مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

آنچه که بایستی از اپلیکیشن بدانید

آنچه
که بایستی از اپلیکیشن بدانید/ از روش فعالیت تا برنامه های مخربی و ویروسی شاید برنامه های موبایل یا موبایل اپ های متعددی را در موبایل خودتان داشته باشید و عمل با آن ها را نمی دانید . وقت آن رسید تا تمام نکات و پایین و بم مفهوم اپلیکیشن را به نیکی یاد بگیرید .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

اپلیکیشن

شیوه
فعالیت با نرم افزار ها در حالتی که شما یک تلفن هوشمند یا این که سایر دستگاه های هوشمندی نظیر تلفن همراه را داشته باشید، شاید از برنامه ها و اپلیکیشنی های موبایلی به کارگیری کرده اید . برنامه هایی که شامل ، دسترسی به اخبار، کتاب ها، موقعیت آب و هوا و بقیه مورد ها که مشغول کننده نیز هستند، شناخت کم و بیش دارید . برنامه های گوشی تلفن هم پا به سادگی قابل دانلود و اکثر وقت ها بدون پول هستند، برنامه های گوشی تلفن همپا فراوان آسوده برای استعمال برای بیشتر قشرها جامعه و زیاد سرگرم کننده می‌باشند و شما ممکن می باشد آنان را فارغ از تاءمل کردن در موضوع برخی از ملاحظات اساسی دانلود نمایید .

 

برنامه
گوشی تلفن همراه چیست؟ ( اپلیکیشن های موبایلی ) یک برنامه تلفن یار یک برنامه قابل انعطاف افزاری است که می توانید به طور بدون واسطه با به کار گیری از تلفن یا سایر دستگاه های موبایل مانند تبلت یا این که پخش کننده موسیقی آن را دانلود و به آن دسترسی داشته باشید .

برای به کار گیری از نرم افزار ها نیاز به یک گوشی تلفن هوشمند یا این که یک دستگاه یار دیگر که امکان اتصال به وب را داشته باشد، دارید . همگی نرم افزار ها امکان نصب بر روی تمام دستگاه های گوشی تلفن همپا را ندارند . زمانی که یک گوشی یا تبلت را خریداری می کنید، شما متعهد به استفاده از سیستم دلیل و اشکال برنامه هایی می باشید که به یاور دارااست . سیستم دلیل های آندروید ، اپل ، مایکروسافت ، آمازون و بلک بری دارای دکان برنامه های آنلاین می باشند که می توانید برنامه های کاربردی را جستجو ، دانلود و نصب فرمائید . بعضی از خرده فروشان آنلاین همچنین مغازه های اپلیکیشنی این برنامه ها را ارائه می دهند . شما باید از یک فروشگاه اپ که با سیستم عامل دستگاه شما فعالیت می نماید به کارگیری فرمایید .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۴:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اختلاف ارزش CMS

هر کدام این خودروها کارایی مخصوص به خود را دارند . بنابراین نمی توانید با مقایسه قیمت، کیفیت اتومبیل ها را تشخیص دهید . بهترین فعالیت این میباشد که همین امروز که قصد خرید اتومبیل را داریم، هدف و کارایی آن را مشخص و معلوم کنید . همین فعالیت برای انتخاب هزینه طراحی تارنما و تولید اپلیکیشن نیز صحت می نماید . هر چه زودتر بایستی تصمیم بگیرید که می خواهید در وبسایت خود چه عمل کنید، به دنبال چه چیزی هستید، مخاطبان شما چه کسانی هستند، رقبای شما چه کسانی هستند، می خواهید چه ویژگی ها و امکاناتی در سایت شما باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

هر چقدر ظریف خیس باشید و تصمیم های جزئی تری بگیرید، به نفع شما می‌باشد . شما به یک گونه کسب و عمل و راهکار های مشخصی احتیاج دارید . بخش اعظمی از اداره هایی که در کارشان چیره هستند، استراتژی های شان را به صورت بلند مدت، در میان بازه زمانی و کوتاه برهه زمانی تعیین می کنند . سپس، ظواهر آن مشخص می نمایند .

اختلاف
ارزش CMS و طراحی وب سایت اختصاصی طراحی تارنما منحصر و پباده سازی با CMS هر کدام قیمت های مختلفی دارا‌هستند . علت این می باشد که در CMS ها برنامه نویسی از قبل انجام شده می‌باشد . حدود 70 تا 80 % مسیر از پیشین رفته شده میباشد و شما از آن استعمال می نمایید . بنابراین هزینه زیادی برای شما ندارد . در پیش‌روی در‌صورتی‌که به دنبال یک سیستم مخصوص هستید، باید تمام فرایندها را از نخستین انجام دهید .

