط میگردد . کاربران از این پس می‌توانند با طولانی تر کردن اقدامات سرعت بالا و کوتاه، به واسطه دستور صوتی از سیری بخواهند کاری معین را انجام دهد . به این منظور می‌توان از دکمه Add to Siri در اپلیکیشن های پشتیبانی‌شده یا این که Siri and Search در بخش پیکربندی استفاده کرد .

امکان
های آی وی اس 12
خود آی او اس مطابق با استفاده شما از اپلیکیشن ها، بعضا میان‌برها را برای ایجاد کردن توصیه می نماید . با این حال، تعداد دستورهای پیش‌فرض محدود می‌باشند .

Notification
control این بخش اهمیت بسیاری دارااست چرا که مواجهه با اعلان‌های iOS هیچ‌گاه لذت‌بخش نبوده هست . پیش‌تر اعلان‌ها با یکدیگر مخلوط شده و محیطی سردرگم‌کننده را پیش روی یوزرها قرار می‌دادند . ولی حال نوتیفیکیشن‌های هر قابل انعطاف افزار، به صورت گروهی سناریو داده گردیده و بسیار راحت‌تر از پیشین می‌توان اطلاعات مورد لحاظ را مشاهده کرد . علاوه بر این، حال می‌توان تمام اعلان‌ها را به گونه‌ای حذف کرد که به‌نظر فقط یک اعلان وجود داشته است . این رئیس خوبتر بدون شک کاربران را راضی خواهد کرد .

قابلیت
های آی او اس 12
یکی دیگر از مهم‌ترین قابلیت های آی وی اس 12 ، قابلیت ساکت کردن بدون واسطه برخی نرم افزار ها از نحوه لاک اسکرین است . در واقع، شما هربار نیازی به مراجعه به پیکربندی و اعمال این تغییرات نخواهید داشت .

وقتی که یک اعلان در لاک اسکرین نمایش داده می‌شود، با نگه داشتن انگشت روی آن و لمس آیکون نو سه‌نقطه، پنجره‌ای جدید پیش روی یوزرها قرار می گیرد که در آن می‌توان یکی از گزینه‌های Deliver Quietly یا این که Turn Off را انتخاب کرد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۹:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)