مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اپلیکیشن بازی - اپلیکیشن تلفن همراه


این اپلیکیشن یک بازی آرامش بخش را برای شما به ارمغان می آورد . رنگها در این بازی نقش ویژه ای دارا‌هستند و تولید کمپانی State of Play است .در این بازی با پرتاب گلوله های رنگی ، رنگ آن ها با جلوه و به هم پا افکت صدای دیدنی به زیبایی پخش می شود .

طراحی اپلیکیش در مشهد

بها بازی INKS : 2 .99$ می‌باشد .

اپلیکیشن
بازی - اپلیکیشن تلفن همراه - اپلیکیشن ios
Dragon
Hills 2
بازی بعدی که می خواهم به شما معرفی کنم ، Dragon Hills 2 هست که هم ورژن اندروید و هم ios دارد . در این بازی شما در نقش یک دختر کوچک مانع ورود زامبی ها می شوید . این بازی محیطی رنگارنگ ، سرعت بالا و انفجارهایی با جلوه های ویژه دارااست .

بها نسخه ios این بازی 2 .99 $ و ورژن اندروید آن بدون‌پول می‌باشد .

نرم افزار
گوشی - معرفی اگلیکیشن بازی
Into
the Dead 2
Into the Dead 2 یکی از بهترین بازی های زامبی محور می‌باشد که در آن جیمز یرای وصال به همسرش کارایی می کند . این بازی داراری گرافیک خوشگل ، تنوع محیطی و 60 مرحله می باشد . شما می توانید این بازی را به بدون‌پول از appstore دانلود نمایید .

درآخر می خواهم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنم که در حالتی که نمی خواهید از نرم افزار گوگل و اپل برای مسیریابی به کار گیری کنید صد رد صد بهترین جایگزین خواهد بود .

اپلیکیشن
بازی - اپلیکیشن تلفن همراه
Waze

Waze یک اپلیکیشن مسیر یابی می‌باشد که با دقت به ترافیک مسیر گوشه ای را به شما نشان می دهد .از مزایای این نرم افزار این است که شما می توانید به آن دیتا بیشتر نمائید . نظیر اضافه کردن حضور پلیس ، دوربین یا تصادف که منجر ترافیک در مسیری شده می باشد .این نرم افزار همینطور پمپ بنزین ها و رستوران های مسیر را هم نشان می دهد . می توانید این برنامه را به بدون‌پول در اندروید و ios دانلود نمایید .


برچسب: طراحی اپلیکیش در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۰:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)