مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

5 نکته طلایی برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای

طراحی اپلیکیشن در مشهد در دنیای امروز و با اعتنا به رونق ارائه سرویس ها الکترونیکی بوسیله سازمانهای دولتی و شرکت های و شرکت ها محرمانه به مردم و تجربه راحتی فعالیت های روزانه با استعمال از وب ، نرم افزار های گوناگون اهمیت و کاربرد خویش را به همگی اثبات کرده اند و نسبتاً میتوان بیان کرد سوای نرم افزار، بخش اعظمی از شغل های روزانه مردم با خلل مواجه می گردد؛ به جرعت می اقتدار اعلام‌کرد در حال حاضر تولید و پباده سازی نرم افزار به گرفتاری ای نو برای کارشناسان حوزه ی دیجیتال، تبدیل شده‌است تا آنجا که اکثری از موسسه ها توسعه و گسترش دهنده ی نرم افزار ممکن میباشد در سال بیش تر از بیست تا سی نرم افزار به بازار عرضه نمایند. در پی تاکید اهمیت پباده سازی نرم افزار بایستی به‌این نکته نیز اشاره نمود که اکثر گجت های هوشمند دیگری هم که امروزه ساخت می گردند برای در اختیار گرفتن بهتر به وسیله استفاده کننده به نرم افزار مستلزم میباشند.همین فرمان پباده سازی نرم افزار را تبدیل به امری ضروری و طراحان نرم افزار را مستلزم علم آپدیت و کاربردی نموده است.

در‌این نوشته‌ی‌علمی با دقت به نیاز طراحان نرم افزار به علم و تکنولوژی روز جهان وبه مراد همسوسازی علم پباده سازی نرم افزار برنامه نویس ها با متدهای نوین با ارائه 5 نکته کلیدی برای پباده سازی نرم افزار ماهر با شما هستیم.

استاندارد های لازم برای پباده سازی نرم افزار اندروید
همانگونه که در پیشگفتار نیز اشاره شد هر دانشی برای اینکه بتواند تبدیل به یک عملکر شود نیاز دارااست به اینکه با تکنولوژی و نو های فناوری روز عالم تلفیق شود. این علم چنانچه از استاندارد های جهانی تبعیت نماید می‌تواند تبدیل به یک همت ماهر و در میان المللی گردیده و رویکرد نو ای برای رویش کسب و عمل مردم بگشاید. در دنیای فناوری آیتی انفورماتیک و در شاخه پباده سازی نرم افزار نیز رعایت استانداردهای روز جهان به پباده سازی نرم افزار ماهر با دامنه سعی گسترده امداد شایانی می نماید.

استاندارد هایی که به شما یاری می‌کند درصد برد نرم افزار شما یکسری برابر موقعیت معمولی شود. به همین خواسته قصد داریم پیرو مواقعی را که بایستی برای استاندارد سازی نرم افزار نیاز میباشد طراحان پیروز رعایت نمایند برشماریم.

نکته کلیدی 1:سرعت اپ را بالا ببرید
همان گونه که می‌دانید؛ وقتی که نرم افزار استارت به فعالیت می‌نماید؛ می بایست یک سری فولدر را برای آغاز فعالیت خویش لود نماید. این مسئله منجر نماید شدن سرعت لودینگ اپ میشود که راهکار آن کاهش پوشه ها برای لود میباشد. شاید ندانید البته سرعت اجرای اَپ برای یوزرها از اهمیت بالایی برخوردار‌است. به همین برهان بایستی تا جابب که می‌توانید سرعت استارت به فعالیت نرم افزار را ارتقا دهید.

سرعت اپ خویش را بالا ببرید

نکته کلیدی 2: از سرورهای پرقدرت به کارگیری فرمائید
شاید خیلی ها برای اَپ های جدید ساخت گردیده ی خویش از هاست به کارگیری نمایند. البته می بایست اظهار کرد که به کارگیری از یک سرور کار کشته منجر میشود سرعت گشوده شدن نرم افزار شما بسیار بالا برود. همینطور پشتیبانی یک سرور کار کشته از نرم افزار شما، امداد می‌نماید تا اَپ آیتم نظرتان بسیار سرازیر عمل نماید و سرعت بالایی در اجرای فرمان العمل ها داشته باشد.

نکته کلیدی 3: سایز فونت مطلوب تعیین فرمایید
بهتر میباشد تا حدی که می‌توانید از فونت های پهناور و بولد در نرم افزار خویش به کارگیری نکنید. سایز نامناسب فونت و به کارگیری از فونت های بیش تر از حد پهناور دیده خواننده را اذیت می‌کند و سبب ساز می‌گردد تا آنها با گاز فضا نرم افزار شمارا رخنه‌ و آنرا از لیست برنامه های تلفن همراه خویش حذف نمایند.

نکته کلیدی 4: رابط کاربری معمولی تعریف و تمجید فرمایید
در پباده سازی نرم افزار اندروید بایستی توجه داشته باشید که استفاده کننده در اَپ حس راحتی نماید. به همین مراد می بایست تا جای ممکن اخذ داده ها از استفاده کننده را نادر نمایید. مثلا از آنان اشکال داده ها غیر ضروری مانند کد پستی و یا این که نشانی دفتر کار را نخواهید و برای دریافت کردن داده ها حیاتی از آن‌ها، بهتر میباشد از Validation ها به کارگیری فرمایید. این فعالیت سبب می‌شود سوای کوچکترین غلط داده ها گزینه نظرتان را اخذ فرمایید.

