مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

پباده سازی اپلیکیشن

پباده سازی
اپلیکیشن ، دنیایی فراتر از انتظار BY
وحید ارجمند / چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1395 / PUBLISHED IN اپلیکیشن, قابل انعطاف افزار موبایل
با وجود سنسور ها و سخت افزارهای هوشمند گوشی ها، ساخت اپلیکیشن و طراحی قابل انعطاف افزارهای گوشی وارد دنیایی پرامکانات و با کاربرانی وابسته به موبایل که دوست دارا‌هستند تمام نیازهای خود را از روش این دستگاه کوچک بر طرف کنند، شده می‌باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در
این مقاله کارایی داریم برخی از موضوع های زمینه استقبال یوزرها را نرم افزار نظارت کنیم:
اپلیکیشن
سلامت با وجود سنسورهای مختلف تلفن همراه های همراه، می توانایی به اندازه پیاده روی، ورزش، ضربان قلب اشخاص پی پیروزی و قابل انعطاف افزارهای مختلفی را که گزارش سعی ما برای سلامتی بوده می باشد را گزارش داد .

Health-App

اپلیکیشن
موبایل در خانه های هوشمند در حوزه هوشمند سازی ساختمان، علاوه بر قابل انعطاف افزار تلفن همراه به سخت افزار نیز نیاز است . مشقت بار افزار روی وسایل خانه مثل کلید های برق، پرده و … نصب می شود و فعالیت نرم افزار گوشی کنترل ان است . مثل گشوده وو بسته کردن پرده یا تهیه و تنظیم نور، دما و … . نرم افزارهای متنوعی می توان برای هوشمند سازی طراحی کرد . از گونه های در اختیار گرفتن ها تا مانیتورینگ و نمایش گزارش شیوه سعی . همینطور در حوزه های مختلفی نظیر امنیتی، کنترلی، صرفه جویی انرژی و … مسئله کاربرد است .

intelligent
home app
اپلیکیشن
فروشگاهی سالهاست که خرید اینترنتی و آنلاین در زندگی روزانه مردمان جای خود را باز کرده و تقریبا همه چیز از خوراکی تا وسایل برقی و … را می توانایی اینترنتی خریداری کرد . در سالهای پیشین بسط به سمت سایت های فروشگاهی بود اما اکنون نرم افزار های فروشگاهی رو به پرورش هست . و استدلال آن استقبال و استفاده اکثر مردمان از تلفن همراه است .

shopping
app
نرم افزار
های گروهی و شبکه اجتماعی این خصوصی اپلیکیشن ها، که قابلیت و امکان چت کردن، به اشتراک گذای متن، عکس، فیلم، تولید تیم های کاربری و … را می دهد، پرمخاطب ترین گروه نرم افزار های گوشی می باشد . وجود امکانات مضاعف اپلیکیشن ها وابستگی بیشتری برای مردمان به دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی ایجاد کرده می‌باشد . با وجود سیستم مکان یابی، می بضاعت و توان دوستان خویش را از مکان خود آگاه نمود، برای آن‌ها پیام فرستاد، تماس تصویری برقرار کرد و فاصله را از در بین برد .

social
media app
راهنمای
آنلاین اگر زمانی در هر حوزه ای به یک لیدر و پیشکسوت نیاز بود، ولی پس از توسعه اینترنت و گسترده شدن داده ها تقریبا می توان تنهایی هر کاری را استارت کرد و از وب یاری گرفت، به همین حافظه نرم افزار ها زیادی برای پند آنلاین به وجود آمد . برای مثال در صورتیکه شما به مهاجرت بروید، اپلیکین های متعددی وجود دارد که بسته به موقعیت مکانی شما، رستوران، مکان تفریحی، هتل های منطقه را به شما معرفی می نماید . و یا در شرای در روش هستید، برای پیدا کردن مسیر درست، اپلیکیشن های زیادی وجود دارد که شما را پند می کند و چه بسا از مقدار ترافیک و مسافت باقی باقیمانده تا مقصد شما را با خبر می کند .

online
guide
سرگرمی
و بازی (گیم) سرگرمی و تفریح همیشه جز جدایی ناپذیر زندگی بوده می‌باشد . این صنعت فراوان فیض آور بوده و همیشه دوستداران زیادی داشته است . باز هم به علت مدام هم پا بودن موبایل، بازی های موبایلی رو به توسعه و گسترش است . انواع بازی های فکری، هیجانی و ماجراجویی متعددی وجود دارااست . برای مثال به طبع اسم بازی نبرد قبایل (clash of clanes) را شنیده اید که سبب خرید و فروش های عمده شد و معتادان بازی را حسابی به خود درگیر نمود .

game
app
فراگیری
و یادگیری در این حوزه نیز میتوان به کتاب های آنلاین که به رخ اپلیکیشن روی گوشی نصب می شود اشاره کرد و نیز قابل انعطاف افزارهای آموزشی که از خط مش بدور می توان به یادگیری پرداخت و نرم افزار آن برای تلفن همراه پباده سازی می شود .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۸:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)