مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

6 خصوصیت با اهمیت یک نرم افزار خوب

6
خصوصیت با اهمیت یک نرم افزار خوب
در دنیای اینترنت هر روز نرم افزار ها نقش بیشتری پیدا می نمایند . پیشین از اهمیت نرم افزار ها در دنیای اینترنت برای پباده سازی و تولید یک نرم افزار عالی بایستی موردها ذیل را در لحاظ داشته باشید . ضروری به ذکر می باشد بحث مسئله و کاربرد نرم افزار مشتمل بر این موردها نمی شود و ما فرض می کنیم که قضیه و محتوای نرم افزار شما بسیار خوب میباشد و با رعایت این نکات یک اپلیکیشن بی مثل خواهید داشت .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

1 .
سادگی حساس ترین خصوصیت یک نرم افزار خوب سادگی آن است . هر چقدر بتوانید عامل آسانی را بیشتر رعایت نمائید اشخاص بیشتری می توانند از برنامه شما به کارگیری نمایند . و در فیض پیروزی شما بخش اعظم خواهد بود .
2 .
امنیت بالا امنیت استدلال زیاد مهمی برای موفقیت نرم افزار شماست، مردم برنامه های با امنیت تحت را استفاده نمی نمایند . حتی برای اینکه نرم افزار شما در آپ استورهای دارای شهرت نظیر گوگل پلی قابل ارائه باشد حتما باید امنیت بالایی داشته باشد .
3 .
امکان کار بصورت آفلاین هرچند افراد نسبتاً در کلیه جا به اینترنت دسترسی دارا هستند اما ممکن می‌باشد به عارضه ها گوناگون رابطه وب جدا شود . در اینصورت در‌صورتی‌که برنامه شما نتواند اجرا شود مخاطبان کمتری را جذب خواهد نمود . بدین ترتیب حتما این خصوصیت برای اپلیکیشن خویش پیش بینی نمائید .
4 .
حجم مناسب حجم بالا مدام محدویت ساخت می نماید و اشخاص را آزار می دهد بنابراین حتما می بایست اپلیکیشنی پباده سازی و تولید نمائید که تا حد ممکن حجم پایینی داشته باشد .
حجم ذیل هم در هنگام دانلود و نصب و هم هنگام استفاده سبب رضایت مخاطبان خواهد شد .
5 .
سرعت بالا سرعت به طبع یک عدد از مهم ترین دست اندرکاران برد یک نرم افزار می باشد . حتی در صورتیکه تمام مورد ها گذشته را رعایت کرده باشید در شرای برنامه شما سرعت خوبی نداشته باشد مخاطبان کمتری را بدست می آورد .
6 .
بهینه سازی نرم افزار شما مثل تمام برنامه ها هر از یک سری گهگاه نماید می شود و نیاز به با صرفه سازی دارد . در حالتی که شما این مسئله را پیش بینی نکرده باشید نرم افزار شما کند و آزار دهنده خواهد شد . به این ترتیب حتمی هست که به طبع این مسئله را پیش بینی کرده و پیشبینی ها ضروری را اعمال کنید .
مواقعی که ذکر شد برای برد یک اپلیکیشن فراوان دارای اهمیت و حتمی می باشند . مجموعه نرم افزاری مانا با داشتن علم روز و افراد متخصص قابلیت پباده سازی و ساخت نرم افزار های مختلف را بصورت سفارشی و بر اساس نیاز شما دارا می باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۳:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اشنایی با چند اپلیکیشن

Telegram

تلگرام سال جاری به‌روزرسانی های مضاعف مهمی اخذ کرد؛ بعضی هایشان به کارمان آمد و برخی دیگر را نتوانستیم آن طور که می بایست و احتمال دارد تجربه کنیم . با این وجود، نسبت به سال پیشین در یک حقیقت هیچ تغییری به وجود نیامد و آن نیز این که روند «هر روز خوبتر شدن» تلگرام به این زودی ها نمی خواهد متوقف شد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

همین سال قابلیت های فراوان مفیدی مثل پیام ویدیویی، مطالعه در شرایط Instant View و لوکیشن زنده به پیام رسان محبوب آمدند و مکالمه صوتی کد گذاری گردیده آن هم در سراسر جهان راه و روش اندازی شد . همینطور سیستم مدیریت سوپرگروه ها نیز تغییر تحول و تحولی با اهمیت به خویش روئت کرد و دست ادمین ها برای در دست گرفتن تیم اکثر از مدام بازتر شد، و این حجم از تغییرات مفید فقط در طول یک سال رخداد زمین خورد .

