مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

معماری Xamarin


بسم الله الرحمن الرحیم

Xamarin چه می باشد؟
Xamarin یک کادر ورک مبداء گشوده برای ساختن برنامه های مستقر cross-platform موبایل با به کار گیری از C #، .NET برای iOS، Android یا این که ویندوز می‌باشد. این برنامه در Mono و .NET برای تولید برنامه های با عملکرد و همت و UI ساکن اجرا میشود. Xamarin به شما قابلیت می‌دهد برنامه های مستقر خویش را با به کار گیری از لهجه C # و ابزارهای قابل انعطاف افزاری منحصر / SDK و برنامه های شبیه در یکسری سیستم ادله - iOS، Android یا این که ویندوز به اشتراک بگذارید.

هر آنچه که شما میتوانید با Objective-C یا این که Swift برای برنامه iOS یا این که با جاوا برای یک برنامه Android انجام دهید، همین عمل را می‌توانید با C # و Xamarin انجام دهید. در نوشته‌ی علمی قبلی در مورد تفاوت و مقایسه در میان Xamarin، قابل انعطاف افزارهای مستقر و ترکیبی کلام کردیم. برای بهتر متوجه شدن این نوشته‌ی علمی توصیه میکنیم در آغاز نوشته‌ی علمی گذشته را بخوانید.

xamarin-access

Mono
مونو یک قاب ورک مرجع گشوده مبنی بر دات نت میباشد که به وسیله Novell بسط داده گردیده و وابسته به Xamarin کمپانی مایکروسافت می‌باشد. اولی توشه در 30 ژوئن 2004 معرفی شد. انگیزه پروژه Mono اجرای برنامه های بر اساس .NET بر روی پلت فرم متقابل (cross-platform) مشتمل بر لینوکس، آندروید، مک و غیره می‌باشد.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

mono-xamarin

معماری Xamarin
Xamarin بر شالوده مونو هست که قادر است برنامه بر اساس .NET را بر روی آندروید، مک و لینوکس اجرا نماید. با به کارگیری از Mono شما می‌توانید به خصوصیت های C #، .NET دسترسی داشته باشید و از آن با استعمال از برنامه های کاربردی برای پلت فرم غیر ویندوز استعمال فرمایید. معماری زیرین برای Xamarin نشان داده شده‌است.

xamarin-architecture
خانواده Xamarin
بر پایه ی سیستم ادله، Xamarin آیتم های مختلفی برای گسترش برنامه های iOS، Mac، Android، Android Wear، Android TV یا این که Windows Phone و Windows UWP را دارااست. آیتم های تحت برای گسترش برنامه ها با به کارگیری از چارچوب Xamarin موجود است.

xamarin-family
گسترش SDKs (بسته ی بسط اپلیکیشن)
بسته ی بسط اپلیکیشن یا این که SDK چه می‌باشد؟
SDK یکسری ابزارهایی که برای توسعه و گسترش یک اپلیکیشن می‌تواند به ما یاری دهد هست.

برای توسعه و گسترش برنامه های Xamarin، شما می بایست SDK ها را برای iOS، Android و ویندوز نصب نمائید.

xamarin-sdks
توسعه و گسترش IDEs
IDE چه چیزی است؟
IDE یک گوشه و کنار برنامه نویسی می باشد که گروه ای از قابل انعطاف افزارهای که معمولاً مشتمل بر ویرایشگر کد برنامه ( Code Editor )، کامپایلر ( Compiler )، دیباگر ( Debugger ) و در غایت رابط گرافیکی یا این که GUI می باشند را در یکجا عده نموده است و در چنگ برنامه نویس قرار داده می باشد تا بتواند براحتی و سوای گرفتاری کدهای برنامه خویش را ساخت نماید.

بسط برنامه های Xamarin می‌تواند با به کارگیری از ویژوال استودیو برای ویندوز، Xamarin استودیو یا این که ویژوال استودیو برای مک پباده سازی، بسط و گونه های زدایی شود و برنامه های گوشی مستقر با به کار گیری از مهارت های C #، ابزار و کدها صورت بپذیرد.

xamarin-ide
گسترش با Mac Machine
با به کارگیری از Mac Machine فقط می‌توانید برنامه های مستقر برای iOS و Android تولید نمائید. برای گسترش برنامه های ویندوز شما بایستی از Windows Machine استعمال نمایید.

xamarin-mac
بسط با Windows Machine
بااستفاده از Windows Machine صرفا میتوانید برنامه های مستقر برای Andriod و Windows ساخت فرمایید. برای گسترش برنامه های iOS شما بایستی از Mac Machine استعمال فرمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۳:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم افزار


پس در بالا یک لیست از لغت ها کلیدی متبوع خویش را فراهم نمائید.
اطلاع رسانی های جستجوی مغازه App گوگل، و جدیدا اپل، اینک نگرش ارزشمندی را درباره ی کدام لغت ها کلیدی دوست داستنی و پر استفاده را به شما می دهد.

