مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اضافه کردن تبلیغات admob


در‌این نوشته‌ی علمی یادگرفتن طولانی خیس کردن تبلیغات admob در b4a رو به صورت سطح به تراز توضیح خواهم بخشید یک طراحی اپلیکیشن در مشهد استکان قهوه سوای شیر بردارید و با اینجانب در ادامه این نوشته‌ی‌علمی یاور باشید .
طراحیاپلیکیشن در مشهد تا قبل از این در وب لاگ مارکت اندروید ریور در رابطه طریق بیشتر کردن تبلیغات ادموب در اندروید استدیو نوشته ی علمی ای با تیتر : یادگرفتن بیشتر کردن تبلیغات ادموب به سورس اندروید منتشر گردیده بود همینطور در یک نوشته ی علمی ویدئویی درباره کسب درآمد دلاری از ادموب کلام کرده بودیم ،    طراحی اپلیکیشن در مشهد  درین نوشته‌علمی ولی اینجانب شیوه بیش خیس کردن این تبلیغات رو برای گسترش و توسعه و گسترش دهندگان اندرویدی که از به دور و فضا بیسیک فور اندروید برای توسعه و گسترش و گسترش اپلیکیشن به کارگیری میکنند توضیح خواهم بخشید .یادگرفتن گام به قدم طولانی خیس کردن تبلیغات ادموب در Basic4Androidاینکه تا روز جاری این نوشته‌علمی در اندروید ریور نگارش نشده به‌این علت می‌باشد که ما اصولا b4a را مطلوب نمی دانیم برای ایجاد اپلیکیشن و بازی های اندروید ، اما منظورم این نیست که‌این محیط یا این که گویش هایی که برای بسط اندروید به کار گیری می‌نماید که اما به نوعی منحصر به فرد نیز می باشند، استاندارد نیست یا این که به مقدار کافی قوی نیست ، خیر ! اساسا ما می‌خواهیم گسترش دهندهگان اندروید شایسته ترین مسیر را برای گسترش اندروید گزینش نمایند که میپندارم کلیه با اینجانب همنظر باشند که اندروید استدیو شایسته ترین تعیین برای توسعه و گسترش اندروید میباشد زیرا گوگل نشان داده روزبه روز درحال ارتقای این IDE کار کشته به سمت و سویی میباشد که کلیه ترجیح می‌دهند به آن سمت برود علاوه بر آن مطمئن می‌باشید بر یک پلتفرم استاندارد کد میزنید و منابع آموزشی که اساسی ترین بخش برای بسط و گسترش دهندگان میباشد برای اندروید استدیو به وفور و با گسترده گی غیرقابل قیاسی در دسترس میباشد .ابتدابیشتر کردن تبلیغات Admob در Basic4android1 – در آغاز Google Play Services رو از شیوه SDK Manager به ابزار توسعه و گسترش خودتون بیشتر نمائید برای این فعالیت کافیست در بخش Extras تیک Google Play Services را بزنید ولی ممکن میباشد پیش از این این ابزار بسط را بیشتر کرده باشید .همینطوربخوانید : یادگرفتن تولید کاغذ اسپلش در اندروید استدیو آن‌گاه از مسیر extrasgooglegoogle_play_serviceslibprojectgoogle-play-services_liblibs فایل google-play-services .jar را در فایل additional libraries اسکن فرمائید . در حالتی که به تازگی این آیتم را بروزرسانی کردید می بایست بی تردید مجددا فایل jar که در پیشگفتار توضیح داده شد رو اسکن نمائید .2 – بیشتر کردن Attribute به پروژه اندروید در Basic4androidبرای این فعالیت می بایست صفت ذیل رو به attributes پروژه خودتون بیشتر نمائید .#AdditionalRes: C:android-sdk-window***trasgooglegoogle_play_serviceslibprojectgoogle-play-services_libres, com .google .android .gms3– دستکاری پوشه Manifest پروژهکد ذیل را به فایل manifest پروژه خویش در بیسیک فور اندروید بیش خیس فرمائید : 'AdMobAddApplicationText(
d_AdScreenDismissed Log("screen dismissed")End Subخب کار نسبتاً تمام میباشد اکنون شما نیاز دارید تا لایبرری ادموب را از وبسایت Admob .com دریافت فرمائید و به پروژه خویش بیش خیس فرمایید .نکته حائض اهمیت : طبق توضیحاتی که در مقاله‌ها مرتبط با ادموب در اندروید ریور توضیح دادیم شما نیاز دارید تا این فعالیت را به شرکت ها واسط پرداخت ارزی بسپارید تا اکانت کاربری برای شما در ادموب تولید کنند به دلیل تحریم یوزرها اهل ایران نمی توانند از ادموب کسب درآمد داشته باشند که ولی شرکت ها واسط پرداخت ارزی میتوانند این فعالیت را برای شما انجام دهند .اکنون یکسری گام کوتاه دیگر پیش رو دارید تا بتوانید تبلیغات ادموب را در نرم افزار یا این که بازی خویش بیشتر نمائید .همینطور بخوانید : کار با WebView (اینترنت ویو) در اندرویدشیوه بیشتر کردن لایبرری Admob به پروژه  طراحی اپلیکیشن در مشهد   اندروید در Basic4androidمعمولا یوزرها اهل ایران b4a را یاروهمدم با همگی لایبرری ها دریافت مینمایند پس بی تردید در لایبرری های دریافتی ، کتابخانه ادموب نیز جانور میباشد .درصورتی‌که می خواهید پکیج بدون نقص لایبرری های Basic4android را دریافت فرمائید میتوانید از پیوند پایین این پکیج را دریافت نمائید لطفا برای مشاهده لینک و پیوند های این متن به اکانت کاربری خویش وارد گردیدورود با اکانت گــوگل5 – بیش تر کردن لایبرری B4A Admob به پروژه اندرویدشما نیاز دارید تا این لایبرری را به مسیر additional libraries خویش طولانی خیس فرمایید ، حتمی میباشد این کتابخانه در مسیر کتابخانه های پروژه اسکن شود .6 – بیشتر کردن کتابخانه GoogleAdMobAdsSdk .Jar به پروژه اندرویداکنون فایل GoogleAdMobAdsSdk .jar را در فایل کتابخانه های خویش طولانی خیس نمایید و به پروژه اندروید خویش معرفی نمائید . با این فعالیت شما کتابخانه گوگل برای ادموب را به پروژه طولانی خیس نمودید و مهیا اید تا تبلیغات را دریافت نمائید و به کاربرانتان اکران دهید .7– هم اکنون رفرنس دارای ربط با ادموب را به پروژه خویش بیشتر نماییدبرای این رفرنس ( reference ) می بایست کدها این چنین باشند :


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۱:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی اپلیکیشن در موبایل(اندروید)