در بعضی مواقع، پباده سازی یک سیستم منحصر کار درستی است . و در مقابل گهگاه اوقات، به زیان شماست .درست نظیر اینکه شما یک گوشی هوشمند را مهیا و ساخته شده از بازار با بها 5 میلیون تومان خریداری می فرمایید . ولی در صورتی‌که بخواهید به عبارتی گوشی را خودتان ایجاد کنید، یک سری میلیون دلار بایستی هزینه فرمائید . تلفن همراه مهیا مانند سیستم CMS و ساخت تلفن همراه و صرف هزینه های دوچندان نظیر طراحی یک وب سایت منحصر به فرد است، اما استثناهایی هم در اینجا وجود دارد .

در اکثری مواقع، کارفرمایان، می خواهند کسب و کار کوچکی را شروع نمایند که در آغاز یک فروشگاه اینترنتی است و در آتی نمی دانند چه اتفاقی قرار می‌باشد برای آن بیافتد . دو راهکار وجود دارااست . راهکار اولیه این می باشد که از آغاز هزینه سنگینی پرداخت شود و تمام فرایندهای فروشگاهی طراحی شود . در این حالت، مالک کسب و کار می تواند در آینده در مسئله فاز دوم کسب و فعالیت خود با خیال و خاطر آسان تصمیم گیری نماید .

راهکار دوم به کار گیری از CMS مهیا با هزینه و بازه کمتر است . در این حالت، شخص با هزینه پباده سازی سایت و ساخت اپلیکیشن، کمتر آغاز می کند، وارد بازار عمل می شود و بعد در مورد فاز دوم تصمیم می گیرد . اینجا به یک عدد از علت های ورشکستگی استارتاپ ها اشاره می کنیم . یک عدد از این علت ها تمام شدن بودجه می‌باشد . استارتاپ ها به ادله این که از فرایندها به طور ظریف اطلاع ندارند، بودجه مالی ابتدایی خویش را تمام می کنند .

با دقت به این موضوع، تصمیم صحیح در مورد گزینش CMS یا پیشنهاد سایت منحصربه‌فرد این میباشد که در آغاز از CMS به کار گیری کنید . با هزینه و برهه زمانی قلیل وارد بازار فعالیت شوید، بازار کار را محاسبه فرمایید و از آن یک برخورد بگیرید . بعد از آن می توانید در زمینه هجرت به یک پلت فرم منحصر تصمیم بگیرید . اشخاصی که محدودیت در بودجه، مدت و کارشان دارند، و فاز اولیه و دوم کارشان در قالب CMS می گنجد نیز باید این راهکار را اجرا نمایند . به این ترتیب دیگر واجب نیست در ابتدای کار هزینه سنگینی برای پباده سازی یک پلتفرم منحصر به فرد بدهند . البته گهگاه اوقات، تمام مراحل یک استارتاپ از ابتدا یک پروژه تماما متفاوت هست و در هیچ قالبی نمی گنجد . به این ترتیب اضطراری می باشد که برای آن هزینه کرد و یک پلت فرم منحصربه‌فرد پباده سازی کرد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۷:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بتای اپ بر روی پلتفرم‌های متفاوت


باگ‌ها را حذف کنید پیش از تست بتای اپ بر روی پلتفرم‌های متفاوت، حتمی می باشد که اکثریت دستگاه‌هایی را که باگ‌های مختص ر از در میان می‌برند، در لحاظ بگیرید . آلفا تستینگ با تعداد پاره ای از کاربران کمک می نماید تا باگ‌های حداکثری را حذف کنید . در عین حال، برنامه پوشش دستگاه نیز برای اطمینان از کیفیت اپ گوشی اهمیت زیادی دارااست .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
-
هدف ها را بشناسید بتا تستینگ شایسته ترین زمان برای به چنگ آوردن برخورد حقیقی وواقعی از مشتریان انگیزه می‌باشد . این کار فرصتی عالی برای شعور بیشتر بازار انگیزه و نیازمندی‌های آنها فراهم می نماید . آشنایی هدف ها برای بتا تستینگ در تمرکز یافتن تلاش‌ها امداد میکند . این اهداف ریسک فعال سازی محصول‌تان را کاهش می دهد .


قدم
8: اپ را منتشر کنید به عمل گیری یک اپ نیاز به طرح، برنامه و کنترل تکان انتشار برای محیط‌های آزمایشی و حقیقی داراست . انگیزه اصلی مدیریت بسط (Deployment Management) این می‌باشد که مطمئن شوید یکپارچگی محیط حقیقی و واقعی نگهداری می‌شود و اجزاء مناسب منتشر میگردند .

