مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

نکاتی که در رابطه طراحی و ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در مشهد نکاتی که درباره طراحی و تولید اپلیکیشن بایستی بدانیم پیشین از هر چیز مهم میباشد بدانیم که حضور در فضای موبایل از طریق تولید اپلیکیشن اندروید و ios یک امر اجتناب ناپذیر برای اکثر اوقات کسب و کارها میباشد . هر روز که می گذرد، دنیای حریم ما به نیز پیوسته خیس و یک دست خیس می شود . موبایل ها که مارا به داده ها عظیم اینترنت و دیگر بشر ها متصل می کنند، هر روز بخش اعظم از قبلی در زندگی روزانه ما نقش ایفا می کنند . لذا بسیاری از کسب و کارها درپی حضور در این حریم و ایجاد اپلیکیشن مخصوص برای خودشان می باشند . در صورتیکه شما نیز شم می فرمائید که در آتی به تولید اپلیکیشن منحصر خودتان نیاز پیدا خواهید کرد ، مطالعه این نوشته‌ی‌علمی می تواند داده ها نیکی را در مورد طراحی و ایجاد اپلیکیشن در اختیارتان قرار دهد .
ایجاد اپلیکیشن اندروید برای وبسایت منش حل یک دست ای نیست ♦ در شرای از تصمیم خودتان برای داشتن یک اپلیکیشن اندروید یا ios مطمئن هستید، آغاز این فعالیت را به آنگاه (برای مثال آن گاه از روش اندازی و موفقیت سایتتان) موکول نکنید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
هنگامی که پباده سازی و تولید اپلیکیشن و سایت بصورت جداازهم انجام می شوند، ابعاد یک پارچه سازی این دو به سادگی امکان پذیر نمیباشد و ممکن میباشد هزینه و دوران قابل توجهی را به شما تحمیل نماید . بعنوان نمونه ممکن میباشد نام نویسی یوزرها شما روی سایت انجام گردیده باشد و اپلیکیشن نیز می بایست یک سیستم تثبیت نام شبیه آن داشته باشد و به دیتابیس کاربران گذشته متصل شود .
شرکت های حرفه ای مانند اسنپ یک سیستم یکپارچه را آزمون می نمایند . به اینصورت که یک نسخه ذیل اینترنت از اپلیکیشن خویش (اصطلاحات اینترنت اپ) دارند که یوزرها سایت با کلیک با روی آن می توانند به سرویس ها شرکت دسترسی داشته باشند . در اینصورت تمامی کار ها و فرآیندهای عملیاتی کسب و فعالیت روی نسخه های مختلف اپلیکیشن (اندروید، ios و اینترنت) پیاده سازی می شود و مساله مرتبط با محتوا و معرفی کمپانی روی سایت وردپرسی اجرا می شوند .
اپلیکیشن اسنپ اینترنت اپلیکیشن اسنپ
اینترنت اپلیکیشن تپسی اینترنت اپلیکیشن تپ سی تفاوت فضای موبایل و فضای وبسایت فضای گوشی و اپلیکیشن با فضای فیزیکی یا فضای اینترنت سایت متفاوت می‌باشد و آشنایی این گوشه و کنار نیازمند آزمون و اشتباه، کسب تجربه و یادگیری می‌باشد . هرچقدر که زودتر وارد این گوشه و کنار شوید، خوب خیس می توانید کردار مشتریانتان در گوشی را بشناسید و مبنی بر آن اپلیکیشن خویش را بهینه سازی نمائید . در اینصورت، وقتی که رقبای شما جدید به فکر ورود به فضای موبایل می افتند، شما به صورت کامل با این محیط آشنا می‌باشید .
اینجانب یک سایت دارم، ایجاد یک اپلیکیشن اندروید در کنار آن چه سود هایی خواهد داشت؟ به هیچ تیتر آیا حضور در فضای دیجیتال برای کسب و کار اینجانب مناسب و سودآور می باشد؟ برای مطالعه عمده در این خصوص، به مقاله “۷ مزیت اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارها” مراجعه نمایید .
با فهم و شعور اینکه حرکت به سمت گوشی و اپلیکیشن یک تکان اجتناب ناپذیر برای بخش اعظمی از کسب و کارهاست، این سوال در ذهنمان ایجاد می شود که اپلیکیشن ها چه انواعی دارا‌هستند؟

اپلیکیشن اندروید یا iOS تولید اپلیکیشن اندروید یا این که iOS ؟ از کجا استارت کنم ؟ هر یک از گوشی های هوشمند از یکی از سیستم دلیل های اندروید، iOS، ویندوز، بلک بری و غیره پشتیبانی می کنند و اپلیکیشن شما باید امکان اجرا در هر یک از این سیستم کارداران را داشته باشد . ولی خبر عالی این‌که بیش از ۹۹ درصد گوشی های هوشمند در دنیا دارای یک عدد از سیستم دلیل های اندروید یا این که iOS پشتیبانی می کنند .
در واقع ۸۶ درصد گوشی های هوشمند در عالم دارای سیستم استدلال اندروید و ۱۳ درصد گوشی های هوشمند دارای سیستم برهان iOS می‌باشند .
به ظاهر بدیهی می باشد که برای مقدمه تولید اپلیکیشن خودمان خوب خیس میباشد از یک اپلیکیشن اندرویدی استارت کنیم ولی شتاب نکنید .
برای تصمیم گیری بهتر در رابطه ایجاد اپلیکیشن اندروید یا iOS، عامل ها بخش اعظمی را می توانایی در حیث گرفت . اینکه مخاطبین شما چه افرادی می‌باشند، چه ترجیحاتی دارا هستند، در چه حیطه جغرافیایی زندگی می نمایند و بازه زمانی و دارایی شما چقدر می‌باشد .
با اینکه همانگونه که گفتیم، مجموعاَ اپلیکیشن اندروید سهم بازار بیشتری را به خویش اختصاص داده میباشد، یوزرها iOS کلاً پرداخت های بیشتری در اپلیکیشن داشته اند (اپ استور اپل کلاً دو برابر گوگل پلی درآمد دارااست) .
همچنین در حیث داشته باشید بسته به ناحیه جغرافیایی که مخاطبین و مشتریان بالقوه شما حضور دارا‌هستند، ممکن میباشد اپلیکیشن iOS ضریب نفوذ بیشتری داشته باشد .
در حالتی که بازار انگیزه شما، درون ایران میباشد، ضریب نفوذ اندروید در جمهوری اسلامی ایران مضاعف اکثر از iOS است . ولی در صورتی‌که بازار انگیزه و مشتریان بالقوه شما در آمریکای شمالی، استرالیا یا اروپای غربی حضور دارا هستند، احتمال دارااست خوب خیس باشد با اپلیکیشن iOS کار را استارت نمائید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۴۸:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اندروید خالص چه اندرویدی است