به‌روزرسانی های تلگرام به قدری موءثر و تأثیرگذار بودند که چه بسا غول پیام رسان های جهان یعنی واتس اپ هم به تقلید از چند موضوع آن ها روی آورد که تصور می کنیم تنها همین یک موضوع برای قرار دادن آن در فهرست برگزیدگان های امسال کافی باشد .

دانلود
از اپ استور - دانلود از گوگل پلی - دانلود از کافه بازار
Google
Maps
احتمالا سال جاری Waze ستاره اپلیکیشن های مسیریاب برای بخش اعظمی از اهل ایران ها بود، اما این گوگل مپس بود که مانند همیشه به فرآیند به‌روزرسانی های اثرگذار و دائمی نرم افزار خویش ادامه اعطا کرد و نقشه خویش را با طولانی تر کردن امکان های جدید، کامل شدن خیس از مدام کرد .

گوگل مپس همین سال به غیر از تغییر تحول و تحولات حساس در رابط کاربری، حالت مسیریابی با موتورسیکلت را رسما به نرم افزار بیشتر کرد و مورد جدیدی در اختیار یوزرها عقب افتاده جسمی قرار بخشید تا بتوانند آسوده خیس از همیشه در شهرها رفت و آمد کنند .

به غیر از این، گوگل برای کسانی که از حجم فراوان و مصرف بالای اینترنت اپ گله داشتند ورژن سبک وزن گوگل مپس به اسم Google Maps Go را هم منتشر کرد تا در جلب رضایت یوزرها کماکان شایسته ترین نقشه و مسیریاب مو جود باشد .

دانلود
از اپ استور - دانلود از گوگل پلی - دانلود از کافه بازار
Instagram

شاید با دیدن اینستاگرام در این فهرست شگفت‌زده گردیده اید؛ اپلیکیشنی که سال قبلی به حافظه کپی برداری های پی در پی اش از اسنپ چت مسئله غضب بسیاری از منتقدان و کاربران بود و شیوه عاری از خلاقیتش انتقادهای زیادی را برانگیخت .

اما سال جاری اینستاگرام اثبات کرد که همه تقلیدها کورکورانه نیستند و چه بسا می توانند سود بهتری از ایده اریجینال بدهند . به غیر از تلاش خوب استوری ها، همین سال قابلیت های زیاد مهمی مانند دنبال کردن هشتگ ها، لایو دو نفره و افکت های زنده حقیقت افزوده به این کانال اجتماعی آمدند و حیاتی خیس از تمامی این که بعد از آن از بازه زمانی ها بالاخره پشتیبانی از گویش پارسی به هم پا چند لهجه دیگر به طور رسمی به آن طولانی تر شد .

تحولات مثبت و به‌روزرسانی های دائمی و اثرگذار همگی دست به دست نیز دادند تا اینستاگرام به عنوان یک عدد از بهترین و رو به رویش ترین کانال های اجتماعی در فهرست سال جاری ما حضور داشته باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۸:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

به کار گیری از Git GIT

به کار گیری
از Git GIT یک سیستم در دست گرفتن نسخه می باشد .که امکان نگهداری نسخه های مختلف از برنامتان را دارااست .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

ایده نیکی است که هم زمان با یادگیری ، نحوه به کارگیری از GIT را نیز طی فعالیت خاطره بگیرید .

با این راه و روش میتوانید خطاها خود را بیابید،اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید و خیلی چیزهای دیگر .

به علاوه شما برای هنگامی که مهیا عمل تیمی شدید نیز نیاز به استفاده از چنین سیستمی دارید .

GitHub یک خدمت Git و یک محیط گرافیکی برای رئیس پروژه می باشد ،که میتوان تا پنج Repository به طور مجانی از آن استفاده کرد .

با اعتنا به متن گشوده بودن Git و عمومی بودن این Repository ها ،کدهای شما قابلیت دیده شدن توسط دیگر افراد را دارد .