پباده سازی قابل انعطاف افزار موبایل(اندروید): در حالتی  طراحی اپلیکیشن در مشهد که می خواهید پباده سازی قابل انعطاف افزار های اندروید را به رخ حرفه‌ای دنبال کنید، پیش از هر چیز نیاز می باشد تا با لهجه برنامه نویسی جاوا آشنا گردید چرا که این زبان قادر به عنوان لهجه با اهمیت کدنویسی قابل انعطاف افزار های اندروید می باشد پس از آنکه با اصول برنامه نویسی به‌ خصوص گویش برنامه نویسی Java آشنا شدید، درحال حاضر نوبت به شناخت با SDK اندروید می برسد که مخفف واژگان Software Development Kit به معنی «پکیج توسعه و گسترش و بسط برنامه» می باشد . نرم‌افزارها یا این که این که محیط هایی که باطن آن ها می‌توان آغاز به کدنویسی کرد عبارتند از اندروید استودیو و اکلیپس . اندروید استودیو IDE یا این که محفظه یکپارچه برنامه نویسی منحصر به فرد اندروید هست که به وسیله شرکت گوگل پشتیبانی می شود که بر اساس نرم‌افزار IntelliJ پباده سازی شده می باشد . در حالتی که علاقمند به یادگیری اصول برنامه نویسی اندروید با نرم افزارهای اکلیپس و یا این که این که اندروید استودیو هستید، می توانید عصر یادگرفتن فارغ از پول برنامه نویسی اندروید در سکان آکادمی را دنبال نمائید . اگر‌چه که اندروید استودیو صرفا پلتفرم رسمی طراحی نرم افزار در مشهد کمپانی گوگل برای توسعه و بسط اپ های اندرویدی است البته به یاد داشته باشیم که این ابزار فقط راه‌کار برای برنامه نویس اندروید شدن نمی‌باشد بلکه روش‌های دیگری نیز در اختیار ما می باشد که از آن طریق می‌توان با به کارگیری از ابزارهای متعدد و همچنین زبان‌های برنامه نویسی گوناگون مقدمه به کدنویسی کرد که در ادامه بخش اعظم با آنان آشنا خوا هیم شد . MIT App Inventor: یک عدد از سریع‌ترین راه‌ها برای ایجاد او‌لین قابل انعطاف افزار اندرویدی خود به کار گیری از اینترنت نرم افزار App Inventor می‌باشد که به وسیله علم گاه ام آی تی توسعه و گسترش داده شده می‌باشد . اگر‌چه که اینترفیس پایین وب App Inventor فاقد بخش اعظمی از امکاناتی می باشد که سایر IDE ها در اختیار برنامه نویسان قرار می‌دهند، ولی این در حالی میباشد که پشتیبانی این وبسایت خوب است و دائماً آپ دیت می شود، رابط کاربری آن فراوان کاربردی بوده و کار کردن با آن آسوده است، علم برنامه نویسی اندکی برای عمل با آن نیاز است، خروجی فایل‌های APK در اختیار به عمل گیری کننده قرار داده میگردد و مهم‌تر از تمامی این‌که رایگان میباشد اما از طرف این سایت، دسترسی یوزرها با آی پی جمهوری اسلامی کشور ایران محدود گردیده است!!! B4A: این نرم‌افزار که مخفف واژگان Basic4Android می باشد در‌واقع یک IDE می باشد که در آن تلاش شده برنامه نویسان حرفه‌ای با دستکم نقص‌ بتوانند یک اپ اندرویدی طراحی نمایند . با به کارگیری از گویش منحصر این IDE، یوزرها می توانند خیلی سرعت بالا و به سادگی اپلیکیشن های اندروید بسازند و این در حالی هست که در فیس نیاز می توانند از کدهای جاوا هم در پروژه خویش به کارگیری کنند .

طراحی
نرم افزار
در مشهد خبر ناامیدوار کننده اینکه این محیط یک پارچه برنامه نویسی اندروید کاملاً بدون پول نبوده و برای دسترسی به تمامی قابلیت‌های آن می بایست دست به جیب گردید . AIDE: خبر خوب این که با به کارگیری از یک دستگاه اندروید مانند موبایل یا این که تبلت هم می‌توان برای این دستگاه‌ها اپ نوشت . نرم افزار AIDE را می توانید از گوگل پلی دانلود کرده و با به کارگیری از راهنمای های این اپ، یاد بگیرید که چه نوع می توانید فارغ از نیاز به یک لپ تاپ یا کامپیوتر یک اپلیکیشن اندرویدی بسازید . Unity: در صورتیکه هم علاقمند به پباده سازی گیم های اندرویدی هستید، محیطی زیر تیتر یونیتی را به شما سفارش می دهیم که با به کارگیری از آن میتوانید بازی‌های دو بعدی و سه بعدی پباده سازی فرمایید . رابط کاربری این نرم‌افزار خیلی خوب پباده سازی شده می‌باشد و در پلتفرم های مختلفی می توانید از آن به عمل گیری نمائید ولی اعتنا داشته باشید که کمپانی گوگل از این IDE پشتیبانی نمی کند البته با اعتنا به اینکه جامعه توسعه و گسترش دهندگان آن بی شمار بوده و روز به روز نیز به مقدار محبوبیت آن افزوده می شود، هیچ جای نگرانی نخواهید داشت و منابع مختلفی هم برای یادگیری آن خواهید یافت . GameSalad: درصورتی که اصلاً راز رشته ای از برنامه نویسی ندارید اما خیلی علاقمند می باشید که یک بازی اندرویدی پباده سازی کنید، گیم سالاد را به شما سفارش می دهیم . در این قابل انعطاف افزار، شما با به فعالیت گیری از ابزارهای کاملاً گرافیکی می‌توانید یک گیم تقریبا حرفه‌ای طراحی فرمایید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۳:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با پیشرفت تکنولوژی موبایل‌های


با پیشرفت تکنولوژی موبایل‌های تلفن همراه بخشی غیر وابسته‌نشدنی از معاش‌مان گردیده اند. با وجود مغازه‌ها و بازارهای نرم افزار، حالا این قابلیت و امکان مهیا شده تا به‌راحتی بتوانیم نرم افزار‌های ما یحتاج و آیتم عشق‌مان را در وقتی کوتاه کاوش و دانلود کنیم. صرف لحاظ از پیشرفت تکنولوژی، بخش اعظمی از کمپانی‌ها در تلاشند تا یک مارک دارای اعتبار در صنعت مرتبط با خویش ساخت نمایند.ارتقای یک نرم افزار تلفن همراه شاید به آن آسانی که تصور می گردد نباشد. در پباده سازی نرم افزار این نکته دارای اهمیت هست که قوانینی را مهیا کنیم تا مشتریان و مخاطبان‌مان، تجربه‌‌کاربری نیکی را موقع به کار گیری نرم افزار ما داشته باشند. به دنبال با ویستا یاروهمدم باشید تا با جزئیات بیشتری در پباده سازی نرم افزار های تلفن همراه بیش تر آشنا شویم:

طراحی اپلیکیشن در مشهد
نکات مهم در پباده سازی نرم افزار که می بایست به آنان دقت کنیم:

آسانی
اولی و مهم ترین موضوع که بایستی در پباده سازی یک نرم افزار به آن دقت داشته باشید، آسانی فعالیت برای مشتری می باشد. فضای اپ شما نباید به سیرتکامل‌ای پیچیده باشد که مشتری را از مطالب اصلی و مهم برنامه گم راه نماید. خصوصیت‌های بسیار زیاد مخصوصا در فضا اصلی برنامه، می‌تواند برای مشتری سرگردان کننده باشد، پس تا حد قابلیت از آنها خودداری کنید.