از رابط کاربری معمولی به کار گیری نمایید

نکته کلیدی 5: از تصاویر در جای صحیح خویش به کارگیری نمایید
برای موردها مهمی که میخواهید به کاربرانتان نشان دهید؛ احتیاجی به به کارگیری از اِفکت های به هم ریخته و پلوغ و پیچیده وجود ندارد. شایسته ترین روشی که می‌توانید با آن مطالب مهم خویش را اکران دهید استعمال از تصاویر میباشد. بخش اعظمی از یوزرها دیدن تصاویر را به قرائت متن ترجیح می‌دهند. پس بهتر میباشد شما نیز از این مجال استعمال فرمایید و مطالب مهم خویش را به شایسته ترین صورت اکران دهید. می‌توانید از ادغام متن و کلیپ به نسبت نیاز خویش در پباده سازی نرم افزار اندروید استعمال فرمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۵:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نقش و اهمیت طراحی اپلیکیشن موبایل در بازاریابی دیجیتال

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


پباده سازی نرم افزار


اکثر صنعت ها با پیشرفت تکنولوژی همواره برای موفقیت و رشد کاری از ابزارهای دیجیتالی متعدد به کار گیری می نمایند و از اکثر این ابزارها به سبک دیجیتالی در مورد بازاریابی هم به کارگیری می شود و همین فرمان اقتدار دیجیتال مارکتینگ را بالا می‌برد.

طراحی اپلیکیشن موبایل یکی این ابزارهایی است که نسخه بازاریابی دیجیتال برای آن وجود دارد.

همچنین میتوان بر آورد کرد که تا یک سری سال آینده میزان به کار گیری مردم از گوشی ها بیشتر و بیشتر میگردد تا جایی که ۹۰ درصد به کارگیری از اینترنت جهانی را پلتفرم های تلفن همراه مصرف می نمایند.

نقشی که امروزه موبایل و اسمارت فون ها در زندگی مردم ایفا میکند برکسی پوشیده نیست.
این اهمیت نیز دربرگیرنده تجارت شده و اگثر مشاغل به اهمیت آن در بیزینس های خود پی برده اند.ضمن اینکه ارتباط در میان تجارت و تکنولوژی دیرزمانی می باشد که وجود داشته و ادامه دارد چراکه تکنولوژی همواره سبب ساز شده که ارتباط بین تجارت ها سهل و آسان تر و سریع تر از قبل باشد.

 

با اعتنا به اینکه گوشی های موبایلی مکانی برای کارهای روزمره شده اند طراحی اپلیکیشن موبایل در حوزه مارکتینگ بهره نه در ارتقا سرمایه ها می‌دهد.

راحتی و سهولت به کارگیری از گوشی های هوشمند و همچنین طراحی های خلاقانه در ساخت اپلیکیشن ها بازاریابی دیجیتال را رونق بخشیده می باشد.

با شیوه بازاریابی دیجیتالی موبایل می توان ارتباطات دربین مشتری و بسط دهنده اپلیکیشن را به راحتی توسعه داد و نیازهای مشتری را با گاز پاسخ داد.

با توجه به بازار گرم این مدل از بازاریابی طراحی اپلیکیشن کاربرپسند و جذاب برای سازمان ها یا صاحبان کسب و کارهای پهناور در میدان رقابتی از نکته های مهم به شمار می رود.داشتن یک نرم افزار تلفن همراه برای هر کسب و فعالیت یک امر ضروری به حیث می‌رسد. ضمن اینکه اپلیکیشن های موبایل در مقایسه با به کارگیری از مرورگرهای گوشی بیش تر گزینه اعتنا کاربران میباشند.

 

 

 

بازاریابی اپلیکیشن موبایل
یکی‌از رویه های که می شود با آن اپلیکیشن تان را قادر تر فرمائید طرز بازاریابی دیجیتالی می باشد که میتوانید به دو روش پولی و مجانی اینکار را انجام دهید این سیرتکامل بازاریابی به جز گسترش دهندگان اپلیکیشن و کسب درآمد از آن برای همه کسانی که کسب و کاری دارا هستند و دوست دارا‌هستند آنان‌را به مشتری ها عرضه کنند و مشتری های گوناگونی برای خود جذب کنند مناسب می باشد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۴:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن اینستاگرام

