مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

نرم افزار جوم

نرم افزار جوم

طراحی اپلیکیشن در مشهد
۲) نرم افزار دکان اینترنتی Joomدر Joom هزاران سفارش برای خرید اثاثیه جانبی، خرقه و تولیدها معاش با ارسال بدون‌پول اخذ می کنید. بها‌ها زیر میباشد و برای به چنگ آوردن پیشنهادهای خرید و داخل شدن محصول در سبد خرید، نیازی به تثبیت‌اسم وجود ندارد.
خصوصیت‌ها:
کیف پول الکترونیک فعالیت را شل‌خیس مینماید.ارسال مجانی به تمام شهرها برای کشورهای مشخص و معلومهر هفته سفارش کالاهای تازه می دهد.بیشت از چهار میلیون متاع از فروشنده‌های تأیید گردیده دارااست.دارنده تیم پشتیبانی که به لهجه انگلیسی حرف می‌نمایند.مرغوبیت: ۴٫۷
تعداد نصب‌ها: +۱۰۰۰۰۰۰۰۰

نرم افزار ایندیا مارت
۳) نرم افزار دکان اینترنتی IndiaMARTمیلیون‌ها خریدار و فروشنده می‌‌توانند برای خریداری کردن ملزمات تجارت‌شان در اَپ IndiaMART با هم رابطه برقرار نمایند. تحت عنوان وسیع ترین راس تجاری آنلاین خرید تاجران، کاربرها می توانند دامنه گسترده‌ای از تولید ها و سرویس ها را در‌این اَپ کشف نمایند.
خصوصیت‌های اساسی:
کالاها با اعتنا به خصوصیت‌های‌شان لود گردیده‌اند.متصل شدن به آن شل میباشد و هروقت و هر نقطه میشود از روش آن یک مغازه آنلاین دیگر پیدا کرد.قابلیت رابطه با فروشنده‌ها، دست‌دوم فروش‌ها، خرده‌فروش‌ها و عمده‌فروش‌ها.قابلیت جستن تاراج کالاهای الکترونیک، مواد نخستین تولید و ساز و بنایی، دستگاه‌های سوله‌ای و لازمات ماشینی، گونه های و اقسام پوشاک، اسباب و اثاث جانبی و چیزهای خیلی بیش تر.مرغوبیت: ۴٫۶
تعداد نصب‌ها: ۱۰۰۰۰۰۰۰+


پروژه پباده سازی Ui و UX نرم افزار گوشی مشتمل بر چه جزئیاتی میباشد:
نیاز به پباده سازی رابط کاربری برای یک اپ گوشی داریم.
ui قبل و توضیحات در پیام سری ارسال خواهد شد.

 

نکات مهم:

- با اعتنا به اینکه این اپ و ui آن پیش از این یک توشه پباده سازی گردیده و شرایط فعلی میخواهیم ui آن را تغییر‌و تحول بدیم ، اعمال ذوق وسلیقه و پیشنهادات طراح برامون خیلی مهمه و می‌خواهیم که با لحاظ ایشان پروژه را گام به گام پیش ببریم.پس در‌صورتی‌که طاقت خیر و خوبی داشته باشید میتونیم با هم به فیض برسیم.

- مثال شغل های دارای ارتباط گذشته شما در قضیه پباده سازی ui ,ux برامون خیلی مهمه. پس در صورتیکه مثال عمل خاصی ندارید نمی تونیم با هم به سود ای برسیم.

.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۲:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تفاوت UI و UX

طراحی اپلیکیشن در مشهد


در کل در تفاوت UI و UX بایستی اذعان کرد که پباده سازی UI و پباده سازی UX دربرگیرنده گروه مهارت‌های بسیار متفاوتی می‌باشند، البته آن‌ها برای برد یکدیگر یک دست می‌باشند. یک پباده سازی قشنگ نمی‌تواند یک رابط کاربری نامطلوب و حیران کننده را نجات دهد و یک تجربه کاربری براق و به طور کامل مطلوب را می‌قدرت با پباده سازی بد رابط کاربری بصری، غرق کرد. هر دو پباده سازی UI و UX بایستی بی عیب و نقص اجرا شوند و به طور کامل مطابق با انتظارات استفاده کننده از پیشین مو جود باشند تا یک رابط کاربری و تجربه کاربری عالی تولید نمایند.