Google
سفارش می شود به خصوص در گام 7 ،از گوگل استفاده فرمایید .

اما باز نیز به هر درحال حاضر چگونگی به کار گیری از گوگل هم اصلی میباشد .

در شرای به باگی رسیدید که نمیدانستید چه مشکلی برای کدتان به وجود آمده ،بهترین کار این هست که از Google بپرسید .

در
StackOverflow بپرسید در صورتیکه به فیض قضیه نظرتان در Google نرسیدید و هنوز مشکلتان پا برجاست .

میتوانید از StackOverflow به کار گیری نمایید . اینجا مکانی برای پرسش و جواب برنامه نویسان میباشد .

که طبق آمار الکسا ایران جزء 5 مرز و بوم اول در استعمال از این تارنما هست .

به یاد داشته باشید خوبتر میباشد کارهایی که برای حل مشکل انجام داده اید را هم بنویسید این فعالیت در یافتن جواب صحیح و پر سرعت به شما امداد میکند .

به کارگیری
از CODEMENTOR خیلی ها می گویند StackOverflow برای استفاده اشخاص تازه کار آسان نیست .

در حالتی که هنوز نیز جواب سوالتان را نیافته اید آخری راه پیشنهادی استفاده بی واسطه از تجربیات یک برنامه نویس میباشد .

CodeMentor محیطی هست که در آن امکان Screen Sharing ،ویدیو و چت وجود دارد که بتوان در آن تبادل تجربه انجام بخشید .

تا اشخاص مبتدی بتوانند از داده ها افراد فن ای سود ببرند .

شما می توانید کدتان را برای برنامه نویس حرفه ای ارسال کنید ، و هم‌زمان به چک کد بپردازید و خلل ها آن را ملاحظه کنید و آن شخص به شما مستقیما راه صحیح کردن مشکلتان را یادگرفتن میدهد .


توصیه
کلی برنامه نویسان مدام خطا میکنند . پس زمانی نمیتوانید تستی را که نوشته اید با پیروزی پشت راز بگذارید .

شم نا امیدی نکنید و خودتان را سرزنش نکنید .هنوز برنامه های متعددی هستند که باید بنویسید .

در ضمن صرفا شما نیستید که با اختلال مواجه شدید . حتی برنامه های پیروز نیز فارغ از نقص نیستند .

پس به دنبال نوشتن برنامه بی عیب و نقص نباشید .(این به آن معنی نمی باشد که استاندارد خودتان را کاهش دهید در عوض شما بایستی همیشه خودتان را برای بالا بردن کیفیت تشویق کنید) .

به علاوه ، این یک دستور طبیعیست که ساعت‌ها و ممکن است چه بسا ایام بر روی یک چیز وقت بگذارید تا به آن شکلی که میخواهید در آید .

اگر برنامه نویسی فیچر تازه سهل بود ، دنیا به برنامه نویسان تازه نیاز نداشت ، عالم هر روز به سمت دیجیتالی شدن اکثر پیش می رود .

باز هم تاکید می‌کنیم ،به عنوان برنامه نویس جدید عمل به خاطره داشته باشید .

هنوز چیزهای متعددی می باشد که در مقدمه با آن ها خلل خواهید داشت .شما می بایست وقت زیادی صرف تمرین و یا حتی چیزهایی که در یک نگاه معمولی به لحاظ میرسند فرمایید .

اما وقتی که با تجربه تر شدید مسایل آسانتر حل خواهند شد .به آینده نگاه نمایید به جایی که تولید نرم افزار به نقطه پایان رسیده هست و شما می‌خواهید نرم افزار خودتان را به فروش برسانید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۰:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه عواملی منجر موفقیت و برتری یک برنامه می‌شود

چه
عواملی منجر موفقیت و برتری یک برنامه می‌شود؟ همه‌ی برنامه‌ها به موفقیت نمی‌رسند .
اما آن‌هایی که به برد رسیده‌اند ویژگی‌های کیفی مشترکی داشته‌اند که چند از آن ها را برمی‌شماریم:
۱-
ایده‌ای عالی به مراد پاسخگویی به نیازی که تاکنون برآورده نشده است برنامه‌ی شما می بایست با فایده و کاربردی باشد، نقص‌ خاصی را برطرف کرده و نیاز بازار را برطرف نماید . برای پیدا کردن یک فرصت طلایی، سه چیز را در لحاظ داشته باشید: چشم‌انداز برنامه‌های موجود، نیاز بازار و چیزی که شما می توانید سفارش دهید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

