مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

چرا استفاده از اپلیکیشن های آماده را پیشنهاد می کنیم؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد 

ط
در بخش قبلی اشاره کردیم که از در میان سه طریق معرفی گردیده برای کسب و کارهایی که هنوز در امر عمل خویش جایی برای هزینه کردن روی پباده سازی نرم افزار اندروید منحصر به فرد ندارند ، به کارگیری از قالب های مهیا به صرفه خیس میباشد. مراد چه چیزی است؟ آیا برنامه سازهای مهیا برای ساخت برنامه های کاربردی مطلوب نیستند؟

پباده سازی نرم افزار فراهم

تا قبل از این نیز توضیح دادیم که زیرا در برنامه سازهای فراهم از برنامه نویسی خیلی نادر مصرف شده و به نوعی کلیه ی کارهایی که در‌این مدل فضا ها انجا میگردند،فقط با زدن یک سری کلیک قابل پباده سازی میباشد!خب واضح میباشد که نمی اقتدار خیلی روی کاربردی بودن خروجی ایجاد گردیده بوسیله این دور و بر ها اکانت کرد.در حالتی‌که که برنامه نویسی با قالب مخصوص و با برنامه هایی مثل اندروید استودیو که به طور کامل دارنده برنامه نویسی میباشند یک تصمیم سنجیده برای ایجاد یک برنامه ی کاربردی در راستای نقطع ی عطف به دست آوردن کسب وکار شما است.

درحال حاضر خرید نرم افزار مهیا ای که با اپلیکیشن اندروید استودیو کد نویسی شده‌است می‌تواند با دقت به هزینه کمت آن نسبت به پباده سازی منحصر نرم افزار سفارش معقولانه ای باشد.

پشتیبانی حاذق بارز ترین خصوصیت نرم افزار های پباده سازی گردیده با اندروید استودیو
مقاله بسیار مهمی که در اندرویدسازها به تدریج دیده می شود زمینه پشتیانی میباشد. فکر کنید شما برنامه ی کاربردی برای شغلتان در دست دارید که قابل پشتیبانی سوای محدودیت عصر باشد، حتما این زمینه در تلاش برنامه شما تاثیر مثبتی دارااست.در شرایطی‌که میخواهید از این قابلیت و امکان برای ساخت برنامه ی خویش به کارگیری نمایید پس واضح میباشد که می بایست از قالب منحصر به فرد منفعت ببرید.

بارز ترین عیب نرم افزار فراهم: عدم سفارشی شدن گرافیک
همانگونه که می‌دانید مشاجره مهم دیگری که استفاده کننده را اضافه جذب و شیدا ی نرم افزار شما می‌نماید ، دعوا گرافیک قشنگ و مربوط به ماهیت عمل نرم افزار میباشد.ابارز ترین اختلال نرم افزار های آماد این میباشد که یک قالب از پیش تعریف و تمجید گردیده جلو روی شماست و واضح میباشد که محدودیت تعیین طرح و گرافیک مربوط به مارک و کسب و کارتان را دارید و برای قالبی که گزینه پسند شما باشد بایستی بتوانید خودتان آن را ساخته و فراهم نمایید.

نکته قابل توجه: سفارشی و مورد استقبال بودن اپلیکشن شما به به عبارتی اندازه مهم میباشد که تلاش آن برای شما دارای اهمیت میباشد. ولی این مورد به میزان دارایی کسب و فعالیت شما برای کار در حوزه ی کسب و فعالیت آنلاین نیز رابطه داراست.

در غایت سفارش ما در کمپانی رایا پارس به شما این میباشد که در مرحله ابتدا چنانچه قصد دارید تا برای مارک خویش نرم افزار پباده سازی نمائید از متخصصین پباده سازی نرم افزار در شرکت ها دارای اعتبار استعمال کرده و یا این که از نرم افزار های مهیا ای که شرکت ها معتبری مانند کمپانی رایاپارس میدهند و به وسیله اپلیکیشن های اندروید استدیو کدنویسی شده‌است استعمال فرمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۱۶:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های مهم یک نرم افزار تلفن همراه

طراحی اپلیکیشن در مشهد ویژگی های مهم یک اپلیکیشن گوشی خوب در جامعه امروزی که به کارگیری از اپلیکیشن های موبایلی دوچندان رواج پیدا کرده و از روزانه های زندگی امروزی گردیده می باشد خوب است بدانید که یک اپلیکیشن گوشی عالی چه خصوصیت هایی دارد . با گروه مهندسین نواندیش گروه تخصصی پباده سازی اینترنت سایت در اصفهان یاور باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

رابط
کاربری مطلوب بیش از هر چیز دیگری رضایت حداکثری یوزرها از استعمال از اپلیکیشن تاثیر بسزایی بر کیفیت یک اپلیکیشن خواهد داشت . برای رسیدن به این امر یک اپلیکیشن بایستی با رابط کاربری خوب و مناسبی طراحی گردیده باشد .به مدل ای که این رابط کاربری قابل درک بوسیله کلیه باشد به نحوی که یوزرها سوای گذراندن آموزشی بتوانند با آن کار کنند و از نصیب های مختلف آن به صدق به کار گیری نمایند . همچنین در یک رابط کاربری عالی تناسب بین مفاهیم و ظواهر برنامه هم باید رعایت شود .

توجه
به هدف ها اپلیکیشن موبایل و یوزرها آن ابتدا باید در حیث داشت که کاربر به کار گیری کننده از اپ چه فردی و در چه درجه اجتماعی میباشد و انتظارات وی از به کارگیری از این اپلیکیشن گوشی چیست؟ ثانیا این اپ چه کمکی به وی می کند؟ مثلا در طراحی یک اپ بازی بایستی یک‌سری قواعد رعایت شود تا به کار گیری کننده را به خویش جذب نماید و دربرگیرنده مورد ها گرافیکی و رنگ بندی های متنوع باشد . در حالی که یک اپ فروشگاهی می بایست به گونه ای پباده سازی شود که ظاهری قانونی داشته باشد و بخش بندی های متعدد را دربرگیرنده شود . در عین حالی که رابط کاربری راحتی داشته باشد چرا که مخاطبان اینگونه اپلیکیشن ها اینچنین خواسته هایی دارند .