تفاوت UI و UX در پباده سازی نرم افزار موضوعی میباشد که بخش اعظمی از یوزرها را مشغول خویش نموده است.
نمونه تفاوت UI و UX
برای ذکر نمونه در رابطه تفاوت UI و UX شایسته ترین نمونه پباده سازی یک کمپانی خالق سس گوجه خارجی بود. این مارک برای اینکه بطری سس گوجه خارجی قشنگ و متفاوتی رفتار نماید و دقت مشتریان را به سمت خرید از مارک خویش جلب نماید، بطری سس گوجه خارجی رفتار کرد که بتوان آن را بر روی سطح صاف به راحتی قرارداد و خوشگل باشد. براین اساس این مجموعه در بالا UI یا این که رابط کاربری زیبایی کردار کرد تا خریدار و مشتری را ترغیب به خرید سس گوجه خارجی خویش نماید. ولی این مجموعه به UX یا این که رابط کاربری مطلوب اعتنا نکرد. به دلیل آن که به جهت اینکه بخش انتهایی بطری آن ضخیم و قطور و بخش ابتدایی آن نازک بود، زمانی که محتویات بطری سس گوجه خارجی به انتها می سید برای استعمال از محتویات آخری سس گوجه خارجی بایستی فشار متعددی به دست و بطری آورده می شد و گشوده هم نمی‌توانستیم از همگی محتویات سس گوجه خارجی به کار گیری کنیم.


یک UI خوشگل نمی‌تواند یک UX نا مطلوب و حیران کننده را نجات دهد
این آفریننده برای بهبود تجربه کاربری فرآورده بعدی را با به عبارتی زیبایی ولی برعکس پیشین کردار کرد. به‌این فیس که هنوز می‌اقتدار آن را بر روی سطح صاف طبقات یخچال فریزر قرار بخشید البته این توشه از اولِ بطری آن. بدین فیس که با یک فشار کوچک می‌قدرت محتویات سس گوجه خارجی را از آن بیرون کرد. در اینجا این خالق سس گوجه خارجی هم UI و هم UX کالا خویش را بهبود اعطا کرد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۱:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فروش سرویس ها و جنس به طور بی واسطه از روش کانال‌های اجتماعی

طراحی اپلیکیشن در مشهد
کارشناسان به صورت تخمینی اظهار داشته‌اند که در سال ۲۰۲۰، درصد دوره صرف گردیده بر روی موبایل از تلویزیون بالاتر می‌رود! پیش‌بینی درخصوص موضوع‌ای که روزمره در اکنون تغییر‌و تحول میباشد میتواند مشقت بار و مقداری غیرممکن باشد. از این رو عنوان کردن فرضیه‌ای در خصوص آینده‌ی کانال‌های اجتماعی نیز نامعقول به لحاظ میرسد؛ البته با دقت به آمارهای عده‌آوری گردیده بوسیله هر پلتفرم می‌قدرت حدس‌هایی کاربردی زد که قابلیت و امکان پول‌سازی آنان بسیار بدور از ذهن میباشد. تجارت اجتماعی یکی‌از داغ‌ترین مباحث رسانه میباشد که به لحاظ می رسد در همین سال با پرورش و گسترش‌ی خویش، این بستر پیروز‌ترین طریق بازاریابی دیجیتال باشد.

پیش از حرف در منطقه تغییرات و بسط آن بهتر میباشد به صورت ظریف بدانیم که «تجارت اجتماعی» چه می باشد و چه تفاوتی با «بازاریابی کانال‌های اجتماعی» دارااست.

تجارت اجتماعی (Social Commerce):

فروش سرویس ها و جنس به طور بی واسطه از روش کانال‌های اجتماعی را تجارت اجتماعی می گویند. این مشاجره متعدد از بازاریابی کانال‌های اجتماعی میباشد؛ چون اکثر وقت ها در بازاریابی کانال‌های اجتماعی از پلتفرم‎ها تحت عنوان کانالی برای معرفی مال و هدایت کردن مشتریان به سمت سایت و دکان‌های اینترنتی استعمال مینمایند؛ البته در تجارت اجتماعی، هر کانال اجتماعی با اعتنا به تحت تولید خویش برای خرید، همانند فضای ساخت گردیده برای فروش فرآورده در اینستاگرام یا این که به کار گیری از چت بات، قابل انعطاف‌افزاری برای تایپ کردن و رابطه‌گیری سوای نیاز به نوشتن، کانالی بدون واسطه برای فروش تولیدها به شمار می‌رود.


اهمیت به کار گیری بازاریابی اجتماعی با آمار و ارقام به دست آمده پایین به طور کامل ملموس می شود:

چت باتی را در لحاظ بگیرید که از روش آن به ۱۰۰۰ مخاطب پیغامی برای فروش متاع را ارسال می کنید.
نرخ گشودن آن پیغام، به صورت تقریبی ۷۵ درصد میباشد.
از این ۷۵ درصد، ۴۸ درصد از اشخاص بر روی لینکی که شما برای خرید فرآورده در پیام خویش ارائه کردید، کلیک می‌نمایند.
۱ درصد از ۴۸ درصدی که روی لینک و پیوند شما کلیک کرده‌اند، مال معرفی گردیده را خریداری میکنند؛ یعنی ۴۸ خرید پیروزی‌آمیز برای شما حادثه می‌ افتد.
فرض مطرح گردیده با این آمار و ارقام نشان می دهد در رخ استعمال از تجارت اجتماعی ما ۴۸ فروش و در غیر این فیس با همین آمار، صرفا یک فروش خوا‌هیم داشت! تعیین با شماست.