تناسب زمینه
یکی مهم ترین موضوعاتی که نقش کلیدی را در ارائه یک تجربه‌کاربری فوق‌العاده به استفاده کننده بازی می‌نماید، تناسب اپ شما با زمینه عمل کمپانی یا این که سازمان می‌باشد. نرم افزار شما می بایست بازدید‌کنندگان و مشتریان‌تان را انگیزه‌گیری نماید و عذر‌ای برای یوزرها ساخت نماید که از برنامه به کار گیری نمایند. علاوه بر این، یک نرم افزار مطلوب، داده ها درست و کاملی را درخصوص سازمان و عمل‌های سازمان در دست یوزرها قرار می دهد و به آن ها امداد می نماید تا با مدل تجارت شما آشنا شوند.تحقیق و بسط نرم افزار درباره‌ی اطلاعاتی که در مشت یوزرها قرار می‌دهید، یک کدام از کلیدهای برد شماست. بنابر این مهم می‌باشد که قبلی از استارت به پباده سازی نرم افزار، تحقیقاتی جامع در این باره داشته باشید.

 

با صرفه‌سازی نرم افزار
با صرفه‌سازی یک نرم افزار تلفن همراه برای توسعه و گسترش‌دهندگان فعالیت مشقت به لحاظ می رسد. ادله آن می‌باشد که اقدامات متفاوت و گوناگونی می بایست فیس گیرد تا یک نرم افزار را معمولی و استفاده کننده‌پسند کنیم. در‌این راستا باصرفه‌سازی اپ یک فاکتور مهم برای خلق و خوی یک شاهکار اپلیکیشنی هست. نرم افزار شما می بایست به سیرتکامل‌ای پباده سازی شود که بتواند به سادگی و در کمترین زمانه، داده ها موردنیاز را به مخاطب منتقل نماید.

پباده سازی رابط کاربری نرم افزار
برای پیروزی در ایجاد نرم افزار، رابط کاربری نقش انتخاب‌کننده‌ای را ایفا می‌نماید. بنابر این، اپ پباده سازی گردیده بایستی در مسیری قرار گیرد که نگاه یوزرها را به خویش جلب نماید. در سود توسعه و گسترش‌دهندگان، بایستی جوانب گوناگون را در پباده سازی نرم افزار در لحاظ داشته باشند تا با ساخت جذابیت بصری سبب جذب استفاده کننده شوند.

عمکلرد مطلوب نرم افزار
هیچ کس دوست ندارد از اپلیکیشنی به کار گیری نماید که عملکردی نماید داراست، گر چه مواقعی موجود است که از در دست گرفتن گسترش‌دهندگان و برنامه‌نویسان نرم افزار بیرون می باشد. البته با پیشرفت دنیای نرم افزار، یوزرها این قابلیت و امکان را پیدا کرده‌اند که از اپ‌هایی با سرعت بالا به کارگیری نمایند. همینطور گرافیک برنامه‌ها به نحوی پباده سازی میگردند که فضای کمتری را در یاد تلفن همراه به خویش اختصاص دهند.بدین ترتیب وقتی که تمایل به ایجاد یک نرم افزار تلفن همراه میگیرید، می بایست مواقعی که در ابتدا ذکر شد را مدنظر قرار دهید. با تلفیق این فاکتورها، اپ‌هایی پباده سازی می‌کنید که استفاده کننده‌پسند بوده و یوزرها و مخاطبین بخش اعظمی را به خویش جذب می‌کنند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۳:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به تصویر کشیدن ایده


مرحله سوم: به تصویر کشیدن ایده
مرحله سوم تولید یک نرم افزار پردرآمد به تصویر کشیدن ایده اول آن میباشد. همت فرمایید تا از نمادهای گرافیکی برای به تصویر کشیدن ایده و رسم مسیر خط مش خویش به کار گیری فرمایید. برای این عمل می‌توانید از قابل انعطاف افزارهای متعدد یاری بگیرید و عمل خویش را به صورتی قابل فهم برای خویش و بقیه اعضای گروه، رسم نمائید. ایحاد این راهنمای تصویری را وایر فریمینگ wireframing می نامند.

طراحی اپلیکیش در مشهد

مرحله چهارم: برنامه نویسی فرمایید
لازم وجود ندارد تا همگی برنامه موردنیاز را خودتان بنویسید. در شرایطی‌که لازم هست تلاش فرمائید تا از برنامه نویسان ماهر یاری بگیرید و وقت خویش را به قسمت های دیگری از پروژه اختصاص دهید. اما بهتر می‌باشد کسی را برای این فعالیت در نر بگیرید که در آینده بتواند پروژه شمارا بسط داده و آن را در سطح ها فراتر هم پشتیبانی نماید.

مرحله پنجم: نرم افزار تان را در مارکت ها معرفی نمائید
برای داشتن یک نرم افزار پردرآمد می بایست آن را به سایر افراد معرفی فرمائید. مارکت های متعدد برای همین فعالیت تشکیل شده اند و می‌توانند نرم افزار شما‌را به کسانی که عشق مند به به کار گیری از یک برنامه تلفن همراه در حوزه متبوع شما می باشند، معرفی کندند.

برای آغاز میتوانید از بازار استعمال کرده و با نام نویسی درین مارکت، نرم افزار خویش را جهت باز‌بینی درین مارکت آپلود فرمایید.

مرحله ششم: درآمدزایی فرمایید
در مرحله انتها از ایجاد یک نرم افزار پردرآمد بایستی راه و روش هایی را چهت نیل به منفعت طولانی تر در طول جلب رضایت مشتری در حیث داشته باشید. اکثری از صاحبان برنامه های گوشی، فرآورده را تا مدتی به صورت مجانی در دست یوزرها قرار می‌دهند و یا این که پرداخت های باطن طرحی را برای دستیابی به تمامی قسمت های آن در حیث می یگرند. این مورد ها تماما به انگیزه شما و دسته کسب و کارتان داراست و قادر است در هر برنامه گوناگون باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۶:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هنگام گزینش کمپانی پباده سازی نرم افزار از این ۱۰ خطا دوری کنید!


هنگام گزینش کمپانی پباده سازی نرم افزار از این ۱۰ خطا دوری کنید!
کمپانی پباده سازی نرم افزار گوشی در فضا کسب و شغل های رقابتی نقش مهمی ایفا میکند چرا‌که نرم افزار ها از فروش محصول ها و سرویس ها گرفته تا بازاریابی آنان ، تأثیر مهمی در برد کسب و امور دارا هستند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

نسبتاً کلیه ی کسب و شغل های کوچک و پهناور در درحال حاضر ساخت نرم افزار های گوشی خویش میباشند. بدین ترتیب ، تعجب آور وجود ندارد که کسب و امور در هنگام گزینش کمپانی پباده سازی نرم افزار مبتلا اشتباهاتی شوند.

