مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

شایسته ترین ابزار برنامه نویسی اندروید کدامن

منحصر به فرد تحریریه اندروید ریور / شایسته ترین ابزار برنامه نویسی اندروید کدامند ؟ چه مشقت بار افزاری برای برنامه نویسی اندروید ضروری می‌باشد و کدام گوشی هم پا مناسب یک برنامه نویس اندروید می‌باشد . در این مطلب از اندروید ریور به پاسخ به این سوالات می پردازیم و ممکن است اطلاعات مفیدی را در این قضیه منتشر می‌کنیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نگاهی
به پکیج یادگرفتن صفر تا صد برنامه نویسی اندروید بیاندازید : لطفا برنامه نویسی اندروید را فن ای خاطره بگیرید
عارضه ها متعددی برای دلداده برنامه نویسی شدن وجود دارااست ، نشستن در یک کافه با یک برگه نورانی از کد ها ، در دیده سایرافراد شما نظیر یک جادوگر با بضاعت و توان های عجیب می باشید آن کاغذ ، پنجره ایست به سوی دنیایی دیگر .

برای لذت بردن هرچه بیشتر از این کار ، نیاز هست ابزار صدق را گزینش فرمائید و بکار بگیرید در این مقاله در اندروید ریور دقیقا هدفمان معرفی همین ابزار موءثر می‌باشد .

مطلوب
ترین ابزار برنامه نویسی اندروید کدامند ؟ کامپیوتر

کامپیوتر مهم ترین ابزار مسئله استفاده می‌باشد و با اعتنا به حیطه و مدل برنامه نویسی که قصد انجام آن را دارید ممکن میباشد ویژگی ها سیستم مطلوب گوناگون باشد .

همچنین
بخوانید : دانلود ابزار اندروید Platform Tools اجرا برنامه اندروید استدیو خیلی خلل نمی‌باشد ولی برای نصب SDK ها Unity ، قابل انعطاف افزار های Github و Image های سیستم استدلال برای مشابه سازی آن به مقدار مناسبی محیط و منابع نیاز دارید . یک رم 4 گیگابایتی ( ایده آل 6 گیگابایت ) یک پردازنده i3 (ایده آل i5 ) یک فنجان قهوه ( ایده آل یک دریا قهوه ) زمینه نیاز هست .

کارت
گرافیک : یک کارت گرافیک کار کشته بد نمی‌باشد و قادر است یاری کند مشابه ساز یا امولاتور به خیر و با سرعت مطلوب تری اجرا شود . هارد SSD آنچنان نیز واجب نیست ولی در‌صورتی‌که اعصاب و روان ترین تجربه را مدنظر دارید آنچنان نیز ضروری نمیباشد به حتمی می‌باشد تغییر‌و تحول پیدا می نماید .

ورقه
سناریو : برگه نمایش تعالی ( بیش از 32 اینج ) واجب نمی‌باشد رزولوشن برگه نمایش نیز نمیتواند امری گزینش کننده باشد همین که از استاندارد ها (فول اچ دی) به کار گیری کنیم خوب هست .

ماوس
و کیبورد از موشواره و صفحه کلید های استاندارد به کار گیری کنیم معمولا چشم گردیده از موس و کیبورد های منحصر گیمینگ در این موضوع استعمال می شود که خب ولی قادر است ایده نیکی باشد در صورتی که شما با معضلات محدودیت دارایی مواجه نیستید می‌توانید Crosair Mechanical Gaming Keyboard را تهیه فرمائید .

همینطور
بخوانید : بهترین محفظه برای برنامه نویسی اندروید کدام است ؟ در
غایت سیستم های زیر را به شما توصیه مکنیم :
سیستم
ها : Dell
XPS 15 (I7 7700HQ, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GTX 1050) Dell
XPS 13 (i5 8250U, 8GB RAM, 256GB SSD) Surface
Pro 2017 (Intel 7th Gen Core i5-7300U, 8GB RAM, 256GB SSD) Surface
Book 2 15″ (8th Gen Intel Core i7, 256GB SSD, 8GB RAM, NVIDIA GTX 1060) Surface Pro 4 (i5-6300U, 2 .4GHz,
8GB RAM, 256GB SSD) HP Spectre x360 (15 .6″,
UHD, i7, 8GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce 940MX) گوشی
:
تلفن همراه برای یک برنامه نویس اندروید از اهمیت بالایی برخوردار میباشد .
در تعیین دستگاه موبایل نیز باید به نکاتی اعتنا نمائید از پاراگراف بروزرسانی تروتمیز و دسترسی به پایانی به روز های اندروید همت استاندارد دستگاه و قدرت دشوار افزاری مطلوب در ذیل یک سری از بهترین دستگاه های گوشی هوشمند مطلوب رو ذکر کردیم :
Pixel
2 Pixel
2 XL Pixel
Pixel
XL Samsung
Galaxy S8 سخن آخر : در رابطه صندلی مناسب و میز مناسب صحبتی نمی کنیم زیرا این موارد کاملا برای هر فرد مختلف می باشد و یک استاندارد معین ندارد چیزی که حتمی می‌باشد ولی این هست که فضای متانت بخش و راحتی را برای خود مهیا نمایید ، کمتر موسیقی پخش نمائید چون در برنامه نویسی نیاز به فکر کردن مداوم و تمرکز دارید موسیقی من را عصبی می نماید احتمال دارد ولی شما اینگونه نباشید . درنهایت با تهیه و تنظیم موردها بالا و رسیدن به نرم ایده آل صرفا پشتکار نیاز دارید و دانش تا بتوانید پیروز شوید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۲۴:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)