طراحی اپلیکیشن در مشهد انقلاب دقت داشته باشید، همانگونه که گوگل داده ها را در اختیار همگان می‌گذارد، اپلیکیشن اینستاگرام نیز با تصاویر و خاطراتمان چنین‌کاری انجام می دهد .
در راستی ما با اپلیکیشنی رو‌به‌رو هستیم که با آن می توانیم خاطراتمان را مرور کرده و تغییرات را در خودمان شم کنیم، همینطور در صورتی از تصاویری خاطرات بدی دارید براحتی کار کشته می باشید آنان‌را حذف کنید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
اپلیکیشن اینستاگرام این اطمینان را به همگان داده که می‌توانیم از گوگل بعنوان یک پلتفرم جهت ذخیره تصاویر برای جهانیان به کارگیری کنیم . از کاوش کردن یک هشتگ برای مواد غذایی inspo، ایده‌های تناسب اندام و تشکیل یادگرفتن گرفته؛ تا موردها و امکانات دیگری که پایانی ندارند .
نکته شایان توجه این میباشد که ما بجای داشتن یک کاغذ پُر از لینکِ تولیدها و اطلاعاتمان، یک برگه پُر از تصویر داریم که در چنین وضعیتی، با این تعداد از شبکه‌های اجتماعی، تصاویر، جالب‌خیس بوده و نظر مخاطبین را بخش اعظم نسبت بخود جلب خواهد کرد .
اپلیکیشن اینستاگرام رقابت ویژگی‌هایی همچون ویدیو‌های Live و Swipe Up و همینطور تصاویری که ناپدید می‌شوند؛ سبب ساز شدند تا اینستاگرام بتواند از Snap Chat سبقت گرفته و بعنوان بهترین اپلیکیشن اشتراک‌گذاری تصاویر معرفی گردد .
اضطراری بذکر میباشد، اینستاگرام در ماه ژوئن اعلام کرد که بیش از 250 میلیون کاربر هرروزه درحال تولید استوری میباشند و این درحالیست که یوزرها روزمره که در Snap Chat حضور دارا هستند؛ تا نقطه نهایی ماه مِی 160 میلیون نفر بوده میباشد، این زمینه بتنهایی بیان‌کننده خیلی از موضوعات خواهد بود .
بنظر می‌برسد که اپلیکیشن اینستاگرام توانسته تا انقلابی را در امر اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدئو‌های کاربران در فضای مجازی تولید کند .
اینستاگرام آموخته که چه گونه به تمام کاربران، مصرف‌کنندگان و حتی کسب‌و‌کارها سرویس کرده و نسبت به سایر اپلیکیشن‌ها، ویژگی‌ها و امکانات بهتری را جهت محافظت مخاطبان خویش طراحی نماید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۰:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اهمیت طراحی سوپر مارکت اینترنتی چیست؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد مطمئنا نشستن پشت سیستم و پیشنهاد دادن جنس بسیار سهل وآسان‌خیس از مراجعه حضوری به دکان و خرید میباشد به همین برهان میباشد که کسب و شغل های آنلاین در یک سری سال اخیر به رویش خیر و خوبی رسیده‌اند و توانسته‌اند جایگزین کسب و شغل های سنتی شوند. یکی جدیدترین مشاغلی که جدیدا وارد حوزه فروش آنلاین شده‌است، سوپر مارکت‌ها میباشند که توانسته‌اند در زمان عصر کوتاه به پرورش خیر برسند. ولی برای پباده سازی سوپر مارکت اینترنتی چه نکاتی مهم میباشد و استعمال از آن چه مزایایی دارااست؟ شما نیز در صورتیکه قصد فعال سازی یک وب سایت یا این که یک نرم افزار برای سوپر مارکت خویش یا این که سوپر مارکت‌های دیگر را دارید، قرائت این نوشته‌علمی را از دست ندهید.

پباده سازی سوپر مارکت اینترنتی
توصیه دادن اینترنتی و ارسال تولیدها شاید تا چندین سال پیشین کاری غیر مرسوم و غیر قابل اجرا بوده میباشد البته امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن به کارگیری از وب، در جای‌جای‌ای این عمل خیر صرفا تعجب آور وجود ندارد بلکه تخت‌گاز نیز در هم اکنون پیشرفت میباشد به همین برهان میباشد که بخش اعظمی از کسب و امور در حالا فعال سازی یک وبسایت یا این که اپ فروشگاهی برای محصول ها و سرویس ها‌شان می باشند. پباده سازی سوپر مارکت اینترنتی در قالب‌های اپ و وب سایت نیز در یک سری سال اخیر رویش قابل توجهی داشته میباشد و صاحبان این شغل ها را ملزم به پباده سازی و ایجاد آنان نموده است.

ساخت سایت سوپر مارکت اینترنتی
پباده سازی سوپر مارکت اینترنتی در پلتفرم‌های مختلفی مبنی بر گونه کاربردی که برای مشتری دارااست، انجام می گردد. یک کدام از پلتفر‌های پباده سازی سوپر مارکت آنلاین، اینترنت‌وب سایت میباشد. با یاری یک تارنما فروشگاهی می توانید تمام متاع‌ها را برای مشتریان خویش تعریف و تمجید نمایید و بعداز اتمام خرید صورتحساب را در چنگ آن ها قرار دهید. از سایر مزیت‌های به کارگیری از سوپر مارکت اینترنتی می‌قدرت به عدم نیاز به فروشنده و انبارهای مختلف در هر ناحیه اشاره نمود. برای پباده سازی یک اینترنت‌تارنما فروشگاهی می توانید از قالب‌ها و ماژول‌های مهیا مغازه ساز سپهر یاری بگیرید.

پباده سازی نرم افزار سوپر مارکت اینترنتی
امروزه به واسطه فراگیر شدن به کار گیری از تلفن‌های یاور هوشمند بیش تر قابل انعطاف‌افزارها و برنامه‌ها برای آنان ساخته میشوند به این دلیل‌که خرید کردن از پشت گوشی بسیار سهل وآسان‌خیس از پر‌نور کردن سیستم میباشد. نرم افزار‌‌های فروشگاهی از سایر پلتفرم‌هایی می‌باشند که برای پباده سازی سوپر مارکت اینترنتی گزینه استعمال قرار می گیرند. این فعالیت با امداد نرم افزار فروشگاهی سپهر به راحتی قابلیت و امکان پذیر میباشد و می‌قدرت اپ را در هریک از پیروز‌های اندروید، ios و اپ ویندوز پباده سازی و در دست مشتریان قرار اعطا کرد.