مبنی بر آمار منتشر گردیده به وسیله Statista ، میانگین هزینه ی بسط ی یک نرم افزار iOS 22000دلار ، نرم افزار اندروید حدود ۱۸۰۰۰ دلار ، سیستم برهان ویندوز ۱۴۰۰۰ دلار و برای سیستم استدلال بلکبری ۱۲۰۰۰ دلار میباشد.

گارتنز همینطور پیش گویی نموده است که فروش موبایل گوشی تا سال ۲۰۱۹ به ۲٫۱ بیلیون واحد می‌رسد. بدین ترتیب ، برای کلیه ی کسب و امور ضروری می باشد که با اعتنا و احتیاط ، کمپانی پباده سازی نرم افزار قابل اعتماد و متعهدی را برای پروژه های خویش تعیین نمایند.

به‌دنبال تعدادی خطا که می بایست کارایی نمائید در هنگام تعیین کمپانی پباده سازی نرم افزار گوشی برای توسعه و گسترش ی پروژه ی نرم افزار تلفن همراه خویش ، از آن‌ها خودداری کنید را مشاهده می‌کنید.

 

۱- عدم باز بینی گواهینامه های کمپانی پباده سازی نرم افزار
هیچگاه نباید یک کمپانی پباده سازی نرم افزار گوشی یا این که توسعه و گسترش دهندگان فریلنسری که مدارک آنان دارای اعتبار وجود ندارد را تعیین فرمائید. در آغاز باز نگری نمایید و ملاحظه کنید این اشخاص یا این که موسسه ها در قبلی یک‌سری نرم افزار گوشی نوشته اند؟ مشتریان آنان چه افرادی بوده اند؟

عملکرد فرمائید نرم افزار های موبایلی که آن‌ها توسعه و گسترش داده اند را دانلود فرمائید و آنان‌را باز نگری فرمائید. درصورتی که از فعالیت آن ها خوشتان نیامد ، وقت آن می باشد که به سراغ آیتم دیگری بروید.

۲- گفتمان نکردن با توسعه و گسترش دهندگان


زمانی قصد دارید یک کمپانی پباده سازی نرم افزار گوشی را استخدام نمایید ، گهگاه به قدری در زمینه‌ی آوازه آن‌ها نگران می‌باشید و انرژی صرف میکنید ، که فراموش میکنید با گسترش دهندگان نرم افزار تلفن همراه که آن پروژه را نوشته اند ، گفتمان فرمایید.

به حافظه داشته باشید ، مهارت ها و تخصص توسعه و گسترش دهندگان نرم افزار تلفن همراه انفرادی یا این که گروه توسعه و گسترش دهنده ، تاثیر فوق العاده متعددی بر سود و خروجی پروژه ی شما دارا هستند. برقراری رابطه بدون واسطه همینطور به شما اذن میدهد تا نظرها و بینش خویش را با بسط دهنده یا این که تیمی که قرار می باشد روی پروژه فعالیت نماید به اشتراک بگذارید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات و ترفندهای اثرگذار برای ایجاد نرم افزار iOS


نکات و ترفندهای اثرگذار برای ایجاد نرم افزار iOS
گه گاه گزینش نقطه استارت برای ایجاد نرم افزار iOS با اعتنا به شیوه ها و تجهیزات فراوانی که برای این عمل موجود است مشقت بار و سرگردان کننده میگردد. براین اساس، در شرایطی که قصد ورود به دنیای پباده سازی و ایجاد نرم افزار iOS را دارید البته نمیدانید از کجا می بایست استارت نمایید، یا این که اینکه تنها به‌دنبال نکات و ترفندهای مفیدی در رابطه پباده سازی و تولید نرم افزار های اپل میباشید، سفارش می کنیم این نوشته‌ی‌علمی را تا آخر مطالعه فرمایید.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

تجربه عمل با دستگاه های اپل را کسب فرمائید
به کارگیری زیاد و مداوم از دستگاه های اپل و اشراف بر تجهیزات و خصوصیت های آن به شما در ایجاد نرم افزار iOS یاری متعددی مینماید. برای مثال در‌حالتی که برای آیفون نرم افزار میسازید، داشتن یک تلفن همراه آیفون و به کارگیری مداوم از آن امری ضروری می‌باشد. چون سبب می‌شود که تحت و بم موبایل آیفون را بشناسید و از مزایا، معایب، تجهیزات، و خصوصیت های آن به طور کامل باخبر باشید. برای ایجاد نرم افزار چیره می بایست وضعیت و تجهیزات کاربرانتان را در حیث بگیرید و خویش را جای آنان بگذارید.

همواره به یوزرها نرم افزار تصور کنید
هنگام پباده سازی و تولید نرم افزار iOS قطعا به یوزرها تان دقت فرمایید چون در غایت آن ها میباشند که از نرم افزار شما به کارگیری خواهند کرد. به همین خواسته، در پباده سازی صفحه های و تجهیزات نرم افزار به اندازه کافی به «تجربه کاربری» اعتنا فرمایید. نرم افزار شما قرار می باشد مشکلی را حل نماید تا معاش یوزرها ریلکس خیس شود، خیر آنکه به مشکلاتشان بیفزاید. براین اساس همواره منوها، دکمه ها، مشخصات، و تجهیزات نرم افزار خویش را به صورت بی آلایش، بدیهی، و کاربرپسند پباده سازی فرمائید. رعایت این نکته به شما در بازاریابی نرم افزار و باصرفه سازی اپ استور امداد بسیار متعددی خواهد کرد.

از ابزارهای مطمئن که تجربه موفقی داشته اند استعمال فرمائید
ابزار و چارچوب های قابل انعطاف افزاری زیادی برای ایجاد نرم افزار iOS موجود است، و هر روز بر تعداد آن‌ها افزوده میگردد. هرکدام از این ابزار، مزایا و معایب مختص خویش را دارا هستند و شغل های متفاوتی انجام می دهند. در شرایطی که سوابق متعددی در پباده سازی و ایجاد اپلیکشن iOS ندارید سفارش می‌کنیم از ابزارها و قابل انعطاف افزارهای مطمئنی که پیش از این آزمون خویش را به نیکی پس داده اند استعمال نمائید و حریم خویش را با ابزار متعدد نامرتب نکنید. می توانید از ابزار و راهکارهای کارآمد شرکت ها بسط دهنده نرم افزار گوشی و یا این که ارائه دهندگان خدمت مقرون به صرفه نرم افزار ساز نیز برای ایجاد نرم افزار گوشی خویش به کار گیری فرمایید.