طراحی اپلیکیشن در مشهد  شاید بارها عبارت «اندروید خالص» به گوش‌تان خورده میباشد . البته اندروید خالص چه گونه اندرویدی است؟ همانگونه که از اسم آن پیداست، عبارت اندروید خالص به خالص‌ترین نسخه‌ی اندروید اطلاق می گردد . این نسخه از اندروید چندان سنگین نیست و برخلاف دیگر نسخه‌های اندروید، اندروید خالص از اپلیکیشن‌های پیش‌فرض زیادی فایده نمی‌موفقیت و تنها یک سری از اپلیکیشن‌های گوگل در آن درنظرگرفته شده است . البته این سادگی تأثیر منفی بر عملکرد این ورژن نداشته و حتی بر طبق لحاظ بسیاری از کارشناسان، اندروید خالص یکی بهترین سیستم‌ادله‌های فهمیده محسوب می شود . از گزاره گجت‌های مجهز بدین اندروید هم میتوانیم به گوشی‌های پیکسل گوگل اشاره کنیم .

در زمینه‌ی تعیین نسخه‌های مختلف اندروید، ذوق وسلیقه و حق اولویت‌های فردی نقش مهمی را ایفا می‌کنند؛ ولی شایان ذکر است که اندروید خالص معمولا به‌عنوان سریع‌ترین نسخه‌ی اندروید در حیث گرفته میشود . این ویژگی نسخه‌ی خالص اندروید، به سبکی آن برمی‌گردد که باعث می‌شود این سیستم‌برهان سودمند‌گیری از منابع اضافه، وظایف موردنظر خویش را با سرعت بیشتری انجام دهد .

اندروید
اوریو چه چیزی است؟ اندروید
اوریو
یکی‌از سوال‌هایی که در ذهن کاربران چهره میگیرد این می باشد که اندروید نوقا و اوریو چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند؟ به‌طور خلاصه و اثرگذار باید بگوییم که گوگل هرساله نسخه‌ی جدیدی از اندروید را عرضه می کند . هر نسخه‌ی تازه اندروید مبتلا تغییراتی می گردد و معمولا ویژگی‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورد . از آنجایی که عمده گجت‌های اندرویدی قابلیت و امکان دریافت نسخه‌های نو را ندارند، به همین خاطر همواره نسخه‌های مختلفی از اندروید موضوع استفاده قرار می گیرند .

اندروید ۸ اوریو جدیدترین نسخه‌ی اندروید به حساب آورده می شود و توقع داریم که در کنفرانس I/O گوگل در اردیبهشت ۱۳۹۷، شاهد معرفی اندروید ۹ باشیم . از سال ۲۰۰۹، نسخه‌های اندروید با اسم شیرینی‌ها و به ترتیب حروف الفبا نام‌گذاری شده‌اند . از آنجایی که اسم اندروید ۸ «اوریو» (Oreo) بوده، پس قاعدتا اسم اندروید ۹ بایستی با صحبت P ابتدا شود .

اندروید
گو یا این که اندروید وان چه می‌باشد؟ اندروید
وان
درصورتی که اهل به کارگیری از تلفن همراه‌های میان‌منزلت و تحت‌رده باشید، شاید گوش‌تان به عبارت‌های اندروید «گو» (Go) و اندروید «وان» (One) خورده است . اندروید گو یک ورژن از اندروید خالص است که برای طاقت فرسا‌افزارهای ضعیف تهیه و تنظیم گردیده است . مدت‌زمان متعددی از عرضه‌ی اندروید گو نمی‌گذرد و تمرکز این سیستم‌عامل عمدتا معطوف به گجت‌های زیر‌منزلت در بازارهایی نظیر هند و برزیل میباشد . از سوی دیگر، اندروید وان سابقه‌ی بیشتری از اندروید گو دارد و می‌قدرت آن را نسخه‌ی سبک‌تر اندروید خالص به‌حساب آورد . با وجود عرضه‌ی اندروید گو، اندروید وان هنوز از مقام بیرون نشده و تلفن همراه‌هایی مثل اچ‌تی‌سی U11 Life و Moto X4 از این نسخه‌ی اندروید فایده میبرند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۶:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مقایسه سایت و وب اپلیکیشن پیش رونده

طراحی اپلیکیشن در مشهد در سال 2015 برای اولی بار گوگل از طرح تازه خود به نام وب اپلیکیشن (Web Application (PWA رو نمایی کرد.

اینکه وب اپلیکیشن (Web Application (PWA چه میباشد؟ وب اپلیکیشن چه تفاوتی با طراحی وب سایت دارااست؟ مزایای طراحی وب اپلیکیش نسبت به طراحی اپلیکیشن بومی چه میباشد؟ و... را در این نوشته ی علمی گزینه باز‌نگری قرار می‌دهیم. در شرایطی‌که پاسخ این سوالهای برای شما حائز اهمیت است تا انتهای این مقاله با ما هم پا باشید.