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

در شرایطی که در صدد پباده سازی نرم افزار پرکاربرد مانند تناسب اندام می‌باشید، بایستی تمرکز بیشتری بر روی گزینش لغت ها کلیدی خویش داشته باشید.

 

ازآنجاکه فضای تخصیص داده گردیده برای عبارات کلیدی محدود هست مثلا (اپل استور 100 کاراکتربرای کلمه ها کلیدی در لحاظ گرفته هست)،پس گشوده هم مهمترین مساله در انتخاب لغت ها کلیدی گزینش عبارات کوتاه هست.

باز بینی برنامه های رقبا یک منشا عالی برای عبارات کلیدی تازه میباشند، بعضی وقت ها یوزرها از اصطلاحات خاصی برای برنامه متبوع خویش به کار گیری می‌کنند به عنوان مثال برای برنامه تناسب اندام از کلمه رژیم استعمال می نمایند که بلافاصله به ذهن نمی آیند.

در همین راستا ابزارهای متفاوت ASO برای تحقیق در موضوع کلمه ها کلیدی موجود هست. به عنوان مثال برخی از ابزار های ASO لغات کلیدی رقبا را اکران می‌دهند

در‌این میان میتوان به ابزارهای AppAnnie و SensorTower اشاره نمود.

Google AdWords Keyword-Planer
یکی از از سایر ابزار ها برای جستن لغات کلیدی متناسب Google AdWords می‌باشد که برای استعمال از آن صرفا کافیست یک اکانت کاربری تولید نمائید. بعداز نام نویسی در Google AdWords این ابزار در منوی بالا در نصیب «ابزارها» پیدا خواهید کرد. بعد از آن مورد "کاوش برای کلمه ها کلیدی نو با به کار گیری از یک مجموعه از عبارات، یک وبسایت را گزینش فرمائید.

APP SEO

توصیه خود کار در APP STORE
در حالتی‌که شما از یک موبایل با سیستم دلیل ios به کار گیری می‌کنید می‌توانید با نوشتن عبارت کلیدی متبوع خویش لیستی از عبارت کلیدی پیشنهادی خویش مغازه گوگل را مشاهده کنید.

SensorTower یکی‌از ابزارهایی میباشد که با یاری آن شما می‌توانید به راحتی اطلاعات را در کشورهای گوناگون بازیابی فرمائید. از سوی دیگر، ASO-Tool یک ابزار بدون‌پول می باشد که "کلید کلمه های برنامه" را که اشکال مختلفی از عبارت کاوش را آیتم تست قرار می‌دهد را در دست شما قرار می‌دهد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۹:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده

طراحی اپلیکیش در مشهد


اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده از چه فناوری‌هایی به کار گیری می نمایند
پرورش برخی از فناوری‌های تازه اینترنت در سال‌های اخیر، به بسط‌ی اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده امداد متعددی کرده‌ می باشد. در اینجا به‌چهره مختصر به شرح برخی از مهمترین فناوری‌های به‌فعالیت رفته در اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده می پردازیم.

اعلان‌های سمت سرور (Push Notification)
این گونه اعلان‌ها که به شکل زیر‌الفظی به «اطلاع‌رسانی از روش فشار» ترجمه می گردند؛ در واقع نوعی اعلان می باشد که از سمت سرور یا این که نرم افزار به سمت استفاده کننده ارسال می گردد و به او قابلیت و امکان میدهد از به‌روزرسانی‌های اینترنت‌وبسایت‌های آیتم عشق و علاقه‌ی خویش به موقع با خبر شود. بدون شک برای شما هم اتفاق افتاده می‌باشد که بعداز مشاهده از یک اینترنت‌تارنما، پیغامی کوچک تحت نوار نشانی تماشا کرده‌اید که از شما درخواست می نماید اعلان‌های سمت سرور را فعال نمایید. این خصوصیت به صاحبان اینترنت‌تارنما قابلیت می دهد تا با مخاطبان و یوزرها در رابطه مداوم باشند و آنان را از آخری تغییرات خویش مطلع نمایند. اینترنت‌نرم افزار‌های پیش رونده با سود‌گیری از این قابلیت و امکان میتوانند همانند نرم افزار‌های مستقر استفاده کننده را از تغییرات برنامه باخبر نمایند. خصوصیت مثبت اعلان‌های سمت سرور این هست که قابلیت اکران آنان حتی‌در رخ بسته بودن مرورگر نیز همچنان موجود است. رابط برنامه‌نویسی اعلان‌های سمت سرور اکنون به وسیله اکثر مرورگرها از پاراگراف کروم، فایرفاکس اوپرا، اج و مرورگر سامسونگ پشتیبانی می شود.

