مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

بهترین اپلیکشن های شبکه احتماعی

کانال
اجتماعی انتخاب
دیجیاتو: دیتاشهر

نرم افزار
های دیگری که سزاوار حضور در فهرست بهترین ها هستند:
دانرو
بپرسیم
شبکه
اجتماعی پروفایل پاساژ
شبکه های اجتماعی مکان نمایی برای افرادی که تجربه ای از آن ها نداشته اند، معمولا در بازخورد نخستین مضاعف پیچیده به لحاظ می رسند . ولی «دیتاشهر» این دسته کمبود و دقیقا آسانی رابط کاربری را به برگ موفق خویش تبدیل کرد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

قابلیت و امکان هایی نظیر حاضری، Check-in کردن معمولی و لذت بخش، امکان جستجوی صوتی و محفظه اجتماعی عالی و کاربرپسند عواملی بودند که دیتاشهر جزء شایسته ترین تجربه های اجتماعی مان در سال ۹۶ باشد . اما پروسه رو به پرورش «دانرو» برای تبدیل شدن به بزرگترین دیتاسنتر شهری کشور همچنان عالی و تحسین برانگیز می‌باشد .

اما در در میان کانال های اجتماعی دیگر، «بپرسیم» متاع خوب و خلاقانه ای بود که ثابت کرد کمپانی در یک نظرسنجی اجتماعی آنقدرها که فکرش را می کنیم فعالیت خسته کننده ای نمی باشد و اتفاقا می تواند بسیار جالب نیز باشد .

امسال «شبکه اجتماعی پروفایل» نیز بالاخره راز و سامانی به نرم افزار خویش داد تا در گوشی هایمان نیز بتوانیم از این شبکه نسبتاً شبیه لینکدین نهایت فایده را ببریم . «پاساژ» هم بخشی از کم اپلیکیشن های اهل ایران این سال بود که حداقل در رعایت استانداردها توانست به تیتر یک شبکه اجتماعی قابل پذیرش ایرانی مطرح شود .

کتاب
ها و مراجع انتخاب
دیجیاتو: فیدیبو

اپلیکیشن
های دیگری که سزاوار حضور در فهرست بهترین ها هستند:
طاقچه
فراکتاب
نوار
فست
دیکشنری فیدیبو در درحال حاضر حاضر بزرگترین کتابفروشی آنلاین اهل ایران می‌باشد و هر سال با ارائه سرویس ها و امکان های جدید، بهتر و خوب تر می شود . این سال نیز همیاری مضاعف خوبی بین فیدیبو و دیجی متاع صورت گرفت که نتیجه اش ولادت «فیدیباکس»‌ بود؛ قابلیتی جدید در فیدیبو که به شما اجازه می دهد در طول سفرهای مترو از کتاب های این مجموعه به طور رایگان به کارگیری کنید .

در کنار این تکان عالی فرهنگی، عوامل دیگری نظیر به‌روزرسانی پیوسته نرم افزار و ارائه امکاناتی چون خرید ارزی از سراسر عالم فیدیبو را به شایسته ترین کتابخوان ایرانی مو جود تبدیل کرده اند . در درجه بعدی نیز «طاقچه» و «فراکتاب» قرار می گیرند که هر دو طی یک سال اخیر پرورش خیر و خوبی را تجربه کرده و مسافت شان را با فیدیبو کمتر و کمتر کرده اند .

«نوار» نیز جزء اپلیکیشن های عالی این سال در حوزه کتاب ها و مراجع بود که با تمرکز بر ایجاد کتاب صوتی، نقش مؤثری در رسیدن محتوای با کیفیت به کاربر پارسی لهجه داشت . «فست دیکشنری» هم مثل همیشه، با به‌روزرسانی های مستمر و رفع نقص‌ کندی نرم افزار یکی از بهترین دیکشنری های دو زبانه سال ۹۶ بود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۲:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چگونه یک پروژه کاتلین در اندروید استودیو بسازیم؟

همانگونه که در مطلب کاتلین، زبان تازه برنامه نویسی اندروید خدمتتان عرض کردم، گوگل پشتیبانی از این لهجه را در گوگل I/O ۲۰۱۷ اعلام کرد . گروه برنامه نویسی JetBrains پشتیبانی مهم را از این گویش جدید می نماید .
البته چرا کاتلین؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد

چرا
کاتلین؟ چرا اندروید تصمیم گرفت تا از این گویش پشتیبانی کند؟ مهمترین عامل آن این است که بخش اعظم قریب به رخداد برنامه نویسان اندروید کاتلین را گویش جذابی یافتند که عمل برنامه نویسی اندروید را راحتتر می نماید .

کاتلین همچنین بدلیل ساختارش امکان این را دارد که در کنار برنامه جاوا قرار بگیرد . ۱۰۰٪ از جاوا پشتیبانی می کند و براین اساس به هرتعداد پوشه کاتلین که خواستید میتوانید به پروژه فعلی تان (که براساس جاواست)، بیش تر فرمائید تا پروژه تان ترکیب جاوا و کاتلین شود . حتی آنگاه از وارد کردن پوشه کاتلین این امکان را دارید که از برنامه جاواتان نیز اجرایش کنید .

در حالتی که از نسخه ۳ .۰ اندروید استودیو استفاده می کنید احتیاجی نیست که پلاگین کاتلین را به آن وارد نمایید چراکه در درون آن وجود دارد . در نسخه های پیشین از آن بایستی این افزونه را نصب نمایید .

چه گونه
پلاگین کاتلین را نصب کنیم؟ به مسیر …File|Settings|Plugins|Install JetBrains plugin بروید، کلمه Kotlin را جستجو نمایید و آنرا نصب نمائید .

در صورتیکه آنگاه از بازکردن/اجرای اندروید استودیو پنجرهWelcome to Android Studio سناریو داده شد، مسیر …Configure|Plugins|Install JetBrains plugin را طی کنید .

در هردو وضعیت آن‌گاه از نصب افزونه بایستی اندروید استودیو را بسته و مجددا راه و روش اندازی (restart) فرمایید .

 

تولید
اولین پروژه پنجره Create New Project را با تعیین File | New | New Project گشوده فرمائید . در این پنجره میبایست اسم پروژه، پکیج و دامین شرکت را وارد فرمائید . در نسخه های پیشین از ۳ .۰ صورت عمل به‌این فیس هست .

 

از ورژن ۳ .۰ اندروید استودیو، گزینه ای بیشتر شده تا بتوانید پشتیبانی از کاتلین را نیز به پروژه تان اضافه کنید . اندروید استودیو نصیب دشوار کار که دانلود افزونه (اگر اضطراری باشد)، وابستگی ها (dependencies) و پیکربندی آن را برای شما انجام خواهد اعطا کرد . بدین ترتیب می‌توانید از بسیاری از مراحل تحت بگذرید، پروژه را سینک و درنهایت اجرا نمایید .

 

در این صفحه تحت ترین ورژن اندرویدی که در برنامه تان قصد پشتیبانی از آن را دارید را انتخاب فرمائید .

 

در این ورقه اندروید استودیو می خواهد در کد نویسی کمکتان کند . یکی از مثال ها را انتخاب نمایید (اگر نو برنامه نویسی اندروید را شروع کرده اید و نمیدانید اندروید چکار داراست میکند، مورد Empty Activity را تعیین کنید) .