بیرون از دعوا ارقام، مزیت‌های کیفی در تجارت اجتماعی موجود هست که اشخاص ترجیح میدهند از روش سوشال‌مدیاها دست به خرید ببرند؛ مهم ترین مزیت‌های این تجارت برای مخاطب و بیزینس‌ها به شرح تحت میباشد:

راحتی و سهولت خرید: مشتریان خرید ریلکس را به خرید یک‌سری مرحله‌ای ترجیح می دهند.
به کار گیری از نظرها سایر: مخاطبان حین خرید میتوانند بیش تر و ریلکس‌خیس نظرها سایرافراد را مشاهده و زودتر تصمیم آخرین برای خرید یا این که عدم خرید را برای خویش نمایند.
خرید در زمان کشف: اشخاص برای خرید نخست در کانال‌های اجتماعی آغاز به سرچ می‌نمایند و در زمان گشتن، کالا خویش را کشف میکنند.
خرید تحت عنوان سرگرمی: افرادی در طول سپری کردن زمان در کانال‌های اجتماعی محصولاتی را مشاهده می کنند که حتی‌د‌ر چهره نیاز ممکن میباشد آن را خریداری نمایند.

چطور از روش کانال‌های اجتماعی مشتری جلب کنم؟
برای ارتقاء فروش، رئیس شبکه های عمومی خودت رو به ما بسپر!

مدیر کانال‌های اجتماعی

 

بازبینی خلق یوزرها کانال‌های اجتماعی نشان می دهد که کارداران ذکر شده، شمار خرید از این بستر را بسیار بالا برده میباشد. مطابق آمار به دست آمده از تارنما بافر (Buffer) 30 درصد از خریداران آنلاین اظهار میکنند که برای خرید، مستقیما به سراغ کانال‌های اجتماعی زیرا اینستاگرام، فیسبوک، پینترست و .. مراجعه می‌نمایند.

تجارت اجتماعی در اینستاگرام، پینترسنت و فیسبوک بیش تر از باقی کانال‌های اجتماعی میباشد:

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۹:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا داشتن نرم افزار ووکامرس ضرورت دارااست؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد


آیا داشتن نرم افزار ووکامرس ضرورت دارااست؟
پرورش فزایندۀ یوزرها گوشی در زمان یکسری سال قبلی نمایش بسط اینترنت را به طور کاملً تغییر و تحول داده میباشد. امروزه صاحبان وب سایت ها رغبت بیشتری در داشتن نرم افزار های موبایلی به ویژه ایجاد نرم افزار های فروشگاهی دارا هستند. اهمیت ندارد که از اپلیکیشن اندروید، ios یا این که ... به کارگیری میکنید. می‌توانید از نرم افزار های موبایل تحت عنوان نرم افزار ووکامرس برای تحقق هدف ها متنوع استعمال نمائید.
درصورتی که شما یک وبسایت دوستداشتنی وردپرس دارید و یا این که فروشگاهی اینترنتی با استعمال از ووکامرس فعال‌ساز‌ی نموده اید و قصد پباده سازی نرم افزار فروشگاهی را دارید، این نوشته‌ی‌علمی شمارا با اهمیت یک نرم افزار گوشی آشنا میکند و راه و روش های عالی برای تبدیل وبسایت وردپرس به نرم افزار فوق العاده ارائه می‌دهد.

چرا می بایست یک نرم افزار گوشی داشت؟
در‌این بعد از ظهر طلایی گوشی، که هرکس با دستگاه های تلفن هوشمند، تبلت، iPhones ، iPads و ... اشراف شده‌است توکل فقط بر یک وبسایت به روی ورقه کامپیوتر برای کسب و فعالیت دارای فایده نخواهد بود و شما‌را از این پتانسیل بالقوه محروم مینماید. همینطور مجال کسب درآمد بیش تر را از دست خواهید بخشید. با پباده سازی نرم افزار فروشگاهی (نرم افزار ووکامرس) دسترسی معمولی خیس به تارنما مهیا می گردد. براین اساس عدم داشتن یک نرم افزار موبایل برای کسب و فعالیت، یک خطر میباشد که شما آن را دوست ندارید.
ممکن میباشد سئوالات بخش اعظمی در ذهن داشته باشید. آیا داشتن یک تارنما پاسخگو برای یوزرها گوشی کفاف نمی دهد؟ آیا نرم افزار ووکامرس همت کافی را خواهد داشت؟ آری تا حدودی کافی خواهد بود، البته در صورتی می‌خواهید یوزرها گوشی را با برخی از خصوصیت های توسعه یافته مانند اعلان ها، به روزرسانی های منظم محتوا و جستجوی آفلاین، قدرتمندتر نمائید، بایستی نرم افزار گوشی خویش را که دارنده مزایای فراوانی میباشد داشته باشید. از کلیه مهمتر دسترسی به یک نرم افزار گوشی با یک لمس، بسیار شل خیس از سایت میباشد که مستلزم تایپ URL سایت در تلفن میباشد. و این دلیلی میباشد که همگی به کار گیری از نرم افزار چهره بوک را به جای وبسایت ترجیح می‌دهند.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۶:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اندروید استودیو

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


اندروید استودیو
حریم برنامه نویسی اندروید استودیو در شانزدهم ماه می سال ۲۰۱۳ در کنفرانس Google I/O معرفی شد و نسخه پیش اکران آن از ماه جوئن به عبارتی سال در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفت.