خدمت ورکرها
نرم افزار‌های ساکن تلفن همراه به بهای اشغال خاطر‌ی داخلی و فقدان به‌روزرسانی لحظه‌ای، عملکردی بی‌نقص و سریع ارائه میدهند. در طرف مقابل، اینترنت اپلیکشن‌های سنتی نیز از اشتباهات قابل توجهی نظیر فقدان امکان اجرای کامپایل در کنار تعلق به اتصال غیرپایدار و بالقوه ضعیف وب مشقت می برند. خدمت ورکرها قصد دارا هستند خصوصیت‌های مثبت این دو تیم از نرم افزار‌ها را با یکدیگر مخلوط نمایند و در قالب اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده ارائه دهند. خدمت ورکر از دید فنی اسکریپتی میباشد که مروگر آن را به طریق جداازهم از برگه‌ی اینترنت در پس‌مورد اجرا میکند و امکان‌هایی را که مستلزم کاغذ‌ی اینترنت یا این که تعامل استفاده کننده نیستند، نظیر اعلان‌های سمت سرور و همگام‌سازی پس‌موضوع را قابلیت‌پذیر مینماید.

معماری پوسته نرم افزار
بعضی از اینترنت نرم افزار‌های پیش رونده از یک رویه معماری به اسم الگوی پوسته‌ی نرم افزار به کار گیری میکنند. خدمت ورکرها به خواسته بار گذاری سریع، رابط کاربری اول یا این که پوسته‌ی ساخت وب سایت عکس العمل‌گرای اینترنت نرم افزار را باطن خویش ذخیره می‌نمایند. این پوسته، یک چارچوب اثبات اول، یک لایه یا این که معماری را آماده می‌نماید که محتوا می تواند به صورت مداوم و به حالت پویا داخل آن لود شود. این خصوصیت، در غایت به یوزرها قابلیت میدهد تا بدون گونه اتصال وب و سرعت آن، از نرم افزار به کارگیری نمایند. از حیث فنی، این پوسته یک بسته‌ی کد می‌باشد که به شکل محلی در کش مرورگر دستگاه ذخیره می‌گردد.


برچسب: طراحی اپلیکیش در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۳:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برنامه نویسی اندروید استدیو

نسبتاً هر ساله شاهد یک ورژن تازه از سیستم ادله اندروید هستیم که با نشر هر نسخه، تغییرات و نوآوری هایی در آن شاهد هستیم . این تغییرات دربرگیرنده محفظه برنامه نویسی و برنامه نویسان اندرویدی نیز می باشد و هر از چندگاهی یک عدد از این محفظه های برنامه نویسی بروز رسانی می شوند .
Android
Studio: حیط برنامه نویسی Android Studio در شانزدهم ماه می سال ۲۰۱۳ در کنفرانس Google I/O معرفی شد و نسخه پیش نمایش آن از ماه جوئن همان سال در دسترس گسترش دهندگان قرار گرفت .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

 

 


امکاناتی
که این محفظه برنامه نویسی اندروید استدیو در اختیار شما قرار می دهد:
سیستم
انعطاف پذیر بر پایه Gradle تولید
اشکال جور های گوناگون نسل های APK پشتیبانی
از الگوهای گسترده برای سرویس ها گوگل و انواع متعدد دستگاه ویرایشگر
غنی Layout ها همپا با پشتیبانی از ویرایش قالب ها ابزارهایی
برای به چنگ آوردن عملکرد، قابلیت و امکان استفاده، ورژن های سازگار و مشکلات دیگر و
… با این حال هنوز این محیط برنامه نویسی در نسخه بتا قرار دارد و چند از امکانات هنوز برای این محیط فعال نشده می باشد و اکثری از برنامه نویسان هنوز در انتظار نسخه استوار این نرم افزار هستند . ولی با همگی این ها، تمامی مشکل‌ها برنامه نویسی این محفظه برطرف گردیده و در چند آپ دیت اخیر صرفا به بیشتر کردن امکانات نو پرداخته شده است .

Eclipse
ADT :
Eclipse یک محیط برنامه نویسی متن گشوده بر اساس گویش برنامه نویسی Java است که Google با ارائه افزونه ای بنام ADT این محفظه را برای برنامه نویسی اندروید آماده می سازد . همینطور برای بی آلایش تر کردن کارهای نصب پلاگین و … گوگل اقدام به تنظیم Eclipse ADT Bundle کرده می‌باشد .