 

دیگه نسبتاً عمل تمام شده است . اسم اکتیوتی نخستین تان را اعلام نمایید .

 

اندروید استودیو در نسخه های قبل از ۳ .۰، براساس جاوا این اکتیویتی را میسازد که می‌توانید با به کارگیری از تبدیل کننده (convertor) جاوا به کاتلین، پوشه ساخته شده را تبدیل کنید .

چگونه
کد جاوا را به کاتلین تبدیل کنیم؟ اینکار با به کارگیری از اکشن انجام می‌شود . فایلMainActivity .java را باز نمایید . دکمه هایCtrl+Shift+A را بگیرید و جمله تحت را بنویسید .

 

کدتان مثل تحت تغییر‌و تحول پیدا خواهد کرد و فایل جدیدی برایتان ساخته می گردد که پسوندش بجای java . پسوند kt . می باشد .

?
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
package com .kamalan .newapp

import android .os .Bundle
import android .support .v7 .app .AppCompatActivity

class
MainActivity : AppCompatActivity() {

override fun onCreate(savedInstanceState: Bundle?) { super .onCreate(savedInstanceState)
setContentView(R .layout .activity_main)

} }
در سطح پایان می بایست تنظیمات کاتلین را انجام دهید . در حالتی که این عمل را نکرده باشید و بخواهید برنامه را بر روی موبایل آزمایش کنید، اندروید استودیو پیغامی را نمایش می دهد که از شما می‌خواهد تنظیمات را اولیه انجام دهید .

 

پنجره ای سناریو داده می‌گردد تا ورژن کامپایلر کاتلین را تعیین نمایید . میتوانید پایانی نسخه را انتخاب نمائید .

 

اندروید استودیو تغییراتی را در build .gradle های ماژول و پروژه تان اعمال خواهد کرد . چیزهایی مانندapply plugin: ‘kotlin-android’ و compile “org .jetbrains .kotlin:kotlin-stdlib-jre7:$kotlin_version” .

 

و در build .gradle
فولدر پروژه


فعالیت تمام است! پروژه را سینک و آنگاه اجرا فرمایید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۵:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برنامه نویسی برای سیستم دلیل اندرویدر

برنامه نویسی برای سیستم دلیل اندروید یکی از لبریز کاربرد ترین اشکال برنامه نویسی می باشد . علت آن نیز استفاده ی مضاعف و تلاش این سیستم ادله است؛ اما بایستی بدانید که کدام یک زبان های برنامه نویسی مطلوب میباشند . در این نوشته به گویش برنامه نویسی اندروید و شایسته ترین آن ها می پردازیم و معرفی می کنیم .قابلیت و امکان های هر کدام و ویژگی های آن ها می تواند در این که کدام گویش برنامه نویسی را برای پباده سازی یک برنامه برای اندروید در لحاظ بگیرید و کدام یک قسمتی از بهترین لهجه های برنامه نویسی اندروید می باشد،شما را موعظه می کند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

لهجه
برنامه نویسی اندروید
جاوا یک گویش برنامه نویسی اندروید محسوب می شود . در حقیقت این زبان برنامه نویسی قانونی اندروید بوده و به وسیله توسعه اندروید استودیو پشتیبانی می شود . یادگیری این لهجه برنامه نویسی اندروید مقداری طاقت فرسا خیس از دیگر گویش های برنامه نویسی می باشد . کاتلین هم از دیگر زبان برنامه نویسی اندروید به اکانت می آید . این زبان دومی گویش برنامه نویسی اندروید محسوب گردیده و قدمت جاوا را ندارد و یادگیری آن هم پاره ای آسان خیس هست .c و c++ نیز جزو زبان هایی محسوب می شوند که اندروید از آن ها پشتیبانی می کند . برای آن که بتوانید یک بازی برای اندروید و گوشی طراحی نمائید این دو گویش دوچندان مطلوب می‌باشند . لهجه برنامه نویسی اندروید بیسیک دوچندان قدیمی بوده ولی با این وجود همچنان جزء زبان های برنامه نویسی اندروید به اکانت می آید . کورونا برای ابزار های یک‌سری پلتفرمی مناسب می باشد و از مزایای به کار گیری از این لهجه برنامه نویسی اندروید به کارگیری از کتاب منزل ی محلی آن می باشد .

 

جاوا

به عبارتی طور که در نصیب قبل گفتیم جاوا یک گویش های برنامه نویسی اندروید محسوب می شود . برای آن که یک شخص بخواهد برنامه ای برای اندروید طراحی نماید باید اندروید استودیو را اخذ و نصب نماید . این برنامه به وسیله گوگل معرفی شده میباشد و عمل را برای برنامه نویسان اندروید فراوان سهل تر کرده هست . لهجه برنامه نویسی جاوا برای هر نرم افزاری و هر پلت فرمی مناسب می‌باشد البته کاربرد حساس آن برای برنامه های ذیل وب می باشد . این که جاوا می تواند در پلت فرم های مختلف قضیه استعمال قرار بگیرد آن است که دارای یک خودرو است که در هر سیستم برهان نصب می شود . دستگاه های دارنده سیستم عامل اندروید هم این خودرو را دارد و می توانند کد های زبان برنامه نویسی اندروید جاوا را نظارت نمایند .

 

کاتلین

این لهجه برنامه نویسی اندروید به تازگی به این لیست بیش تر شده می باشد و از جهت اتومبیل مجازی به جاوا شباهت دارااست .این یعنی در هر پلت فرمی می تواند مورد به کار گیری واقع شود و این اتومبیل مجازی بر روی هر سیستم نصب می شود . از پاراگراف ویژگی های این گویش برنامه نویسی اندروید سازگار بودن با لهجه برنامه نویسی جاوا می باشد که این قضیه سبب شده می باشد تا کاهش بازدهی ساخت نشود؛ البته تفاوتی که این گویش برنامه نویسی اندروید با جاوا دارد این هست که نیاز به کد نویسی در آن کمتر می باشد و همین این گویش را در یادگیری راحت خیس کرده هست . از دیگر ویژگی های این لهجه برنامه نویسی اندروید می بضاعت و توان به امکان به کار گیری از اندروید استودیو در هنگام کد نویسی اشاره کرد .به طور کلی این لهجه برنامه نویسی می تواند از مورد های رشته ای و مطلوب برای شما و طراحی برنامه اندروید باشد .

 

c
& c++
اندروید استودیو دو زبان سی و سی پلاس پلاس را پایین پشتیبانی قرار داده هست و این بدان مفهوم ست که می توانید برنامه ای پباده سازی کنید که بدون واسطه به وسیله دستگاه تعبیروتفسیر و نظارت شود . این موضوع سبب ساز شده می باشد تا بتوان در اختیار گرفتن بخش اعظم بر روی بخش های گوناگون مثل یاد داشت که این یک مزیت به حساب می آید . مزیت این خصوصیت زمانی به طور کامل مشهود می باشد که بخواهید یک برنامه سنگین پباده سازی کنید . با این خط مش بازدهی برنامه نیز ارتقاء می یابد . علاوه بر این مسئله وجود کتاب خانه های دوچندان هم آن ها را به یک عدد از شایسته ترین زبان برنامه نویسی اندروید تبدیل کرده است؛ البته اگر بخواهیم عیب های آن را ابلاغ نماییم می توانیم به قلیل تر بودن انعطاف پذیری و باگ های آن اشاره کنیم .