طراحی اپلیکیش در مشهد

محیط برنامه نویسی مبتنی بر IntelliJ IDEA برنامه نویسی شده است که اجرای سریعتر با مصرف منابع کمتر نسبت به گوشه و کنار Eclipse ADT دارد و تجهیزات به مراتب بیشتری نسبت به حریم Eclipse ADT ارائه میدهد.

این اپلیکیشن دارای دور و بر کاربری نسبتا معمولی ای بوده و به راحتی، و به کمک drag and drop می‌توانید چهار چوب یک اپلیکیشن را پباده سازی فرمائید . این اپلیکیشن به صورت پیش فرض به گویش جاوا برای اندروید برنامه نویسی میکند؛ با این اکنون میتوانید با پلاگین کردن C++ از آن گویش هم در ااندروید استودیو برخوردار گردید.

این به‌این معنا میباشد که در‌حالتی که تا بحال برای برنامه نویسی اپلیکیشن های اندروید از Eclipse به کار گیری می کردید، بهتر می‌باشد هرچه سریعتر با حریم این اپلیکیشن آشنا گردید.

برای شروع برنامه نویسی با اندروید استودیو به چه چیزهایی نیاز دارید:
دانلود و نصب SDK یا این که بسته توسعه و گسترش ی اپلیکیشن که تیم توابع و کتابخانه‌های کامپایل گردیده‌ای میباشد که در مشت برنامه‌نویسان قرار میدهند. همینطور میتوانید در اپلیکیشن اندروید استودیو SDK های مایحتاج خویش را دانلود و یا این که بروز رسانی نمائید.
دانلود و نصب JDK. این کتابخانه نوعی بسته ی توسعه و گسترش جاوا است که جهت کامپایل این زبان آیتم به کارگیری قرار می‌گیرد.
دانلود و نصب اپلیکیشن های Genymotion و Oracle VM به منظور ایجاد دستگاه مجازی و در غایت آزمایش اپلیکیشن ها.قابل ذکر می باشد که اپلیکیشن Android Studio دارای دستگاه مجازی بوده ولی به دلیل زیر آمدن سرعت و تلاش سیستم، بسیار نقص‌ ساز می باشد. به همین علت توسعه دهندگان اندروید از Genymotion به عنوان دستگاه مجازی استفاده میکنند.

فضا ظاهری و پباده سازی رابط برنامه
فضا برنامه نویسی Android Studio شباهت‌های جالبی با Visual Studio داراست. کناره و کنار برنامه نویسی Eclipse یه خرده حیران کننده می‌باشد ولی در کناره و کنار نو اندروید استودیو با یک کناره و کنار حرفه‌ای و مجتمع برای فعالیت تخصصی خویش یعنی تایپ کردن اپلیکیشن اندروید مواجه هستیم.

سیستم بیلد پروژه
اندروید استودیو از سیستم بیلد Gradle (گریدل) استفاده می نماید که به گویش Java و Groovy نوشته شده می باشد و در سال ۲۰۰۷ ابتدا به فعالیت کرد.

از مزیت‌های Gradle می‌توان به اضافه کردن وا رفته خیس کتابخانه‌ها اشاره کرد.

مزایا :
هوش بسیار بالا
راحتی اضافه کردن پلاگین های کاربردی
تجهیزات خوب برای پباده سازی ظاهری ورقه های برنامه
تجهیزات بسیار طولانی خیس برای بسط اندروید
توانایی مشاهده داخل کتابخانه های jar
استفاده از ساختار gradle
اتصال بی واسطه به سرویس های گوگل مانند گول کلاود و …


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۴:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مفاهیم کلیدی در الگوی MVP

طراحی اپلیکیشن در مشهد در حین توسعه یک نرم افزار پیچیده به معضل هایی بر می خوریم که در قبلی هم با آن ها مواجه گردیده ایم و در برخی از حالت نیز راه‌حل های زیاد خوب و کاربردی برای آنها داریم . چنین شیوه حل هایی اغلب ذیل تیتر الگوهایی شناخته می گردند، به طور خاص کلام از الگوهای پباده سازی و الگوهای معماری در در بین می‌باشد . این الگوها مراحل گسترش را تسهیل میبخشند و باید در هر جاهای مطلوب آنها‌را مورد به کار گیری قرار بخشید .

در این نوشته‌علمی قصد داریم تا شعور بهتری را از اهمیت یک پباده سازی خوب برای پروژه اندروید در دست شما قرار دهیم و دلیل ناکارآمدی معماری استاندارد اندروید در بعضا از وضعیت را برای شما توضیح دهیم . درپی به شرح برخی از خلل ها بالقوه که در طول پروسه بسط یک اپلیکیشن اندروید پرده برداری می‌کنند و نیز نحوه رفع این مشکل‌ها و ارتقای قابلیت و امکان تست و ارتقای اپلیکیشن با کمک Model View Presenter یا به عبارتی الگوی MVP پرداخته خواهد شد .