 

گام9:
بر معیارهای سنجش نظارت کنید در دهه اخیر در تعداد یوزرها اپ موبایل افزایش شدیدی را شاهد بوده‌ایم . در نتیجه، نیاز به گردآوری معیارهای ظریف بسیار دارای اهمیت می‌باشد . کماکان که تعداد مصرف‌کنندگانی که از اپلیکیشن‌های موبایل به کارگیری میکنند بطور یکنواخت فراوان می‌شود، نیاز به جمع آوری ترازو برای آن‌ها نیز افزایش مییابد . متاسفانه خیلی از روش‌های به کارگیری گردیده برای سنجش اپ‌ها از ابزارهای تحلیلی وب گرفته می‌شوند .
معیارهای
محل ورود مهمی که می بایست به خاطره داشت: - ارزیابی قیف (Funnel) نشان میدهد که چرا یوزرها در کامل شدن اعمال کاربری خویش مانند خرید‌های درون‌برنامه‌ای و یا کلیک‌های تبلیغاتی ناکام می مانند .
- سنجش اشتراک‌گذاری اجتماعی نشان می دهد چه جنبه‌هایی از اپ شما اعتنا کاربران را به خود جلب کرده می‌باشد .
-
رابطه دهی داده‌های جمعیت‌شناسی با خلق و خوی کاربر -
دنبال کردن بازه زمانی و مکان به شما درباره محیطی که اپ‌تان در آن به کارگیری می‌شود، دوراندیشی می‌دهد -
و نهایتا، زیر لحاظ دریافت کردن رفتارهای ظواهر شده‌ی مقر کاربری‌تان مسائل مهمی است


گام
10: اپ خود را با اصلاحات و قابلیت‌های تازه افزایش دهید همیشه عملکرد نمایید اپ خویش را بروز نگه ندارید و امکان های جدید به آن اضافه نمایید تا برای مشترکین شما دیدنی بماند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۶:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اینفلوئنسرهای اینستاگرام چه کسانی هستند؟

اینفلوئنسرهای
اینستاگرام چه کسانی هستند؟ اینفلوئنسرهای
اینستاگرام

طراحی اپلیکیشن در مشهد
اذن دهید اول توضیح و تعریف صدق از اینفلوئنسر را ارائه دهیم . اینفلوئنسر به معنا فردی با فالوور مضاعف نیست! اینفلوئنسر فردی شناخته گردیده و تاثیر گذار روی قشر خاصی از افراد بوده و توانایی رابطه اثر گذار با اشخاص را داراست . در واقع داشتن فالوور صرفا گوشه ای از ملزومات یک اینفلوئنسر اینستاگرام می باشد . مارکت پیما با تحقیقی جامع در این حوزه، داده ها جامعی را گرد آوری نموده که در این مقاله به بررسی بخشی از آن میپردازیم .

 

اینفلوئنسرهای
اینستاگرام
نوع
بندی اینفلوئنسرهای اینستاگرامی

برای این که بتوانید در اینستاگرام از نقش اینفلوئنسرهای برای بازاریابی به کار گیری کنید، باید تشخیص دهید که اینفلوئنسرهای اینستاگرام در چه دسته‌ای جای می‌گیرند .
در یک دسته بندی کلی اینفلوئنسرهای از لحاظ محتوای پردازشی به دسته بندی پایین تقسیم بندی می‌شوند:
اینفلوئنسرهای
اینستاگرام
اینفلوئنسرهای
های سبک معاش ( Life Style )

این دسته از اینفلوئنسرها با انتشار محتوایی از سبک معاش خویش به ابلاغ روزمرگی ها از طریق نوشته و تصویر میپردازد . رمز برد این گونه از اینفلوئنسرهای اینستاگرام بضاعت پردازش زندگی خود بوده و محتوایی چهره‌ای کیفیت عالی از خانه، پوشش، سبک معاش خویش ارائه می‌دهند . خانم‌های جوان، تازه عروس‌ها، خانم های مصمم برای رژیم لاغری و جوان‌های متمول! اکثر این دسته بندی را تشکیل میدهند .

 


مشخصات کلی این مدل از اینفلوئنسرهای اینستاگرام: جنسیت:
اکثرا خانم
قشر:
اکثرا تراز میانگین به بالا از نظر مالی
قشر
مخاطب: جوانان
تاثیر
گذاری: بیشتریت تاثیرگذاری بر روی پوشش و سبک زندگی

 

اینفلوئنسرهای ورزشی

این جور از اینفلوئنسرها معمولا با نشر تصاویر ورزشی خود، مخاطبانی با خط فکری مشترک را جذب میکنند . این ایام علاقه دوچندان دختر و پسرهای برنا به ورزش و باشگاه‌های ورزشی غیرقابل انکار بوده و این گونه از اینفلوئنسرها مشوقی دیدنی برای این قشر محسوب می شوند . این گونه از اینفلوئنسرهای اینستاگرام را معمولا اشخاص برنا و با استایل ورزشی جالب تشکیل می‌دهند .