سی
شارپ
در راستی این گویش برنامه نویسی اندروید پیشرفته تر و کاربردی تر نسخه ی سی پلاس پلاس می باشد که به وسیله کمپانی بزرگ و معروف مایکروسافت توسعه و گسترش و پردازش داده گردیده هست . شباهت آن را نمی توان به جاوا نادیده گرفت به طوری که اکثری از اشخاص از این گویش برنامه نویسی اندروید به تیتر یک نسخه مدرن و بی آلایش ی جاوا خاطره می کنند . از مزیت های این گویش برنامه نویسی اندروید می بضاعت و توان به توان و امکان زباله روبی آن که به چهره خود کار می باشد اشاره کرد . این قضیه تاثیر به سزایی در یاد با اهمیت خواهد داشت . اشخاصی که با اپن سورس کمتر کار کرده اند و به طور معمول با پلت فرم ها راز و عمل داشته اند این لهجه سی شارپ بسیار آیتم ی مناسبی خواهد بود . از گزاره امکان های این لهجه برنامه نویسی آن می باشد که با به کار گیری از آن می توانید صرفا با تعدادی خط کد یک بازی پباده سازی فرمایید . این عمل صرفا در یک ساعت و هنگامی مضاعف قلیل امکان پذیر هست .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۷:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی UI با طراحی UX

نکات با اهمیت در پباده سازی رابط کاربری را هر طراح و یا این که فعال در مسئله ی پباده سازی و تولید سایت باید بداند . اگر شما نیز یک نفر از فعالان این حوزه میباشید و یا این که می خواهید گام اولیه را برای ورود در این موضوع بردارید ، این مطلب را از دست ندهید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

پباده سازی UI بسیار همگانی و کاربردی می باشد و امروزه پیدا کردن طراحانی که در این راه و روش فعالیت می نمایند اصلا طاقت فرسا نیست! در اینجا 10 نکته ی تماما مهم و کاربردی را برای شما آورده ایم تا با مفاهیم و نکات با اهمیت پباده سازی UI شناخت پیدا فرمائید .

پیش از مقدمه این مقاله ، برای شعور و شناخت بخش اعظم با پباده سازی UI و همچنین تفاوت آن با پباده سازی UX از شما دعوت می کنیم این مقاله از وب سایت سازان با تیتر 5 تفاوت طراحی UX با طراحی UI را مطالعه فرمایید .

ارتباط
طراحی UI با طراحی UX
نکات
مهم در پباده سازی رابط کاربری در بسیاری از موردها این دو زمینه به خطا به جای یکدیگر بیان می شوند . ولی خوب تر است بدانید که UI نقشی اساسی را در UX بازی می نماید و می بضاعت آن را به نوعی زیر مجموعه ی طراحی UX در حیث گرفت و دامنه ی UX را پهناور و گسترده تر دانست . البته این به معنای بی اهمیتی و یا حتی ناچیز اهمیت بودن رابط کاربری نیست . طراحان UX می بایست کارداران زیادی را مانند طبقه بندی ها ، اسکن رایت ، هماهنگی با برنامه نویسان و دیگر طراحان و … را در نظر بگیرند .

طراحان UI برای شروع کار بایستی اطلاعات زیادی توده آوری کنند تا یک پروژه را با کیفیت عالی به ثمر برسانند . اطلاعات حتمی برای شروع عمل مواردی نظیر احتیاج و نیاز های کاربر ، طرز ی خلق و کار یوزرها با صفحه ها سایت ، سلسله مراتب و رابطه جانور فی مابین محتوا و محصول ها و … میباشند . پس از کسب این داده ها و دریافت مبنا ی طراحی گردیده از طراحان UX استارت به کار می کنند و این جدید ابتدای شیوه می باشد .

آشنایی
مخاطبین
نکات
اصلی در طراحی رابط کاربری نکته ی تماما واضح و آشکاریست که ایده ی چه طور طراحی کردن رابط کاربری تماما از اندیشه یوزرها گرفته می شود . درصورتی که شما در حالا فراهم سازی و ایده پردازی برای ساخت یک وبسایت می‌باشید ، ابتدا می بایست یوزرها و مخاطبان خود را بشناسید و بدانید که چه چیز هایی نیاز میباشد تا وب سایت شما کارآیی لازم را برای آن ها را داشته باشد .

شما بایستی یک تصویر کامل و صریح از تمامی ی آنچه که یوزرها را به وبسایت شما می کشاند را داشته باشید . در‌صورتی‌که در پیدا کردن جواب این سوال های سردرگم شده اید ابدا نگران نباشید و خصوصی به وبسایت های برتر که در حوزه ی موضوع شما فعال می‌باشند بزنید .
مشاهده کنید که چه امکاناتی به یوزرها ارائه می دهند ، آیا از حیث ساختار ظاهری و حتی رنگ ها شبیه میباشند ، آیا تجهیزات و ابزاری میباشد که شما بتوانید به آن ها بیافزایید؟
استفاده از سر مشق های طراحی که کاربران را عمده جذب می نماید و کار با آن ها برای یوزرها معمولی تر هست می تواند امداد متعددی به شما برای پیروزی در انجام یک پروژه بکند . البته با ذوق و خلاقیت خودتان بایستی آن ها را زمین تا عرش تغییر و تحول دهید تا نقش شما هم در این دربین واضح و قابل رویت باشد .

پایداری
و سادگی در استفاده
نکات
دارای اهمیت در طراحی رابط کاربری خصوصیت و مشخصه ی یک رابط عالی ، سادگی آن میباشد . در اینجا مراد از سادگی قلیل کردن جزئیات و آسانی ظاهری نمیباشد . منظور و انگیزه از بیان واژه ی “سادگی” قابل دسترس بودن و سهل و آسان بودن محیط تارنما برای به کار گیری ی کاربر میباشد .
کاربران بایستی به آسانی امکانات و بخش های متفاوت وبسایت شما را پیدا کنند و برای به کار گیری از آن ها احتیاج به نقشه نداشته باشند!
برای انجام این فعالیت می توانید از رنگ، تایپوگرافی، سلسله مراتب بصری و مجموعه سازی و … استعمال کنید که در قسمت های بعدی هر کدام از آن ها را به رخ جداگانه توضیح خوا هیم اعطا کرد .

نکات
کلیدی در طراحی رابط کاربری یک رابط می بایست به طور کامل یک دست و هماهنگ باشد . این به آن معناست که هر بخش از طراحی شما نباید رویه خودش را برود و همه ی نصیب ها می بایست با یکدیگر هماهنگ باشند تا احساس راحتی را هنگام به کار گیری در کاربران ایجاد کند .

ساخت
سلسله مراتب و مجموعه سازی
نکات
اصلی در طراحی رابط کاربری کلیدی ترین قسمت های یک تارنما باید مشخص و معلوم و پر رنگ گردیده باشند تا به چشم یوزرها بیایند . این وظیفه ی طراح است که با به کار گیری از رویکرد های مختلفی نظیر ایجاد سلسله مراتب آن ها را حیاتی جلوه دهد و در دسترس استفاده کننده قرار بدهد .