اپلیکیشن زیر وب یا وب اپلیکیشن پیش رونده چه چیزی است؟

در این بخش به تعریف‌و‌تمجید دقیق اپلیکیشن پایین وب می‌پردازیم. وب اپلیکیشن یا نرم افزار کاربردی پایین وب (Web Application) ترکیبی از وبسایت و اپلیکیشن می باشد. به عبارتی دیگر گوگل با ارائه این طرح بی نظیر به شما این قابلیت و امکان را میدهد تا با به کارگیری از PWA که کوتاه شده عبارت (Progressive Web Apps) به معنای اپلیکیشن تحت وب پیش رونده، می‌باشد یک وبسایت داشته باشید که کارکرد آن به طور کامل مشابه اپلیکیشن می باشد. به بیانی دیگر می توان این چنین وب اپلیکیشن را تعریف‌و‌تمجید کرد:

وب اپلیکیشن (Web app) برنامه یا نرم افزاری می باشد که از طریق مرورگر ها و اینترنت در دست کاربران قرار میگیرد. نرم افزارهای Web app بر روی یک سرور قرار میگیرند و کاربر از طریق آدرس ip یا URL به قسمت های مختلف Web app دسترسی خواهد داشت.

وب اپلیکیشن پیش رونده با ورود خود به عرصه دیجیتال مارکتینگ مزایای بسیار خوبی را با خود به همدم داشته می باشد که در بخش های بعدی نوشته‌ی علمی به آنها اشاره خواهیم کرد. بهتر می باشد پیشین از بررسی مزایای وب اپلیکیشن، تفاوت آن با وبسایت را بازگو کنیم.

تارنما فضایی از اینترنت است که بر روی یک سرور قرار گرفته و تمرکز اصلی آن روی محتواست در حالی که وب اپلیکیشن پیش رونده (PWA) همچون اپلیکیشن های مستقر روی معرفی خدمات و عملکرد متمرکز می باشد.
در وب سایت، گونه بندی مخاطب وجود ندارد و کلیه کاربران می توانند به یک نسبت از محتویات وب سایت سود مند شوند. این در حالی است که یک وب اپلیکیشن بر پایه ی تعاملاتی که با کاربر داشته می باشد، اطلاعات را پردازش کرده و به کاربر نشان می دهد. یعنی مطالب نمایش داده شده برای هر کاربر مبتنی بر سن، عشق و علاقه، جنسیت و ... متفاوت با دیگر کاربران می باشد.
برای استعمال از وب سایت باید کاربران به اینترنت متصل باشند در حالی که استعمال از وب اپلیکیشن پس از یک بار بارگزاری به صورت آفلاین نیز ممکن می باشد.
مزیت های ویژه وب اپلیکیشن

بعد از معرفی وب اپلیکیشن و مقایسه آن با وبسایت وقت آن است که با هم مزیت های ویژه و طلایی وب اپلیکیشن را باز‌نگری کنیم.

ویژه ترین مزیت وب اپلیکیشن را به نترسی می توان حذف محدودیت به کار گیری از اپلیکیشن منحصر به فرد سیستم دلیل نام موفقیت. با ظهور وب اپلیکیشن کاربران اپلیکیشن Android و اپلیکیش IOS دیگر محدود به اپلیکیشن های جان دار در گوگل استور و اپ استور نیستند. محدودیت اینکه یک کاربر اندروید فقط می تواند از اپلیکیشن های منحصربه‌فرد اندروید استعمال کند یا یک کاربر آیفون فقط باید برای اپلیکیشن های مایحتاج خود به اپ استور راز بزند با وجود وب اپلیکیشن دیگر وجود ندارد. با هر سیستم عاملی می توان فقط با وارد کردن آدرس وب اپلیکیشن در نوار جستجوی مرورگر به اپ مورد نظر خود دست یافت.
وب اپلیکیشن ها فضایی از رم شما را درگیر خود نمیکنند. نسبتاً تمام کاربران در شرایطی‌که سری به میزکار گوشی هوشمند یا تبلت خود بزنند با یک سری اپلیکیشن بلا استفاده رو به رو خواهد شد که بخشی از خاطر دستگاه آنها را نیز به خود اختصاص داده است. در چنین شرایطی برای دست یابی به خاطر بیشتر اپلیکیشن های بلا به کارگیری حذف خواند شد. وب اپلیکیشن یک صفحه در اینترنت می باشد و فضایی از خاطر دستگاه شما را اشغال نمی کند و این یکی دیگر از مزیت های ویژه آن می باشد.
وب اپلیکیشن با استعمال از فناوری طراحی واکنش گرا در هر دستگاهی که جستجو شود با همان ابعاد صفحه نمایش خود را وفق داده و به صورت استاندارد به نمایش در می آید.
اپلیکیش های تحت وب با استفاده از مرورگر کروم قابل جستجو هستند و از همگی هیجان انگیزتر این می باشد که در پروسه دستیابی به آنان مرحله دانلود و نصب، وجود ندارد و این یعنی سرعت و راحتی کار با آنها به مراتب بیشتراز اپلیکیشن های بومی می باشد.
یکی معایب اپلیکیشن های بومی این می باشد که هر از یک سری گاهی بایستی آن‌ها را آپ دیت رسانی کرد تا به صدق فعالیت کنند و نکته دیدنی اینجاست که این دردسر در وب اپلیکشن وجود ندارد و این نرم افزارهای کاربردی پایین وب به لطف پروسه سرویس ورکر همیشه به آخرین نسخه آپدیت هستند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۳:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چگونه نظر سنجی شاخص NPS می تواند در رشد کسب و کار مفید واقع شود؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


پباده سازی نرم افزار در مشهد

در نوشته‌ی‌علمی پیشین ما شما‌را با شاخص NPS و چگونگی انجام حیث سنجی شاخص NPS آشنا کردیم. درین نوشته ی علمی قصد داریم به شما نکاتی درباره‌ی بهبود و پرورش کسب و فعالیت از طریق این NPS را به شما بیاموزیم و بگوییم چگونه می توانیم کسب و کار خود را با استفاده از شاخص NPS رشد دهیم.

۱- استعمال از NPS به خواسته نتیجه ها بهتر در بازاریابی
نظر سنجی شاخص NPS یک شیوه بسیار خوب برای افزایش عملکرد های بازاریابی شما است. این راه با تمرکز بر روی رضایت مشتری به شما اجازه می دهد تا دقیقا بدانید که مشتریان شما چه بخش هایی از خدمات یا محصولاتتان را بیش تر دوست دارا هستند. این بینش عملی میتواند به مجموعه بازاریابی شما کمک کند تا بتوانند با تمرکز بر آن جنبه ها مشتریان بالقوه بیشتری به دست آورند.