 

پباده سازی رابط گرافیکی با قابلیت Drag and Drop: در ظاهر یکی از خصوصیت های دیدنی Android Studio پباده سازی Layout آن با رابط Drag and Drop است .
ولی واقعیت این می باشد که اندازه وقتی که صرف طراحی با Drag and Drop برای شما مضاعف خواهد بود مگر اینکه شما یک هواخواه محفظه های دیداری باشید کسی که سالها به پباده سازی یک طرح ۳D پیچیده با دکمه های مخروطی پرداخته باشید و به آسانی نتوانید عادت هایتان را از دربین ببرید! مطلقا شما یک رابط عالی و فعالیت آمد نیاز دارید اما اگر شما واقعا می خواهید یک اپلیکیشن کارآمد طراحی کنید بیشتر مدت شما به پرداختن روی کدهایتان صرف خواهد شد! نه به کلنجار رفتن با محفظه دیداری!
تجربه ما در این می‌باشد که کد نویسی در محفظه اندروید استودیو بسیار لذت بخش است البته باید سیستم شما , رم خوبی داشته باشد چرا که این محیط کمی خیلی ناچیز نسبت به eclipse کند خیس عمل می‌نماید دست کم از روئت کرد ما این مسئله پیش آمده می باشد .

ویژگی زیاد اصلی دیگر این میباشد که در اندروید استودیو تهیه و تنظیم کردن وابستگی‌های پروژه یا در‌ واقع کتابخانه‌های استفاده شده در پروژه فراوان ساده‌تر می باشد .

از شایسته ترین ویژگی‌های اندروید استودیو استعمال از ساختار gradle می باشد که زیاد در فرآیند بسط کمک مینماید و آنرا تسهیل می بخشد .

با دقت به مطالب ابلاغ شده و این که اندروید استودیو منحصر برای بسط برنامه‌های اندرویدی و توسط گوگل تهیه گردیده هست . پیشنهاد ما استفاده از این محفظه برای توسعه و گسترش نرم‌افزار های پایین اندروید می باشد .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۶:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساختن اپلیکیشن موبایل

نظیر بسیاری از افراد، شما هم ایده های والا و جذابی در راز دارید که نمی دانید به چه شکل آنان را به سود و ثمر برسانید .

تعداد بی شماری از نرم افزارهای نرم افزار ساز وجود دارا هستند تا ایده و دیده انداز شما را به یک واقعیت تبدیل کنند .

ولی حقیقت این می‌باشد که با انجام برنامه ریزی و فعالیت روشمند بر روی ایده روندی نسبتا بی آلایش را تجربه می کنیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

ساختن
اپلیکیشن موبایل


حالا
با هم 12 قدم طلایی برای ساختن نرم افزار گوشی را محاسبه می کنیم:
قدم
اولیه : تعیین هدف
به
دور از هر مدل تکنولوژی و فناوری پیچیده برای انجام این قدم صرفا کافی است کاغذ و مداد را بردارید و به پرسش های ذیل پاسخ دهید:
دقیقا
از اپلیکیشن انتظار انجام چه کاری یا این که کارهایی دارید ؟
چه‌گونه
با نرم افزار یوزرها را جذب می نمایید ؟
از
پس چه مشکلاتی و بحران هایی می بایست بربیایید ؟
این
اپلیکیشن به چه شکل معاش مردمان را معمولی تر می نماید ؟
چه‌گونه
اپلیکیشن تان را به بازار معرفی می کنید ؟
برای وصال به هدف ها ، با اهمیت ترین چیز برداشتن اولین گام ها می‌باشد . همچنین قبل از این که کاری انجام دهید، تصویر روشنی از آنچه می خواهید انجام دهید را تولید نمایید .

قدم
دوم : ایده های خود را طراحی کنید
نه! هنوز ضروری نمیباشد که کامپیوتر خود را واضح کنید! در حال حاضر شما نیاز به صفحه و خودکار برای پاسخ به سوالاتی راجع به هدف ها نرم افزار خویش و پباده سازی اول آن دارید .

ایده های خویش را به وضوح و روشن و واضح مطرح کنید .
تصمیم بگیرید که نرم افزار تولیدی مجانی خواهد بود یا این که خیر؟ آیا تبلیغات جایی در اپلیکیشن شما دارااست ؟ یا کاربران برای دانلود آن می بایست هزینه ای بپردازند ؟
برای هر کدام از این تصمیمات آغاز مطمئن شوید و ایده اول آن را ترسیم فرمایید .