معمولی ترین نمونه در این باره را می توانید در تارنما Netflix بیابید که یک کاراکتر را گران قدر کرده که مشخصا بقیه موارد پایین تیم ی آن می باشند .

نکات
اساسی در پباده سازی رابط کاربری علاوه بر این ها ، بر هم زدن یکدستی ظاهری هم می تواند در کار شما تاثیر مثبت بزرگی بگذارد . زمانی تمام نصیب های برگه ی شما در عین زیبایی و هماهنگی ، یکپارچه و یکنواخت باشند و یک عنصر ضد‌و‌نقیض و ناشناخته در فی مابین آن ها به چشم بخورد ، یوزرها را به سمت خودش جذب می کند و شما می توانید از این مورد برای مهم و سرشاخه بودن یک واژه یا عبارت استفاده نمایید .

استفاده
ی درست و بهینه از تایپوگرافی
نکات
کلیدی در طراحی رابط کاربری یک فاکتور دیگر در ایجاد جذابیت و جذب اعتنا کاربران به کار گیری ی به جا و درست از تایپوگرافی های درست! می باشد . طرز ی طراحی و فونت های استعمال شده در تایپوگرافی فراوان دارای اهمیت و تاثیر گذارند . همچنین مکان و تعداد دفعات به کار گیری ی شما از آن ها نیز تاثیر به سزایی در کارآیی آن ها خواهد داشت .

هر فونت شخصیت و تاثیر خودش را دارااست و شما می بایست با توجه مسئله تارنما و همچنین شخصیت یوزرها و مخاطبانتان از فونت و پباده سازی مناسب به کارگیری نمائید .

در تحت نمونه ای از یک تایپوگرافی را می بینید .

نکات
اساسی در پباده سازی رابط کاربری در پباده سازی یک تایپوگرافی علاوه بر فونت به اندازه ی نوشته نیز بایستی اهمیت دهید . همانطور که در تصویر بالا می بینید زمینه و یا این که به عبارتی کلمه و واژه ی حیاتی ، میزان ی بزرگتری نسبت به توضیحات و متن معرفی کننده دارااست .

از
رنگ ها و تضادومغایرت به کار گیری کنید
نکات
با اهمیت در پباده سازی رابط کاربری استفاده ی درست از رنگ های صحیح می تواند یک عدد از حساس ترین دست اندرکاران و یا حتی حیاتی ترین برهان در جذب کاربر باشد . هر رنگ مفهوم و احساس مربوط به خودش را دارد و به کارگیری ی صحیح و به جا از هر رنگ می تواند کاربران را خیر یک دل ، بلکه صد دل دلداده شما و سایتتان بکند! همچنین استعمال از تضاد و مغایرت می تواند کارساز باشد . چه تضاد دربین رنگ ها و چه تضاد و مغایرت بین پررنگی و اندک رنگی توجه یوزرها را به سمت خودش جلب خواهد کرد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۹:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

امنیت در برنامه های اندروید


اپل در حال حاضر از نظر امنیت در تراز خیر قرار دارد و همینطور بر بهبود امنیت برای مصرف کنندگان عمومی، به ویژه با Touch ID و FaceID که در آینده با آیفون X می‌آید، فعالیت کرده می‌باشد . بررسی ظریف اپل بر روی اپ‌ها و بضاعت و توان بروزرسانی پر سرعت بخش اعظم دستگاه‌ها، آن را یک پلکان فراتر از اندروید قرار می‌دهد . این شرکت همینطور داده‌ها را در iMesغیر مجاز می باشدe و بقیه برنامه‌ها رمزگذاری می نماید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اپل اولویت اول را به اطراف خصوصی کاربر می‌دهد، براین اساس شما می‌توانید با دانستن این که اطلاعات فردی شما توسط اپل ذخیره و یا خوانده نمی‌شود، احساس امنیت فرمایید . همینطور تمام داده ها رمزگذاری میشوند . اندروید بعضا از داده‌ها را رمزگذاری می‌کند، اما از حریم سری شما کمتر حفظ میگردد . گوگل داده‌های شما را برای تبلیغ و فروش خوب تر محصولات، ذخیره میکند . داده‌های شما همینطور برای ارائه‌ی هوش مصنوعی بهتر، ذخیره گردیده و خوانده می‌شوند .

گوگل اعلام کرده میباشد که حفاظت بی نقص از حریم خصوصی کاربران و در عین اکنون ارائه‌ی سرویس‌های هوش مصنوعی، زیاد چالش‌براگیز می باشد اما بعضا از کارشناسان امنیتی و اپل عامل مینمایند که گوگل تعاملی نادرست فی مابین اطراف محرمانه و هوش تصنعی ارائه می کند . اپل چه بسا با FBI به جنگ ادامه داد تا حق رمزگذاری را تضمین نماید . نمیتوان این کار اپل را نادیده گرفت .

iOS امن‌ترین و شایسته ترین پلتفرم از حیث نگهداری اطراف خصوصی کاربر میباشد و این حقیقتی غیر قابل انکار می باشد . در حالتی که به اطراف محرمانه و امنیت اهمیت می‌دهید، به سراغ آیفون بروید .

برنده:
iOS

اکثر
بخوانید: حیث متخصص ها در رابطه هک دستگاه های اندرویدی چیست؟ آیا هک این پلتفرم بی آلایش تر است؟


روت
کردن، بوتلودر و جلبریک مقایسه
اندروید با iOS: روت کردن، بوتلودر و جلبریک


روت کردن دستگاه برای همه مطلوب نیست، اما در صورتیکه میخواهید دسترسی به روت دسترسی داشته باشید و کنترل بی نقص دستگاه‌تان در دست خودتان باشد، روت کردن راه و روش دستیابی به این انگیزه هست . روت کردن به شما قابلیت دسترسی به برنامه‌های بیشتر، نصب پایانی بروزرسانی‌های سیستم عامل، پوسته‌های نو نرم‌افزارها برای زیبا کردن محفظه کاربری، امکان از در بین بردن ویروس‌ها، امکان بالقوه برای ارتقاء سرعت و عمر باتری دستگاه و موارد دیگر را میدهد .

اکثری از OEM‌ها (سازندگان با اهمیت تجهیزات) اندرویدی همچنین راهی برای باز کردن قفل بوت لودر ارائه می دهند که گزینش مینماید که سیستم دلیل چه طور بر روی دستگاه شما بارگیری شود . اپل به طور کامل با چنین کاری مخالف است . جلبریک یک مورد برای آی او اس است که به شما امکان دانلود و نصب برنامه‌ها را از بیرون از اپ استور و دور زدن بعضی از محدودیت‌های دیگر را می دهد .

برنده:
اندروید وسایل
جانبی مقایسه
اندروید با iOS: وسایل جانبی


صاحبان آیفون و آیپد به طور متوسط پول بیشتری را نسبت به صاحبان دستگاه‌های اندرویدی صرف اسباب بیش تر می‌نمایند . اپل اکوسیستمی خوب برای اثاثیه جانبی تلفن‌ها و تبلت‌هایش تولید کرده‌ هست . لوازم جانبی و قاب‌های بیشتری برای گوشی‌های اپل نسبت به هر دستگاه دیگری ارائه میشوند اما دستگاهی نظیر گلکسی اس ۸ سامسونگ با اختلاف مقداری در رتبه‌ی دوم قرار میگیرد .