اپلیکیشن
اندروید
حجم
مطلوب یک عدد از خصوصیت هایی که یک اپلیکیشن خوب، خوبتر میباشد (خیر الزامی) که داشته باشد حجم مطلوب اپلیکیشن میباشد . چرا که هرچه حجم برنامه اکثر شود سرعت اجرای آن هم به طور اتوماتیک کمتر می شود . علاوه بر این حجم کمتر اپلیکیشن سبب ساز ترغیب بخش اعظم یوزرها برای دانلود و به کارگیری از آن می شود . همچنین تجربه نشان داده که برنامه هایی که حجم کمتری دارا‌هستند بر روی موبایل ها و وسایل کاربران تداوم بیشتری خواهند داشت .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۵:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا طراحی اپلیکیشن مبتنی بر مکان مفید است؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد در 10 سال اخیر، نرم افزار های شرایط یاب جغرافیایی در لیست نرم افزار های پرطرفدار وارداتی اند و این پروسه همچنان ادامه داراست. استعمال از حالت یاب جغرافیایی قابلیت و امکان های نرم افزار و قابلیت و امکان تعامل با استفاده کننده را بهبود میبخشد. علاوه بر این، این خصوصیت تحت عنوان یک مبداء برای کسب ایده های نو برای بسط دهندگان و بازاریابان نیز کار می‌نماید. محبوبیت بسیار زیاد نرم افزار های کاربردی مانند اسنپ این حقیقت را تایید میکند.

چنانچه قصد دارید یک نرم افزار موبایل با استعمال از خصوصیت جغرافیایی تولید نمایید، نوشته ی علمی ما برای شما اثر گذار میباشد. ما تمام بعد ها اجرای چنین فرایند دشواری را شرح می‌دهیم و توضیح میدهیم که چه‌طور میتوانید یک نرم افزار بر طبق مکان پباده سازی فرمایید.

ما عوارض استقبال از نرم افزار های مبنی بر مکان جغرافیایی را باز بینی کرده و مبتنی بر این تجزیه و محاسبه 2 تیم اصلی برای باز بینی این قضیه تعریف‌و‌تمجید می کنیم تا از جنبه های متفاوت عارضه ها را متوجه شویم.

سفارش-برای-پباده سازی-اپ‌های-بَرنده'>پباده سازی نرم افزار بر اساس مکان جغرافیایی

عوارض عشق یوزرها به نرم افزار های بر پایه ی مکان جغرافیایی
1-توسعه مرزهای "ارتباطات اجتماعی". قبلا، اشخاص نام و نشان خویش را از روش پروفایل های خویش در کانال اجتماعی به بقیه افراد نشان می دادند. که‌این داده ها "ایستا" بود. لحظات پیشین را نشنان می اعطا کرد. معرفی خصوصیت مکان یاب منجر بهبود این مراحل گردیده و یوزرها را پویا میکند. فعلا اشخاص میتوانند در زمینه‌ی طریق معاش خویش، برنامه های روزمره روزمره، سطح اجتماعی خویش اضافه حرف نمایند.

2- شرکت کردن فراتر یوزرها در ارائه نقدها، بررسی ها و سکو بندی. نسبتاً تمام خدمت های مبنی بر مکان یابی هنگامی که با مشتری رابطه برقرار می نمایند، تا حدی از ادله سرگرمی به کار گیری میکنند. در واقع به یوزرها یاری می‌کند تا محتوای جدا ساخت نمایند. درین در میان قابلیت و امکان مکان یابی این قابلیت را می‌دهد تا یوزرها برای خودشان نمادهای گوناگون به مراد مخصوص بودن و یا این که کسب امتیاز بیشترطراحی نمایند. این مکانیسم پتانسیل وایرال شدن بسیار قدرتمندی دارااست.

3- مزایای تجاری. یکی‌از دیگر از مزایای به کارگیری از نرم افزار های بر اساس حالت مکانی، داشتن بخت فوق العاده برای جذب نقد ها، ارشادوراهنمایی ها و ایده ها دیگر کاربرانی میباشد که پیش از این از یک سرویس یگانه به کارگیری کرده اند. به این ترتیب، پباده سازی نرم افزار بر طبق مکان گستره نفوذ خویش را بسط میدهد که به جای آگهی ظریف در زمینه ی استفاده کننده، این نرم افزار ها به ابزار شکار یوزرها تبدیل گردیده اند.

عارضه ها عشق و علاقه کسب و عمل ها به پباده سازی نرم افزار بر طبق مکان جغرافیایی
1-هماهنگ سازی دربین نرم افزار های بر طبق مکان و سیستم های کمپانی. با اعتنا به داده های آماری، تکنولوژی جغرافیایی در سالهای آتی رویش چشمگیری خواهد داشت. برای خریدن مزیت رقابتی، نیاز به آغاز رابطه با مخاطبان مبنی بر مکان آن‌ها هست که باید در برنامه بازاریابی گنجانده شود. تصمیم اخیر Foursquare برای اخذ هزینه از موسسه ها برای تایید مکان جغرافیایی آن ها بر روی نقشه اثبات مینماید که‌این ابزار وضعیت جغرافیایی فایده آور بوده اگر این خدمت پیش از این به طور مجانی ارائه می شده‌است.

2- تبلیغات گوشی بر طبق مکان. سیستم به صورت اتومات با به کار گیری از خصوصیات GPS شرایط مکانی شخص را انتخاب می‌نماید و از این پارامتر برای انگیزه قرار دادن تبلیغات به کارگیری می نماید. این تبلیغات میتواند به طور پوش نوتیفیکیشن به وسیله نرم افزار ها با به کارگیری از geolocations GPS ارسال شود. فکر کنید شخصی در خیابان خط مش می رود و پیامی اخذ می‌کند که در زمینه‌ی نزدیک شدن به فروش پهناور در نزدیکترین دکان به وی میگوید - این طریق بسیار چشمگیر خواهد بود.