ساختن
نرم افزار موبایل
گام
سوم : تحقیق ، پژوهش و باز هم تحقیق و پژوهش
اکنون می توانید کامپیوتر خود را واضح کنید! ولی نه برای آغاز کورکورانه پباده سازی اپلیکیشن خود ! شما آغاز بایستی به تحقیق و پژوهش در قضیه ایده خود بپردازید . دو راه و روش پیشنهادی وجود دارااست .

شما می توانید ناکامی بخورید یا پیشرفت نمایید . یا هر دو ! من ترجیح می دهم پلکان پلکان به سوی موفقیت پیش روم . نظرها کاربران خویش را مطالعه کنید، هرآنچه که موجب گردیده قابل انعطاف افزار شما رو دوست داشته باشند یا دوست نداشته باشند . آن گاه از این اطلاعات برای ترقی خود به کار گیری فرمایید . ورقه و مداد خویش را مجددا بردارید و از گام های اولیه و دوم استارت فرمائید و با اعتنا ایده خویش را بر شالوده نظرها کاربران تصحیح فرمایید .

تحقیقات شما بعد از آن از مطالعه و اصلاحات نیاز به کمی تمرکز دارااست . وقت به کار گیری کردن از توان اینترنت فرا رسیده می باشد . آیا اپلیکیشن شما حقیقتا ایده عملی و قابلیت پذیر میباشد ؟ در این سطح شما باید از دیدگاه فنی و محدودیت ها نظارت نمایید . این مرحله دوچندان حساس می باشد زیرا می تواند در بلند مدت در مصرف دارایی تان صرفه جویی کند .

شما نمی توانید روی ایده ای وقت و تلاش صرف نمائید که عملیاتی نخواهد شد . مشکل‌ها را بفهمید و روش حل شان را پیدا نمایید . براین اساس دیگر نیازی به عقب گرد از مسیر ندارید .

در قدم بعدی تمرکز پژوهش ها خویش را بر روی بازاریابی و فروش متمرکز نمائید . به طرح اول خویش نگاهی بیندازید و مشاهده کنید که چه طور اپلیکیشین شما قرار هست به سودآوری رسد ؟ آیا در مسیر ایده اصلی تان هستید یا در هم اکنون تغییر و تحول و اصلاح آن می باشید ؟ برای نوجوانان، والدین، کودکان، معلمان ، مسافران بازاریابی می نمایید ؟ جامعه هدف خود را معین کنید . این به هدفمند شدن ایده های شما کمک خواهد کرد .

آن گاه از این که مهارت های پیش بینی کننده شما خسته شدند ؛ شما می توایند لذت بردن از یک سرگرمی را آغاز کنید . به دنبال ایده های طراحی بگردید . سایت های مختلفی برای برای چک ایده های تازه و خلاقانه وجود دارا هستند . مدام در هنگام چک طرح و ایده ، در ذهن خود جامعه انگیزه تان را تصور کنید . برای این که بتوانید یک فرآورده عالی را به بازار عرضه نمائید بازبینی ، تجدید نظر و مشورت با صاحبان حرفه زیاد اثر گذار و حساس می باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تلفن همراه ها وتبلت ها