چشم‌انداز برنامه‌های موجود را موشکافی نمائید .
برای این کار:
اپلیکیشن‌های تاپ در مارکت‌ها را محاسبه فرمایید . مشاهده کنید همه‌ی آنها به چهره مشترک چه ویژگی‌هایی دارند؟ برنامه‌های غیرمناسب و غیرکارآمد را هم آنالیز کنید .
ببینید مشکلشان چیست؟ تراز رقابت بی واسطه و غیرمستقیم و این که چطور خودتان را متعدد نشان دهید را نیز به اعتنا ارزیابی فرمائید .
آیا نیازی می‌باشد که هیچ برنامه‌ای تا شرایط کنونی برآورده نکرده باشد؟ اولین بودن خودش مزیت بزرگی می باشد .
برنامه‌های مطرح را دانلود و آزمایش کنید . به نقاط قوت و ضعف آن از رویت کرد کاربران و خودتان که سبب تجربه‌ی کاربری عالی یا بد می‌شود دقت کنید .
نظرات و بررسی‌های برنامه را با صبر بخوانید بخصوص نقد ها و ضعف‌های ابلاغ شده .
پس از طی کردن این پروسه احتمالا ایده‌هایی به ذهنتان خطور می‌کند . بر روی مشکلات بغرنج‌تر بازار دقیق‌تر گردید . ایده‌ی خوب چیزی مابین ناحیه‌ی نقاط درد (نیازی که نبودش برای کاربران دردناک است) و چیزی که شما می خواهید توصیه دهید قرار داراست . آن را پیدا فرمائید .

۲-
پباده سازی عالی! ذوق وسلیقه اولیه‌ی کاربران روراست باشید . مهم‌ترین استدلال دانلود برنامه از مارکت‌ها لااقل او‌لین دلیلش گرافیک آن می‌باشد . زمانی در مارکت‌ها دنبال اپلیکیشنی میباشید از آیکونش بگیر تا اسکرین‌شات‌ها روی دانلود برنامه تاثیر می‌گذارد . حال این فقط تاثیر گرافیک روی دانلود برنامه هست . همین مسئله در هنگام فعالیت با برنامه هم راستگو می باشد . پس موادسازنده بصری برنامه باید در بیشترین و کمترین دما کیفیت قرار داشته باشند . این چیزی هست که در همه‌ی اپلیکیشن‌های چیره شاهدش هستیم . اما زیبایی تنها به ظاهر نمی باشد . کارایی و کاربردپذیری آن هم اهمیت بالایی داراست .

قابلیت‌های
برنامه چگونه پیاده‌سازی شده است؟ آیا
معماری اطلاعات برنامه به گونه‌ای میباشد که یوزرها به راحتی قابل به ادراک و پیمایش آن باشند؟ یادگیری
کار با برنامه راحت میباشد یا این که سخت؟


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۰:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پاسخ هوشمند و اعمال پیشنهادی سیستم نوتیفیکیشن هوشمند پلتفرم اندروید

پاسخ
هوشمند و اعمال پیشنهادی سیستم نوتیفیکیشن هوشمند پلتفرم اندروید قرار است در سیستم دلیل نو باز هم هوشمند‌تر شود . یکی از تغییرات مهم این سیستم، کار کردن آن با همه اپلیکیشن‌های پیام‌رسان است . به لطف آن، بر پایه مکالماتی که پیشتر داشته‌اید، امکان پاسخ دادن پر سرعت به یک پیام از روش اموجی‌های مربوط یا متن‌های پیشنهادی هوشمندانه مهیا خواهد شد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد
این پیشنهادات صرفا اختصاصی به پیام‌های متنی نیست . به تیتر نمونه، در شرای باطن پیام، فردی یک آدرس برایتان ارسال کرده باشد، یک دکمه میانبر به گوگل مپس به منظور نمایش به عبارتی نشانی در کنار پیام سناریو داده خواهد شد . افزوده شدن امکان توصیه اعمال مختلف، ارتقاء توان هوش مصنوعی برای فهم گونه پیام و از آن مهم‌تر، پشتیبانی از همگی اپلیکیشن‌های پیام‌رسان جزو مهمترین ویژگی های اندروید کیو در بخش سیستم نوتیفیکیشن به شمار می روند .