مزایای به کار گیری از سوپر مارکت اینترنتی
پوشش حوزه‌ با یاری GPS
در چنگ داشتن فروشندگان و انبارهای متفاوت در هر ناحیه
معرفی جنس به یاری عکس و توضیحات مانند وزن، مورخ مصرف و …
ارسال محصول ها در حین مشخص و معلوم
در حیث دریافت کردن تخفیف برای مشتریان
تحویل صورتحساب به مشتری

حرف پایان
پباده سازی سوپر مارکت اینترنتی در یک سری ده سال اخیر با پیشرفت قابل توجهی یار بوده میباشد. ایجاد یک مغازه شاید در صدر به جهت کدنویسی مقداری سخت باشد البته به یاری تارنما‌ها و نرم افزار بنا‌های فروشگاهی این فرایند به آسانی قابل انجام میباشد. شما نیز درصورتی که تجربه تولید یک سوپرمارکت آنلاین را داشته‌اید با ما و بقیه افراد به اشتراک بگذارید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۷:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تعویض اپل آیدی: آموزش تعویض اپل آیدی، رمز عبور و ایمیل

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


کاربران زیادی هستند که قصد تولید تغییراتی در اپل آیدی خریداری شده‌ی خود دارند و یا قصد دارا هستند اپل آیدی وارد شده در گوشی خود را کاملا ردوبدل نمایند. به همین منظور قصد داریم تا در این نوشته ی علمی به یادگرفتن تعویض اپل آیدی ، ردوبدل راز عبور و پست الکرونیکی بپردازیم. این کار بسیار عادی و سریع انجام خواهد شد.

آموزش ردوبدل اپل آیدی

در صدر روش‌ی ردوبدل اپل آیدی در یک دستگاه آیفون را فراگیری خواهیم بخشید تا در مواردی که قصد دارید اپل آیدی جدیدی خریداری فرمایید و یا اپل آیدی دیگری را وارد گوشیتان نمایید به راحتی این فعالیت را انجام دهید و به ردوبدل اپل آیدی خود بپردازید.

در آغاز بایستی وارد تنظیمات یا Settings شوید و در آنجا به بخش iTunes and App Store وارد شوید.

تعویض اپل آیدی

در بالای برگه کافیست تا وارد بخش مربوط به اپل آیدی شوید و پس از ورورد به iTunes and App Store بر روی Apple ID کلیک فرمایید.

تعویض اپل آیدی

در پنجره‌ی باز شده کافیست تا بر روی آیتم‌ی Sign Out کلیک فرمایید و از حساب اپل آیدی خود خارج شوید.

تعویض اپل آیدی

برا ورود مجدد اپل آیدی با حساب جدید خریداری شده می‌توانید در همین بخش بر روی Sign In کلیک کنید و اطلاعات مربوط به اپل آیدی جدید خود را وارد نمایید. بروز هرگونه خطای احتمالی در قسمت‌های فوق ممکن است ناشی از غلط بودن رمز عبور یا عدم اتصال صحیح به اینترنت باشد.

تعویض اپل آیدی

فراگیری ردوبدل سر عبور اپل آیدی

در مواردی دیگر کاربران قصد تعویض رمز عبور یا پسورد خود را دارند که در چنین شرایطی می‌توانند به دو روش سر عبور خود را تغییر دهند و این طرز ها برایتان بسیار عادی خواهند بود. در طریق اول می‌توانید با به کار گیری از ایمیلی که در هنگام ساخت اپل آیدی به عمل گرفته شده است رمز عبور خود را بده بستان کنید. البته در حالتی‌که به ایمیلتان دسترسی ندارید می توانید از روش دوم، یعنی استفاده ار سوال های امنیتی برای تغییر‌و تحول مرز عبور اپل آیدی به کارگیری نمایید. به دنبال قصد داریم تا هر دو روش را برای شما کاربران عزیز ارائه کنیم.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۱:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

صفحات پرسرعت موبایل یا AMP چه هستند؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


AMP بایستی بخشی از استراتژی محتوای تلفن همراه شما در لحاظ گرفته شود.

افزونه AMP از همیاری در بین گوگل و توییتر به وجود آمده میباشد.

به بیانی بی آلایش‌خیس صفحه های پرسرعت گوشی یک پروژه مرجع گشوده میباشد که به خواسته باصرفه‌سازی سریع‌خیس صفحه های گوشی پباده سازی شده‌است. این مشابه به داشتن برگه‌ای میباشد که گوشی‌پسند باشد و بارگذاری آن سریع‌خیس باشد و در عین اکنون به اساس‌ها نیز پایبند میباشد.

می توانید در اینجا پلت‌فرم ابتدایی منشاء گشوده را ببینید.

AMP نشان میدهد که گوگل تمرکزش را روی یوزرها گذارده میباشد.

هرگاه گوگل یک به روز این چنینی منتشر مینماید شاید تصور کنید که آنان صرفا نگران درآوردن پول بیشتری برای خودشان میباشند. این واقعیت داراست، چراکه هرچه یوزرها راضی‌خیس باشند اضافه به سمت گوگل کشیده میشوند و این به معنای تبلیغات طولانی تر میباشد.

ولی گوگل بیش تر هدفش را روی یوزرها موتور جستجوی گوشی قرار داده میباشد، شما نیز می بایست اینگونه باشید.

صفحه ها پرسرعت تلفن همراه (AMP) یک پروژه یا این که پلت‌فرم ابتدایی مرجع گشوده میباشد که هدفش را روی یاری به ناشران در بهبود سرعت و خوانش صفحه ها محتوایی موبایلشان قرار داده میباشد.