امروزه تلفن همراه ها وتبلت ها نقش مالامال رنگی را در زندگی روزانه افراد،ایفا می کند و نیز در تجارت مدرن اهمیت بسیاری دارااست . همینطور می دانیم دنیای تلنولوژی روز به روز گسترش پیدا می نماید که سبب ساز گردیده تا رابطه در میان تجارت ها آسانتر و سریع تر از قبل شده میباشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
داشتن یک نرم افزار گوشی برای هر کسب و کاری یک امر واجب و هدف اصلی برای بیزینس آنلاین می باشد و طراحی نرم افزار گوشی در مقایسه با مرورگرهای گوشی بیشتر زمینه دقت قرار می گیرد .
با داشتن نرم افزار این قابلیت را به مشتریان می دهید می دهید تا بتوانند شما را ببینند و بهترین امکان برای کمپانی ها قابلیت ارسال اعلان یا این که پوش نوتیفیکیشن (push notification) می باشد که می توانید تولیدات و خدمات جدیدتان را بطور بی واسطه به اطلاع مشتریان برسانید و بطور مداوم با آنها در ارتباط باشید .
یوزرها از پیچیدگی های خرید اینترنتی رها می شوند و از نحوه نرم افزار به سادگی خرید خویش را انجام عر .همچنین شما قابلیت و امکان اخذ و محاسبه آمارهای کاربران می باشد،اینکه چه تعداد نرم افزار شما بر روی موبایل های گوشی نصب شده میباشد و چه تعداد کابرانی در آن فعالیت دارد، چه تعداد در ماه خرید انجام گردیده و . . . را می توانید دسترسی داشته باشید .
با داشتن اپلیکیشن،کاتولوگ شما دیجیتالی می شود و دیگر نیازی نمی باشد تا هر یک‌سری وقت یک توشه هزینه ای بابت تبلیغات و چاپ کاتولوگ پرداخت نمائید البته در اپلیکیشن برای یک بار هزینه پرداخت می فرمائید .
همچنین در طراحی اپلیکیشن می توانید از تازه ترین خبر ها و حوادث از کمپانی خود و مربوط به آن را به کاربران خود اطلاع بدهید .
مهم ترین مزیت داشتن اپلیکیشن برای یک شرکت،سبقت از رقیبان خود در کسب و کار می باشد و نوعی مارک سازی اینترنتی در در میان شرکت ها در فضای آنلاین وسیله قابل قبولی می باشد . و سبب ساز می شود تا اسم شما از یاد یوزرها نرود .
در نتیجه تعداد کسانی که از تلفن همراه به کارگیری می کنند رو به ارتقاء می باشد و بخش اعظم آنان از طرز گوشی های هوشمند و بقیه ابزارها به وب دسترسی دارند و به کلیه کسب و امور سفارش می شود تا یک نرم افزار تلفن همراه برای تبلیغات و معرفی تولید ها و سرویس ها خویش بسازند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۶:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین اپلیکیشن‌های

روزهای پایانی سال میباشد و یک بار دیگر، به موعد انتخاب شایسته ترین اپلیکیشن‌های ساخته دست متخصصین داخلی رسیدیم؛ قانونی که در دیجیاتو از سال ۹۵ مقدمه کردیم، در سال ۹۶ مفصل‌تر از سال قبل آن را ادامه دادیم و درحال حاضر در سال ۹۷ با یک تغییر و تحول بلندمرتبه به سراغش میرویم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

امسال، شما خوانند‌گان و ملازمان مستمر دیجیاتو هم در انتخاب بهترین‌های سال با ما سهیم بودید . به همین یاد در مطلب پیش رو ضمن اعلام برگزیدگان اپلیکیشن‌های ایرانی سال ۹۷ از نگرش تیم تحریریه، اپلیکیشن‌های بخشی مردم در نظرسنجی اینستاگرامی (که طی دو روز قبل برگزار کردیم) را هم در هر دسته به شما اعلام خوا هیم کرد .

طبیعتا در تعیین برگزیدگان اپلیکیشن‌ها، نظیر تمام رسانه‌های داخلی و خارجی و فروشگاه‌های اپلیکیشن، تلاش در طول سال و به‌روزرسانی‌های مفید نقش پررنگی در برگزیده شدن هر محصول دارا هستند . بدین ترتیب انتخاب‌هایی که در ادامه میبینید بر همین شالوده انجام گرفته ضمن این که به عرضه اپلیکیشن‌ها در سال سرازیر نیز اعتنا ویژه‌ای داشته‌ایم .

در ادامه با ما هم پا باشید تا بهترین اپلیکیشن‌های ایرانی سال ۹۷ در سیزده دسته‌بندی را با هم مرور کنیم .

ابزار
کاربردی انتخاب
دیجیاتو: متن‌یار شایسته ترین
نرم افزار های ایرانی
تعیین
کاربران: شکن
نامزدهای
بهترین اپلیکیشن در نوع ابزار کاربردی:
شکن
دیدئو
OCR تکنولوژی چندان جدیدی نمی باشد . یک‌سری سالی میباشد که شرکت‌های بزرگی نظیر گوگل و ادوبی از این فناوری برای تبدیل پر سرعت متن‌های چاپی به نوشته‌های قابل دستکاری کامپیوتری استعمال مینمایند . تا امسال، جای خالی این فناوری در بین اپلیکیشن‌های ایرانی حس می شد تا این که «متن‌یار» با عملکردی دقیق و بی‌نظیر وارد استورها شد .

متن‌یار اولین نرم افزار ایرانی بود که پیروز شد فارغ از اما و در‌صورتی‌که نوشته‌های چاپی کتاب‌ها را با دقتی قابل پذیرش به متن‌ها تایپی تبدیل کند؛ ابزاری که بیش از کلیه به فعالیت دانشجویان، نویسندگان و خبرنگاران می آید و قادر است در صرفه‌جویی وقت این افراد شگفت‌انگیز ظواهر شود .