این شیوه و این دسته اطلاعات به خصوص در حالتی که شما بودجه بازاریابی محدودی داشته باشید بسیار اهمیت داراست. زیرا به شما این امکان را می‌دهد تا تنها جنبه هایی را که مشتریان را به سمت قیف فروش هدایت می کند در لحاظ بگیرید.

NPS میتواند به همت های بازاریابی شما به شیوه های دیگر نیز کمک کند:

در‌حالتی که شما مشتریان خود را از دست می‌دهید، می‌توانید دقیقا به دلیل این حادثه پی ببرید و بدانید در کمپین های بازاریابی بعدی باید چه عملکرد هایی راجع‌به آن انجام دهید.
شما می توانید از نظرات منفی مشتریان، پیشین از اینکه این نظر ها را در شبکه های عمومی به اشتراک بگذارند و عکس العمل بدی داشته باشد آگاه شوید و گذشته از اینکه شهرت شرکت خود را از دست بدهید جلوی آن را بگیرید.
با توجه به تمام داده های دقیق و قابل اندازه گیری، شما به احساسات مشتری خود دسترسی پیدا می کنید و از این طرز میتوانید اهداف قابل اجرا برای تیم خود انتخاب نمایید و محاسبه بر پیشرفت برند خود را ساده تر کنید.
۲- به کار گیری از NPS به منظور افزایش فروش
با پرسیدن سوالاتی که در بخش دوم نظر سنجی شاخص NPS پرسیده می گردد و معمولا سوالاتی با انتهای باز است، شما میتوانید بفهمید که مشتریان جنس یا خدمات شما‌را چه‌طور می بینند. از این‌شیوه نه تنها راه پیشرفت را خواهید فهمید بلکه به شما خواهد فهماند که مشکلات فروشتان چه چیزی است و بخش بازاریابی شما می‌تواند برای فروش بیشتر بر روی آن تمرکز کند.

این دقیقا چیزی است که شما برای تولید رابطه و وفاداری با مشتریان جانور خود باید ایجاد کنید. این یکی از سابق ترین ادعاهای کسب و فعالیت می باشد که میگوید ۲۰درصد از مشتریان فعلی شما ۸۰درصد از درآمد آینده شما‌را تشکیل میدهند. این به آن معنا می باشد که مشتریانی که از کسب و فعالیت شما راضی می‌باشند احتمال بیشتری دارد تا از شما خرید کنند نسبت به مشتریانی که صرفا به محصولات شما عشق و علاقه نشان داده اند.

یک کدام از از دیگر دلایلی که نشان میدهد تمرکز بر روی نمره حاصله از نظر سنجی شاخص NSP شما می‌تواند به افزایش فروش کمک کند این است که مشتریان راضی احتمال بیشتری دارد که برند شمارا به دیگر افراد سفارش کنند. اما دقیقا چه‌طور روی فروش تاثیر می گذارد:

مشتریان معرفی شده، دست کم ۱۶درصد برای شما فایده بیشتر ساخت می نمایند.
افرادی که به وسیله دوستانشان به یک کسب و عمل معرفی میشوند، ۴ برابر بیشتر از افراد عادی تبدیل به مشتری میگردند و خرید می‌نمایند.
مشتریان معرفی شده به طور معدل ۱۶ درصد ماندگارتر از مشتریانی هستند که معرفی نشده اند.
۳- استفاده از واکنش مشتریان ناراضی در NPS برای برند سازی
یکی‌از بهترین شیوه های پرورش کسب و کارتان این است که از شاخص درستی استعمال فرمائید تا بتوانید آینده را پیش بینی نمائید. به این ترتیب خواهید توانست منابع و نیروی انسانی را در سازمان خود تخصیص دهید. خبر خوب اینکه لحاظ سنجی شاخص NPS می‌تواند شما را در انجام این کار امداد کند. از آنجایی که این حیث سنجی رضایت مشتری را اندازه گیری می کند، می توانید تا حدودی پیش بینی کنید که چه تعداد از متشریان احتمال دارد که از شما دوباره خرید کنند.

تنها ما نیستیم که این لحاظ را داریم بلکه بخش اعظمی از افراد که موقعیت های مهمی در شرکت های بسیار موفق دارا هستند بر این امر معتقد هستند و آن را می‌پذیرند. بسته به تعداد مشتریان راضی که برند شما را به سایر افراد توصیه میکنند، شما می توانید تا حدودی رویش کسب و کار خود را پیش بینی کنید. با پیگیری این دسته مشتریان می‌توانید پیش بینی دقیق تری داشته باشید و به آنها از طرق مختلق مثل دادن تخفیف و غیره انگیزه بیشتری برای معرفی کسب و عمل شما به دوستان خوب و آشنایان و خانواده خود بدهید. علاوه بر این شما می‌توانید آنها را تشویق کنید که نام تجاری شما‌را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و از وبسایت یا ورقه اجتماعی خود به تارنما شما لینک دهند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۰۱:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی اپلیکیشن های کاربردی

طراحی اپلیکیشن در مشهد  داشته باشید که خواندن نوتیفیکیشن‌ها مشقت بار یا خطرناک باشد Audify آنها‌را با صدای بلند برای شما خواهد خواند. این اپلیکیشن می‌تواند با اتصال اسپیکر، هدست بلوتوث یا هدست معمولی به صورت اتوماتیک ابتدا به کار کرده و نوتیفیکیشن‌ها را برایتان بخواند. برای مثال یک کدام از کاربردهای خوب Audify مواقعی است که در خودرو درگیر رانندگی میباشید.