صفحه های پرسرعت‌خیس تلفن همراه + محتوای خوانا = تجربه کاربری بهتر

توصیه اینترنت سر: بهینه سازی محلی؛ ۷ طرز باصرفه‌سازی و ۵ ابزار کاربردی لوکال بهینه سازی

۳ مولفه اصلیAMP
AMP - مولفه اصلی

صفحه های AMP با سه مولفه اصلی تحت ساخته می شوند:

۱.AMP HTML
AMP HTML یک HTML با محدودیت‌هایی برای همت قابل اعتماد میباشد. یک پوشه معمولی AMP HTML همانند پایین میباشد:

بیش تر تگ‌ها در AMP HTML تگ‌های مرسوم HTML اند، برخی از تگ‌های HTML با تگ‌های مختصAMP جایگزین گردیده‌اند. این تگ‌های کاستوم را مولفه‌های AMP HTML می‌نامند و این تگ‌ها پیاده‌سازی الگوی تگ‌های رایج را به سیرتکامل‌ای عملکردی ممکن و سهل میسازند. صفحاتAMP با موتورهای کاوش یافته میگردند و دیگر پلت‌فرم‌ها با تگ HTML پیدا می گردند. شما میتوانید گزینش نمایید که یک ورژن بدونAMP و یک نسخهAMP از کاغذ‌تان و یا این که صرفا یک ورژن AMP داشته باشید.

۲.(AMP JavaScript (JS
کتابخانه AMP JS تضمین مینماید که صفحه های AMP HTML سریع‌خیس ارائه شود. کتابخانه JS تمام شایسته ترین شیوه‌های عملکردی همانند CSS باطن خطی یا این که تغییر تحول فونت را پیاده‌سازی مینماید، این بار گذاری منابع را مدیر می نماید و تگ‌های کاستوم HTML ای را در اختیارتان قرار می دهد تا تضمین نماید ورقه با سرعت بیشتری ارائه می‌گردد.

AMP JS کلیه چیزها همانند منابع فرنگی را ناهمگام می نماید، لذا هیچ چیزی در کاغذ نمی‌تواند بازدارنده از اکران چیزی شود. همینطور javascript از سایر شیوه‌های عملکردی همانند باکس‌شنی کردن تمام آی‌کادر‌ها، محاسبات لی‌اوت هر عنصر ورقه پیش از بار گذاری منابع و غیرفعال کردن سلکتورهای نماید CSS به کارگیری مینماید.

۳.Cache AMP
AMP Cache برای استعمال در صفحه های کش گردیده AMP HTML آیتم به کار گیری قرار میگیرد. AMP Cache یک کانال ارائه محتوای بر پایه ی پراکسی میباشد که برای ارائه تمام سندها معتبرAMP گزینه استعمال قرار می گیرد. این کش صفحه های AMP HTML را واکشی می‌نماید، آنها‌را کش کرده و کارایی برگه را به طور خود کار بهبود می بخشد.

برای اینکه راندمان در حداکثر مقدار خویش باقی بماند AMP Cache، اوراق، فولدر‌هایJS و تمام تصاویر را از به عبارتی جایی که از HTTP 2.0 به کارگیری می نماید، بارگذاری می کند.

AMP Cache دارنده یک سیستم اعتبارسنج در داخل خویش میباشد که تصدیق می‌نماید یک برگه قابلیت و امکان فعالیت داراست و این به نیروهای فرنگی‌ای که سبب نماید شدن برگه میگردند ربطی ندارد. سیستم اعتبارسنجی روی ورژن‌هایی عمل می‌نماید که تضمین می کنند ویژگی ها ورقه خصوصیت‌های AMP HTML را برآورده می نمایند.

یک ورژن بیش تر از سیستم اعتبارسنجی در کنار هم صفحهAMP موجود هست. این ورژن می‌تواند خطاهای اعتبارسنجی را مستقیما در کنسول بروز در زمانیکه ورقه اکران داده می‌گردد لاگ نماید و این شما‌را قوی می‌سازد تغییراتی پیچیده را در کدتان فعال سازید که روی سعی و تجربه کاربری تاثیر دارا‌هستند.

سه مولفه اصلی AMP با هم فعالیت می کنند تا بارگذاری برگه سریع‌خیس رخ بگیرد. بخش بعدی راجع به 7 شیوه باصرفه‌سازی کلام می‌نماید که باهم ادغام گردیده‌اند و به واسطه آن ها صفحاتAMP سریع‌خیس میگردند.

تمام AMP JS ها به طور ناهمگام اجرا می شوند.
AMP - AMP JS

جاوااسکریپت می تواند هر قسمت از کاغذ را تصحیح نماید، و این اقتدار را داراست که ساختار DOM را بلاک کرده و موجب تاخیر در اکران کاغذ شود، هردوی این عامل ها منجر میشوند بارگذاری کاغذ نماید شود. برای این تضمین نمائید جاوااسکریپت موجب تاخیر در اکران برگه نمیشود، AMP جاوااسکریپت ناهمگام را در اختیارتان قرار می دهد.

صفحاتAMP دربرگیرنده هیچ تالیف کننده‌ای نیستند، در ازای تمام خصوصیت‌های تعاملی ورقه به وسیله عنصرها کاستوم AMP اداره میگردند. این موادسازنده کاستومAMP مشتمل بر جاوااسکریپتند، ولی آن ها خیلی با احتیاط پباده سازی می شوند تا تضمین شود که موجب بروز ایراد در سعی نمیشوند.

Amp جاوااسکریپت سوم فرد را در آی‌کادر‌ها انجام میدهد ولی نمی‌تواند اکران برگه را بلاک نماید.

تمام منابع به طور استاتیک اندازه‌گذاری می گردند.
تمام منابع فرنگی همانند تصاویر، آی‌قاب‌ها و تبلیغ‌ها خودشان می بایست اندازه HTMLشان را بگویند تا AMP اندازه هر عنصر را گزینش کرده و پیش از اینکه منابع کاغذ دانلود شوند جایگذاری را انجام دهد.AMP لی‌اوت برگه را سوای اینکه معطل دانلود شدن منابع بماند بارگذاری میکند.