وضعیت
تاریک آنگاه از مدت‌ها توقع سرنوشت یک موقعیت بدون‌نور سیستمی به سیستم دلیل اندروید اضافه شد . این حالت به فیس بدون واسطه با گزینش سوییچ مربوط به آن در پنل نوتیفیکیشن یا به وسیله فعال سازی وضعیت ذخیره نیرو فعال خواهد شد . پیشتر حالت بدون نور صرفا در رابط کاربری موبایل نمایش داده می‌شد و قابلیت و امکان به کار گیری از آن به چهره سرتاسری و حین ورود به اپلیکیشن‌های متعدد وجود نداشت .

امنیت
و اطراف خصوصی بهبود اطراف محرمانه و امنیت یوزرها جزء مهم‌ترین ویژگی های اندروید کیو به شمار می‌روند . به عنوان یکی از امکانات گسترش یافته با هدف ارتقاء اطراف محرمانه می‌توان به بهبود امکان اشتراک‌گذاری موقعیت اشاره کرد که اذن میدهد شرایط جغرافیایی مادامی که از یک نرم افزار یگانه به کارگیری می‌کنید به اشتراک گذارده شود . اشتراک‌گذاری به محض بستن آن نرم افزار متوقف خواهد شد . پیشتر این امکان را در پلتفرم آی او اس چشم بودیم .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۴:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

باصرفه سازی تارنما ( SEO )


باصرفه
سازی تارنما ( SEO )
مخفف عبارت search engine optimization است . در حال حاضر یک عدد از روش های بازاریابی ، سرمایه گذاری روی نتایج جستجوگرهاست .

طراحی اپلیکشن در مشهد

روندی که بیشترین افزایش اهمیت را به نسبت سال های گذشته داشته باصرفه سازی سایت یا این که سئو ( SEO ) می باشد .

این روند به مضمون‌ کسب درجه های ابتدایی موتور های کاوش در لغات دارای ربط با زمینه وب سایت ، به وسیله ی مراحل های تخصصی نظیر ساخت محتوا می باشد .

کارشناسان سئو با ساخت محتوای اصولی و استاندار ، بک لینک و پیوند ، مدیریت نشانی های تولید ها ، به کارگیری از شبکه های اجتماعی و سایر مورد ها تخصصی عملکرد در افزایش رتبه سایت در متور های جستجو مثل گوگل دارا هستند . با فرآیند رو به رشت سئو وبسایت پیش بینی می‌گردد در وبسایت های آینده ، تارنما های سئو نشده از رقابت با رقبای خویش خارج شوند .

 

باصرفه
سازی روی گوشی تلفن یاور یا موبایل
تا چند سال قبل و به خصوص در مرزو بوم ما کمتر کسی از شیوه گوشی تلفن یار تلاش در وبسایت ها و یا جستجو در موتور های کاوش داشته . اما امروزه قواعد تغییر تحول کرده و با اعتنا به ارتقاء تجهیزات و کیفیت تلفن های یاور و همینطور ارتقاء سرعت وب یاور در سراسر دنیا ، رفته رفته به تعداد وب گرد های تلفن هم پا افزوده خواهد شد .

پس ضروری هست که به 2 مورد دقت کنیم : اول با صرفه سازی تارنما برای کاوش هایی که از نحوه تلفن یار انجام می گردد .

و دوم ریسپانسیو قالب سایت برای رزولوشن های متفاوت گوشی تلفن یاور و تبلت ها .