3- پردازش داده ها استفاده کننده با نام نویسی در مکان های مختص، استفاده کننده به نوعی، یک پرتره از خویش را به تصویر می‌کشد. مبنی بر این داده ها، شما میتوانید یک تصویر بدیهی از هر مشتری تولید نمایید. در آینده چنین داده هایی به شما قابلیت می‌دهد که پیشنهادات شخصی به یوزرها ارائه دهید. به صورت نمونه فرض فرمایید شما یک رستوران دارید ... نرم افزار های دارنده GPS با قابلیت و امکان به کارگیری از تکنولوژی مکان یابی به شما اذن میدهد تا مشتریان خویش را با ارائه تخفیف های ناهار جذب نمایید - ولی این تخفیف را برای همگی مشتریان ارائه ندهید، اشخاصی را گزینش نمائید که معمولا در محل رستوران شما و در پس از ظهرها حضور دارا‌هستند و حضورشان را در نقشه نماد گذاری می‌کنند. این نحوه به شما در دستیابی به انگیزه خویش فارغ از هزینه مازاد امداد میکند!

4- به کارگیری مشترک از سرویس ها بر پایه ی مکان و حقیقت افزوده. شاید این آیتم قابل به کارگیری ترین قابلیت و امکان های حالت جغرافیایی باشد. در واقع موادتشکیل دهنده مجازی بر روی شی ها دنیای حقیقی قرار میگیرند. شما می‌توانید موبایل هوشمند خویش را بر روی انگیزه خویش در جای جای شهر بگیرید و کاغذ اکران گوشی شما تمام داده ها در زمینه ی آن شی را نشان می‌دهد.

در حالتی که هنوز تصمیمی گرفته اید که آیا شما نیاز دارید که به چه شکل یک نرم افزار بر پایه ی مکان ساخت فرمایید، ما توصیه میکنیم که گونه های سرویس ها جغرافیایی قابل ارائه در پباده سازی نرم افزار مبتنی برمکان را باز‌بینی نمائید.

اشکال نرم افزار های مکان یابی
نرم افزار های بر پایه ی حالت به یک سری مجموعه تقسیم می‌شوند:

# 1 نرم افزار های کانال اجتماعی مبتنی بر مکان جغرافیایی

یوزرها اکثر اوقات مکان جغرافیایی خویش را به عکس ها و فیلم هایشان در شبکه‌های‌اجتماعی تگ مینمایند. نشانی یک رستوران، یک باشگاه، یک باشگاه ورزشی یا این که یک مکان تفریحی. در طول چت با دیگرافراد، ما ترجیح میدهیم که مکان جغرافیایی خویش را در جواب به پرسش "شما کجا میباشید؟" ارسال فرمائید تا اینکه بخواهیم آدرسرا تایپ کنیم. این عمل بسیار معمولی خیس و سریعتر از تایپ کردن نشانی میباشد. نرم افزار های دوستیابی نیز با استعمال از تکنولوژی مکان یابی قابلیت و امکان جدیدی ارائه داده اند. این اپ ها به شما اذن می‌دهد تا شخص گزینه عشق خویش را در اطراف خویش پیدا نمایید.

# 2 نقشه ها و ناوبری

فعلا ما راجع‌به بدیهی ترین طریق برای پباده سازی نرم افزار های مکان یابی جغرافیایی سخن می‌کنیم. چنین نرم افزار هایی به یوزرها یاری می‌کند تا در بخشها ناآشنا گم نشوند. خدمت های دوست داستنی از این جور نقشه های گوگل و نرم افزار های مختلفی می‌باشند که ترافیک را انتخاب می‌نمایند.

# 3 ارائه سرویس ها

ارائه سرویس ها گوناگون با به کار گیری از تشخیص مکان استفاده کننده یک چاره بسیار مطلوب برای تنی چند از نرم افزار های بر اساس حالت جغرافیایی میباشد. شما می‌توانید ماشین کرایه ای بگیرید، تحویل گل و طعام را تنها با یک‌سری کلیک انجام دهید، فارغ از اینکه درانتظار جواب اپراتور بمانید. در واقع داده ها پباده سازی یک نرم افزار مبنی بر مکان، نسبتاً به هر صاحب و مالک کسب و کاری که مایل به ارتقاء وفاداری مشتری میباشد، خدماتی را ارائه خواهد اعطا کرد.

سفارش-برای-پباده سازی-اپ‌های-بَرنده'>پباده سازی نرم افزار بر اساس مکان جغرافیایی

# 4. تناسب اندام و نرم افزار های سالمی

نرم افزار های تناسب اندام در نقطع ی عطف آوازه خویش می‌باشند. سرویس ها بر اساس مکان از روش پیگیری مسیرهای پیاده روی و پیشرفت های ورزشی به صورت منظم به محبوبیت آن‌ها امداد میکند. میتوانید دستاوردهای ورزشی خویش را در شبکه های مردمی با پیوست کردن آمار ورزشی خویش به نقشه به اشتراک بگذارید.

# 5 حقیقت افزوده و بازی ها

بازیGo Pokemon که دنیا را در سال 2016 را فتح کرد، از خصوصیت شرایط مکانی به کار گیری می‌نماید. مبنی بر GPS و نقشه های گوگل، نرم افزار به شما اذن می‌دهد تا " Pokemon " ها را در سراسر شهر بگیرید. علاوه بر این، این خدمت جنبه ی اجتماعی را دربرمیگیرد و بازیکنان را به مجموعه ها متصل می‌نماید. براین اساس، در شرایطی که شما می‌خواهید یک بازی تلفن همراه دارای هیجان بسازید، در باب پباده سازی یک نرم افزار مبنی بر مکان تصور کنید، این عمل شایسته ترین منش برای ترجمه ایده به حقیقت خواهد بود.