پباده سازی نرم افزار در مشهد

۸. اپلیکیشن HoverChat
اپلیکیشن HoverChat

HoverChat پیام‌رسانی است که اجازه می دهد مکالمه‌ی خود را حتی هنگام به کار گیری از یک اپلیکیشن دیگر یا تماشای یک ویدئو ادامه دهید. ظاهر پنجره‌ی مکالمه را می‌توانید با تغییر‌و تحول اندازه و تعیین معیار شفافیت مطابق میل و هدف خود سفارشی کنید.

دانلود از گوگل پلی

۹. اپلیکیشن UCCW
اپلیکیشن UCCW

UCCW اجازه میدهد برای کاغذ‌ی هوم گوشی ویجت‌های شخصی خودتان را طراحی فرمایید. کافی می باشد ابتدا یک کدام از پوسته‌های بی‌شمار را برای رسیدن به ظاهر شخصی خود برگزینید و بعد از آن گزینش نمایید که ویجت چه چیزی را نمایش خواهد داد. امکان تعیین محتوای ویجت از در میان آیتم‌های زیادی نظیر پیامک‌ها، تصاویر، وضعیت آب‌وهوا، ساعت، روز‌نگار، شرایط باتری، تماس‌های ازدست‌رفته، پیام‌های Gmail و مورد ها دیگر موجود است.

دانلود از گوگل پلی

۱۰. اپلیکیشن Cover Lock Screen
اپلیکیشن Cover Lock Screen

Cover Lock Screen شما‌را از دشواری گشتن فی مابین صفحات زیاد برای یافتن اپلیکیشن مورد نظر رها می کند. اپلیکیشن Cover تشخیص می‌دهد که شما در خانه، دفتر کار یا در حال رانندگی میباشید و اپلیکیشن‌هایی را بیش از همگی در آن دوران‌های مختص به فعالیت می‌برید روی کاغذ‌ی قفل گوشی قرار می دهد.

دانلود از گوگل پلی

۱۱. اپلیکیشن Drupe
اپلیکیشن Drupe

Drupe برای جمع کردن تمام اطلاعات تماس افراد در یک محل طراحی شده است. این اپلیکیشن اجازه میدهد در آغاز انتخاب کنید که قصد تماس برقرار کردن با چه کسی را دارید و سپس تصمیم بگیرید که چه‌گونه این کار را انجام خواهید بخشید. وقتی‌که یک فرد را تعیین کردید می توانید برای ارسال پیام یا تماس با او Facebook، WhatsApp، Telegram یا هر شیوه در دسترس دیگری را تنها با لغزاندن انگشت برگزینید.

دانلود از گوگل پلی

۱۲. اپلیکیشن Mighty Text
اپلیکیشن Mighty Text

Mighty Text اجازه می‌دهد با استعمال از رایانه یا تبلت خود از طریق تلفن همراه هوشمند اندرویدی به ارسال و دریافت پیامک بپردازید. این امکان برای زمانی که مشغول کار می باشید و امکان نگاه کردن به موبایل را ندارید بسیار مناسب می باشد.

دانلود از گوگل پلی

۱۳. اپلیکیشن Google Opinion Rewards
اپلیکیشن Google Opinion Rewards

Google Opinion Rewards به شکلی عادی به شما پاداش می‌دهد: شما با پاسخ به برخی سوالات در یک نظرسنجی مشتریان که از سوی گوگل تهیه و تنظیم شده شرکت می کنید و در مقابل برای خرید کردن از پلی استور اعتبار دریافت خواهید کرد. هرگاه که یک نظرسنجی تازه مهیا باشد این اپلیکیشن برای شما یک نوتیفیکیشن ارسال می‌کند و شما کارکشته خواهید بود در عوض پر کردن آن ۱ دلار اعتبار بگیرید.

دانلود از گوگل پلی

۱۴. اپلیکیشن Sky Map
اپلیکیشن Sky Map

این اپلیکیشن که در واقع نقشه‌ای از آسمان می‌باشد ابتدا با نام Google Sky به وسیله خود گوگل برای آشنایی بیشتر مردم با ستارگان بالای سرشان ساخت شده بود. با نشانه رفتن گوشی موبایل به‌سوی عرش، Sky Map به شما نشان میدهد که در اینک نگریستن به کدام فیس فلکی هستید.

دانلود از گوگل پلی

۱۵. اپلیکیشن Lux
اپلیکیشن Lux

Lux اجازه می‌دهد کنترل بیشتری روی تنظیم روشنایی ورقه‌نمایش موبایل خود داشته باشید. می توانید فروغ ورقه‌نمایش را برای مطالعه در شب از دست کم پیش‌فرض تلفن همراه ذیل‌تر ببرید. همچنین قابلیتی به نام Night Mode در نظر گرفته شده که میتواند با فرا رسیدن تنگ غروب خورشید به‌چهره خود کار فعال شود.

دانلود از گوگل پلی

۱۶. اپلیکیشن Cerberus anti theft
اپلیکیشن Cerberus anti theft

Cerberus anti theft علاوه بر قابلیت ردیابی تلفن همراه به سرقت رفته می تواند کارهای بسیار زیاد دیگری را هم انجام دهد. مثلا می توانید گوشی را با استفاده از وب‌وبسایت یا پیامک از نحوه بدور کنترل کنید، حتی‌د‌ر حالت سایلنت یک پیام اخطار را روی گوشی به صدا درآورید، تمام اطلاعات خود را از روی موبایل پاک نمائید، گوشی را با به کار گیری از یک کد قفل نمائید، صدای گوشه و کنار را از طریق میکروفون موبایل ضبط نمائید، فهرست تماس‌های ورودی و خروجی را مشاهده کنید یا حتی خود اپلیکیشن Cerberus را مخفی نمایید تا دزد متوجه آن نشود.

دانلود از گوگل پلی

۱۷. اپلیکیشن Locale
اپلیکیشن Locale

Locale اپلیکیشنی برای اتوماتیک کردن امور است. به این معنی که با به کارگیری از آن میتوانید موبایل خود را به‌گونه‌ای سفارشی کنید که بر طبق محلی که در آن می‌باشید، تماس‌هایی که دریافت می‌کنید، معیار شارژ باتری، راستای قرارگیری گوشی یا زمان رفتارهای خاصی را از خود بروز دهد. به عنوان مثال میتوانید از آن بخواهید تا گوشی را با قرار دادن به پشت سایلنت کند یا با رسیدن شارژ باتری به ۲۰ درصد روشنایی صفحه‌نمایش را به‌طور اتومات کاهش دهد.