البته در کنار متن‌یار، تحریم‌های همین سال مقابل ایران زمینه‌ساز اخلاق و رفتار دو محصول اثرگذار دیگر در مدل ابزار کاربردی نیز شدند: سرویس «شکن» که امکان دور زدن سرویس‌های به ناحق تحریم شده مقابل مردمان کشور ایران را مهیا می کرد و «دیدئو» که در محیطی پالایش شده، اجازه می‌داد که بدون نیاز به ابزار تغییر‌و تحول دهنده آی پی ویدیوهای یوتیوب را تماشا فرمائید و از جدیدترین اتفاقات عالم عقب نمانید که هر دو سزاوار تقدیر می‌باشند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۰:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی UI/UXمناسب

 

امروزه استعمال ی گسترده از گونه های تلفن همراه های هوشمند باعث به گسترش و پیشرفت هرچه عمده برنامه نویسی در حوزه نرم افزار های گوشی گردیده می باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

یوزرها با نرم افزار های متفاوت موبایل می توانند راحت خیس و پر سرعت خیس از نسبت به تارنما و کاوش در گوگل نیاز های خویش را برطرف کنند . احتمالا بتوان بیان کرد دسترسی خوبتر و اکثر کاربران بi اپلیکیشن ها مزیت والا آن ها در پیش‌روی وب وب سایت ها است .

اما آن چیزی که اپلیکیشن های یکسان از حیث کاربری را از یکدیگر متمایز می‌نماید به عامل ها مختلفی بستگی داراست که ما در این مطلب عملکرد کرده ایم به یکسری موضوع از مهم‌ترین دست اندرکاران تاثیرگذار در پباده سازی یک اپلیکیشن موفق اشاره کنیم . پس تا انتهای مطلب یار ما باشید .

 


پباده سازی
UI/UXمناسب
در بسیاری از کمپانی های برنامه نویسی طراح رابط کاربری یا این که به اصطلاح فردی که گرافیک اپلکیشن ها و اینترنت سایت را پباده سازی می‌کند وجود ندارد و شخص برنامه نویس یا گروه برنامه نویسی با تکیه بر تجربه و پروژه های مشابه یا این که به کارگیری از صفحه آرایی های آماده گرافیک پروژه را انجام وارد میکنند .

البته به دلیل علم ناکافی برنامه نویس در پباده سازی استاندارد ui و ux اپلیکیشن، فیض عمل مطلوب مشتری نخواهد شد و اپلیکیشن پباده سازی شده از نظر گرافیک توانایی رقابت با مثال ها شبیه خود از لحاظ کارکرد را ندارد . سفارش ما به شما این میباشد که به دنبال پباده سازی و برنامه نویسی نرم افزار های حرفه ای میباشید اهمیت پباده سازی آن را نادیده نگیرید .


در شرای
نرم افزار رابط کاربری استاندارد و حرفه ای داشته باشد:


* یوزرها با اولین ورود می‌توانند نحوه ی کار با اکثر بخش های نرم افزار را فرا بگیرند .


* طراحی گرافیک حرفه ای نرم افزار فضای آن را دلنشین خیس می نماید .


* استفاده کننده با کمترین میزان کلیک قادر است به هدف خود برسد .


* نرم افزار در مدت مقطع کوتاهی دوستداشتنی میگردد .


حجم
مناسب اپلیکیشن
یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در طراحی یک نرم افزار موفق حجم مطلوب آن می باشد . پباده سازی و برنامه نویسی نرم افزار با حجم مطلوب با توجه به گونه کارکرد آن برخی میتواند گوناگون باشد .

برای نمونه نرم افزار های بازی به برهان برخورداری از گرافیک سنگین خیس از حجم اکثر برخوردار میباشند . در نهایت با برنامه نویسی با صرفه و به کار گیری از اخرین ورژن های زبان های برنامه نویسی میتوان حجم اپلیکیشن را باصرفه کرد .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۲:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه گونه درآمد اپلیکیشن خود را افزایش دهیم؟

چه گونه
درآمد اپلیکیشن خود را افزایش دهیم؟ علاوه بر رضایتی که با برد اپلیکیشن خود کسب میکنید، مساله مالی هم به شدت در پرورش کسب و فعالیت شما تاثیرگذار است . تکنیک های فراوان زیادی وجود دارا‌هستند که با استفاده از آنان می‌توانید به درآمد موردنظر خویش دست پیدا نمایید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

در این مقاله به سه خط مش که با به کارگیری از آن‌ها قوی به افزایش درآمد و تولید یک برنامه سودآور برای کسب و کار خویش می باشید خوا‌هیم پرداخت .