# 6 جستن سرویس ها، ایده ها ها، تخفیف ها

نرم افزار های دارنده GPS از این گونه Yelp و Foursquare می‌باشند که به یوزرها قابلیت میدهد تا بعداز بازدید از مکانهای متفاوت آنها‌را مرتبه بندی فرمایید و امتیاز بدهید.

علاوه بر این، نرم افزار های بر پایه ی وضعیت مکانی مانند P٪ P که به وسیله SBS Soft پیشرفته میباشد، سرویس ها یا این که تولید ها با تخفیف (در شعاع 1 کیلومتر از استفاده کننده) را روی نقشه نشان میدهد. این تخفیف می‌تواند در مسافت 500 متری از محل و بعد از تایید صندوقدار اعمال شود.

# 7 نرم افزار مسافرت

خدماتی که برای یافتن بلیط و آرامبخش پباده سازی گردیده اند، هنوز در بازار نرم افزار ها پیشرو می‌باشند. جای تعجب وجود ندارد این نرم افزار ها می‌توانند یک ابزار ضروری برای طرح ریزی هجرت و کسب و فعالیت شما باشند. در صورتی‌که مالک یک ماشین کرایه ای مسافرتی می باشید، در باب پباده سازی نرم افزار بر پایه ی مکان تصور کنید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۹:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Telegram

طراحی اپلیکیشن در مشهد  


تلگرام یکی‌از جدیدترین و ولی دوست داستنی‌ترین نرم افزار‌های پیام‌رسانی در میان یوزرها اهل ایران میباشد که می‌تواند در کنار پیام‌های متنی، تصویر، کلیپ و هر فایلی که فکرش را فرمائید ارسال و اخذ نماید. تلگرام که موسس آن یکی‌از مدیران تارنما VK میباشد برای همه پلتفرم‌های تلفن همراه جان دار بوده و علاوه بر ورژن‌ی اختصاصی ویندوز و مک، ورژن‌ی ذیل اینترنت آن نیز در مشت یوزرها قرار گرفته میباشد.

Line
apppppppp.jpg6

لاین اپلیکیشنی پیام‌رسان منحصر به فرد تلفن‌های هوشمند و رایانه‌های فردی میباشد که در سال ۲۰۱۱ در ژاپن فعال سازی شد و صرفا با سپری شد دو سال به پهناور‌ترین کانال اجتماعی ژاپنی بدل شد. لاین در صدر برای اندروید و iOS ارائه شد ولی در غایت و در سال ۲۰۱۲ ورژن مرتبط با موبایل‌های بلک‌بری آن نیز عرضه شد. ورژن ویندوز فون و آشا نیز 1‌سال آنگاه ارائه شد. این نرم افزار یک کدام از کهن ترین و پرامکانات ترین نرم افزار های تلفن همراه نیز محسوب می‌شود که با ارائه ی امکاناتی همچون شبکه های تایید گردیده و تایم لاین، و همینطور منفعت مندی از استیکرها و پشتیبانی فارسی آن یک کدام از دوستداشتنی ترین نرم افزار ها در درون نیز محسوب می‌شود. برخورداری از تعداد متعددی مخاطب فارسی گویش نیز سبب شده‌است تا این نرم افزار یکی مبنا های اثبات هر تلفن همراه موبایلی در جمهوری اسلامی ایران باشد به دلیل آنکه نسبتاً بیشتراز نیمی از کانتکت های هر فردی، در نرم افزار لاین موجود است که با اعتنا به تجهیزات و استیکرهای بی سابقه این برنامه، چنین استقبالی از آن به دور از انتظار نبود

 

وایبر در سال ۲۰۱۰ و برای رقابت با نرم افزار اسکایپ وارد موبایل‌های آیفون شد و آن‌گاه سپری شد 1‌سال به صورت آزمایشی و محدود گام به دنیای اندروید گذاشت و در سال ۲۰۱۲ رسما عمل خویش را در‌این پلتفرم نیز مقدمه کرد. ویندوزفون نیز از این نرم افزار فوق العاده بی قسمت نماند و وایبر در به عبارتی سال، برای موبایل‌های ویندوزفونی نیز منتشر شد تا یکی اولی نرم افزار‌های پیام‌رسان باشد که در تمام پلت‌فرم‌های تلفن همراه موجود هست. این نرم افزار در سال ۲۰۱۳، با رقم شگفت انگیز ۹۰۰ میلیون دلار به مالکیت کمپانی ژاپنی Rakuten در آمد.

جدول مقایسه‌ی تجهیزات نرم افزار‌ها:
همان گونه که مشاهده میکنید این چهار مدعا، کلیه مشخصاتی مشابه به هم دارا هستند و فقط در یک سری آیتم یگانه نسبت به یک دیگر برترند که بایستی روئت کرد هر استفاده کننده، کدام یک از این موردها را در فعالیت با نرم افزار‌ها طولانی تر به کار گیری میکند و نبود کدام را یک ضعف وسیع برای آن میداند.

apppppppp.jpg1

تماس صوتی و ویدئویی:
او‌لین تفاوتی که در جدول بالا با آن مواجه می‌شویم قابلیت و امکان برقراری تماس صوتی و ویدئویی میباشد. همان طور که قابل مشاهده میباشد قابلیت تماس صوتی در نرم افزار تلگرام، و همینطور تماس ویدئویی در دو نرم افزار واتس‌اپ و تلگرام نیست و در مقابل، لاین و وایبر هر دو از این خصوصیت‌های مهم پشتیبانی میکنند. ولی شاید با دقت به‌سرعت ذیل وب و هزینه‌های گزاف آن، نتوان قابلیت برقراری تماس صوتی و ویدئویی را برای یوزرها اهل ایران چندان دارای اهمیت دانست و احتمالا اکثر یوزرها از نبود چنین قابلیتی، به آسانی عبور خواهند کرد و در شرایطی‌که اکنون استفاده کننده واتس‌اپ یا این که تلگرام باشند، نبود قابلیت و امکان برقراری تماس ویدئویی یا این که صوتی(در تلگرام)، آنان‌را از نرم افزار آیتم عشق‌ی خویش به دور نخواهد کرد.