دانلود از گوگل پلی

۱۸. اپلیکیشن Tasker
اپلیکیشن Tasker

Tasker با در مشت داشتن بیش از ۲۰۰ کنش داخلی یک اپلیکیشن خوب دیگر برای اتوماتیک کردن واکنش تلفن همراه در وضعیت خاص هست. میتوانید کنش‌هایی سفارشی را بر اساس اپلیکیشن، زمان، روز، مکان، اتفاق افتاد، ویجت یا میانبر تولید کنید. حتی پلتفرمی داخلی برای تولید و فروش اپلیکیشن‌های سفارشی شما در نظر گرفته شده است.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۴:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

امروزه نرم افزار ها چه نقشی در کسب کلر شما ایفا می کنند ؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد امروزه اپلیکیشن ها چه نقشی در کسب کلر شما ایفا می کنند ؟؟ عارضه ها داشت اپلیکیشن چیست ؟ اپلیکیشن های گوشی تحت عنوان یک عدد از هدف ها کلیدی برای بیزینس آنلاین تبدیل گردیده و داشتن یک نرم افزار گوشی برای هر کسب و فعالیت یک امروزه یک فرمان واجب به حیث می رسد . ضمن این‌که اپلیکیشن های موبایل در مقایسه با به کارگیری از مرورگرهای گوشی اکثر موضوع توجه کاربران قرار گرفته اند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
امروزه نقشی که موبایل ها در زندگی مردمان ایفا می کنند زیاد پر رنگ میباشد . از حساس ترین نقش های آن هم می اقتدار به نقش آن در تجارت اشاره کرد که نسبتاً می اقتدار اظهار‌ اکثر شغل ها اهمیت ویژه ی آن را در بیزینس های خویش متوجه گردیده اند . رابطه دربین تجارت و تکنولوژی از زمان هایی دوچندان قبلی وجود داشته و ادامه دارد چراکه تکنولوژی همواره سبب گردیده که ارتباط دربین تجارت ها سهل وآسان خیس و سریع خیس از گذشته باشد و این ارتباط غیر قابل گسستن میباشد .
درصورتی که شما هنوز مردد می‌باشید که آیا اپلیکیشن های تلفن یار داشته باشید یا خیر؟ با ارائه این تعدادی دلیل که چرا کسب و فعالیت های هوشمند و موفقیت آمیز در اکنون رویش می باشند، تصمیمتان را آن گاه از تلاوت این نوشته ی علمی خواهید گرفت .
مطالعات به وضوح نشان میدهد ک کاربران گوشی های گوشی گوشی،اپ های نصب گردیده بر روی گوشی را به برنامه های روی اینترنت سایت ترجیح می دهند . شما ممکن می‌باشد متوجه این نیاز نشوید ،البته شما زمانی متوجه این نیاز می شود که مشتریان شما از شما درخواست اپ را دارا هستند .
یک اپلیکیشن می تواند به صورت خودکار اطلاعات و محتوا را به مشتریان خویش سناریو دهد .اپلیکیشن، به شما اجازه می دهد بطور مستقیم با مشتریان درباره باشید و تقاضای آنان‌را زمینه بررسی قرار دهید .


از دیگر مزایای اپلیکیشن های تجاری می توان به برقراری قابلیت و امکان ارتباط دو طرفه کاربر و اپلیکیشن اشاره کرد و همینطور ردگیری نتایج خلق و خوی و خوی کاربر با اپلیکشن . رمز تبارک دیگر در زمینه اپلیکیشن های گوشی این میباشد که آن ها راه فروش را باز می نمایند . یک اپلیکیشن موبایل می تواند موتوری باشد که از مزایای کسب و کار سنتی هم منفعت می پیروزی، مواردی از قبیل رضایت بخش اعظم مشتری و اگاهی عمده از تولیدها .
کمپانی تک گستر این افتخار را دارد تا با توجه به گونه کار و سلیقه وسلیقه ی مشتریانش اپلیکیشن قابل قبولی پباده سازی کند و با اعتنا به هزینه ای که می خواهند بکند شایسته ترین کیفیت را در اختیار آن‌ها قرار دهد و به آنها ارائه دهد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۲۱:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ذیل فیس خویش میباشید؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد آیا به فکر قرار دادن منبع نوروروشنایی در بالای سر یا این که ذیل فیس خویش میباشید؟پیشنهاد می کنیم که فقط در قوانینی از این طریق نورپردازی خلاقانه استفاده فرمایید که قصد دارید صحنه بازپرسی یا این که صحنه‌ای از یک فیلم ترسناک را پخش فرمایید.
به این ترتیب در صورتیکه در لایوهای خویش زیاد در مقابل دوربین کلام می کنید؛ نورپردازی مناسب برای‌تان یک ضرورت میباشد. با نورپردازی صحیح می توانید زیباتر به حیث برسید و خودباوری بیشتری پیدا فرمایید. نورهای رینگ‌ای متعددی در بازار موجود است که به طور یگانه برای نصب بر روی تلفن‌های هوشمند پباده سازی گردیده‌اند.
درصورتی که در موقعیتی قرار بگیرید که با پنجره یا این که منشاء فروغ و روشنایی و روشنایی زاویه ۴۵ سکو داشته باشید؛ ظاهرتان در فیلمبرداری بسیار عالی میفتد و فیس شما عمق بیشتری پیدا خواهد کرد. با این اکنون در صورتیکه نور و روشنایی بیش خیس از حد شدید و زننده باشد؛ سایه‌ها بسیار برجسته می گردند. علاوه بر این در‌صورتی‌که منبع نوروروشنایی را با زاویه ۹۰ جایگاه از رخ خویش قرار دهید؛ فیس‌تان بسیار وسیع به حیث میرسد و در غایت در صورتی منشاء فروغ و روشنایی را پشت سر خویش قرار دهید؛ صورتتان بسیار بدون‌نور می گردد و به هیچ وجه ممکن میباشد در فیلمبرداری دیده نشود.
روش تولید یک لایو اینستاگرام کیفیت بالا
صداصدا یک کدام از فاکتورهای پیچیده در پخش‌های زنده میباشد. به دلیل آنکه با وجود اینکه می توانید نورپردازی را از پیشین تهیه نمایید؛ حقیقتاً شیوه خیر و خوبی برای شنیدن صدای ویدئو در حین فیلمبرداری نیست.
یک کدام از ترفندهایی که ممکن میباشد بتوانید از آن به کار گیری فرمائید این میباشد که یک فیلم ۵ ثانیه‌ای ضبط کرده و پیشین از پخش زنده آن را دوباره گوش دهید. بدین ترتیب خواهید فهمید که آیا بایستی بلندتر کلام فرمائید یا این که آرامتر؟ آیا رمز و صدای دورنما و حریم زیاد میباشد یا این که خیر؟ ناگفته نماند که بایستی همت نمائید در مکان‌های ساکت و آرام لایو بگیرید. بدین ترتیب صدای پس زمینه به دست‌کم می برسد. این نکته را بایستی به خیال داشته باشید که فاصله‌تان از موبایل زیاد نباشد؛ تا فالورهای صدای شما‌را به صحت بشوند.
به این ترتیب کیفیت بالا صدا یک گزینه مهم در حین پخش مستقیم میباشد. درصورتی که می‌پندارید نیاز به تقویت صدای خویش دارید بی تردید از میکروفون فرنگی که کیفیت صدا را به روش چشمگیری بهبود می بخشد استفاده نمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۹:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