از سوی دیگر، دستگاه‌های اندروید استاندارد میکرو یواس‌بی یا یو‌اس‌بی تایپ C را به عمل گرفته‌اند، درحالیکه اپل بر روی کابل لایتنینگ مخصوص خود سماجت می‌ورزد . این بدان معناست که در صورتیکه آیفون ندارید، یافتن شارژر مضاعف ساده‌تر است . این اکثر وقت ها به این معنا می‌باشد که برای تهیه‌ی شارژر باید یک آداپتور اپل با ارزش بالا تنظیم نمائید . تولیدکنندگان اسباب و اثاث جانبی ممکن است iOS را به تیتر انگیزه اساسی گزینش کنند، اما احتمال یافتن وسیله‌ای بدون پشتیبانی از میکرو USB مضاعف ناچیز می‌باشد .

نکته‌ی منفی دیگر در برابر اپل در اینجا مربوط به رها کردن پورت استاندارد ۳ .۵ میلیمتری صوتی میباشد که این فعالیت با آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس ابتدا شد . یک آداپتور تبدبل در جعبه وجود دارد، اما ممکن میباشد آن را گم نمائید . تنوع هدفون‌هایی با جک ۳ .۵ میلیمتر عمده از هدفون‌هایی با پورت لایتنیگ می‌باشد . اما در اکنون حاضر برخی از گوشی‌های اندروید جک هدفون را حذف کرده و USB-C را جایگزین کرده‌اند، بدین ترتیب ممکن می باشد این حالت دیگر یک تفاوت قلم‌داد نشود .

اضطراری به ذکر میباشد که اکوسیستم تولیدات اپل با هم سازگاری بهتری دارا هستند . آیپد، اپل واچ، مک بوک و محصولات هوم کیت همگی باهم در هماهنگی بی نقص کار می نمایند . Maغیر مجاز می باشد، WatchOS، و iOS همگی به خیر و خوبی متصل شده‌اند و تمام تولیدها اپل روی یک صفحه به سادگی عمل می‌نمایند .

از آنجا که گوشی‌های اندروید به وسیله ساخت کنندگان مختلفی ایجاد می‌شوند، اکوسیستم‌های تولیدات متفاوت میباشند . سامسونگ یک اکوسیستم خوب دارد و گوشی تلفن های اندرویدی از Chromecast و Android Wear پشتیبانی میکنند . با اینحال، کاملا یکپارچه نیستند .

به
طور کلی، با در حیث گرفتن تمام لوازم جانبی موجود، گزینه‌های بیشتری برای یک آیفون مو جود است، به این ترتیب iOS در اینجا با پاره ای دیده پوشی غالب است
برنده:
iOS نتیجه‌گیری
به طور کلی، اندروید در ۱۰ بخش و iOS در ۸ بخش برنده شدند، البته iOS در بعضا از مهمترین بخش‌ها برنده شد؛ برای مثال ما اندیشه نمی‌کنیم که روت کردن یا فروشگاه‌های نرم افزار جایگزین برای اکثری از افراد در حد قابلیت‌های دسترسی و امنیت اساسی باشد . مقایسه این دو بسیار مشقت بار هست . از آنجایی که اپل مشقت بار افزار و قابل انعطاف افزار را در اختیار گرفتن می‌کند، میبینید که iOS در تمام دستگاه‌ها تجربه‌ای یکنواخت را ارائه می‌دهد .

مقایسه بدون واسطه آخری نسخه‌های اندروید و آی وی اس چندان نماینده‌ی تجربه بیشتر افراد نخواهد بود، زیرا عمده دستگاه‌های اندروید پایانی نسخه را اجرا نمیکنند . تجربه ای که با هر کدام کسب میکنید مضاعف پیچیده‌تر هست زیرا عمده سازندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی رابط کاربری خود را به جای اندروید ناپخته ارائه می‌دهند، در نتیجه تفاوت متعددی بین استفاده از پیکسل ۲ گوگل، سامسونگ گلکسی اس ۸ و الجی جی ۶ وجود دارد .

در صورتی‌که تصمیم به تهیه‌ی یک دستگاه اندرویدی دارید، مطمئن شوید که کمی تحقیق کرده‌اید و به نسخه اندرویدی که اجرا می‌کند، رابط کاربری آفریننده و سابقه‌ی خالق برای به روز رسانی نرم افزار، توجه فرمایید .

در نهایت، دسته‌های گوناگون برای اشخاص گوناگون اهمیت دارند، به این ترتیب شما بایستی به بخش‌هایی که برای شما اساسی می باشد توجه نمایید و تصمیم‌تان را بر مبنا آنان بگیرید . در صورتیکه امنیت و اطراف خصوصی برای‌تان کلیدی است، پس آیفون انتخاب آشکار شما می باشد . در‌صورتی‌که عمر باتری برای‌ شما با اهمیت باشد و شما می خواهید گوشی خویش را سفارشی کنید، پس اندروید را انتخاب فرمائید . هر دو اندروید و iOS کامل‌اند و این پلتفرم‌ها دارای ویژگی‌های مشابه بیشتری نسبت به تفاوت‌هایشان هستند، و ما هر دو را سفارش می‌کنیم .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۱:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هوشمندتر شدن دستیار دیجیتالی اپل

بخش نو “devices” همچنین به شما اذن می‌دهد بر میزان استعمال از بقیه دستگاه‌های آی او اسی مرتبط با Apple ID خویش بررسی داشته باشید . برای یک‌سری دستگاه یا یک سری استفاده کننده نیز اپل، Screen Time را به Family Sharing لینک و پیوند داده است .

وقتی که بیشتر از مدت در لحاظ گرفته شده برای یک اپلیکیشن با آن عمل می‌کنید، یک برگه اختصاصی برای هشدار این موقعیت نمایش داده خواهد شد که البته امکان نادیده به چنگ آوردن و رد شدن از آن وجود دارد . تمهیدات اپل برای بازدارنده شدن از ادامه فعالیت با نرم افزار قضیه نظر، آن‌گونه که تصور می‌کردیم طاقت فرسا نیست؛ ولی تا حدی قادر است مانع بازدید صد و یکم شما از اینستاگرام شود .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

Siri
Shortcuts یکی دیگر از شایسته ترین قابلیت و امکان های آی او اس 12 به هوشمندتر شدن دستیار دیجیتالی اپل مربوط میگردد . کاربران از این پس می‌توانند با طولانی تر کردن اقدامات سرعت بالا و کوتاه، به واسطه دستور صوتی از سیری بخواهند کاری معین را انجام دهد . به این منظور می‌توان از دکمه Add to Siri در اپلیکیشن های پشتیبانی‌شده یا این که Siri and Search در بخش پیکربندی استفاده کرد .

امکان
های آی وی اس 12
خود آی او اس مطابق با استفاده شما از اپلیکیشن ها، بعضا میان‌برها را برای ایجاد کردن توصیه می نماید . با این حال، تعداد دستورهای پیش‌فرض محدود می‌باشند .