اذن ندهید ابزارهای نو و لبریز زرق و برق شما‌را بیشتراز حد به خویش درگیر نماید. از ابزارهای مطمئنی که سالهاست گزینه به کار گیری قرار گرفته و تجربه موفقی دارا هستند استعمال فرمائید. اما این بدان معنا وجود ندارد که به‌دنبال آپ تو دیت رسانی داده ها خویش نبوده و از تحولات تازه بی خبر بمانید. البته بیش تر از اندازه برای آن وقت نگذارید، چون منجر می گردد از فعالیت اصلی گشوده بمانید.

استعمال از تکنولوژی های مطمئن مانند Xcode و Swift سبب می‌گردد که علم و تخصص زیربنایی iOS را کسب فرمایید، و براین اساس می توانید از هر گونه ابزار و اپلیکیشن جدیدی که عرضه میگردد به نحو احسن به کارگیری فرمایید.

پوشه هایتان را اسم گذاری و سازمان دهی فرمائید
اکثر پروژه های وسیع، به خصوص در حالتی که به طور گروهی اجرا شوند، فولدر های برنامه نویسی گوناگون و متنوعی خواهند داشت. به این ترتیب مهم هست از به عبارتی اولِ پروژه تمامی پوشه ها و منابع خویش را اسم گذاری، ساماندهی، و سازمان دهی فرمایید. بخصوص اشخاصی که تجربه و مهارت کمتری دارا هستند قطعا بایستی این عمل را به توجه انجام دهند تا اعضاء ماهر خیس مجموعه بتوانند پروژه را بهتر مدیر نمایند.

در صورتیکه خودتان بصورت شخصی روی ایجاد نرم افزار iOS فعالیت می کنید ممکن می باشد در پروژه با مشکلی مواجه گردید و به امداد نیاز پیدا نمایید. در‌این‌حالت‌، اگر از در آغاز به پوشه هایتان نظم داده و آنان را اسم گذاری و جور بندی کرده باشید مطمئنا شخصی که به امداد تان میاید بهتر قدرتمند خواهد بود شما‌را کمک نماید. طرز های مختلفی برای ساماندهی کدها و پوشه ها موجود است. یک شیوه مطلوب برای این عمل را تعیین نمایید و به آن پایبند باشید.

همیشه آزمون، سنجش، و در دست گرفتن فرمائید
اپل درباره با تایید نرم افزار جهت تثبیت در اپ استور قوانین و استانداردهای محکم و رنج داراست. ولی انگیزه اپل از این فعالیت سنگ پرت کردن پیش پای گسترش دهندگان وجود ندارد، بلکه قصد دارااست از باکیفیت و کارکرد درست نرم افزار ها و جلب رضایت یوزرها اطمینان نتایج نماید. به این ترتیب، نخست تمامی کارهایی که قبلی از پباده سازی نرم افزار iOS بایستی صورت پذیرد را به توجه باز‌بینی فرمائید تا در حین اجرای فعالیت با خلل عمده ای مواجه نشوید. بعد مبادرت به ایجاد نرم افزار خویش فرمایید. در حین تولید نرم افزار iOS کلیه فرایند را آیتم محاسبه قرار دهید تا مطمئن گردید که بخش های متعدد به صحت عمل می‌نمایند. بنابراین میتوان خطاها و باگ های احتمالی را حین بسط برطرف کرد.

اپل نرم افزار هایی که نادرست یا این که انواع قابل انعطاف افزاری داشته باشند را تایید نمیکند. به این ترتیب هیچگاه اپلیکشن خلل دار به اپل نفرستید.

میتوان از اپلیکیشن Xcode و دیگر سیستم های آزمایش و در اختیار گرفتن به خواسته کسب اطمینان از درستی کارکرد نرم افزار بهره برد و از وجود مشکلات احتمالی با خبر شد. با انجام این فعالیت در زمان بسط نرم افزار می توانید از تبدیل شدن اشتباهات کوچک به اشتباهات پهناور دوری نمائید و بعد از ایجاد اپلیکیشنiOS را با اطمینان خیال به اپ استور بفرستید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۲:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای داشتن نرم افزار برای کسب‌وکار شما


امروزه ما تعلق بسیار متعددی به تلفن همراه‌های خویش داریم و تبدیل به یک قسمت مهم و حیاتی از معاش ما گردیده‌اند. علت محبوبیت گوشی‌ها به کارگیری از اشکال متفاوت نرم افزار های کاربردی و جالب می باشند که هرروز گسترش داده می شوند.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

” یک نرم افزار براش میباشد!” تا به اکنون چند بار این گزاره را شنیدید؟

از زمانیکه نرم افزار های تلفن همراه وارد بازار شدند، فورا در همه بخش‌ها مورداستفاده قرار گرفتند. بازی و سرگرمی، کانال‌های اجتماعی ، خبر ها، و حتی برای کسب‌وکار. این یک حقیقت میباشد که امروزه برای هر چیزی یک نرم افزار موجود هست. در واقعیت شما میتوانید کل مسافرت خودتان را با نرم افزار ها طرح ریزی فرمایید، رستوران‌ها، محل‌های تفریحی ، رزرو هتل و …. نرم افزار ها معاش را بسیار سهل وآسان کرده‌اند.

هم اکنون از خودتان می پرسید که چرا داشتن نرم افزار برای کسب‌وکار اینجانب مهم و ضروری می‌باشد؟

فکر‌می‌کنید‌ چندین درصد از مردم جمهوری اسلامی ایران تلفن هوشمند به کارگیری می‌نمایند؟ مطمئن نصف طولانی تر از جمعیت کلاً کشور ایران ! فکر کنید این تعداد دست کم روزی ۲ ساعت از تلفن همراه خودشان به‌جز برای ارتباط تلفنی و پیغام دادن استعمال می کنند. در‌این‌صورت با داشتن یک نرم افزار برای گوش‌هایی هوشمند شما میتوانید با محدوده بزرگ‌تری از اشخاص در رابطه باشید و درنتیجه فروش بیشتری داشته باشید. اهمیت ندارد که نرم افزار شما برای محصول ها باشد یا این که سرویس ها، با استعمال از نرم افزار می توانید کسب‌وکار خودتان را به صورت وسیعی گسترش دهید .

 

مزایای داشتن نرم افزار برای کسب‌وکار شما

سبب تولید و توسعه و گسترش وفاداری در مشتریان می شود!
نرم افزار ها منجر میگردند که رابطه بی واسطه و لحظه‌ای با مشتریان خویش داشته باشید. این رابطه نزدیک منجر به وجود داخل شدن یک ارتباط در بین کسب‌وکار شما و مشتریان می‌گردد که درنهایت به وفاداری به مارک ختم خواهد شد.

سبب ساز تقویت مارک شما می‌گردد!
زمانی به ضمیر ناخودآگاه مشتریان می‌رسیم، شما دوست دارید که نفر اولیه آن ها باشید. به‌این مفهوم که هنگامی مشتری به یک فرآورده یا این که سرویس ها میپندارد، ناخودآگاه اولیه‌ از همگی به کسب‌وکار شما تاءمل نماید.