AMP این توان را دارااست که document layout را از size layout جداگانه نماید، صرفا یک تقاضایHTTP برای layout کردن کل مدرک مجاز میباشد. بدین دلیلAMP باصرفه می شود تا از layoutهای لاکچری و محاسبات دوباره در بروزر پرهیز به کار آید. زمانیکه منابع کاغذ بار گذاری می گردد layoutدیگری انجام نمی شود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۴:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سی شارپ یک ورژن بی آلایش خیس و شی گرا

طراحی اپلیکیشن در مشهد

سی شارپ یک ورژن بی آلایش خیس و شی گرا از C و ++C میباشد که به وسیله مایکروسافت پباده سازی شده‌است. این لهجه دارنده اقتدار ++C و سهل بودن ویژوال بیسیک میباشد و همینطور تحت عنوان یک ورژن بی آلایش از جاوا نیز ذکر شده می‌شود. همانند جاوا، سی شارپ نیز امکان بازیافت یاد (آشغال‌روبی ) را داراست و این یعنی نیازی به نگرانی در مواقعی مانند کمبود خاطر و رها کردن حافظه موقت نیست. در عین هم اکنون سی شارپ جدیدتر از جاوا میباشد. گزینش شایسته ترین گویش برای برنامه نویسی اندروید معمولا بستگی به ذوق وسلیقه شخص داراست.
Xamarin یک پلتفرم میباشد که برخلاف تصورات بسط دهندگان و متخصصان سی شارپ خصوصیت های خارق العاده از خویش نشان داده میباشد . این پلتفرم یک ابزار ساخت نرم افزار میباشد که برای کسانی که در مورد سی شارپ کار مینمایند ساخته شده است، در‌این پلتفرم متخصصانی که به گویش سی شارپ آشنا می باشند میتوانند نرم افزار هایی برای اندروید و iOS ایجاد کنند.

برای آنکه متوجه گردید که ساخت یک نرم افزار گوشی با به کار گیری از C# تا چه حد می‌تواند فعالیت جذاب و بی آلایش ای باشد کافیست که به نوشته‌ی‌علمی زامارین چه می باشد ؟ ما خصوصی بزنید و با مشخصات و اسرار این لهجه آشنا گردید.
همینطور با Xamarin میتوان اپلیکیشنی که ایجاد آن با به کار گیری از سایر لهجه های برنامه نویسی بیش تر از یک هفته عصر می‌برد را در مقطع یک روز ساخت.
پی اچ پی(php):


کلمه و واژه PHP برگرفته از عبارت Hypertext Preprocessor هست و گویش PHP یک لهجه برنامه نویسی سمت سرور و کدباز است. این لهجه به وسیله Zend Technologies در سال 1995 ساخت شد و در بالا برای طراحی وب آیتم به کار گیری قرار می گرفت و انگیزه از تولید آن نیز ساخت وب سایت ها با به کارگیری از آن بود. ولی امروزه کاربردهای این گویش ارتقاء یافته میباشد که از پاراگراف آن ها می شود به پباده سازی نرم افزار های اندروید اشاره کرد.
این گویش علاوه بر اسکریپت نویسی سمت سرور برای اسکریپت نویسی در خط امر نیز استعمال می شود. با وجود آنکه PHP در اولِ ظهور یک لهجه برنامه نویسی کاربردی برای طراحی وب های دینامیک بود ولی امروزه این گویش به حدی پیشرفت داشته میباشد که می قدرت از آن برای ایجاد نرم افزار های اندروید و نرم افزار های ios نیز بهره مند شد.
با استعمال از PHAP توسعه و گسترش دهندگان میتوانند به آسانی نرم افزار های اندروید، نرم افزار های iOS و نرم افزار های ویندوز پباده سازی کنند.
سی پلاس پلاس(C++):


شاید تعجب نمایید مگه میشه با این لهجه هم نرم افزار های موبایلی ایجاد ؟بایستی بیان‌کنم آری می‌شود زیرا ازقدیم اعلام کردن دود از کنده بلند میشه.
سی پلاس پلاس یک گویش برنامه نویسی شی گرا میباشد که تک بعدی نبوده و برای کاربرد های متنوعی قادر است گزینه به کارگیری قرار گیرد. گویش برنامه نویسی سی پلاس پلاس سینتکس های خویش را از گویش سی به ارث برده میباشد و می قدرت خاطرنشان کرد که‌این لهجه از گویش سی منبع گرفته میباشد. این بدان معنا میباشد که در‌صورتی‌که شما لهجه سی را آموخته باشید یادگیری سی پلاس پلاس برای شما عمل مشکلی نخواهد بود. این دو گویش تا حدود بسیار متعددی شبیه یکدیگر میباشند اما می قدرت بیان کرد که گویش سی پلاس پلاس اندکی پیچیده خیس و همینطور کامل تر از گویش سی میباشد.
در حالتی که بخواهیم از نگاه پباده سازی نرم افزار های گوشی به سی پلاس پلاس نگاه کنیم می بایست بیان کنم که‌این گویش برنامه نویسی سعی فوق العاده ای در پباده سازی نرم افزار ها داراست چون لهجه سی پلاس پلاس به جهت داشتن فضا بسیار توانمند و قابلیت و امکان دیباگینگ یک پارچه توانا به ساخت نرم افزار های گوشی هست. از سی پلاس پلاس می اقتدار برای تولید نرم افزار های اندروید، ویندوز و iOS بهره مند شد.
یادگیری لهجه برنامه نویسی سی پلاس پلاس به شما این قابلیت را میدهد که بتوانید علاوه بر نرم افزار های تلفن همراه، بازی های متعدد رایانه ای و ابزارهای تجاری و قابل انعطاف افزارهای بازرگانی تولید نمائید.
روبی(Ruby):