 

مشخصات
کلی این نوع از اینفلوئنسرهای اینستاگرام:

جنسیت:
خانم و آقا
قشر:
ورزشی
قشر
مخاطب: دختر و پسرهای جوان و نوجوان
تاثیر گذاری: بیشتریت تاثیرگذاری بر روی سبک زندگی، اسنایل ورزشی .

 

اینفلوئنسرهای
کمدین

این مدل از اینفلوئنسرها با تکثیر محتوایی شوخی و معمولا در قالب ویدئو، به جذب عمومی مخاطبان می پردازند . این دست از اینفلوئنسرها معمولا قدرت زیادی برای تاثیرگذاری ندارند البته به واسطه فالوورهای زیاد، میتوانند پیامی یگانه را به افراد متعددی انتقال دهند .

 

مشخصات
کلی این مدل از اینفلوئنسرهای اینستاگرام:

جنسیت:
خانم و (بیشتر) آقا
قشر:
همگانی و مختلف
قشر
مخاطب: نوجوانان
تاثیر گذاری: تاثیرگذاری در حد اطلاع رسانی .

اینفلوئنسرهای
اینستاگرام اینفلوئنسرهای
رسانه‌ای

این دسته از اینفلوئنسرها معمولا در حوزه انتشار خبر‌ها و وقایع جامعه فعال میباشند و می‌توان افراد دارای شهرت که در رسانه نیز حضور دارا‌هستند را در این دسته بندی جای داد . به طور کلی این جور از اینفلوئنسرها به مسائل اجتماعی و اقتصادی می پردازند . برندهای فردی و اشخاص فعال در کسب و کار، بیشترین درصد را در این مدل بندی تشکیل می دهند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۹:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به کارگیری از تابع arrow برای ثابت نگه داشتن this arrow

به کارگیری
از تابع arrow برای ثابت نگه داشتن this arrow
ثابت نگه داشتن دیگر خصوصیاتی که به گویش برنامه نویسی جاوااسکریپت بیشتر شده است، تابع arrow میباشد . از این روش می توانید محتوا را ثابت( سالم) نگه دارید، به خصوص این که ممکن هست از مکان های دیگر مسئله فراخوانی قرار بگیرند . در اصل نیاز به بیشتر کردن .bind(this) در انتهای فراخوان تابع دارا‌هستند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

دو منش با اهمیت برای نوشتن تابع arrow وجود دارد: تک- خطی و چند- خطی . تک خطی فقط یک موقعیت بیان دارااست و اندازه اختصاصی را سوای نیازبه آکولاد برمیگردانند . ولی یک‌سری خطی ها یک سری آکولاد دارند و کلید های با اهمیت را که برمیگرداند باید صریحا استفاده شوند .

4 .
از پرامیسس( Promises) برای رجوع فراخوانی استفاده کنید جاوااسکریپت اکثری از عملیات های خود را به صورت غیرهمزمان انجام می دهد برای همین سفارش می‌گردد در حالیکه چشم به راه این هستید که بقیه موردها اتفاق بیفتاد از تابع های رجوع فراخوان (callback) عبور کنید( استفاده کنید) . این یک الگوی استاندارد هست .

خلل از وقتی ابتدا می شود که شما در اکنون اجرای یک تابع غیرهمزمان می‌باشید که باعث تحریک شدن تابع های غیرهمزمان سایر شود . شما احتمال دارد ممکن می‌باشد که از تابع های رجوع و برگشت فراخوان تو درتو متعددی عبور کنید که باعث می شود کدها برای شما به ریخته تر و ناخواناتر شوند .

پرامیسس( Promises) این مشکل را حل کرده می‌باشد . این تکنیک به شما یاری می کند که کدها را به ترتیب و در یک شرایط بی آلایش اجرا فرمائید در حالی که عملیات ها به طور ناهمزمان می باشند .

5 .
رینگ های for را با map جایگزین کنید تا سبب ساز معمولی تر شدن گردد جایگزین
کردن map به جای for فرض کنیم که ما یک آرایه از اعداد مختلف داریم و می خوا هیم که مقادیر در آرایه دوم، دو برابر آرایه اول باشند . یک رویه ایجاد یک آرایه خالی است، یک رینگ for بنویسیم و اعداد را در آرایه دوم با استعمال از ایندکس آرایه اول تعریف کنیم .