 

می‌خوای یه مغازه به وسعت وب داشته باشی؟
ما رشته‌ای‌ترین دکان آنلاین رو برات پباده سازی میکنیم.

 


حضور خویش را پر رنگ نمایید!
شما میتوانید با ارائه ترفیع و تخفیف در نرم افزار خویش حضوری برجسته‌خیس فی مابین مشتریان خویش داشته باشید با این فعالیت شما می توانید محصول ها خودتان را جزء مواقعی قراردهید که طی ۲ ساعت در روز مشتریان هنگام به کار گیری از موبایلشان به آن ها نگاه می‌کنند.

ارتقا قابلیت دسترسی شما!
با ارتقاء به کار گیری از گوشی در سراسر جهان، شما در هر جا و در هرزمانی برای مشتریانتان در دسترس می باشید. فکر کنید که یک اطلاعیه تخفیف می‌فرستید، که منجر گشوده شدن نرم افزار شما به وسیله مشتریان میگردد، و درنهایت سبب خرید می‌گردد. تمام اینها صرفا در یک دقیقه واقعه میافتد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۵:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی UI و UX - وانت


۴.طراح افینیتی
پباده سازی UI و UX - طراح افینیتی

طراح افینیتی (Affinity tools) در آیپاد و دسکتاپ عملکردی قادر داراست.

به گفته دن وادواردز طراح جنس، “طراح افینیتی سریف از لحاظ بعضا‌ها در واقع قتل کننده فتوشاپ می باشد، برهان آن نیز بدیهی و مبرهن می باشد. اولی تاثیراتی که گرفتم برای این بود که‌این اپ به شدت پباده سازی خیر داراست و به حیث برای این درست شده که یک ابزار پباده سازی گرافیکی و اینترنت باشد. این ابزار یک‌سری خصوصیت دارااست که اینجانب خیلی از آ‌ن‌ها لذت بردم، از پاراگراف اینکه قابل تهیه می باشد و لایه‌های آن نیز غیرمخرب می‌باشد. به این معنا که شما میتوانید تصاویر با بردارهایی را سوای اینکه به آن ها آسیبی برسانید تهیه نمائید. زوم یک میلیون برابری آن نیز یک خصوصیت فوق‌العاده می‌باشد؛ این خصوصیت هنگامی به فعالیت میاید که با یک وکتور آرت (Vector art) در هم اکنون فعالیت باشید چراکه میتوانید به طور کامل به آن نزدیک گردید. خصوصیت‌های آندو و تاریخچه نیز بسیار به درد بخورند: افینیتی به شما این قابلیت و امکان را میدهد که 8000 گام به عقب برگردید!”

  طراحی اپلیکیشن در مشهد

۵.فلیر
پباده سازی UI و UX - فلیر

فلیر ( Flare ) یک ابزار تازه برای پباده سازی و انیمه‌سازی وکتور آرت می باشد.

فلیر یک ابزار بر پایه ی بروزر هست که دو بعدی هست و به شما در پباده سازی و انیمه‌سازی وکتور آرت امداد می‌نماید. انگیزه این ابزار روی طراحان اینترنت و طراحان بازی نهاده شده‌است، این ابزار به شما قابلیت عمل بی واسطه را می دهد و بودجه‌هایی داراست که در پروژه آخری شما حضور دارا هستند و نیاز به ریدو (Redo) را در کد از میان میبرد. لذا می توانید به شدت فرایند را معمولی‌سازی نمایید و در حین صرفه‌جویی نمایید. از کلیه بهتر دانلود آن تحت عنوان بخشی از حرکت اوپن صفحه آرایی مجانی می باشد.

 

۶.وانت
پباده سازی UI و UX - وانت

وانت ( vaunt ) یک ابزار دیدنی برای استخراج رنگ‌های پیروز در یک تصویر میباشد.

آیا می خواهید که شماتیک رنگی اینترنت‌سایتتان با یک تصویر یگانه مطابقت داشته باشد؟ شاید وانت به کارتان بیاید. اپ بدون پول مک آن ها از یک الگوریتم خوشه‌بندی برای بررسی تصاویر شما به کارگیری میکند و به شما این قابلیت را میدهد که بدانید کدام رنگ‌ها در تصویر غالبند، تا بتوانید از داده ها آن در پباده سازی خویش استعمال فرمایید.

شما تصویرتان را داخل اپ درگ اند دراپ می کنید و رنگ‌های قالب در پنل پدیدار میگردند. آنگاه می توانید روی هر رنگی که خواستید کلیک فرمایید تا آن ها را به ویدیو بردتان طولانی تر نمائید.

 

۷.اسکووش
پباده سازی UI و UX - اسکووش

این ابزار تازه گوگل به اسم ( squoosh ) قابلیت و امکان فشرده‌سازی تصویر را تا یک سطح مطلوب بی آلایش میدهد.

این ابزار که در نوامبر اخیر روانه بازار شد یک اپ بدون‌پول از گوگل میباشد که انگیزه آن یاری به طراحان اینترنت در کامپرس کردن تصویرشان سوای از دربین رفتن کیفیت است. شما تصویر خودتان را داخل اپ درگ اند دراپ میکنید و از یک اسلایدر به کار گیری میکنید تا واحد سنجش فشردگی را انتخاب نمائید، لذا میتوانید با‌گاز دربین سایز فولدر و کیفیت تصویر یک توازن خوب پیدا نمائید.

این اپ هم آنلاین و هم آفلاین عمل می‌نماید و از این‌ ها قبل، دو راز پیروزی می‌باشد: طراحان اینترنت در طول صرفه‌جویی میکنند و گوگل نیز دارنده یک اینترنت سریع‌خیس هست که ظواهر زیبایی داراست.

 

۸.لینک و پیوند اسپلیت
پباده سازی UI و UX - لینک و پیوند اسپلیت

پیوند اسپلیت ( linkspllit ) انجام آزمایش A/B را سریع و معمولی می‌سازد.

موثرترین منش برای بهتر کردن اینترنت‌سایتتان به کار گیری از آزمایش A/B میباشد، تقسیم ترافیک میان دو یا این که یک سری ورژن اضافه و دیدن اینکه کدام سعی بهتری داراست. این ابزار انجام این عمل را خیلی معمولی‌خیس میکند. این ابزار برای قریه هزار کلیک اولیه مجانی هست و حتی برای استارت نیز نیاز به تثبیت‌اسم ندارد.

اولیه برگه وبسایت مقصد URL های خویش را وارد نمائید، به شما یک URL کوتاه آزمایشی داده می‌گردد تا آن را با مخاطبینتان به اشتراک بگذارید. در شرایطی که دوست داشتید میتوانید شرایطی را نیز انتخاب فرمائید. به عنوان مثال، در حالتی‌که می خواهید اشخاصی که در انگلستان از کروم IOS استعمال می‌نمایند به یک URL و کسانی که در ایالات متحده معاش می‌نمایند به یک URL هدایت شوند، میتوانید به آسانی این پیکربندی را انجام دهید.