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۵:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ارتقاء سرعت دانلود پوشه ها

طراحی اپلیکیشن در مشهد

ارتقاء سرعت دانلود پوشه ها
پشتیبانی از جاوا اسکریپت
پشتیبانی از ویدئوها و صفحه های HTML 5
پشتیبانی از جستجوی گوگل یک دست
رابط کاربری جاری و خوشگل
15 برنامه Internet Download Manager برتر برای اندروید: برنامه Fast Download Manager


برنامه Fast Download Manager هم به طور بدون پول در گوگل پلی استور عرضه گردیده و میتواند یک کدام از شایسته ترین ابزارهای رئیس دانلود برای اندروید به شمار آید. این برنامه هم به صورت جذاب توجهی سرعت دانلود فولدر های آیتم نظرتان را ارتقاء میدهد و از امکان های زیادی پشتیبانی به فعالیت می آورد که برخی از وسیع ترین آن‌ها به شرح پایین میباشند:

منفعت مندی از مرورگر داخلی
قابلیت و امکان گونه بندی وبسایت های آیتم عشق و علاقه و دسترسی سریع خیس به محتوای آنها از روش خویش برنامه
سازش بسیار خوب با تمام مرورگر های اندرویدی
ظواهر منطق با معیارهای اندروید که نسبتاً شبیه آن را در هیچ برنامه دانلود منیجر دیگری مشاهده نخواهید کرد.
پشتیبانی از دانلود فولدر های با حجم بالا
15 برنامه Internet Download Manager برتر برای اندروید: برنامه Download Accelerator Plus


برنامه Download Accelerator Plus هم یک کدام از ابزارهای مدیر دانلودی میباشد که می تواند به شدت در ارتقاء سرعت دانلود پوشه ها اثر گذار واقع شود. این برنامه فولدر های متبوع را برای دانلود به سه پارت یا این که نصیب تقسیم مینماید و به این چهره سرعت دانلود پوشه را ارتقا میدهد. در ضمن برنامه ذکر شده به صورت بدون پول در گوگل استور عرضه گردیده و بعضا از وسیع ترین خصوصیت های آن به شرح پایین میباشد:

قابلیت و امکان دانلود بدون واسطه فولدر ها بر روی خاطر SD (به غیر از اندروید 4.4)
پشتیبانی از هر گونه فایلی که تصورش را میکنید
پشتیبانی از اکثر اوقات مرورگرهای اصلی و مالامال استفاده کننده سیستم دلیل اندروید مثل کروم، فایرفاکس و غیره
امکان اسکن خود کار لینک و پیوند دانلود در ویدئو بورد

15 برنامه Internet Download Manager برتر برای اندروید: برنامه Download Manager Accelerator


برنامه Download Manager Accelerator نسبتاً هر مدل امکان یا این که خصوصیت که برای رئیس دانلود ها به آن نیاز دارید را ارائه مینماید. امکان هایی مثل ارتقاء سرعت دانلود، امکان توقف و ادامه دانلود، قابلیت و امکان زمانبندی دانلود و غیره تمامی به طور بدون پول و با شایسته ترین کیفیت ممکن به وسیله برنامه Download Manager Accelerator ارائه می شوند. بزرگترین خصوصیت های این نرم افزار مجانی به شرح پایین میباشد:

رابط کاربری بسیار سرازیر و بی آلایش
ارتقا چشمگیر سرعت دانلود فولدر ها
قابلیت و امکان زمانبندی دانلود ها
قابلیت و امکان ساخت موقعیت دانلود پوشه تنها در شرایطی‌که به وای فای متصل گردید
امکان توقف و ادامه دانلود
15 برنامه Internet Download Manager برتر برای اندروید: برنامه Downloader & Private Browser


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۷:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وقتی که نرم افزار یا این که وب سایت خویش را بر روی هاست آپلود می کنید

طراحی اپلیکیشن در مشهد


مقیاس پذیری
English
Scaling
وقتی که نرم افزار یا این که وب سایت خویش را بر روی هاست آپلود می کنید، از چنین تجربه ای ذوق زده میباشید. تمامی چیز مهیج و خوب به لحاظ میرسد. بازدیدکنندگان وبسایت شما رفته رفته ارتقاء پیدا می کند. تاهنگامیکه بر اثر ارتقا ترافیک بازدیدکنندگان بر روی سرور، نرم افزار شما Down میگردد! در شرایطی‌که وب سایت بزرگی داشته باشید، این رخداد ممکن میباشد ضررهای جبران ناپذیری را به کسب و فعالیت شما وارد نماید.

همان گونه که متوجه شدید، بردن یک نرم افزار به دور و اطراف Production بحران‌ها و خطرها یگانه خویش را داراست و فقط محدود به برنامه نویسی آن نمی شود. برای پرهیز از Down شدن وب سایت، بایستی اصطلاحا آن را Scale یا این که مقیاس پذیر نمایید. در‌این مقاله به معرفی Scale و اشکال آن می‌پردازبم.

مقیاس پذیری چه می‌باشد
مقیاس پذیری به گویش بی آلایش یعنی بضاعت و توان یک سیستم یا این که نرم افزار برای مدیر ارتقاء ترافیک بازدید یوزرها. ولی این مدیر بایستی به طریقی صورت بپذیرد که یوزرها متوجه هیچگونه تغییری در سیستم نشوند. یعنی این فعالیت بایستی با مراقبت کیفیت تجربه کاربری (UX) انجام پذیرد.