برچسب: طراحی اپلیکشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۸:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یادگرفتن بدون‌پول تولید نرم افزار تلفن همراه سوای دانش برنامه نویسی

یادگرفتن
بدون‌پول تولید نرم افزار تلفن همراه سوای دانش برنامه نویسی!
اپ میکر امکان ایجاد اپ برای سه سیستم برهان برتر یعنی iOS, Android و Windows Mobile را دارد . پس در این صفحه با اعتنا به نیازتان با زدن Choose this کنار نام هر سیستم ادله به ورقه تولید اپ برای مورد مسئله نظر وارد می شوید .در شرای شما نیز عشق متعددی به تولید اپلیکیشنی سری برای وب سایت خود و یا کاری به خصوص را دارید و وقت کافی برای آموزش زبانهای برنامه نویسی دیگر را ندارید و یا این عمل در تخصص شما نمی‌باشد این مقاله را بخوانید تا شما را با یکی دیگر از کارهایی که در دنیای دیجیتال ساده شده اند آشنا سازیم . که در دنیای دیجیتال بی آلایش شده اند آشنا سازیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

برای
ساخت اپ فارغ از داشتن علم برنامه نویسی وب سایت ها و برنامه های زیادی وجود دارند:
Infinite
Monkeys Buzztouch
Appsbar
Runrev
Livecode Telerik
Icenium و AppMakr سرویس هایی می‌باشند که به آسانی می توانید "اپ" خود را با آن ها بسازید .

AppMakr سرویسی است که قصد ارائه یادگرفتن آن را داریم و ادله آن نیز سادگی بوده و به راحتی می توانید پایانی پست های تارنما را در یک اپ به کاربرانتان بدهید .

اما به یاد داشته باشید بقیه خدمت ها از تابع های بیشتری برخوردارند مانند Infinite Monkeys که دارنده تابع های فراوانی مثل اخبار، آر اس اس، موزیک، ویدئو، عکس، متن، لینک، اتصال به شبکه های اجتماعی، نقشه و… است، ولی طریق عمل آن ها نیز فقط استفاده از موشواره و درگ اند دراپ هست پس به پیشنهاد اینجانب تمامی سرویس ها را آزمایش کرده تا به قضیه دلخواه خود دست یابید .

آغاز به وب سایت http://www .appmakr .com بروید .

چون تولید اپ در این تارنما مستمند عضویت در آن است پس آغاز Register بزنید تا وارد برگه عضویت شوید .

آن‌گاه از وارد کردن ایمیل و راز عبور و اتمام عضویت در بالای صفحه با اهمیت تارنما Login را زده تا به کاغذ ورود سوق دهی گردیده و آن گاه با زدن پست الکرونیکی و سر عبور به داشبورد خود انتقال داده گردید . به گزارش گویاآی تی، برای ابتدا ایجاد اپ Create a New App را از منوی سمت چپ بزنید .

اپ میکر امکان ایجاد اپ برای سه سیستم ادله برتر یعنی iOS, Android و Windows Mobile را داراست . پس در این کاغذ با اعتنا به نیازتان با زدن Choose this کنار نام هر سیستم ادله به برگه ایجاد اپ برای مورد زمینه نظر وارد می شوید .

در کاغذ آن گاه آدرس تارنما و یا RSS زمینه نظر را وارد کرده و Create App! را بزنید .

در مرحله آن گاه بر روی سرور وبسایت پردازش هایی برای هماهنگی با لینک اینترنت شما و ایجاد اپ خواهد شد که پس از اتمام اتوماتیک به برگه سپس یعنی به صفحه شخصی سازی انتقال داده خواهید شد .

در این ورقه می توانید نام اپ، آیکن و عکس ورودی اپ را از یک آدرس یا از کامپیوترتان انتخاب نمائید .

همان طور که می بینید در بالای آپشن ها، منوهایی برای شخصی سازی بیشتر اپ وجود دارا‌هستند .
Tabs برای اضافه کردن یک منوی دیگر مثل Home و یا گذاشتن یک فید و یا این که یک گالری تصاویر در اپ و حتی امکان کدنویسی و شخصی سازی ظاهری اپ با CSS و Javascript می باشد .

Customize برای اضافه کردن هدر به اپ و تغییر‌و تحول رنگ متن ها می باشد .

تب App Info هم برای وارد کردن اطلاعاتی درباره اپ مثل عنوان، توضیحات، آدرس سایت، روش ارتباطی، ارزش اپ و… میباشد .