اشتراک گذاری فولدر:


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۷:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استارت‌آپ‌ها در مقابل SMBها

طراحی اپلیکیشن در مشهد  به حیث می رسد که رسانه‌های جریان اصلی مجذوب شروع‌آپ‌هایی گردیده‌اند که در آن شرکت‌های نو تاسیس و در درحال حاضر توسعه و گسترش و رویش کمپانی دارا هستند. موردی که آنها را از کسب‌وکار مرسوم متمایز می نماید گنجایش و بضاعت و توان آن ها چهت نیل به ایده‌هایی میباشد که اعتنا سرمایه‌گذاران صاحب و مالک و رغبت آنها را برای سرمایه‌گذاری و شرکت کردن در تجارت، به آن کسب‌وکار جلب می‌نماید.

بعضا از اشخاص SMB را بر مبنای داشتن تعداد کارکنان کمتر از ۲۰۰ نفر تمجید می‌نمایند. SMB مخبب عبارت Small to Medium-sized Business به شرکت‌های غیر کلانی اشاره می نماید بزرگتر از دفتر ها کاری می‌باشند و در کسب‌وکارهایی با اندازه‌ی کوچک یا این که میانگین کار دارا‌هستند.

اداره مالیات استرالیا یا این که ATO (Australian Tax Office) از تعریف و تمجید متفاوتی به کار گیری می نماید و می گوید « SMBها هر ساله درآمدی کمتر از ۲۰ میلیون دلار دارا هستند. به عبارت دیگر یک آغاز‌آپ میتواند یک SMB نیز باشد.»

در مرحله‌ی اولیه همگی‌ی کسب‌وکارها یک SMB به شمار میایند. در معنی مدرن، آغاز‌آپ‌های هشیار، دارنده دارایی‌ی کافی و مهیا، آغاز به کار می نمایند تا به بازارهای معروف فشار وارد نمایند و نوع‌های دارای اسم و رسم تجاری را مختل نمایند.

فیل اووِنس (Phil Owens) معلم کسب‌وکار و متخصص رفتارهای سازمانی The Bigger Game بیا می نماید که « بازار و قضیه‌ای که کلیه‌ی کسب‌وکار‌ها در آن عمل میکنند، در وضعیتی جای‌دارد که پیوسته در درحال حاضر تغییر تحول و دگرگونی میباشد. مشتریان، مصرف‌کنندگان و رقبا مدام در اکنون پرورش و پیشرفت می‌باشند. برای اینکه از مسیر بیرون نشوند ومناسب و مطابق نیازهای روز باشند (صرفا با در حیث داتن مزایای رقابتی) سازمان‌ها نیاز دارا هستند تا گرایش فرضی و فکری شروع‌آپی داشته باشند و به آن دوره اختصاص بدهند و همت کنند که بالاتر از کسب‌وکار معمولی خویش کار داشته باشند تا در طولانی زمان چیره باشند.»

و احتمالا این تفاوت کلیدی و مهم دربین آغاز‌آپ‌ها و SMB‌ها میباشد. شروع‌آپ‌ها باریحه‌ی مخاطره پذیر و ریسک کننده و همینطور هشیاری خویش شناخته میشوند. آنان فراهم‌اند تا برای ایده‌های نو کوشش کنند و می‌پدیرند که بعضا از این ایده‌ها ممکن میباشد سود‌ی مناسب نداشته باشند، در حالی که SMB‌ها محتاط و محافظه‌فعالیت می‌باشند و رغبت کمتری دارا هستند که به مورد ها نو بپردازند یا این که به سمت شرایط‌های تازه جنبش نمایند.

اوونس میگوید: هر کسب‌وکاری نیاز دارااست که استراتژی خویش را بر روی سه عرش فکری دوره شرایط فعلی، عصر کوتاه بازه زمانی و عصر بلند برهه زمانی توسعه و گسترش بدهد و در میان سرمایه‌گذاری‌ها و همت‌های خویش تعادل و توازن بر قرار نماید تا یک کارایی تحمل‌پذیری را هدایت و جهت‌دهی نماید. بخش حیاتی و مهم این درخواست‌‌های عمل‌ها و گرایش‌های فکری آغاز‌آپ‌ها این میباشد که آن‌ها‌را رهبری نمائید و برای گسترش‌ی آن ها به سمت مرکزها لبریز سود آینده، طریق‌ها و راهکارهایی را بیابید.

هنگامی که یک کسب‌وکار تازه استارت به کار مینماید، موسس و مبنا‌گذار آن عموما سختکوش، خوش‌در میان و مهیا میباشد تا ابتکارات جدیدی را برای استارت امور آزمون نماید. البته همان گونه که استراتژی‌های غالب چهره می گیرند، ممکن میباشد فریب کارکردهای پیش روی خویش را بخورید و خطرها ایده‌های نو را در لحاظ نگیرید.

اوونس میگوید: بخش اعظمی از سازمان‌ها تمدن‌ها و عادت‌هایی را گسترش می دهند که آن ها را در حالت فعلی خویش نگه دارااست. هشیاری، اعمال منابع مطلوب و دعوت به قبول ریسک‌ها و خطرها یک کسب‌وکار را کار کشته به ابداع و کارایی پیوسته می‌سازد. این فرمان دلیلی بر این مورد میباشد که چرا اکثری از کسب‌وکارها نیاز داند که در بین رویش خویش روحیه‌ی شروع‌آپ را زنده نگه دارا هستند و فراهم باشند که بر روی آن اقداماتی را به انجام برسانند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۶:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی چند اپلیکیشن خوب

طراحی اپلیکیشن در مشهد هنگامی از اپلیکیشن های هواشناسی کلام میکنیم، ذوق و سلیقه ها گوناگون اند . توده ای رابط کاربری قشنگ را می پسندند و بعضا هم به اطلاعات فنی از هر چیز دیگری طولانی تر اهمیت میدهند . از در بین تمام اپ های هواشناسی، 1Weather بخشی از نادر محصولاتی می‌باشد که نسبتاً تمام سلایق و نیازهای کاربران را پوشش میدهد .