یک
خط مش دیگر استعمال از دستور زیر به جای for می باشد:
[3,
2, 1]
[map((num) => num * 2); // [2, 4, 6 .

6 .
Filter را جایگزین حلقه for کنید در این قضیه فرض فرمایید که می خوا هیم آرایه دوم، مشتمل بر اعداد زوج آرایه اول باشد . می توانیم قطعه کد زیر را در گویش برنامه نویسی جاوااسکریپت بنویسیم .

[3,
2, 7, 4]
[filter((num) => num % 2 === 0); // [4, 2 .

7 .
به جای حلقه for از reduce به کارگیری کنید برای نمونه شما می خواهید عده مقادیر یک آرایه را بدست آورید . یک خط مش به کار گیری از رینگ for است و روش دوم به کار گیری از فرمان reduce می باشد .

[4,
2, 7]
reduce((a, b) => a + b); // 13 .

همینطور می توانید مقادیری قضیه نظر خود را غربال کرده و توده آن تعدادی مقدار را بدست آورید .


[6,
1, 2, 3]
(map(num => num * 7 .

(filter(num => num < 20 .

reduce((a, b) => a + b); // 21 .


8 .
از تغییر تحول ناپذیری بیشترین استفاده را بکنید تغییرناپذیری داده یک معنا متداول در لهجه تابعی است . داده های تغییرناپذیر به برنامه ها امکان می دهد که تغییرات در به عبارتی اولیه و در مقایسه با منابع شی کشف شوند و انجام بگیرند، به جای این که به طور مداوم محاسبه فرمائید و بررسی کنید که آیا نیاز هست داده ها را تغییر دهیم یا خیر و خوبی .

برای همین به طور پیش فرض شی و آرایه ها در جاوااسکریپت تغییرناپذیر نیستند و کتابخانه ای برای انجام این فعالیت وجود دارد که Immutable .js نامیده می شود و به چهره اپن سورس هست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۶:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پشتیبانی‌های داخل اپلیکیشنی

نتایج یک نظرسنجی که هفته قبلی توسط Helpshift منتشر شد، نشان بخشید که کاربران بدنبال اپلیکیشن‌هایی هستند که از پشتیبانی‌های باطن اپلیکیشنی خیر برخوردار باشند .

گذشته از پرداختن به ریزه کاری اکثر بد نمی‌باشد بدانید که این نظرسنجی بصورت آنلاین و در میان بزرگسالان آمریکایی انجام گرفت .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

پشتیبانی‌های
داخل اپلیکیشنی پیروز آخرین را معین می‌کنند پشتیبانی‌های
باطن اپلیکیشنی
طبق این نظرسنجی 81 درصد از 2170 کمپانی کننده نشان دادند که از اپلیکیشن‌ها استعمال می کنند .
از پاراگراف یافته‌های این نظرسنجی می‌توان به مورد ها زیر اشاره کرد:
هشتاد و نه درصد از جواب دهندگان گفته‌اند که درصورتی که اپلیکیشنی دارای پشتیبانی‌های درون اپلیکیشنی خوبی باشد و در چهره بروز مشکلی آن‌ها را امداد کند، آن را به دیگر افراد هم پیشنهاد خواهند کرد .
چهل و شش درصد گفته‌اند اپلیکیشنی که سرویس ها مشتریان داخل اپلیکیشنی زنده را ارائه دهد را آزمون خواهند کرد .
سی و چهار درصد گفته‌اند، از اپلیکیشنی که سرویس ها مشتریان باطن اپلیکیشنی را ارائه کند، پشتیبانی خواهند کرد .
بیست و سه درصد نشان داده‌اند که چنین اپلیکیشن‌هایی را به سایرافراد نیز پیشنهاد خواهند کرد .
شانزده درصد نیز گفته‌اند حاضر به خرید چنین اپلیکیشنی می‌باشند .
پشتیبانی‌های
درون اپلیکیشنی
دردسر
در دنیای اپلیکیشن‌ها شصت و نه درصد از جواب دهندگان گزارش داده‌اند که با اپلیکیشن‌های موبایل خلل دارند . بیست و هفت درصد آن ها مشکلات روزانه و هفتگی عمل با اپلیکیشن‌ها را گزارش کرده‌اند .