همواره اضطراری است تا عشق و علاقه مندی های یوزرها و دلایلی را که به سبب ساز آن ها مبادرت به تولید اپلیکیشن کرده اید مد نظر قرار دهید، چرا که این موردها اهمیت ویژه ای در فرآیند دارند .

1 .
ارزش طول عمر مشتری (LTV) را به حداکثر برسانید ارتقا
بها طول قدمت یوزرها اپلیکیشن
بها ارتفاع قدمت مشتری یا این که همان LTV یکی از دارای اهمیت ترین معیارها در ایجاد یک راهکار پایدار برای جذب و حفظ یوزرها هست .
به طور خلاصه میتوان اظهار کرد که بها قدمت مشتری معیاری برای سنجش بها استفاده کننده در ارتفاع برهه زمانی میباشد و در ادامه یکسری موضوع برای بهبود ارزش قدمت مشتری فهرست گردیده است:
به کارگیری
از Deep Linking
Deep Linking دیگر یک تکنیک ازرو برای پیاده سازی در اپلیکیشن ها نیست و در صورتی که می‌خواهید یوزرها را به انجام یک عملیات معلوم در نرم افزار سوق دهی کنید، بایستی از این تکنیک استفاده بگیرید .

رابط
کاربری بی نقص و کامل را در اختیار یوزرها قرار دهید
در حالتی که از به عبارتی مرحله اول، کاربران را با توضیحات مشقت بار بترسانید و اطلاعات زیادی از آن ها بخواهید، آنان اپلیکیشن را کنار می‌گذارند و هیچگاه باز نخواهند گشت . از این رو باید با استعمال از یک رابط ساده و استفاده کننده پسند آنها را پایین تاثیر قرار دهید .

از
تبلیغات دهان به دهن میان کاربران استعمال کنید
کانال های زیادی برای اطلاع رسانی به عموم در رابطه اپلیکیشن وجود داراست . برای نمونه میتوان به مطبوعات، صفحه ها فرود تاثیرگذار، ساخت روایت هیجان انگیز در رابطه نرم افزار یا کمپانی در حوادث اشاره کرد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۶:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهترین برنامه جایگزین اینستاگرام : نرم افزار SnapChat 21

بهترین
برنامه جایگزین اینستاگرام : نرم افزار SnapChat 21
برنامه جایگزین اینستاگرام که باید بشناسید!
یکی دیگر از اپلیکیشن هایی که قادر است جایگزین اینستاگرام باشد، اپلیکیشن اسنپ چت است که از قدیم حریف جدی اینستاگرام بوده البته خب هرگز نتوانسته به پای اینستاگرام رسد . درصورتی که به دنبال جایگزینی برای اینستاگرام هستید، مطمئنا SnapChat می تواند مورد نیکی باشد . در این برنامه فیلترهای زیاد زیادی برای زیباسازی عکس ها و چه بسا بیشتر کردن جلوه ها و کارتن های حقیقت افزوده ارائه شده که فراوان جالب و درگیر کننده می‌باشند . این برنامه نسبتاً اولین اپلیکیشنی بود که قابلیت و امکان اشتراک گذاری استوری را معرفی کرد و پس از آن اینستاگرام هم از این قابلیت نسخه برداری برداری کرده و توانست زیاد غالب شود . پس با اسنپ چت قابلیت اشتراک گذاری استوری را هم خواهید داشت . این برنامه با هر دو سیستم عامل اندروید و آی وی اس سازگاری داراست و به طور بدون پول قابل دانلود است .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

بهترین
برنامه جایگزین اینستاگرام : نرم افزار WeHeartIt 21
برنامه جایگزین اینستاگرام که بایستی بشناسید!
نرم افزار WeHeartIt سوای تردید قادر است یک عدد دیگر از شایسته ترین برنامه های جایگزین اینستاگرام باشد . این برنامه نسبتاً سعی کرده سرویس و خدمات خویش را شبیه اینستاگرام ارائه کند و به همین عامل زیرا شباهت متعددی به اینستاگرام دارد، می تواند جایگزین خیر و خوبی نیز برای آن باشد . با استفاده از این برنامه می توانید عکس ها و ویدئوهای مسئله نظرتان را با سایر افراد به اشتراک بگذارید . قابلیت و امکان بیش تر کردن عبارات مهم (مثل هشتگ اینستاگرام) به پست های برنامه WeHeartIt وجود دارااست . ثبت نظر و خیلی از ویژگی های مشابه اینستاگرام هم در این برنامه ارائه شده‌اند . به این ترتیب WeHeartIt نیز می تواند کاندید کسب تیتر بهترین برنامه جایگزین اینستاگرام باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۰:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)