 

۹.انیمه
پباده سازی UI و UX - انیمه

با این موتور کارتون ( anime ) اپ‌هایتان را طعم‌دار فرمایید!

اگرچه که برنامه خردسالان‌های برگه اینترنت خیلی آوازه خیر ندارند، برنامه نویس‌ها مدام در‌پی راهی می‌باشند که بتوانند امور را بی آلایش‌خیس نمایند. انیمیش‌ها و ترنزیشن‌های CSS یک گام بسیار وسیع میباشد البته اکثر اوقات تعاملات پیچیده مستلزم یک کتابخانه‌اند. انیمه یک موتور کارتون نو میباشد که شما در رخ نیاز به اضافه کردن برنامه خردسالان‌های پیچیده به اپتان میتوانید از آنها استعمال فرمائید.

 

۱۰.آوکود
پباده سازی UI و UX - آوکود

آوکود ( avocode ) به شما یاری می نماید که اینترنت‌وبسایت‌ها و اپ‌ها را از پباده سازی‌های فتوشاپ و اسکچ به طور رمزی درآورید.

آووکود قابلیت کد کردن پباده سازی‌های فتوشاپ و اینترنت‌تارنما‌ها را برای طراحان فرانت اند بسیار بی آلایش ساخته هست. این ابزار بوسیله به عبارتی تیمی تاسیس شده است که CSS Hat و PNG Hat را ساختند، لذا خیلی هم شگفت‌انگیز وجود ندارد که آنان فرایند را یک گام به جلو و تا اینجا آورده‌اند. اگرچه که اپ‌های پیشین به شما قابلیت و امکان اکسپورت میزان دارایی‌ها را می‌اعطا کرد، چیزی که اووکود را خیلی یگانه میکند این میباشد که شما میتوانید از افزونه فتوشاپش برای سینک کردن PSDتان به آووکود صرفا با یک کلیک استعمال فرمایید.

آووکود به‌سرعت و به طور اتومات PSD یا این که فولدر اسکچ شما‌را محاسبه مینماید و کلیه چیز را تبدیل به یک UI قشنگ می‌سازد. آن گاه شما به طور کامل روی شیوه اکسپورتتان در دست گرفتن دارید، از گزاره اکسپورت SVG به طور استاندارد.

شما همینطور میتوانید روی المان‌هایی در پباده سازی کلیک نمائید و کد را در یک ویرایشگر متن آیتم نظرتان نسخه برداری پیست فرمایید.

به گفته موسس آووکد و هونک آنو: این ابزار به یوزرها هرآنچه که برای کدینگ نیاز دارا هستند را می دهد، پیش‌اکران پباده سازی و دستیابی به تمام لایه‌ها و اکسپورت بودجه‌ها. شایسته ترین خصوصیت‌ای که دارااست این هست که برنامه‌نویسان به طور کلی به فتوشاپ و اسکچ نیاز پیدا نخواهند کرد. گردش کاری اخیر خیلی بد بود به همین ادله می‌باشد که ما آووکادو را ساخت کردیم.”


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۸:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم افزار را نمی قدرت با پباده سازی واسط کاربری


پباده سازی نرم افزار را نمی قدرت با پباده سازی واسط کاربری به وسیله photoshop با illustrator آغاز کرد، بلکه بایستی از پباده سازی بنیادی مثال های اول ابتدا نمود. در‌این حالت برای تولید تغییر‌و تحول به یکسری لحظه روزگار احتیاج خوا هیم داشت و خیر یکسری ماه.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آغاز عمل از پباده سازی دیداری گرایشی مرسوم دربین طراحان میباشد که جالب ترین مرحله به حساب می‌آید. از‌آنجا که این‌راه اینک صرفا راه و روش ممکن برای انجام این عمل می باشد پس ما نیز به فعالیت با آن عادت کرده ایم.

به تازگی در کلام هایم با طراحان منجر حیرت آن‌ها گردیده ام، زیرا به آنان گفتم آغاز فعالیت پروژه ها به کامپیوتر احتیاج ندارد صرفا به رسم طرح بر روی ورقه نیاز می باشد. این دسته شیوه بسیار کارآمد خیس می باشد به دلیل آنکه در غیر این رخ اعتنا ما به جزئیاتی مانند اندازه فونت، برگه و رنگ ها متمرکز گردیده و اقتدار خلاقیت خویش را از دست میدهیم.

اینجانب معتقدم رسم طرح اول بر روی صفحه از آن جهت که ما‌را بر روی ایده و مشکلی که می‌خواهیم حل کنیم متمرکز مینماید بسیار کارآمد هست و ذهن ما‌را از اندیشه در رابطه جزئیات بدور می‌نماید.

“Mobile first” و یا این که به عبارتی آغاز عمل با یک ورقه کوچک ترفند نیکی میباشد. حتی در حالتی که نرم افزار شما بر روی تلفن همراه و تبلت اجرا خواهد شد گشوده هم استارت فعالیت با موبایل اثربخش خیس می‌باشد. استارت روند از موبایل سبب میگردد کلیه ساختار را حق تقدم بندی و تعیین کرده و بعد از آن با صفحه های بزرگتر تطابق دهیم.

04-mobile-first-opt-small

او‌لین دفعه که پروژه را با چنین ساختاری آغاز کردم این کارم با سردرد خاتمه یافت. صحیح مانند هنگامی که بعداز دوران ها به باشگاه تن سازی بروید، زیرا ماهیچه‌ها شما بعداز مدتی استارت به کار کردند درد می‌گیرند. شما متوجه می‌شوید می بایست تغییرات را حق تقدم بندی فرمائید، و پس از مدتی پی می‌برید که کدام نصیب ها از اهمیت بیشتری برخوردارند.

مثالی دیگر که به تفهیم زمینه امداد می‌کند مهاجرت می باشد. در لحاظ بگیرید که فقط یک چمدان کوچک دارید در‌این حالت چه وسایلی را در آن قرار می دهید؟ قطعا مهم ترین چیزها برای مسافرت. صحیح شبیه همین نمونه نیز برای پباده سازی نرم افزار های تلفن همراه های هوشمند واقعه می افتد.

از اشخاص دیگر در تیم خاطر بگیرید

پیروزی یک نرم افزار به هر دو فرد طراح و برنامه نویس بستگی دارااست، کسانی که با عمل در کنار هم بایستی به بیشترین کیفیت جنس دست یابند. برای باصرفه سازی فرایند می قدرت بعضی امور را به صورت همزمان انجام اعطا کرد تا از انجام فعالیت های تکراری دوری شود. برای این فعالیت می بایست هر دو طرف از پیچیدگی های پباده سازی و پیاده سازی حقیقی وواقعی نرم افزار باخبر باشند.

یک روش برای دستیابی به‌این قابلیت و امکان،یادگیری عمل با ابزارهای ایجاد و توسعه و گسترش می باشد، اما خیر به خواسته تولید نرم افزار از نخست تا پایان بلکه فقط برای ایجاد سریع صفحه ها که با انگیزه پباده سازی پیش می رود.