تب Monterize هم برای ارتقا‌ی سکو کاربری برای داشتن تجهیزات و امکان های اکثر میباشد .
در پایان برای اتمام امور بر روی تب Publish بروید که در این صفحه می توانید اندازه کیفیت اپتان را در یک توشه ببینید و در پایان برای تولید کامند Build App را بزنید تا به ورقه آخری انتقال داده گردیده که در این کاغذ با زدن install app manually و Download app اپلیکیشن برایتان دانلود شود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۴:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اندروید یکی از محبوب‌ترین و پر درآمد‌ترین شاخه‌های برنامه نویسی

اندروید یکی از محبوب‌ترین و پر درآمد‌ترین شاخه‌های برنامه نویسی می‌باشد . این محبوبیت از عارضه ها مختلفی نشات می‌گیرد که درآمد بالا و گستره بزرگ فعالیت، از گزاره آن‌ها میباشند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

سیستم دلیل اندروید که در حالا حاضر به وسیله شرکت آلفابت یا این که به عبارتی گوگل توسعه داده می‌شود، یک سری سال است که محبوب‌ترین سیستم دلیل برای دستگاه‌های هوشمند به اکانت میاید . حال اکثر اوقات افراد تلفن‌های یاور دیرین را به دست بیماری آلزایمر سپرده‌اند و به سراغ اسمارت فون‌ها یا این که همان تلفن‌های هوشمند آمده‌اند . دستگاه‌هایی که همگی قابلیت‌های وسیعی دارا هستند و می توانند کار‌های مختلفی را برای کاربرانشان انجام دهد . این تلفن‌های هوشمند از سیستم عامل‌های مختلفی به کار گیری می‌نمایند که اندروید، iOS و ویندوز از جمله محبوب‌ترین آنان میباشند . احتمال دارد برایتان دیدنی باشد که بدانید حدود ۶۴ درصد از تلفن‌های هوشمند از سیستم دلیل اندروید به کارگیری می‌کنند و در این میان iOS سهمی ۳۲ درصدی از بازار داراست . ویندوز و بلک‌بری هم در جایگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند که هر کدام سهمی در حدود ۱ درصد دارا هستند . هم اکنون با این اوصاف می‌توان به گستره وسیع سیستم ادله اندروید پی پیروزی .

برنامه
نویسی اندروید
در اکنون حاضر حدود ۱/۴ میلیارد دستگاه از اندروید به کار گیری می‌کنند که عدد بسیار بزرگی به اکانت می آید . نکته قابل دقت در خصوص سیستم عامل اندروید نیز نوشته گشوده یا به عبارتی Open Source بودن آن میباشد . در واقع تمام کمپانی‌های فعال در حوزه ایجاد گوشی میتوانند اندروید را روی دستگاه‌هایشان استعمال نمایند و محدودیتی در این خصوص برای آنان وجود ندارد . همین مسئله نیز سبب شده که تعداد دستگاه‌های اندرویدی روز به روز با پرورش بیشتری مواجه شوند . اما در سمت مقابل،‌ سیستم استدلال iOS تنها به وسیله اپل که توسعه دهنده آن‌ هم به حساب می‌آید، می تواند استفاده شود و محدودیت‌های زیاد زیادی هم دارااست . به همین عامل هست که iOS را فقط می‌توانید روی آیفون، آیپد و سایر محصولات اپل مشاهده نمائید .

خواسته
از نام‌های متفاوت اندروید چیست؟ اندروید

شرکت گوگل هر از یک‌سری گاهی نسخه‌های جدیدی از سیستم ادله اندروید را با نام‌های متفاوت روانه بازار می نماید . نام‌های انتخابی گوگل برای نسخه‌های تازه اندروید هم بر پایه اصول خاصی پیش می‌روند . به‌این چهره که حرف اول نام نسخه به ترتیب الفبا جلو می‌رود و در هر نسخه نو سخن بعدی الفبا به کار گیری می‌شود . برای نمونه اندروید 6 که ماشمالو (Marshmallow) اسم داشت با کلام M استارت می‌شد و ورژن بعدی آن یا همان اندروید ۷، نوقا (Nougat) نام دارد که با کلام N استارت می گردد . جالب می‌باشد بدانید که نام‌های انتخابی هم اغلب اسم شیرینی یا این که خوراکی هستند . ولی در ارتباطات عموم نسخه‌های متعدد اندروید علاوه بر شماره ورژن و اسم آن، با کلام در آغاز نام نسخه نیز شناخته میشوند . برای نمونه اندروید N حاکی از اندروید Nougat میباشد . پایانی نسخه‌ای که گوگل برای سیستم عامل اندروید منتشر کرده، نسخه ۸ اندروید میباشد که Oreo (نوعی بیسکوئیت) نام دارااست . نسخه‌های گوناگون اندروید قابلیت‌های متفاوتی دارند و سوای تردید نسخه‌های جدید‌تر، مضاعف بهتر و کاراتر از نسخه‌های قبلی می باشند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۴:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی افزونه Highly Highlighter