Notification
control این بخش اهمیت بسیاری دارااست چرا که مواجهه با اعلان‌های iOS هیچ‌گاه لذت‌بخش نبوده هست . پیش‌تر اعلان‌ها با یکدیگر مخلوط شده و محیطی سردرگم‌کننده را پیش روی یوزرها قرار می‌دادند . ولی حال نوتیفیکیشن‌های هر قابل انعطاف افزار، به صورت گروهی سناریو داده گردیده و بسیار راحت‌تر از پیشین می‌توان اطلاعات مورد لحاظ را مشاهده کرد . علاوه بر این، حال می‌توان تمام اعلان‌ها را به گونه‌ای حذف کرد که به‌نظر فقط یک اعلان وجود داشته است . این رئیس خوبتر بدون شک کاربران را راضی خواهد کرد .

قابلیت
های آی او اس 12
یکی دیگر از مهم‌ترین قابلیت های آی وی اس 12 ، قابلیت ساکت کردن بدون واسطه برخی نرم افزار ها از نحوه لاک اسکرین است . در واقع، شما هربار نیازی به مراجعه به پیکربندی و اعمال این تغییرات نخواهید داشت .

وقتی که یک اعلان در لاک اسکرین نمایش داده می‌شود، با نگه داشتن انگشت روی آن و لمس آیکون نو سه‌نقطه، پنجره‌ای جدید پیش روی یوزرها قرار می گیرد که در آن می‌توان یکی از گزینه‌های Deliver Quietly یا این که Turn Off را انتخاب کرد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۹:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استارت برنامه نویسی اندروید

استارت
برنامه نویسی: در شرای تا به حالا برنامه نویسی نکرده اید و می خواهید از اندروید آغاز نمائید به شدت پیشنهاد می کنم این عمل را نکنید . اینجانب این فعالیت را انجام دادم و می دانم کار فراوان سخت و طاقت فرسایی خواهد بود . بخصوص که یادگیری جاوا در بین سایر زبانهای برنامه نویسی معروف (به غیر از سی و سی پلاس پلاس) سخت تر و زمانبرتر است . سفارش ای که به دوستانی که به اندروید عشق دارا هستند می کنم این است که با برنامه نویسی اینترنت شروع کنند . HTML, CSS, JavaScript را یه خرده یاد بگیرید که بتوانید یک سایت استاتیک ساده را خودتان از صفر شروع کرده و به اتمام برسانید . این عمل به شما دید نیکی از برنامه نویسی خواهد اعطا کرد . این مراحل حداکثر دو تا سه ماه زمان خواهد موفقیت اما مطمئن باشید این فعالیت در بلند زمان به نفع شما خواهد بود . ادله این حرفم چیست؟ مشاهده کنید برنامه نویسی اندروید، برنامه نویسی سمت کلاینت است . برنامه نویسی سمت کلاینت در اینترنت یعنی همان HTML, CSS, JavaScript . در اندروید بجای HTML ما XML داریم . بجای جاوااسکریپت از جاوا استعمال می کنیم . CSS در اندروید هم یا این که در XML پیاده سازی می شود یا این که در جاوا . اما یادگیری سمت کلاینت در وب برای کسی که برنامه نویسی نکرده به شدت بی آلایش تر از اندروید می‌باشد . پس برای یادگیری کلیت کار از وب استارت فرمائید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

 


جاوا:
در‌صورتی‌که به پیشنهاد بالا فعالیت کردید این مرحله نباید برهه زمانی زیادی از شما بگیرد . با یادگیری گونه های متغیرها، حلقه ها، جمله ها شرطی و مفاهیم شی گرایی در جاوا آشنا گردید و بلافاصله استارت به یادگیری اندروید فرمایید . من در این سطح هم مشکلات بزرگی کردم . شاید به برهه زمانی ۶ ماه تنها در هم اکنون یادگیری جاوا بودم در حالیکه به خیلی از مباحثی که در آن بازه خاطره گرفتم هنوز هم نیاز پیدا نکرده ام . تلاش فرمایید یادگیری خود را بر شالوده نیاز قرار دهید . یعنی در شرای در پروژه ای نیاز به مبحث خاصی بود آن مبحث را عالی خاطره بگیرید . در غیر این فیس احتمالا هیچ وقت به آن مبحث نیاز نداشته باشید . وسیع ترین نقص‌ آن‌گاه از یادگیری جاوا، نصب اندروید استودیو خواهد بود . خیلی از کسانی که در گروههای اندروید می بینم برای نصب اندروید استودیو زمان متعددی می گذارند و در غایت بی خیالش می شوند . همت نمائید سطح به مرحله پیش بروید . اینجانب برای نصب اندروید استودیو یک ماه مشغول بودم . در نهایت نیز به دلیل این که امولاتو روی سی پی یوهای AMD کار نمی نماید مجبور شدم یک ماه برای نصب لینوکس و اندروید استودیو بازه زمانی بگذارم . ولی همه اینها برای کسی که نو وارد دنیای برنامه نویسی شده بود انقدر ارتفاع کشید . آن دوران عالی کاوش نمی کردم . حتما از آغاز مهارت خوب جستجو کردن را در خویش ارتقاء دهید تا از این مدل مشکلات نداشته باشید .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۲:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

5 ابزار کاربردی در طراحی UI اپلیکیشن های موبایل

5
ابزار کاربردی در طراحی UI اپلیکیشن های موبایل هر پروژه پباده سازی تارنما و یا این که برنامه نویسی گوشی قبل از آغاز کد نویسی دارای تراز طراحی میباشد و نیاز به پباده سازی طرح و قالب اولیه دارد موضوعی که در پباده سازی ها مطرح هست پویایی آنهاست طراحی هیچگاه نمی تواند ایستا و ثابت باشد و در هر پروژه ای متفاوت است در هر پروژه ای میزان تیم، محصولات می تواند متغیر باشد ولی هنگامی که کلام از ابزار می شود بسیاری از طراحان به یک قابل انعطاف افزار مشابه می رسند به عبارتی ابزار در پباده سازی گستردگی مضاعف زیادی ندارد و صرفا یک سری ابزار هست که موءثر و کاربردی می باشد و معمولا هوا داران زیادی پیدا می کند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

بنابراین در ادامه و در این مقاله تصمیم داریم لیستی از قابل انعطاف افزارهای قدرتمند و کاربردی در زمینه طراحی برنامه های موبایل را معرفی کنیم .با
سروش پرداز همراه باشید:
Sketch
Sketch برای طراحان موبایلی همچون شما ساخته گردیده می‌باشد .گرچه فوتوشاپ فی مابین طراحان بخش اعظمی دوست داستنی می‌باشد و ابزاری بدون نقص و توانمند هست البته با اینحال بعضی برای طراحی های ui از قابل انعطاف افزار sketchاستفاده مهمانان کنند و ادله ان تمرکز این نرم افزار برروی طراحی های ui می باشد .

Sketch نرم افزاری قوی میباشد که امکان های فراوانی به طراح حین طراحی می دهد و خروجی های فن ای می دهد .قابلیت و امکان بی غایت برای زوم، نمونه برداری از دسته ها، خروجی در قالب های برداری و با فرمت jpg و pdf از ویژگی های این نرم افزار می باشد .بطورکلی طراحان ترجیح می دهند برا ی هر هدفی از قابل انعطاف افزار قدرتمند در آن قضیه استعمال نمایند .