در
این نظرسنجی مشخص شد که:
چهل و هفت درصد از پاسخ دهندگان، اپلیکیشن‌هایی را که خدمات مشتریان خیر و خوبی ارائه نکند را منزه خواهند کرد .
بیست و چهار درصد یک آنالیز منفی در زمینه این اپلیکیشن خواهند نوشت .
نوزده درصد لحاظ منفی خود در مورد چنین اپلیکیشنی را با عزیزان دیگر در در میان خواهند گذاشت .
هجده درصد به نفد از این اپلیکیشن‌ها در رسانه‌های اجتماعی خواهند پرداخت .
به گفته Cindy Zhou، تحلیلگر ارشد Constellation Research، بررسی ها و امتیازات ارائه شده برای یک اپلیکیشن چکیده از اعتبار یک مارک هستند و جواب به بازخوردهای مشتریان و رفع مشکل ها اپلیکیشن باید در حق تقدم قرار گیرند .

پشتیبانی‌های
باطن اپلیکیشنی
عادت‌های
اپلیکیشنی شصت و شش درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی از اپلیکیشن‌ها برای بررسی کردن رسانه‌های اجتماعی استعمال می‌کنند؛ 44 درصد برای قرائت اخبار؛ 44 درصد برای بازی‌های موبایل؛ 35 درصد برای توصیه طعام و 22 درصد هم برای انجام وظایف دارای ربط با شغلشان از اپلیکیشن‌ها به کار گیری می نمایند .

مشتریان بصورت روزافزونی در حال استعمال از اپلیکیشن‌ها برای خرید میباشند که در این نظرسنجی به آن اشاره‌ای نشده می‌باشد .
این تحقیق بیشتر بر روی ارائه خدمات باطن اپلیکیشنی به مشتریان تمرکز کرده می باشد و بیشتر، اپلیکیشن‌های تحویل طعام یا اپلیکیشن‌های خبری را آرم رفته است . در این نظرسنجی اشاره‌ای به معضلات یوزرها با اپلیکیشن‌ها نیز نشده میباشد .

به گفته Tripathy: تا آنجا که می دانیم اکثر مشکل‌ها کاربران، گزارشاتی در قضیه باگ یا این که سئوالاتی در مسئله تراکنش‌ها بوده می باشد .
از عمل افتادن اپلیکیشن‌ها یک عدد از مشکل‌ها دارای اهمیت یوزرها می باشد . مشکلاتی نیز در مورد اپلیکیشن‌هایی وجود دارااست که دیرین می باشند و بسط دهنده از آن ها پشتیبانی نمی‌کند .
در هرصورت کُندی اپلیکیشن‌ها و یا وجود مشکل‌ها دوچندان سبب ساز ارتقاء آمار حذف اپلیکیشن خواهد شد!


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۶:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن هایی برای در اختیار گرفتن

طراحی اپلیکیشن در مشهد

امروزه نرم افزار ها تنوع دوچندان زیادی دارا‌هستند بسته به اینکه استفاده کننده چه نیازی داراست می‌تواند آن را دانلود و از آن به کارگیری کند و با آن نیاز خویش را پاسخ دهد .در نظر داشته باشیم که فقط محدود به گوشی ­ها و تبلت­ ها نمی شوند . برای مثال نرم افزار هایی برای لوازم خانه مانند سردخانه و لباس­شوئی و ظرف­شوئی و … بصورت یگانه خویش طراحی شده هست .یا این که اپلیکیشن هایی برای در اختیار گرفتن رفت آمدهای منزل و محل کار کار، یا تنظیم مداد نوروروشنایی و دمای محیط پباده سازی گردیده اند . مثال جذاب دیگر پباده سازی اپلیکیشنی به وسیله شرکت اپل می‌باشد ، زیر عنوان iBaby که در بالای تخت نوزاد نصب شده و حرکات کودک را تحت حیث می­گیرد؛ با بیدار شدن وی به مادر اطلاع می­دهد و بنابر تشخیص و تهیه و تنظیم آن ،میتواند موسیقی پخش ­کند و یا قابلیت و امکان کلام والدین با فرزند را به وجود آورد .

کاربران آن نوع از تولیدها شرکت اپل که مجهز به سیستم ادله iOS هستند، می‌توانند از خدمت App Store شرکت اپل برای دانلود نرم افزار برروی دستگاه خود استعمال نمایند . در App Store اپل چند صد هزار نرم افزار برای آی‌پد، آی‌فون و آی‌پاد تاچ وجود دارد .

اپلیکیشن های گوشی ارتباط بدون واسطه با پردازنده‎های سیستم برهان گوشی هم پا دارند و مستقیماً درخواست‎های کاربران را انجام می دهند .