بخاطر وصال به مقیاس پذیری نحوه سیستم‌های توزیع گردیده یا این که Distributed Systems معرفی شد. با استعمال از این شیوه، برای مثال با 10 برابر شدن تعداد بازدیدکنندگان بایستی منابع سیستم نیز 10 برابر شود و این فعالیت به طریقی صورت بپذیرد که یوزرها از خارج متوجه تعدد سیستم‌ها نشوند. در بنا شده در سیستم‌های توزیع گردیده به ظاهر اینطور به لحاظ می رسد که تنها یک سرور پاسخگوی درخواست‌های یوزرها میباشد.

طریق‌های مقیاس پذیری یا این که Scaling به دو نوع اصلی تقسیم می گردند:

مقیاس پذیری عمودی (Vertical Scaling)
مقیاس پذیری افقی (Horizontal Scaling)
مقیاس پذیری عمودی
مقیاس پذیری عمودی یا این که مقیاس پذیری به سمت بالا (Scaling Up)، وقتی انجام میشود که نرم افزار قدرت هندل کردن توشه حجم بالای داده ها را نداشته باشد. فکر کنید که شما یک دیتابیس با 10 گیگابایت داده ها دارید ولی سرور بضاعت و توان هندل کردن آن را ندارد. برای هندل کردن این توشه مازاد، شما یک سرور لاکچری تازه با حجم 2 ترا بایت را خریداری میکنید. اکنون سرور شما میتواند داده ها بیشتری را در خویش ذخیره نماید! با این فعالیت شما از طریق مقیاس پذیری عمودی به کارگیری نموده اید.

مقیاس پذیری افقی


پروسه مقیاس پذیری افقی که به آن مقیاس پذیری به سمت خارج (Scaling Out) نیز میگویند، برخلاف دسته عمودی آن که روی ارتقای یک سرور تمرکز داشت، روی افزودن تعداد سرورها متمرکز میباشد. در واقع شما تمرکز را از یک سرور برداشته، و میان یک‌سری سرور که خریداری نموده اید، به صورت مطلوب توزیع می کنید. می بایست اعتنا داشت که پیچیدگی این طرز بسیار بیش تر از طریق عمودی میباشد البته در بخش اعظمی موردها چاره نادر هزینه‌تری میباشد.

سود گیری
درین مقاله به توضیح درباره ی مقیاس پذیری یا این که Scaling پرداختیم. همانگونه که گفته شد، بعد از رفتن نرم افزار به مرحله Production، رفته رفته سیستم با معضل هایی مثل هندل کردن ترافیک بسیار بالا مواجه می گردد که در رخ بی توجهی قادر است جراحت‌های جبران ناپذیری را برای کسب و عمل شما وارد کند. مقیاس پذیری فرایند در اختیار گرفتن این ترافیک میباشد. مقیاس پذیری، به دو گونه مقیاس پذیری افقی و عمودی تقسیم می گردد که در‌این مقاله به معرفی اجمالی آن ها پرداختیم. آیا شما تجربه Scale کردن تارنما‌ها یا این که نرم افزار‌های خویش را داشته اید؟ از تلاوت تجربیات شما در نصیب ایده ها شادمان می‌شویم!


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۸:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی UI و UX غیر ماهر

طراحی اپلیکیشن در مشهد


پباده سازی UI و UX غیر ماهر
در مرحله پباده سازی UI و UX نرم افزار می بایست به نیازها و انتظارات یوزرها انگیزه دقت فرمائید. از امکاناتی که باطن نرم افزار های دوست داستنی قرار گرفته میباشد و امروزه برای یوزرها به طور عادت و عرف در آمده میباشد، می توانید تحت عنوان ایده پباده سازی نرم افزار ها استعمال فرمائید. این به‌این مضمون‌ وجود ندارد که خلاقیت و ابتکار را در پباده سازی نرم افزار نادیده بگیریم بلکه چینش المان ها را به نحوی انجام می دهیم که استفاده کننده در او‌لین به کار گیری از نرم افزار به راحیت بتواند تجهیزات و کارکردهای اصلی نرم افزار را شناسایی نماید.

تجهیزات بیش تر از حد استفاده کننده را حیران می‌کند
یک کدام از ایرادات رایج در پباده سازی نرم افزار ها تجهیزات مازاد و غیر لازم داخل نرم افزار میباشد. در حیث داشته باشید در حالتی که بخواهید تجهیزات غیر ضروری را به طور غیر دارای انسجام در مشت یوزرها قرار دهید استفاده کننده در به کارگیری ار نرم افزار شما در گیر پریشانی می‌گردد و احتمال استعمال دوباره نرم افزار بوسیله استفاده کننده کاهش پیدا میکن دو ممکن میباشد استفاده کننده نرم افزار شما‌را با یک مثال ی معمولی خیس جایگیزین نماید. شما می توانید تجهیزات مایحتاج یوزرها را به مرور در مشت یوزرها قرار دهید و اپلیکیشنی پویا داشته باشید.

فقدان برنامه استراتژیک
در‌صورتی‌که می خواهید از نرم افزار خویش کسب درآمد نمایید از به عبارتی نخست قبلی از آنکه هر هزینه ای صرف فرمایید، برای طریق درآمد زایی خویش از نرم افزار طرح ریزی فرمایید.

عدم شناسایی یوزرها انگیزه
علاوه بر برخورداری ازیک برنامه دارای انسجام درآمد زایی برای نرم افزار می بایست بتوانید یوزرها انگیزه خویش را با توجه شناسایی نمائید و به فراخور نیازهای این یوزرها برنامه ها متنوع بازاریابی و تبلیغات خویش را پیش ببرید. تبلیغات وصرف هزینه برای اشخاصی که یوزرها نرم افزار شما نمیباشند جزو صرف هزینه مازاد برای شما آورده ای نخواهد.

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۳:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)