 


Marvel برنامه Marvel به شما قابلیت و امکان میدهد تا تنها در چند دقیقه هر طرح اولیه‌ای را به یک برنامه تبدیل کنید، کافیست ورقه های قضیه لحاظ خود را روی برگه بکشید آن‌گاه با استفادها ز برنامه از آن عکس بگیرید و برای ایجاد مثال اول آن ها را بهم متصل نمایید . این برنامه برای کارآفرینان، طراحان، مدیران تولید، استارت‌آپ‌ها، دانش‌آموزان و افراد دارای کسب و فعالیت که می خواهند به سرعت ایده‌های خود را با مشتریان درمیان بگذارند خوب میباشد .

همچنین به طراحان این امکان را می دهد ایده های اول مشتریان را به سرعت و به راحتی مثال سازی نمایند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۹:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اسمارت فون ها در زندگی مردمان

امروزه نقشی که تلفن همراه ها و اسمارت فون ها در زندگی مردمان ایفا می نمایند بر کسی پوشیده نمی‌باشد .با اهمیت ترین نقش آن هم در تجارت می باشد که عمده شغل ها به اهمیت آن در بیزینس های خویش پی برده اند .ضمن این‌که رابطه فی مابین تجارت و تکنولوژی دیرزمانی میباشد که وجود داشته و ادامه دارااست چراکه تکنولوژی همواره سبب گردیده که رابطه در میان تجارت ها سهل وآسان خیس و سریع تر از قبل باشد .

هم اکنون اپلیکیشن های موبایل به تیتر یکی از اهداف کلیدی برای بیزینس آنلاین تبدیل شده و داشتن یک قابل انعطاف افزار تلفن همراه برای هر کسب و عمل یک امر حتمی به لحاظ می برسد . ضمن این که اپلیکیشن های تلفن همراه در مقایسه با به کارگیری از مرورگرهای تلفن همراه بخش اعظم قضیه اعتنا یوزرها می‌باشند .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

مزایای
داشتن نرم افزار تلفن همراه برای کسب و کارتان در یک نگاه app

سبقت از رقبا: با قرار دادن کسب و کارتان بر روی گوشی یاور مشتری، از رقبایتان متمایز می شوید .

رابطه مداوم با مشتری: نرم افزار کسب و کار شما مدام اسم شما را به مشتری یاد‌آوری می کند .

کاهش شدید هزینه تبلیغات: هزینه تبلیغات و چاپ کاتالوگ حذف شده و کاتالوگ دیجیتال شما بر روی گوشی مشتری قرار می گیرد .

افزایش تصویر مارک شما: یک نرم افزار اختصاصی برای کسب و کار شما نشانگر به روز بودن و جذب مشتری های مدرن میباشد .

به روز رسانی: مشتریان هر لحظه لیست به روز محصولات و خدمات شما را می بینند و از جدیدترین خبر ها شما مطلع می شوند .

افزایش فروش: اپلیکیشن کسب و کار، مشتریان شما را به مبلغین کسب و فعالیت شما تبدیل می نماید .

تماس با ما: جهت سفارش اپلیکیشن کسب و عمل خود با ما تماس بگیرید .

 

از دیگر مزایای اپلیکیشن های تجاری می توانایی به برقراری قابلیت و امکان رابطه دو طرفه استفاده کننده و نرم افزار اشاره کرد و همچنین ردگیری نتایج خلق کاربر با اپلیکشن . راز گرانقدر دیگر در مسئله اپلیکیشن های تلفن همراه این هست که آنها خط مش فروش را باز می نمایند . یک اپلیکیشن تلفن همراه می تواند موتوری باشد که از مزایای کسب و فعالیت سنتی نیز فایده می برد، مواردی از قبیل رضایت بخش اعظم مشتری و اگاهی بخش اعظم از تولید ها .

شما می توانید با پباده سازی یک اپلیکشن اختصاصی در حوزه کاری خود محصولات و خدماتتان را برای یوزرها به اشتراک گذاشته ،بطوریکه مدام این خدمت ها در دسترس یوزرها شما باشد .
هرچند داشتن وب سایت ها برای دارندگان کسب و امور امری اضطراری می باشد ولی هیچ نمی توانند نیاز به تلفن همراه اپلیکیشن را پر نمایند . از مزایای داشتن یک موبایل نرم افزار خوب نسبت به تارنما می بضاعت و توان به تلاش آفلاین اپلیکیشن ها، دسترسی سهل و آسان خیس و پر سرعت تر و همچنین سرعت بالا آن اشاره کرد .

همچنین می بایست به این نکته اشاره داشته باشیم مطابق تحقیقات فناوری، وقتی که مردمان روی گوشی صرف می کنند از تلوزیون به عنوان حیاتی ترین رسانه تبلیغات پیشی گرفته است .

app02

حال
به توضیحات مختصری در هر یک از مورد های برتری نرم افزار های موبایل میپردازیم :
اپلیکیشن
ها به عنوان ابزار تبلیغاتی
وب سایت یک ابزار حساس برای تبلیغ تولیدات و سرویس ها شما است، البته از سوی دیگر تعداد اشخاصی که از تلفن همراه استعمال می نمایند نیز هر روزه در اکنون افزایش میباشد و بخش اعظم آنان از نحوه تلفن همراه های هوشمند و سایر ابزارها به وب دسترسی دارا‌هستند . امروزه اکثر اوقات امور روزانه نظیر تجارت و بازرگانی و یا این که پرداخت ها توسط تلفن همراه ها انجام می گردد و به نظر می برسد که در آینده بخش اعظمی از کارهای محاسباتی نیز به وسیله آن‌ها انجام پذیرد . توسعه و گسترش و تبلیغ اپلیکیشن موبایل در در بین کاربران برای پیشبرد کسب و فعالیت شما مضاعف اثر گذار میباشد .

کسب
درآمد از شیوه اپلیکیشن
برخی از صنایع از تولید و توسعه و گسترش اپلیکیشن ها برای کسب و فعالیت خویش امتناع می ورزند، چرا که به تصور آنها هزینه ای که بایستی در قبال این فعالیت متقبل شوند عمده از بودجه آن‌ها است . فارغ از شک و تردید گاهی وقت ها ساخت نرم افزار گوشی تبدیل به امری مضاعف لبریز هزینه می شود، اما این استدلال توجیه کننده و کافی نمیباشد . بسنده کردن به یک اپلیکیشن معمولی با اجتناب از زواید غیر حتمی موجب کاهش هزینه ها می گردد، علاوه بر این شما می توانید با برنامه ریزی دقیق گذشته از استارت فرایند بسط نرم افزار هزینه ها را به طور چشم گیری کاهش دهید . لوگو، تصاویر و محتوای نرم افزار را پباده سازی نمایید و پس از این‌که کارهای مقدماتی و شالوده انجام شد، با استخدام یک متخصص در دستور بسط اپلیکیشن، آغاز به ایجاد و پیاده سازی آن نمائید .