05-bottle-neck-opt-small

بازه زمانی هنگامی کوتاه بعد از وصال به بارسلونا،اینجانب آغاز به عمل روی یک استارتاپ تکنولوژی نمودم.فقط برنامه نویسان در آنجا حضور داشتند که کلیه چشم به راه اتمام عمل پباده سازی برای استارت عمل خویش بودند و این دستور منرا در تنگنا قرار داده بود.

در‌این دوران اینجانب شیوه عمل با ابزار Xcode را فرا گرفته و با یکسری گویش برنامه نویسی مقدماتی آشنا شدم. این امکان ها به اینجانب بضاعت و توان ایجاد طرح های پیچیده تری را بخشید و توانستم همگام با بقیه اعضای مجموعه فعالیت کنم.

بعداز مدتی برنامه نویسان نیز طرز عمل منرا آموختند.در حال حاضر آن‌ها فایل های پباده سازی من را گشوده می‌کنند و داده ها لازم را سوای امداد اینجانب استخراج می‌نمایند.

در پایان اینجانب می‌خواهم یک ترفند را به شما بیاموزم:کارایی فرمائید از واژگان آیتم به کار گیری بقیه اعضای مجموعه فایده بگیرید. در‌این حالت حس میکنید کلیه به یک لهجه کلام مینمایند. اکثر اوقات وقت ها طراحان و برنامه نویسان یک مضمون‌ را با لغت ها متعدد بیان می‌کنند و همین دستور ادراک موضوعات را طاقت فرسا می سازد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۷:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم افزار را نمی قدرت با پباده سازی واسط کاربری


پباده سازی نرم افزار را نمی قدرت با پباده سازی واسط کاربری به وسیله photoshop با illustrator آغاز کرد، بلکه بایستی از پباده سازی بنیادی مثال های اول ابتدا نمود. در‌این حالت برای تولید تغییر‌و تحول به یکسری لحظه روزگار احتیاج خوا هیم داشت و خیر یکسری ماه.

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آغاز عمل از پباده سازی دیداری گرایشی مرسوم دربین طراحان میباشد که جالب ترین مرحله به حساب می‌آید. از‌آنجا که این‌راه اینک صرفا راه و روش ممکن برای انجام این عمل می باشد پس ما نیز به فعالیت با آن عادت کرده ایم.

به تازگی در کلام هایم با طراحان منجر حیرت آن‌ها گردیده ام، زیرا به آنان گفتم آغاز فعالیت پروژه ها به کامپیوتر احتیاج ندارد صرفا به رسم طرح بر روی ورقه نیاز می باشد. این دسته شیوه بسیار کارآمد خیس می باشد به دلیل آنکه در غیر این رخ اعتنا ما به جزئیاتی مانند اندازه فونت، برگه و رنگ ها متمرکز گردیده و اقتدار خلاقیت خویش را از دست میدهیم.

اینجانب معتقدم رسم طرح اول بر روی صفحه از آن جهت که ما‌را بر روی ایده و مشکلی که می‌خواهیم حل کنیم متمرکز مینماید بسیار کارآمد هست و ذهن ما‌را از اندیشه در رابطه جزئیات بدور می‌نماید.

“Mobile first” و یا این که به عبارتی آغاز عمل با یک ورقه کوچک ترفند نیکی میباشد. حتی در حالتی که نرم افزار شما بر روی تلفن همراه و تبلت اجرا خواهد شد گشوده هم استارت فعالیت با موبایل اثربخش خیس می‌باشد. استارت روند از موبایل سبب میگردد کلیه ساختار را حق تقدم بندی و تعیین کرده و بعد از آن با صفحه های بزرگتر تطابق دهیم.

04-mobile-first-opt-small

او‌لین دفعه که پروژه را با چنین ساختاری آغاز کردم این کارم با سردرد خاتمه یافت. صحیح مانند هنگامی که بعداز دوران ها به باشگاه تن سازی بروید، زیرا ماهیچه‌ها شما بعداز مدتی استارت به کار کردند درد می‌گیرند. شما متوجه می‌شوید می بایست تغییرات را حق تقدم بندی فرمائید، و پس از مدتی پی می‌برید که کدام نصیب ها از اهمیت بیشتری برخوردارند.

مثالی دیگر که به تفهیم زمینه امداد می‌کند مهاجرت می باشد. در لحاظ بگیرید که فقط یک چمدان کوچک دارید در‌این حالت چه وسایلی را در آن قرار می دهید؟ قطعا مهم ترین چیزها برای مسافرت. صحیح شبیه همین نمونه نیز برای پباده سازی نرم افزار های تلفن همراه های هوشمند واقعه می افتد.

از اشخاص دیگر در تیم خاطر بگیرید

پیروزی یک نرم افزار به هر دو فرد طراح و برنامه نویس بستگی دارااست، کسانی که با عمل در کنار هم بایستی به بیشترین کیفیت جنس دست یابند. برای باصرفه سازی فرایند می قدرت بعضی امور را به صورت همزمان انجام اعطا کرد تا از انجام فعالیت های تکراری دوری شود. برای این فعالیت می بایست هر دو طرف از پیچیدگی های پباده سازی و پیاده سازی حقیقی وواقعی نرم افزار باخبر باشند.

یک روش برای دستیابی به‌این قابلیت و امکان،یادگیری عمل با ابزارهای ایجاد و توسعه و گسترش می باشد، اما خیر به خواسته تولید نرم افزار از نخست تا پایان بلکه فقط برای ایجاد سریع صفحه ها که با انگیزه پباده سازی پیش می رود.

05-bottle-neck-opt-small

بازه زمانی هنگامی کوتاه بعد از وصال به بارسلونا،اینجانب آغاز به عمل روی یک استارتاپ تکنولوژی نمودم.فقط برنامه نویسان در آنجا حضور داشتند که کلیه چشم به راه اتمام عمل پباده سازی برای استارت عمل خویش بودند و این دستور منرا در تنگنا قرار داده بود.

در‌این دوران اینجانب شیوه عمل با ابزار Xcode را فرا گرفته و با یکسری گویش برنامه نویسی مقدماتی آشنا شدم. این امکان ها به اینجانب بضاعت و توان ایجاد طرح های پیچیده تری را بخشید و توانستم همگام با بقیه اعضای مجموعه فعالیت کنم.

بعداز مدتی برنامه نویسان نیز طرز عمل منرا آموختند.در حال حاضر آن‌ها فایل های پباده سازی من را گشوده می‌کنند و داده ها لازم را سوای امداد اینجانب استخراج می‌نمایند.

در پایان اینجانب می‌خواهم یک ترفند را به شما بیاموزم:کارایی فرمائید از واژگان آیتم به کار گیری بقیه اعضای مجموعه فایده بگیرید. در‌این حالت حس میکنید کلیه به یک لهجه کلام مینمایند. اکثر اوقات وقت ها طراحان و برنامه نویسان یک مضمون‌ را با لغت ها متعدد بیان می‌کنند و همین دستور ادراک موضوعات را طاقت فرسا می سازد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۶:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)