پباده سازی نرم افزار در مشهد

رابط کاربری منظم و طبقه بندی گردیده، پیش گویی شرایط هوا تا ۱۲ هفته آینده، رادار زنده، نوتیفیکیشن لحظه ای باران و تگرگ و البته ویجت های به شدت قابل فردی سازی قابلیت هایی می‌باشند که در دور و اطراف خوشگل و مینیمال 1Weather به شما ارائه می گردند تا تجربه ای خوب و شادی بخش از پیش گویی هوا در تلفن همراه و پوشیدنی های هوشمندتان داشته باشید .

دانلود
از اپ استور - دانلود از گوگل پلی - دانلود از کافه بازار
Datally

گوگل Datally [معرفی دیجیاتو] را خیلی دیر منتشر کرد، ولی با این کار به نیازی جواب داد که‌این روز ها دغدغه بسیاری از کاربران به حساب آورده می شود: این که دیتای کمتری را در وب یار و همدم مصرف کنند .

Datally با رابط کاربری زیاد معمولی، امکانات رایگان و قابلیت ردیابی و منع استعمال بیشتراز حد از دیتا توانست که امسال نقش بسزایی در صرفه جویی اکثری از کاربران اندروید در مصرف حجم اینترنت ایفا کرده و به یکی‌از مفیدترین و کارآمدترین نرم افزار های تاریخ گوگل تبدیل شود .

دانلود
از گوگل پلی
Enlight
Videoleap
امسال برای استودیوی Lightricks سال حساس و سرنوشت سازی بود . از یک طرف بالاخره بعداز زمان ها فروش اپ Enlight به طور مبلغی، تصمیم گرفت که برای ارائه محصولاتش به یوزرها مدل فریمیوم (بدون پول با پرداخت باطن طرحی) را در پیش بگیرد که از استقبال به عمل آمده معین شد که استراتژی صدق را اتخاذ کرده می باشد .

از طرف دیگر او‌لین متاع خود در قضیه بازنویسی ویدیو را نیز برای یوزرها iOS منتشر نمود . Enlight Videoleap [معرفی دیجیاتو] از به عبارتی اولِ عرضه با استقبال کاربران مواجه شد . ارائه تجربه ای در حدود رایانه برای بازنویسی ویدیوها و افکت های توسعه یافته ای مثل پرده سبز فیلم های سینمایی (که مثال آن را در کمتر اپ دیگری چشم بودیم) دلایلی می‌باشند که Enlight Videoleap را به یکی بهترین ویرایشگرهای ویدیوی این سال در گوشی تبدیل مینمایند .

دانلود
از اپ استور
Memrise

Duolingo و Memrise هر سال در حوزه اپلیکیشن های آموزشی رقابت به هم پیچیده با یکدیگر دارا هستند . در صورتی‌که با هر دو اپلیکیشن کار کرده باشید، یقینا می‌دانید که هر دو بخشی از بهترین ابزار جانور برای یادگیری زبان های تازه هستند و هریک از متدهای خاصی برای تسهیل این فراگیری استفاده می‌نمایند .

احتمالا Duolingo به خیال و خاطر قدمت اکثر عده بزرگتری از دوست داران را گرد خویش جمع نموده باشد، البته Memrise [معرفی دیجیاتو] همین سال در به‌روزرسانی ها تلاش بهتری به نمایش گذاشت و رابط کاربری کهن و شاید خیر خیلی دلچسب نرم افزار را با آوردن المان های تازه و چشم نواز، تماما متحول کرد .

این خط مش خلاقانه هم با تحسین کاربران و هم تحسین گوگل مواجه شد، به گونه ای که در انتخاب بهترین اپلیکیشن های سال 2017 گوگل پلی Memrise را به عنوان یکی از برگزیده ها در فهرست خویش قرار بخشید .

دانلود
از اپ استور - دانلود از گوگل پلی - دانلود از کافه بازار
Lawnchair

شکی وجود ندارد که Nova Launcher به حافظه همگام بودن با به‌روزرسانی های اندروید و ارائه جدیدترین قابلیت و امکان های این سیستم برهان در موبایل های کهن، مدام جزء بهترین لانچرها طبقه بندی میگردد .

البته سال جاری دنیای لانچرهای اندرویدی با یک سورپرایز تعالی یاروهمدم بود؛ لانچری به اسم Lawnchair [معرفی دیجیاتو] که با رابط کاربری همسان سازی گردیده از روی دیوایس های پیکسل، اجرای بی عیب و نقصی را در بخش اعظم دیوایس های اندرویدی به اکران می گذاشت و نکته جالب این که برخی از حائز اهمیت ترین امکان های نووا لانچر و اکشن لانچر را به صورت به طور کامل بدون پول به کاربران ارائه می‌کرد .

ولی جا دارد اینجا از Microsoft Launcher (یا این که به عبارتی Arrow Launcher کهن) نیز یادی کنیم که با دریافت یک آپ تو دیت بلندمرتبه به صورت کامل دگرگون شد . با این وجود، Lawnchair تجربه خوبتر و متفاوت تری بود که چه بسا یوزرها نووا لانچر را نیز توانست به سوی خود بکشاند .