در
این نوشته ی علمی آموزشی مورد ها تحت زمینه محاسبه قرار خواهند گرفت:
-
قیمت اعمال الگوهای معماری شناخته شده در پروژه های قابل انعطاف افزاری پباده سازی اپلیکشن در مشهد
-
ادله سودمندی تغییر و تحول معماری استاندارد اندروید
-
مفاهیم کلیدی در الگوی MVP
-
تفاوت در میان MVC و MVP
-
روش قرارگیری MVP در SDK اندروید
در بخش در آغاز این نوشته ی علمی آموزشی تمرکز خویش را بر روی تئوری الگوی MVP خوا‌هیم گذاشت و در بخش دوم به کارگیری از آن در کار را شرح خوا‌هیم اعطا کرد .

طراحی اپلیکشن در مشهد

1 .
معماری اندروید
از همان فرآیند ابتدایی پروژه اضطراری هست پباده سازی مد نظر قرار داده شود، در این دربین دقت به دسته معماری که قصد به کار گیری از آن را داریم دوچندان دارای اهمیت است، چرا که این معماری تعریف کننده ارتباط مناطق و موادتشکیل دهنده متعدد نرم افزار میباشد و علاوه بر این قانون ها شالوده ای را رخ خواهد بخشید که در زمان فرایند توسعه راهنمای ما خواهد بود .

در کل در فریم ورک یا این که SDK توقع می رود تا همگی چیز به شیوه خاصی صورت بپذیرد، ولی این وضعیت برای همه پروژه ها به فایده مناسب و قضیه توقع نخواهد انجامید . گاهی تایم ها روش از پیش تعریف و تمجید شده و یا قابل قبولی برای انجام کارها وجود ندارد و از این رو تصمیم گیری های دارای ربط با طراحی بر دوش طراح انداخته میگردند . در اندروید SDK توقع می رود تا همه چیز به طرز خاصی انجام پذیرد، ولی این شیوه همواره کارآمد نمی باشد و شایسته ترین گزینه پیش رو نمی باشد .

اندروید ارائه دهنده یک SDK زیاد خوب می باشد، ولی با این وجود الگوهای معماری آن یه خرده نامعمول اند و ممکن می باشد در مراحل گسترش برای شما ایراد ساز باشند و این شرایط برای پروژه های پیچیده که نیاز به آزمایش و مراقبت طولانی بازه زمانی دارا هستند دشوارتر می‌گردد . خوشبختانه برای رفع این نقص‌ یک سری چاره معماری در دست ما قرار گرفته و می بضاعت و توان آن ها را بسته به وضعیت مسئله استعمال قرار اعطا کرد .

نقص‌
چه چیزی است؟
جواب بدین پرسش یه خرده دشوار می باشد، برخی بر این باورند که هیچ مشکلی در به کار گیری از معماری اندروید وجود ندارد و می بضاعت با به کارگیری از آن عمل موردنظر را به انجام رسانید، ولی آیا رویه کارآمدتری هم برای انجام فعالیت موجود هست؟ بدون شک جواب این پرسش مثبت میباشد .

ابزارهای ارائه شده توسط اندروید به همدم لی اوت ها، اکتیویتی ها و ساختارهای داده ها مارا در مسیر الگوی MVC جهت دهی می‌کنند . MVC یک الگوی خالص بوده که با هدف تفکیک نقش های متفاوت یک اپلیکیشن تشکیل شده هست .

این
معماری سه لایه را ساخت می نماید:
-
Model
-
View
-
Controller


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۹:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مجموعه برنامه نویسی اندروید

 طراحی اپلیکیشن در مشهد امروزه همگام بودن با تکنولوژی یک عدد از ضروریت های موفقیت در هر کسب و فعالیت میباشد، هم‌زمان با تمامی گیر شدن گوشی و تبلت ها می توان طیف گسترده ای از سرویس ها را در اختیار مشتریان قرار اعطا کرد 
گروه برنامه نویسی اندروید طرح ریزان پشتیبان در اقدامی نو و در راستای رونق کسب و فعالیت برای مشتریان خویش در حیث دارااست با پباده سازی اپلیکیشن اندروید و ios منحصر در کمترین برهه زمانی ممکن و هزینه ای مقرون به صرفه به کلیه نیازهای شما برای بسط هرچه بخش اعظم کسب و کارتان جواب دهد
همچنین با ارائه یک سری بسته پیشنهادی با تجهیزات متعدد در اپلیکیشن گوشی و قالب های گرفیکی متفاوت این قابلیت را برای مشتریان مهیا آورده تا پاسخگو نیازها و سلایق متعدد شما دوستان خوب باشد آنچه برای فروش از شیوه اپلیکیشن نیاز دارید