اپلیکیشن
چیست؟
۱-
نرم افزار اندروید چیست؟ سیستم
دلیل اندروید android

 

سیستم برهان اندروید را براساس هسته سیستم عامل لینوکس ساخته اند و مدیریت ایت سیستم دلیل همراه با ارتباط با دشوار افزار و خدمت های سیستم، امنیت، مدیر پردازش ها و مدیریت منابع دستگاه تلفن همراه را همان هسته سیستم استدلال لینوکس بر عهده دارااست و سیستم برهان اندروید تنها همانند یک لایه میان کاربر و سیستم استدلال رابطه برقرار مینماید . این سیستمک ادله منحصر تلفن همراه و موبایل های هوشمند طراحی گردیده که توسط بیش از ۳۰ کمپانی دارای شهرت پشتیبانی می شود . با توجه به این که معنی حقیقی اندروید گشوده (Open) می باشد به برنامه نویسان این قابلیت و امکان را می دهد که از تمام اقتدار یک گوشی تلفن یاور به کار گیری نماید . اندروید امکان استعمال از توابع داخلی موبایل گوشی همچون شماره گیری، صادر کردن SMS یا به کار گیری از دوربین گوشی را به برنامه نویسان می دهد تا بتوانند نرم افزار اندروید توانا و کاربردی برای یوزرها بسازند .

اپلیکیشن
اندروید android

یا این که همان نرم افزار گوشی اندروید ابزاری است که به وسیله آن کاربر می تواند فعالیت های موضوع نیاز خود را بسته به کاربری این اپلیکیشن انجام دهد .

برای دانلود اپلیکیشن گوشی بسته به بستر آن فروشگاه هایی وجود دارااست که شما می توانید این ابزارها را از این فروشگاه ها دانلود نمائید . برای دانلود اپلیکیشن اندروید شما می توانید از شیوه مغازه نرم افزار اندروید گوگل یا این که اصطلاحا Play Store مبادرت به دانلود این قابل انعطاف افزارهای اندروید نمایید . این اپلیکیشن های اندروید ممکن می باشد بسته به حیث تولید کننده به صورت مجانی و یا به فیس مبلغی ارائه شوند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۶:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کاربرد طراحی اپلیکیشن :

ویژگی های یک پباده سازی نرم افزار اثرگذار : در‌صورتی‌که می خواهید برای توسعه کسب و کار یا این که شرکت تان طراحی نرم افزار انجام دهید می بایست درباره ویژگی ها و امکانات یک نرم افزار یا این که اپلیکیشن مفید و کاربردی اطلاعاتی جامع در دست داشته باشید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
کاربرد
طراحی اپلیکیشن :
در وهله ی اولیه می بایست در رابطه ی اندازه کاربرد نرم افزار تان بدانید . در واقع نخستین موضوعی که می بایست به بررسی و ارزیابی آن بپردازید این هست که اپلیکیشن شما برای رفع کدام یک از نیاز های کربران قرار میباشد پباده سازی شود . طراحی اپلیکیشن شما می بایست به دسته ای انجام شود که یوزرها بتوانند متوجه وجه تمایز شما با دیگر اپلیکیشن های موجود در این زمینه شوند و از فی مابین رقیبان ، نرم افزار شما را برگزینند . به طور کلی حوزه ای که قرار میباشد قابل انعطاف افزار یا اپلیکیشن شما در آن عمل کند از اهمیت بالایی برخوردار می باشد لذا می بایست شکل ظاهری ، محتوا و ساختار نرم افزار تان مطابق با انگیزه و مسئله دارای اهمیت شما باشد .


صورت
ظاهری پباده سازی نرم افزار :
دومین موردی که می بایست در یک فرایند ی پباده سازی اپلیکیشن در رابطه ی آن بدانید این هست که صورت ظاهری قابل انعطاف افزار از نام اپ و آیکون منحصر به فرد آن نرم افزار تشکیل گردیده میباشد . در واقع اپلیکیشن هایی در دنیای اینترنت به موفقیت می رسند که از اسم و آیکون متناسب و کاربرد پسند استعمال کرده باشند .


