مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اندروید خالص چه اندرویدی است

شاید بارها عبارت «اندروید خالص» به گوش‌تان خورده میباشد . اما اندروید خالص چه نوع اندرویدی می باشد؟ همان گونه که از اسم آن پیداست، عبارت اندروید خالص به خالص‌ترین نسخه‌ی اندروید اطلاق میگردد . این نسخه از اندروید چندان سنگین نیست و برخلاف دیگر نسخه‌های اندروید، اندروید خالص از اپلیکیشن‌های پیش‌فرض زیادی بهره نمی‌برد و صرفا چند از اپلیکیشن‌های گوگل در آن تعبیه گردیده می باشد . اما این سادگی تأثیر منفی بر تلاش این ورژن نداشته و حتی بر اساس لحاظ بخش اعظمی از کارشناسان، اندروید خالص یک عدد از بهترین سیستم‌عامل‌های دنیا محسوب می شود . از گزاره گجت‌های مجهز به این اندروید هم میتوانیم به گوشی‌های پیکسل گوگل اشاره کنیم .

طراحی اپلیکیش در مشهد

در زمینه‌ی تعیین نسخه‌های مختلف اندروید، سلیقه و اولویت‌های فردی نقش مهمی را ایفا می‌کنند؛ اما شایان ذکر هست که اندروید خالص معمولا به‌عنوان سریع‌ترین نسخه‌ی اندروید در حیث گرفته می گردد . این ویژگی نسخه‌ی خالص اندروید، به سبکی آن برمی‌گردد که سبب ساز می گردد این سیستم‌عامل با بهره‌گیری از منابع بیشتر، وظایف موردنظر خویش را با سرعت بیشتری انجام دهد .

اندروید
اوریو چیست؟ اندروید
اوریو
یک عدد از سوال‌هایی که در ذهن کاربران شکل میگیرد این است که اندروید نوقا و اوریو چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند؟ به‌طور خلاصه و موءثر می بایست بگوییم که گوگل هرساله نسخه‌ی جدیدی از اندروید را عرضه می کند . هر نسخه‌ی تازه اندروید مبتلا تغییراتی میشود و معمولا ویژگی‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورد . از آنجایی که عمده گجت‌های اندرویدی قابلیت دریافت نسخه‌های نو را ندارند، به همین خاطر همواره نسخه‌های مختلفی از اندروید قضیه استفاده قرار می گیرند .

اندروید ۸ اوریو جدیدترین نسخه‌ی اندروید محسوب می‌گردد و توقع داریم که در کنفرانس I/O گوگل در اردیبهشت ۱۳۹۷، شاهد معرفی اندروید ۹ باشیم . از سال ۲۰۰۹، نسخه‌های اندروید با اسم شیرینی‌ها و به ترتیب حروف الفبا نام‌گذاری شده‌اند . از آنجایی که اسم اندروید ۸ «اوریو» (Oreo) بوده، پس قاعدتا اسم اندروید ۹ بایستی با صحبت P ابتدا شود .

اندروید
گو یا این که اندروید وان چیست؟ اندروید
وان
در صورتیکه اهل استفاده از گوشی‌های میان‌رده و پایین‌رده باشید، شاید گوش‌تان به عبارت‌های اندروید «گو» (Go) و اندروید «وان» (One) خورده است . اندروید گو یک ورژن از اندروید خالص است که برای سخت‌افزارهای ضعیف تهیه گردیده هست . مدت‌زمان متعددی از عرضه‌ی اندروید گو نمی‌گذرد و تمرکز این سیستم‌عامل عمدتا معطوف به گجت‌های پایین‌رده در بازارهایی نظیر هند و برزیل هست . از سوی دیگر، اندروید وان سابقه‌ی بیشتری از اندروید گو دارد و می‌توان آن را نسخه‌ی سبک‌تر اندروید خالص به‌حساب آورد . با وجود عرضه‌ی اندروید گو، اندروید وان هنوز از مقام بیرون نشده و گوشی‌هایی مثل اچ‌تی‌سی U11 Life و Moto X4 از این نسخه‌ی اندروید فایده میبرند .


برچسب: طراحی اپلیکیش در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۴:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)