گزینش اسم و آیکون دلخواه مدیر آنلاین اپلیکیشن نمایش ورقه های دلخواه رابط کاربرپسند و سهل نظردهی بر روی تولیدات بیش تر کردن به سبد خرید و اکانت و کتاب هزینه ها درگاه پرداخت آنلاین و کارت به کارت امکان تکثیر در مارکت های دارای اعتبار مدیریت کاغذ کلیدی اپلیکیشن روال های مرتبط با اعضاء امکان جستجوی پیشرفته امتیازدهی به تولید ها پیگیری سفارشات پرداخت هزینه هنگام تحویل Mar 27, 2014 Admin 4 Comments Design, Blog مزایای پباده سازی اپلیکیشن مزایای پباده سازی اپلیکیشن مزایای طراحی اپلیکیشن(advantages of application Design)

 

 

امروزه نقشی که موبایل ها و اسمارت فون ها در زندگی مردمان ایفا می کنند بر کسی پوشیده نمی باشد .اصلی ترین نقش آن نیز در تجارت میباشد که اکثر مشاغل به اهمیت آن در بیزینس های خویش پی برده اند .ضمن این که ارتباط بین تجارت و تکنولوژی دیرزمانی میباشد که وجود داشته و ادامه دارد چراکه تکنولوژی همواره سبب ساز گردیده که ارتباط بین تجارت ها سهل خیس و پرسرعت خیس از پیشین باشد .


برچسب:  طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۵:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

روی دیوایس اندرویدی خود به بخش پیکربندی


روی دیوایس اندرویدی خود به بخش پیکربندی بروید . تنظیمات به صورت معمول دارای آیکنی چرخ دنده صورت میباشد؛ با این درحال حاضر این قضیه بستگی به تم ها و تنظیمات استفاده شده توسط شما دارد . در حالتی‌که مبتدی و تازه کار میباشید به خواسته یافت کردن بخش پیکربندی خوب خیس می‌باشد از بخش کاوش به کار گیری نمایید .

طراحی سایت در مشهد

درپی فهرستی بی نقص از نرم افزار های نصب شده روی تلفن همراه تلفن هوشمند خود بگردید .
در پیکربندی به سمت تحت اسکرول نمائید تا با مورد Apps مواجه گردید . بعداز داخل شدن به آن درپی فهرستی بدون نقص از اپلیکیشن های نصب شده روی تلفن هوشمند خود بگردید . ممکن است برای دسترسی به فهرست کلی لازم باشد مورد App Manager را انتخاب فرمائید . در نهایت در فهرستی که پیش‌رو تان قرار داراست بگردید و نرم افزار آلوده و کثیف را پیدا فرمائید .

برنامه قضیه لحاظ را گزینش و بعد روی یکی از دو گزینه Uninstall یا Force close ضربه بزنید . در رابطه با همین زمینه بایستی ذکر کرد که دسترسی حذف برنامه های پیش فرض توسط اندروید به یوزرها داده نمی‌شود و شما صرفا توانا به غیر فعال نمودن آنان میباشید . با این حال بعید میباشد که منشع ایرادات از چنین نرم افزار هایی باشد .

4-
اپلیکیشن آلوده و تمام چیزهایی که مشکوک به حیث می رسند را پاک نمائید

بعداز انتخاب نرم افزار موضوع نظر به راحتی روی مورد Uninstall ضربه بزنید تا اندروید آن را پاک نماید . همچنین ممکن هست برخی نرم افزار ها بدون رضایت شما دانلود و روی دستگاه تان نصب گردیده باشند .

بعداز انتخاب اپلیکیشن قضیه نظر به راحتی روی آیتم Uninstall ضربه بزنید تا اندروید آن را منزه نماید .
در همین ارتباط توصیه میشود فهرست برنامه ها را به صورت کامل چک و بعد اقدام به حذف آیتم های مشکوک فرمایید .

اعتنا: در بعضا مورد ها شما نمی توانید چنین اپلیکیشن هایی را حذف نمایید . به عبارت دیگر بد افزارهای پیشرفتهمی توانند به پیکربندی ادمین مراجعه و از چهره دادن چنین اتفاقی (تزکیه برنامه کثیف) جلوگیری نمایند . خوشبختانه می بایست بیان کرد که رفع چنین مشکلی آسان میباشد .

به منوی حساس تنظیمات باز گردید و برای کشف کردن گزینه Lock Screen and Security به سمت تحت اسکرول فرمائید . در منوی Security به دبنال بخش تحت تیتر Phone (Device) Administrators بگردید . نهایتاً در بخش Phone Administrators بایستی بتوانید قدرت حذف قابل انعطاف افزارهای مخرب در اندروید را فعال کنید .

5-
از برنامه های امنیتی مطمئن استعمال نمائید

اگر تفکر می‌نمایید که دیوایس اندرویدی تان در معرض خطر می باشد پس یک نرم افزار امنیتی مناسب روی آن نصب فرمائید . اپلیکیشن هایی زیادی وجود دارا هستند که میتوانید از آنان جهت حفاظت از تلفن خویش، کاوش و شناسایی ویروس ها و خلاص شدن از فایل های اجباری و قابل انعطاف افزارهای کثیف استفاده فرمائید .