قابلیت و امکان اجرا بر روی دستگاه های متعدد

طراحی اپلیکیشن در مشهد  قابلیت و امکان اجرا بر روی دستگاه های مختلف:در برخی موارد ممکن می‌باشد اپلیکیشن ساخته شده تنها روی برخی از دیوایس ها قابل اجرا باشد.برای مثال اپلیکیشنی که برای سیستم برهان اندروید ساخته می‌شود.
بایستی روی اکثر موبایل ها و تبلت هایی که با این سیستم دلیل کار می نمایند قابل اجرا باشد.
حتی برخی معتقداند که یک کدام از خصوصیت های اپلیکیشن مناسب امکان نصب آن بر روی هر دو سیستم عامل Android و ios می‌باشد. (برای آشنایی با گویش های برنامه نویسی Android و ios می‌توانید نوشته‌ی‌علمی شایسته ترین گویش های برنامه نویسی اپلیکیشن را مراعات کنید.)
داشتن کاربرد مناسب:امروزه سطح رقابت در حوزه های مختلف شدت بیشتری به خویش گرفته می باشد.
با توجه به گسترش بازار تجارت الکترونیک در سالیان اخیر اکثری از سرمایه گذاران تمایل متعددی به حضور در‌این بازار دارند .
همین امر باعث ارتقا کیفیت و کمیت سایت ها و اپلیکیشن های متعدد شده است.
نمونه ای از رقابت در حوزه تجارت الکترونیک دربین اپلیکیشن های باربری آنلاین را میتوانید مطالعه فرمایید.
قابلیت و امکان ارزیابی:قابلیت و امکان بررسی مخاطبان یکی مهم‌ترین خصوصیت های حوزه تجارت الکترونیک میباشد که آشنایی خیر و خوبی از مخاطبان را در مشت دارای اپلیکیشن قرار می‌دهد .
در اتخاذ تصمیم های آینده بسیار یاری کننده خواهند بود.
اپلیکیشن های متعددی میباشند که‌این فعالیت را انجام می‌دهند.
به روزرسانی اپلیکیشن:داشتن برنامه منظم برای به روزرسانی کردن اپلیکیشن ها مخصوصا وقتی که اپلیکیشن محتوا محور باشد .
یکی مهم‌ترین عوارض محبوبیت آنها است.
دو پیشنهاد مهم:از واکنش مخاطبانتان فایده ببرید:مخاطبان ما در ذهنشان به چه شکل مارا تصور می‌نمایند؟
این یکی‌از مهم‌ترین سوالاتی می باشد که در هر کسب و کاری مطرح می‌باشد.
یکی‌از شیوه های درک کردن به تصورات مخاطبان قرار دادن قابلیت ارائه حیث و پیشنهاد در اپلیکیشن میباشد.
بی تردید این فعالیت را به عنوان راهی برای آشنایی بازارتان انجام دهید.
و به خیال داشته باشید داشتن مشتری های دارای مسئولیت یکی‌از گرفتاری های اساسی می باشد.
تحقیقات نشان داده می باشد که تولید قابلیت ارائه نظر و توصیه به مخاطب او را وفادارتر خواهد کرد.
قابلیت و امکان فردی سازی اپلیکیشن را به عنوان یک قابلیت و امکان در مشت مخاطبان خویش قرار دهید.قابلیت گزینش فونت، سایز، دور نما و بعضی خصوصیت های دیگر متناسب با ذوق و سلیقه مخاطب از موردها فردی سازی می باشد که در نکات پباده سازی اپلیکیشن می‌باشد. حتی برخی اپلیکیشن هایی که با انگیزه فروش ایجاد گردیده اند میتوانند توصیه گیری ها را نیز فردی نمایند یکی نمونه های غالب این آیتم Your Reebok می‌باشد که سبب ساز تولید تحول بزرگی در صنعتت پوشاک شد. امروزه فردی سازی خیر تنها یکی تجهیزات اضافی برای اپلیکیشن شما محسوب نمیشود بلکه کارایی فرمائید آن را به روئت کرد یک خصوصیت لازم نگاه نمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۰:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ملکرد و ویژگی های اپلیکیشن خود را برسی کنید

طراحی اپلیکیشن در مشهد 


در حال حاضر دوره آن میباشد که ایده پرداز باشید و تمام مناطق و تجهیزات ضروری اپلیکیشنتان را بر روی ورقه یادداشت فرمایید.