آن‌گاه از این که کار ایجاد اپلیکیشن به اتمام رسید، حال می توانید به تفکر در رابطه کسب درآمد از آن بپردازید و از فنون درآمدزایی در دسترس نظیر تبلیغات باطن برنامه ای، به کار گیری نمایید .

دستیابی
به مشتریان بیشتر
گسترش یک نرم افزار تلفن همراه در مقایسه با وب سایت موجب جذب مشتریان بیشتری می گردد . امروزه جستجوی موبایل علی الخصوص در در بین قشر جوان زیاد متداول شده . مشتریان کنونی با سخن از شما با دوستان عزیز خویش موجب توسعه کسب و کار شما گشته و از این روش اشخاص و مشتریان جدید، شما را با یک جستجوی معمولی می یابند . علاوه بر این ترکیب نرم افزار به شبکه های اجتماعی سبب ساز بسط دامنه و پیروزی کاری شما می گردد .

محصول ها
و سرویس ها خود را به نمایش بگذارید
شما می توانید از نرم افزار به تیتر ابزاری برای سناریو محصول ها و خدمات خویش استفاده نمائید . کاربرانی که اپلیکیشن شما را مشاهده می کنند در آتی به نرم افزار شما دسترسی خواهند داشت . هر بار با ارائه یک فرآورده جدید شما می توانید نرم افزار را هم به روز رسانی کرده و با ارائه پیشنهادات و تخفیف ها مشتریان خویش را تشویق به استعمال از اپلیکیشن و توصیف و تعریف و تمجید آن نمایید .

شرکت کردن
با بقیه خدمات
همیاری با کمپانی های مشابه، به شما کمک می کند از پیروزی آنها نیز استفاده مند گردید، این عمل مشتریانی بیشتری برای شما به ارمغان می آورد . با تهیه و تنظیم یک لیست از بقیه شرکت ها و پیوستن به آنها، یک برنامه برای رد و بدل کردن تبلیغات در در میان خویش صورت دهید، با این عمل نتیجه عاید هر دو طرف می شود و به فایده مشترک می انجامد .

وب
تارنما های تلفن همراه پسند
برای شرکت های که هنوز نیز چندان علاقه مند به ایجاد نرم افزار مجزا نیستند، ساخت وب سایت هایی که برای نمایش در گوشی به خوبی طراحی شده، می تواند جایگزین خیر و خوبی باشد که با میزان دارایی آنان هم نیز خوانی خواهد داشت . با یک جستجو می توانید وب تارنما هایی را که این کار را به ازای اخذ پولی اندک انجام می دهند بیابید . انگیزه تعامل با استفاده کننده و بهبود سوابق یوزرها می‌باشد که باعث به جذب مشتری می گردد .

سود
گیری
با حالت لبریز رونق صنعت تلفن همراه که امروزه شاهد آن هستیم، به همه کسب و امور سفارش می شود که یک اپلیکیشن تلفن همراه برای تبلیغ تولید ها خود بسازند . به راستی موبایل وسیله ای است که همگی ارتباطات توسط آن رهبری می شود، در نتیجه پیوستن به این فناوری، تضمینی برای نتایج زمینه انتظار برای کسب و فعالیت شما خواهد بود .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۱:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اندروید خالص چه اندرویدی است

شاید بارها عبارت «اندروید خالص» به گوش‌تان خورده میباشد . اما اندروید خالص چه نوع اندرویدی می باشد؟ همان گونه که از اسم آن پیداست، عبارت اندروید خالص به خالص‌ترین نسخه‌ی اندروید اطلاق میگردد . این نسخه از اندروید چندان سنگین نیست و برخلاف دیگر نسخه‌های اندروید، اندروید خالص از اپلیکیشن‌های پیش‌فرض زیادی بهره نمی‌برد و صرفا چند از اپلیکیشن‌های گوگل در آن تعبیه گردیده می باشد . اما این سادگی تأثیر منفی بر تلاش این ورژن نداشته و حتی بر اساس لحاظ بخش اعظمی از کارشناسان، اندروید خالص یک عدد از بهترین سیستم‌عامل‌های دنیا محسوب می شود . از گزاره گجت‌های مجهز به این اندروید هم میتوانیم به گوشی‌های پیکسل گوگل اشاره کنیم .

طراحی اپلیکیش در مشهد

در زمینه‌ی تعیین نسخه‌های مختلف اندروید، سلیقه و اولویت‌های فردی نقش مهمی را ایفا می‌کنند؛ اما شایان ذکر هست که اندروید خالص معمولا به‌عنوان سریع‌ترین نسخه‌ی اندروید در حیث گرفته می گردد . این ویژگی نسخه‌ی خالص اندروید، به سبکی آن برمی‌گردد که سبب ساز می گردد این سیستم‌عامل با بهره‌گیری از منابع بیشتر، وظایف موردنظر خویش را با سرعت بیشتری انجام دهد .

اندروید
اوریو چیست؟ اندروید
اوریو
یک عدد از سوال‌هایی که در ذهن کاربران شکل میگیرد این است که اندروید نوقا و اوریو چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند؟ به‌طور خلاصه و موءثر می بایست بگوییم که گوگل هرساله نسخه‌ی جدیدی از اندروید را عرضه می کند . هر نسخه‌ی تازه اندروید مبتلا تغییراتی میشود و معمولا ویژگی‌های جدیدی را به ارمغان می‌آورد . از آنجایی که عمده گجت‌های اندرویدی قابلیت دریافت نسخه‌های نو را ندارند، به همین خاطر همواره نسخه‌های مختلفی از اندروید قضیه استفاده قرار می گیرند .

اندروید ۸ اوریو جدیدترین نسخه‌ی اندروید محسوب می‌گردد و توقع داریم که در کنفرانس I/O گوگل در اردیبهشت ۱۳۹۷، شاهد معرفی اندروید ۹ باشیم . از سال ۲۰۰۹، نسخه‌های اندروید با اسم شیرینی‌ها و به ترتیب حروف الفبا نام‌گذاری شده‌اند . از آنجایی که اسم اندروید ۸ «اوریو» (Oreo) بوده، پس قاعدتا اسم اندروید ۹ بایستی با صحبت P ابتدا شود .

اندروید
گو یا این که اندروید وان چیست؟ اندروید
وان
در صورتیکه اهل استفاده از گوشی‌های میان‌رده و پایین‌رده باشید، شاید گوش‌تان به عبارت‌های اندروید «گو» (Go) و اندروید «وان» (One) خورده است . اندروید گو یک ورژن از اندروید خالص است که برای سخت‌افزارهای ضعیف تهیه گردیده هست . مدت‌زمان متعددی از عرضه‌ی اندروید گو نمی‌گذرد و تمرکز این سیستم‌عامل عمدتا معطوف به گجت‌های پایین‌رده در بازارهایی نظیر هند و برزیل هست . از سوی دیگر، اندروید وان سابقه‌ی بیشتری از اندروید گو دارد و می‌توان آن را نسخه‌ی سبک‌تر اندروید خالص به‌حساب آورد . با وجود عرضه‌ی اندروید گو، اندروید وان هنوز از مقام بیرون نشده و گوشی‌هایی مثل اچ‌تی‌سی U11 Life و Moto X4 از این نسخه‌ی اندروید فایده میبرند .


برچسب: طراحی اپلیکیش در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۴:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)