دانلود
از گوگل پلی


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۵:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ابزارها تجهیزات مشابهی برای پیاده سازی اپلیکیشن


عمده  طراحی اپلیکیشن در مشهد
این ابزارها امکانات مشابهی برای پیاده سازی دارا هستند
. به سادگی میتوانید با drag and drop آن چیزی که مد حیث دارید پیاده سازی نمائید ، اپلیکیشن هایی مثل اپلیکیشن فروشگاهی و چیزهای دیگر بسازید .

پباده سازی نرم افزار در مشهد

عمده این ابزارها قابلیت ایجاد نرم افزار برای iOS, Android و Windows Mobile را دارا‌هستند .

همینطور میتوان در صورت رغبت درین محیط کد نویسی هم انجام بخشید و شخصی سازی با به کار گیری از زبانهای سازگار با این ابزارها نیز ممکن هست .

اما به هرحال این نکته را بایستی بدانید شما محدود به امکانات این ابزارها هستید .

پس نمیتوانید به مقدار مناسب خلاقیت داشته باشید و نرم افزار منحصر به فرد به فرد را به گونه ای که مطابق با ذهنیات خویش شماست بسازید .

در زمینه‌ی ایجاد اپلیکیشن میتوانید با مشاورین ماهر تابان شهر تماس حاصل نمایید و به رایگان مشورت دریافت فرمایید .

از نظرها خالق خویش مارا بی نتیجه نگذارید .

انواع
اپلیکیشن ها ممکن میباشد خالی از لطف نباشد حالا که به چگونگی تولید اپلیکیشن اشاره کردیم به انواع متعدد نرم افزار هم اشاره ای داشته باشیم .

در این باره گونه بندی هایی از نگاه فنی و تکنیکالی وجود دارااست به تفصیل به آن ها می‌پردازیم .

این سیرتکامل بندی ها بر مبنا شیوه پیاده سازی و تولید نرم افزار، چگونگی دسترسی به آن‌ها انجام یافته است و به تبع در خط مش استفاده سرعت و مخارج ایجاد مراقبت اپدیت ، و همینطور تجهیزات موجود و قابل استعمال هم تفاوتهایی با یکدیگر دارا‌هستند .

که بر حسب سیرتکامل کسب و عمل و نیاز میتوانید جور مناسبتر و سازگارتر با منظور هایتان را گزینش فرمایید .

اینترنت
اپلیکیشن ها در مجموع نرم افزار هایی که بوسیله مرورگر های وب و از طریق وب امکان اجرایی پیدا میکنند .وب نرم افزار میباشند .

تفاوت وب اپلیکیشن ها و وب سایت ها در‌این می باشد که وب وب سایت برای انتقال داده ها به کار گیری میشوند در حالی که وب اپلیکیشن ها ماهیت کاربردی دارا‌هستند .این نوع از اپلیکیشن ها این ویژگی را دارا هستند که لازم نمیباشد دانلود شوند در حالی که اپلیکیشن های گوشی این تعلق را دارند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۴:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به کار گیری از اپ سازها


روش چهارم: برون سپاری به فریلنسرها
فریلنسرها اشخاصی هستند که به صورت جداگانه برنامه نویسی می‌کنند. شما می توانید در تلگرام، اینستاگرام یا سایت هایی مثل پونیشا فریلنسرهای موردنظرتان برای تولید اپلیکیشن را پیدا نمایید.  طراحی اپلیکیشن در مشهد

فریلنسرها معمولا با قیمت های تحت تری عمل می‌کنند ولی اکثر زمان ها آن‌ها برنامه نویس های حرفه ای و باتجربه ای نیستند و ممکن می باشد ابعاد مشکلاتی از حیث امنیتی یا دیتابیس برای اپلیکیشن شما پیش آید. همچنین ممکن می باشد فریلنسرها تعهدی برای پشتیبانی های بعدی اپلیکیشن شما نداشته باشند.

پباده سازی نرم افزار در مشهد

شیوه پنجم: به کارگیری از اپ سازها
اپ سازها او‌لین بار بوسیله دانشگاه MIT برای آشنایی دانشجو یان و برنامه نویس ها با کارکردها و روش کارایی اپلیکیشن های موبایل عرضه گرید اما بعد ها توسط موسسات برای طراحی، ساخت و فروش اپلیکیشن استعمال شد. وب سایت های مطرح اپلیکیشن ساز در کشور‌ایران عبارتند از: پازلی و اپساز

مزیت نسبی اپ سازها قیمت مناسب تر و سرعت بالا در ساخت اپلیکیشن می باشد. به یاری اپلیکیشن سازها میتوانید با کمی آموزش دیدن، یک اپلیکیشن با قابلیت های شالوده را پیاده سازی فرمایید. البته بایستی بپذیرید که اپلیکیشن شما لزوما بهینه نیست (چون از یک روش از پیش آماده و یکسان برای کلیه به کار گیری می‌گردد)، محدود به چارچوب مشخصی هستید و نمی توانید هر قابلیت و امکان و طرحی که به ذهنتان میرسد را در این چارچوب پیاده سازی کنید و بعد ها در فیس رشد و پیشرفت اپلیکیشنتان به دلیل محدودیت در چارچوب اپ سازها نمی توانید اپلیکیشن را به شرکت یا برنامه نویس دیگری بسپارید.

در حالتی‌که بودجه بسیار محدودی در‌حد یک یا دو میلیون تومان دارید و می‌خواهید با کمترین هزینه، ایده خود را امتحان نمایید، اپ سازها می‌توانند مورد مناسبی باشند.

همچنین اگر اپلیکیشن شما یک اپ رایج مثل خبرخوان سازمانتان است و در اپلیکیشن خودتان اختراع ویژه ای ندارید و قرار هم نیست داشته باشید، اپ سازها می‌توانند گزینه خوبی برای شروع عمل باشند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۶:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دیکشنری فیدیبو

دانرو 

بپرسیم
کانال
اجتماعی پروفایل پاساژ
شبکه های مردمی مکان نمایی برای کسانی که تجربه ای از آنها نداشته اند، معمولا در برخورد اولیه مضاعف پیچیده به حیث می رسند . البته «دیتاشهر» این گونه کمبود و دقیقا سادگی رابط کاربری را به برگ غالب خود تبدیل کرد .