هنگامی که حذف برنامه کثیف به صورت دستی اختلال باشد، برنامه امنیتی حاذق می باشد جهت حفظ از دستگاه و همینطور مدیریت مشکلات و رفع آنها به شما کمک کند . نرم افزار های Avast Security ،AVG Antivirus یا Security 360 مورد های مناسبی درین موضوع به شمار می پروسه . در صورت قابلیت هم برای غربت از مخاطرات احتمالی همیشه دیوایس خویش را آپدیت نپه دارید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۰۸:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

20 ابزار کاربردی برای طراحی UX و UI

طراحی اپلیکیشن در مشهد هر پروژه ساخت وب سایت و یا این که برنامه نویسی گوشی گذشته از استارت کد نویسی دارنده مرحله پباده سازی میباشد و نیاز به پباده سازی طرح و قالب اول داراست موضوعی که در پباده سازی ها مطرح میباشد پویایی آنهاست پباده سازی هیچگاه نمی تواند ایستا و اثبات باشد و در هر پروژه ای مختلف میباشد در هر پروژه ای اندازه مجموعه، تولیدات میتواند متغیر باشد ولی وقتی که حرف از ابزار می گردد بخش اعظمی از طراحان به یک اپلیکیشن شبیه می رسند همان ابزار در پباده سازی گستردگی بسیار متعددی ندارد و صرفا یکسری ابزار میباشد که موءثر و کاربردی می‌باشد و معمولا علاقه مندان متعددی پیدا می‌کند.

به این ترتیب پیرو و درین نوشته‌علمی تصمیم داریم لیستی از قابل انعطاف افزارهای توانمند و کاربردی در موضوع پباده سازی برنامه های تلفن همراه را معرفی کنیم.با سروش پرداز یار و همدم باشید:

Sketch
Sketch برای طراحان موبایلی همچون شما تاسیس شده است.گرچه فوتوشاپ در بین طراحان اکثری دوستداشتنی میباشد و ابزاری بدون نقص و قدرتمند میباشد البته با اینحال برخی برای پباده سازی های ui از اپلیکیشن sketchاستفاده م نمایند و ادله ان تمرکز این اپلیکیشن برروی پباده سازی های ui میباشد.

Sketch قابل انعطاف افزاری توانمند میباشد که امکان های فراوانی به طراح حین پباده سازی میدهد و خروجی های ماهر میدهد.امکان بی غایت برای زوم، مثال برداری از نوع ها، خروجی در قالب های برداری و با فرمت jpg و pdf از خصوصیت های این اپلیکیشن میباشد.بطورکلی طراحان ترجیح می‌دهند برا ی هر هدفی از اپلیکیشن توانمند در آن قضیه به کارگیری نمایند.

 

Marvel
برنامه Marvel به شما قابلیت میدهد تا صرفا در چندین دقیقه هر طرح نخستین‌ای را به یک برنامه تبدیل فرمائید، کافیست صفحات آیتم لحاظ خویش را روی ورقه بکشید بعد از آن با استفادها ز برنامه از آن عکس بگیرید و برای ساخت مثال اول آنان را بهم متصل نمائید. این برنامه برای کارآفرینان، طراحان، مدیران ایجاد، آغاز‌آپ‌ها، علم‌آموزان و اشخاص دارنده کسب و عمل که میخواهند به‌سرعت ایده‌های خویش را با مشتریان درمیان بگذارند عالی میباشد.

همینطور به طراحان این قابلیت و امکان را میدهد ایده های نخستین مشتریان را تخت گاز و به راحتی مثال سازی نمایند.

 

Pop
در صورتی‌که برنامه مارول به نظرتان اثر گذار بود البته درپی طرحی بودید که با دستگاه اندروید شما تطبیق داشته باشد برنامه pop چیزی میباشد که در ادامه آن می باشید.پاپ شایسته ترین اپلیکیشن برای مثال سازی روی تلفن همراه های یاروهمدم و تبدیل طرح ها از برگه به صورت دیجیتال میباشد.

این اپلیکیشن از فرمت هایی زیرا BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF و PSD فوتوشاپ پشتیبانی می‌نماید. همینطور از از افکت ها و هنرها ی متعدد در زمینه‌ی اختلاط رنگ ها و برنامه کودکان هایی برای پباده سازی صفحه های اینترنت نیز بهرمند است.به امداد این اپلیکیشن می‌توانید لوگو، بنر، دکمه و …را پباده سازی فرمایید.این اپلیکیشن ابزارهای متن ابزارهای ۳ بعدی، گرادیان و… را دارا می باشد.با به کار گیری از این اپلیکیشن می‌توانید به کاهش نویز، صاف کردن کناره ها و … بپردازید.