بعضا از این تجهیزات عبارتند از:
یکپارچگی تجارت الکترونیک
بخش تماس با ما
بخش فرم ها
یکپارچگی با بستر های پخش کلیپ
بخش پیام ها
بخش اعلانات
اشتراک گذاری در شبکه‌های‌مردمی
هریک از تجهیزات و بخش هایی که قیمت نرم افزار شمارا بالا می‌برد را یادداشت فرمائید و این بالا بودن بها را در تمام پروسه ایجاد نرم افزار رعایت فرمایید.

گام سوم:در رابطه رقیبان خویش تحقیق فرمایید
آبادی گام تا پباده سازی نرم افزار اندروید

هم اکنون می‌دانید که اپلیکیشنتان چطور می بایست فعالیت نماید و بایستی کمی به رقبایتان دقت فرمایید که چطور با هدف ها مشترک جذب مخاطب انجام می دهند ؟

حتی می‌توانید طرز کار شرکتهای فرنگی را نیز آیتم برسی قرار بدهید چون اینکار منجر تولید خلاقیت و اخذ نکته های دقیق که به دردتان می خورد می گردد.

تجهیزات و خصوصیت های نرم افزار آنها‌را برسی فرمایید هر چیزی که به چشمتان می‌آید را یادداشت نمائید و به‌این اعتنا فرمایید که چه چیزی را جا انداخته اید.

گام چهارم:ساخت Wireframes


قریه گام تا پباده سازی نرم افزار اندروید

تا کنون شما هدف ها نرم افزار خویش را تعریف و تمجید نموده اید و امکان های آن را معین نمودید و همینطور بازار و رقیبان را نیز گزینه برسی قرار داده اید.

وقت آن رسیده که اسکلت اول را به نرم افزار خویش بدهید و این قطعات غیر وابسته را با Wireframe به یکدیگر متصل فرمایید.

Wireframing در واقع یک راهنمای بصری میباشد که طرح نرم افزار و همینطور جریان دربین برگه اکران سوای استعمال از ابزار های پباده سازی و موادسازنده گرافیکی را به شما اکران می دهد.

این پلی میباشد دربین ذهن ها نپخته شما و یک فرآورده آخرین گذشته از آغاز هر مورد از پروسه فنی !

وایرفریم شما بوسیله وظایف کوچک و منحصر به فرد به شخصی هدایت می شود که یوزرها شما از روش عمل با اپلیکیشنتان می توانند بدست آورند.

و این شایسته ترین وضعیت شماست تا:

خصوصیت های قابل به کارگیری در نرم افزار و انگیزه پشت آن را ادراک فرمایید
سئو تعداد صفحه های چهت نیل به آن انگیزه
یک برگه اکران چندگانه تولید نمایید تا ملاحظه کنید کدام یک از آن ها بهتر فعالیت مییکنند
ذخیره صد ها ساعت برای پروسه بعدی برنامه نویسی
برای ساخت وایرفریم نرم افزار خویش صرفا به یک قلم نیاز دارید!


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۴:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین اپلیکیشن ها اولیه برای iOS می‌آیند


گوگل پلی در حکم نت فلیکس استورهاست؛ اپلیکیشن هایش به دانلودهای میلیونی می رسند، ولی هنگامی که ایام از عرضه شان برای iOS گذشته. برای نمونه، بیشتراز دو سال از عرضه اینستاگرام در iOS سپری شد تا یوزرها اندرویدی بتوانند به آن از طریق گوگل پلی دسترسی داشته باشند. ولی جدیدا شرایط اپلیکیشن های دیگر نسبتا بهتر گردیده، با این وجود باز هم در مواقعی مثل میرکت، پریسکوپ یا این که بازی Vainglory اختلافی حدودا یک کدام از دوماهه را در زمان عرضه شاهدیم.
پیام این قضیه کاملا روشن و بدیهی میباشد: در حالتی که اپلیکیشن های داغ و دست اولیه را می‌خواهید، iOS همچنان پادشاه پلتفرم هاست.

طراحی اپلیکیشن در مشهد
4- در iOS خبری از اپلیکیشن های ناخواسته نیست

در گوشی های اندرویدی ممکن میباشد اپلیکیشن های ناخواسته ای مشاهده کنید که از سوی شرکت آفریننده یا این که اپراتور طرف قرارداد آن در گجت نصب گردیده اند که تزکیه آنها از گوشی یک دردسر صحیح و حسابی میباشد. ولی سامسونگ و چندین شرکت دیگر با گردآوری این اپ ها در یک فایل، از سختی در روئت کرد بودنشان تا حد متعددی کاسته اند ولی هنوز هم این اپلیکیشن ها فضای متعددی از خیال و خاطر گوشی را به خویش اختصاص می‌دهند.
اما در آیفون، به هیچ تیتر اپلیکیشنی که به طور پیش فرض به وسیله اپراتور طرف قرارداد نصب گردیده را نخواهید رویت کرد و همین به گوشی های اپل ظاهری پاک و شیک خیس بخشیده.
5- هماهنگی بی سوابق در بین iOS و مک

در شرایطی‌که تاکنون از یک رایانه مک به کار گیری نکرده اید، مطمئنا با تجربه آن از هماهنگی بی نظیرش با آیفون شگفت زده میشوید. برای نمونه، با به کار گیری از امکان Continuity در OS X قادرید از مک بوک برای تماس های تلفنی و ارسال و دریافت پیامک به کار گیری فرمایید. برای این فعالیت کافیست که آیفونتان را دم دست داشته باشید.
هر یکسری که قابلیت و امکان Handoff ممکن میباشد برای برخی چندان کاربردی نباشید، ولی خیلی ها دوست دارند که با این خصوصیت کارهایی از قبیل مقدمه ارسال نشانی اینترنتی از طریق مک و ادامه تایپ کردن آن از طریق آیفون (یا این که بالعکس) را انجام بدهند. درضمن به مدد همگام شدن با iCloud میتوانید به تمامی عکس ها، یادداشت ها و سندها خویش در آیفون از طریق مک دسترسی داشته باشید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۱۲:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)