راه
انتخاب بهترین آیکون در پباده سازی نرم افزار :
یکی دیگر از مواقعی که در طراحی یک اپلیکیشن بایستی بدانید تناسب امکانات جانور در نرم افزار و خط مش های دسترسی کاربران به آن ها می باشد . به طور نمونه در‌صورتی‌که نرم افزاری با کاربرد در مسئله ی ویرایش تصاویر ساخت شده است و هیچ گونه ارتباطی با پیام رسانی و یا تماس های تلفنی ندارد ، بر همین اساس به هیچ تیتر نباید از یوزرها خویش برای دسترسی به لیست شماره تلفن ها درخواستی داشته باشد چرا که انجام این امر موجب عدم اطمینان یوزرها به طراحی نرم افزار شما خواهد شد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۱:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساندهاند اپلیکیشنی فراوان

ساندهاند اپلیکیشنی فراوان قادر برای جستجو و پیدا کردن هر آهنگی ست که در فضا شما در اکنون پخش شدن است! فقط کافیست آن دکمه نارنجی رنگ را بزنید و پس از چندین ثانیه SoundHound نام موزیک و خواننده اش را به شما میگوید . حتی در صورتیکه بخواهید متن آهنگ را نیز به شما نشان میدهد، آن هم دقیقا نیز برهه زمانی با آن چکیده از نوا که در اکنون پخش می‌باشد . و از کلیه ی اینها جالبتر آنکه شما می‌توانید خودتان موزیک مسئله عشق و علاقه تان را بخوانید، ساندهاند به صدای شما گوش می‌دهد و تمام ویژگی ها آهنگی که خوانده اید را برایتان پیدا می‌کند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

SoundHound

قابلیت
های SoundHound در بازه جستجوی آهنگ سناریو
متن موزیک به فیس نیز زمان با پخش آن قابلیت و امکان
دسترسی به عکس ها و زندگی طومار ی خواننده نمایش
تاریخ تکثیر گالری و داده ها گروه موسیقی امکان
پخش گزیده از نوا و یا تمام آهنگ به صورت کامل امکان
اضافه کردن ترانه به playlist گوشی امکان
دسترسی و تماشای ترانه ویدئو های آهنگ قابلیت
به اشتراک گذاری آوا روی فیسبوک و توییتر
قابلیت و امکان
های دیگر SoundHound سناریو
نام خوانندگانی که تاریخ تولدشان مصادف با آن روز است نمایش
خبر‌ها برگزیدگان موزیک ها نمایش
اخبار فیسبوک و توییتر هنرمندان دوستداشتنی شما سناریو
اخبار هفتگی ترانه ها، ویدئو ها، هنرمندان و آلبوم های موسیقی توصیه
آهنگ ها و آلبوم های دیگر خواننده سناریو
موزیک هایی که قبلا جستجو کرده اید
اپوایس این نرم افزار را به تیتر یک عدد از فوق العاده ترین اپ ها در موضوع موسیقی به شما پیشنهاد می کند .

.

لینک و پیوند
دانلود اپلیکیشن SoundHound icon-google-play1
icon-appstore
icon-myket1

دانلود
حریف این برنامه که این برنامه هم طرفدارهای زیادی رو داره دانلود و توضیحات اپلیکیشن SHAZEM


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۱:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن منزل هوشمند آلفا v

اپلیکیشن
منزل هوشمند آلفا در جامعه مدرن که استعمال از نرم افزار های موبایلی فراوان اشاعه پیدا کرده و در واقع نه صرفا در مرزوبوم ما که در تمام عالم از روزمرگی های معاش محسوب شده می‌باشد ؛ هوشمندسازان هم دست به کار شد تا از این امکان در جهت بهبود به کارگیری از منزل هوشمندخود استفاده گیرد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

رابط
کاربری یا interface مطلوب : واضح است که یک اپلیکیشن می بایست با رابط کاربری عالی و مناسب و واضحی طراحی گردیده باشد، چه از حیث المان ها و شاخص های گرافیکی و چه از لحاظ سهل و آسان الوصول بودن دستیابی به گزینه ها و صفحه ها مختلف، چه در طراحی ابتدایی اپلیکیشن هوشمندسازان در سیستم دلیل های ios , Android و چه در آپ دیت های بعدی این دو سیستم عامل؛ قابل درک بودن و برقراری تناسب در بین مفاهیم و ظواهر برنامه یک عدد از مهمترین اهداف ما بوده است .

نرم افزار
منزل هوشمند I watch از آن جایی که هوشمندسازان همگام با تکنولوژی کلیه ی تجهیزات خانه هوشمند خود را افزایش می دهد، ارائه اپلیکیشن منزل هوشمند آلفا بر روی I watch یکی از جدیدترین اقدامات ما در عرصه ی ملازمت با تکنولوژی میباشد . از این رو، علاوه بر این‌که با استعمال از موبایل آیفون خود می توانید کار های قضیه نظرتان را در منزل هوشمند اجرا نمایید، ساعت هوشمند شما نیز می تواند اقداماتی نظیر، فرمان باز شدن درب ورودی، گشوده و بسته شدن سیستم پرده برقی هوشمند،کنترل سیستم فروغ و روشنایی هوشمند بخشهای متفاوت منزل شما را هم انجام دهد .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۱:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)