 

Proto.io
این اپلیکیشن فضا فارغ از نیاز به برنامه نویسی است و با به کارگیری از آن میتوانید مثال های اول جذابی ساخت نمائید که بسیار شبیه برنامه های تلفن همراه باشند. همینطور با به کار گیری از میتوانید مثال اول خویش را در درستگاههای مختلف آزمایش نمائید. Proto.io دارنده خصوصیت هایی مثل کتابخانه های تطبیقی و برخی خصوصیت های دیدنی Dropbox و ... را نیز دارا است.

 

Uxpin
این ابزار یک ابزار فوق العاده و بسیار فعالیت آمد میباشد که به شما اذن میدهد تا با به کارگیری از نوع ها و ابزار های از پیش درست شده دسته پباده سازی خویش هر چه بهتر پباده سازی فرمایید.این ابزار دارنده کتابخانه ای بدون نقص از UI های متعدد است که به یوزرها یاری مینماید تا برنامه ای بدون نقص پباده سازی نمایند. یکی‌از دیگر از امکان های این ابزار وجود ابزار های رنگی که سبب ساز می‌شود شما بتوانید طرح های خویش را رنگی و حقیقی و واقعی خیس برنامه ای نمایید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۴۸:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن های خاص


جهت استعمال از نرم افزار برای تهیه و  طراحی اپلیکیشن در مشهد تنظیم طرح اختلاط ابتدا راه و روش طراحی گزینه حیث خویش را تعیین نموده و به ترتیب موردها منظور گردیده مثل اسلامپ، مقاومت مسئله حیث ، مواد افزودنی ، مشخصات سنگ دانه ها و … را به ترتیب وارد نموده و فرایند پباده سازی را به آخر برسانید . موردها پیش فرض به رخ جداولی در اپلیکیشن قرار داده گردیده اند تا استفاده کننده را در وارد کردن مقادیر درست کمک نمایند . در نقطه پایان طرح همگی عنصرها مایحتاج به فیس خلاصه در چنگ کاربر قرار خواهد گرفت .

در سنجش مقاومت فشاری بتن برخی از دین نامه های جهان از مثال مکعبی و برخی دیگر از نمونه استوانه ای به کار گیری می کنند . تفاوت مقاومتی که در میان نمونه استوانه ای و مکعبی وجود داراست مشکلی را به وجود نمی آورد به دلیل آن که ضرایب مربوطه در آئین نامه های مختلف حیث گردیده میباشد . به عنوان نمونه آئین نامه آمریکا (ACI) بر شالوده نمونه استوانه ای کار میکند . در جمهوری اسلامی ایران و نرم افزار طرح اختلاط ارائه گردیده ، محاسبات بر شالوده آیین نامه آمریکایی و مقاومت بتن بر اساس مثال استوانه ای (f’c) ملاک کار قرار می‌گیرد . لازم به ذکر می باشد مقاومت فشاری ۲۸ روزه مثال استوانه ای حدود ۸۰ درصد نمونه مکعبی می‌باشد .

این اپ در کافه بازار ارائه شده میباشد و هنوز روی گوگل پلی قرار نگرفته می‌باشد . برای دانلود نرم افزار اندرویدی طرح اختلاط بتن بر پایه دین طومار ACI در تارنما کافه بازار با ارزش 1900 تومان می‌توانید از این لینک مبادرت کنید .

پباده سازی نرم افزار در مشهد

Asphalt
Pro
برای این که از فاز اپ های سازه ای کمی فاصله بگیریم بد ندیدم یک اپ رایگان خوب در قضیه راهسازی به شما معرفی کنم . این اپ برای ناظرات و پیمانکاران راجع به ساخت آسفالت رو سازی بسیار مناسب هست .

از
جمله مزایای این نرم افزار عبارت هست از:

کار روی نتیجه ها استخراج گردیده‌ی ترکیبی و تطبیق آن در پروژه برای تخمین مخارج بالاسری و پایین محرمانه تحلیل فواصل وقتی الحاق و قول تسهیل کننده‌ی روند درخواست همانند ثابت درصد وضایف ناظر .
کمک رساندن به کاربر ها به مراد ساخت توازن ساخت که به راحتی ماشین‌آلات، کامیون‌ها، ماشین آسفالت و غلتک‌ها را با هم مرتبط میکند .
زمانیکه هر عاملی با پروژه افزایش یافت، به راحتی می‌تواند پیدا نموده، سامان بخشیده ( به رخ سیستماتیک در آورد) و تصاویر دیجیتالی عواملی مشتمل بر GPS و کد‌های هنگامی را منتشر کند .
شامل شش کانتر مکالمه‌ایست که هر دو واحد آمریکایی و انگلیسی را برای هر کمیتی که در دفتر کار مسئله استعمال‌ی پیمانکار و ناظر میباشد، پشتیبانی میکند .
همینطور، مجهز به سیستم امکان تقریب هزینه برای پروژ‌های کوچک، پارکینگ‌ها و تغییر وضعیت می باشد .
توضیحات بخش اعظم در رابطه با این اپ را میتوانید از این ورقه دریافت کنید . برای دانلود نسخه مجانی این اپ از آیتیونز به‌این برگه مراجعه فرمائید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۳:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)