طراحی سایت در مشهد قابلیت هایی نظیر حاضری، Check-in کردن عادی و شادی بخش، قابلیت جستجوی صوتی و محیط اجتماعی عالی و کاربرپسند عواملی بودند که دیتاشهر جزء بهترین تجربه های اجتماعی مان در سال ۹۶ باشد . ولی فرایند رو به رویش «دانرو» برای تبدیل شدن به مطرح ترین دیتاسنتر شهری مرز و بوم همچنان عالی و تحسین برانگیز می باشد .

البته در میان شبکه های اجتماعی دیگر، «بپرسیم» مال خوب و خلاقانه ای بود که اثبات کرد شرکت در یک نظرسنجی اجتماعی آنقدرها که فکرش را می‌کنیم کار خسته کننده ای نمی‌باشد و اتفاقا قادر است بسیار دیدنی نیز باشد .

همین سال «کانال اجتماعی پروفایل» نیز بالاخره رمز و سامانی به اپلیکیشن خود بخشید تا در تلفن همراه هایمان نیز بتوانیم از این کانال نسبتاً مشابه لینکدین غایت منفعت را ببریم . «پاساژ» هم بخشی از نادر نرم افزار های ایرانی امسال بود که دست‌کم در رعایت استانداردها توانست به عنوان یک کانال اجتماعی قابل قبول اهل ایران مطرح شود .

کتاب
ها و مراجع تعیین
دیجیاتو: فیدیبو

نرم افزار
های دیگری که لایق حضور در فهرست شایسته ترین ها میباشند:
طاقچه
فراکتاب
نوار
فست
دیکشنری فیدیبو در حالا حاضر مطرح ترین کتابفروشی آنلاین ایرانی میباشد و هر سال با ارائه خدمات و قابلیت و امکان های نو، بهتر و خوب خیس می‌شود . سال جاری نیز همکاری مضاعف نیکی فی مابین فیدیبو و دیجی کالا چهره گرفت که فیض اش میلاد «فیدیباکس»‌ بود؛ قابلیتی نو در فیدیبو که به شما اذن میدهد در حین سفرهای مترو از کتاب های این موسسه به صورت بدون‌پول استفاده فرمائید .

در کنار این حرکت عالی فرهنگی، دست اندرکاران دیگری نظیر به‌روزرسانی پیوسته اپلیکیشن و ارائه امکاناتی زیرا خرید ارزی از سراسر فهمیده فیدیبو را به بهترین کتابخوان اهل ایران موجود تبدیل کرده اند . در جایگاه بعدی نیز «طاقچه» و «فراکتاب» قرار می‌گیرند که هر دو طی یکسال اخیر رشد خوبی را تجربه کرده و فاصله شان را با فیدیبو کمتر و کمتر کرده اند .

«نوار» نیز جزء نرم افزار های عالی امسال در حوزه کتب و مراجع بود که با تمرکز بر ساخت کتاب صوتی، نقش مؤثری در وصال محتوای کیفیت بالا به استفاده کننده پارسی گویش داشت . «فست دیکشنری» هم مثل مدام، با به‌روزرسانی های همیشگی و رفع نقص‌ کندی اپلیکیشن یک کدام از شایسته ترین دیکشنری های دو زبانه سال ۹۶ بود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۰:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحان اپلیکیشن VSCO


طراحان اپلیکیشن VSCO عشق و علاقه‌مند به تغییر‌و تحول رابط کاربری اپلیکیشن خویش در راه‌های متفاوتی میباشند . جداگانه از آن٬‌ اپلیکیشن ذکر گردیده مالک بهترین فیلترهای عکس می باشد که به شما اجازه می‌دهد آنان را بر روی تصاویر خویش ایجاد نمائید یا بعداز اعمال دیگر تنظیمات٬ عکس‌هایتان را فراهم‌ی گذاشتن در اینستاگرام کنید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

Clue شایسته ترین اپلیکیشن ها برای اندروید Clue یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ردیابی عادت ماهیانه بانوان با یک رابط کاربری فوق بی آلایش می‌باشد که می تواند به طور فیس‌ای هر آنچه نیاز به پی بردن می باشد را در اختیار شما قرار دهد .
Audio Recorder شایسته ترین اپلیکیشن ها برای اندروید این برنامه٬ یکی دیگر از اپلیکیشن‌هایی می باشد که به فیس پیشفرض در اندروید فراموش شده‌است . گاهی تایم ها می‌خواهید صدای فردی را ضبط فرمائید یا این که تکه‌ای از یک موسیقی را داشته باشید . به لطف اپلیکیشن Audio Recorder شما میتوانید فایل‌های صوتی با کیفیت‌های متعدد را ضبط و در گوشی خویش ذخیره فرمائید .
Alto’s Odyssey شایسته ترین اپلیکیشن ها برای اندروید Alto’s Odyssey یک بازی شگفت انگیز میباشد؛ به خصوص چنانچه موبایل شما از یک نمایشگر کناره به حاشیه فایده‌مند باشد . گرافیک این بازی دوچندان رویایی میباشد و در سرتاسر نمایشگر می‌قدرت المان‌های جذابی روئت کرد . خویش این برنامه هم سرگرم کننده میباشد . شما با یک بازی در سبک دوندگی طرف هستید .
Files by Google بهترین اپلیکیشن ها برای اندروید به هر دلیلی که می باشد٬ اپلیکیشن Files گوگل صرفا اپلیکیشن غیر وابسته این شرکت میباشد که بایستی به فیس غیر متعلق از پلی استور خریداری کنید . Files یک اپلیکیشن رئیس فایل عالی میباشد که میتواند به سادگی جایگزین اپلیکیشن پیشفرض خویش اندروید می باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۴:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)