معرفی
افزونه Highly Highlighter برای مرورگرهای مختلف مطلقا برای شما نیز پیش آمده که در اکنون گشت و گذار در اینترنت و سرگرم مطالعه محتوای تارنما ها باشید و در نهایت تصمیم بگیرید تا منتخب از محتوای یک وبسایت را با دوستانتان به اشتراک بگذارید . این افزونه چنین امکانی را برای کاربران مرورگر های متفاوت آماده خواهد کرد . در ادامه توضیحات بیشتر را در اختیار شما دوستان عزیز قرار خوا‌هیم داد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

معرفی
پلاگین Highly Highlighter

افزونه Highly Highlighter در واقع یک پلاگین بسیار کاربردی هست که امکان هایلایت کردن متن ها را در مرورگر به استفاده کننده خواهد داد و یوزرها می توانند این متن‌ها هایلایت گردیده را ذخیره نمایند و به اشتراک بگذارند . این افزونه در اختیار کلیه برنامه ها و مرورگرها قرار گرفته و تقریبا در هر محیطی قابل استفاده خواهد بود . حتی نرم افزار این مرورگر هم ارائه گردیده هست و یوزرها اندروید و iOS می توانند از این پلاگین فایده مند شوند .

این افزونه یک عدد از کاربردی ترین افزونه های در درحال حاضر حاضر می باشد و برای کاربران فراوان کاربردی و اثر گذار خواهد بود در فیض به راحتی می توانید آن را در اختیار داشته باشید و از خدمات گسترده آن در زمینه هایلایت و تعیین متن‌ها در سایت ها یا این که فولدر های مختلف فایده مند گردید . تجربیات خویش را در راستای استفاده از این مرورگر با ما به اشتراک بگذارید و رضایت خویش اعلام فرمائید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۱:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زبان برنامه نویسی چه چیزی است ؟

برنامه
نویسی براین اساس درصورتی که شما نیز جزء افرادی میباشید که با سوالاتی از گزاره "زبان برنامه نویسی چه چیزی است ؟"، "کدام لهجه برنامه نویسی شایسته ترین لهجه برای یادگیری است؟"،"پر درآمدترین زبان برنامه نویسی چه میباشد ؟" و "کدام زبان برنامه نویسی آینده ی بهتری دارد ؟" در حال دست و پنجه نرم کردن میباشید و هنوز نتوانسته اید زبان برنامه نویسی مد نظرتان را گزینش نمائید شما را دعوت به ملازمت و همراهی در یک ماجراجویی میکنم تا در انتهای آن بتوانید شایسته ترین زبان برنامه نویسی در سال 2019 را با اعتنا به اهداف مد نظرتان انتخاب فرمائید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

ولی
مواردی که می بایست قبلی از استارت این ماجراجویی بدانیم : همان گونه که می دانید گرفتاری ی اکثری از اشخاص فعال در حوزه برنامه نویسی به خصوص اشخاصی که قصد ورود به این حوزه را دارند، این است که کدام یک از لهجه های برنامه نویسی شایسته ترین زبان برای یادگیری می باشد و این زمینه همیشه یک عدد از مشاجره برانگیزترین و داغ ترین موضوعات در حوزه برنامه نویسی می باشد . جواب به این سوال مسلما کاری معمولی نمیباشد و باید از بعد ها مختلفی مسئله بررسی قرار گیرد .

از طرفی دیگر با اعتنا به سرعت چشمگیر پیشرفت فناوری، ظهور و تکامل زبان های برنامه نویسی در دنیای امروز، برای باقی ماندن در این رقابت به روز بودن امری غیرقابل اجتناب است، به ویژه برای افرادی که به طور رشته ای در این حوزه درگیر به فعالیت می باشند؛ که در صورت هوشمندی و مجهز بودن آن ها به علم روز، می توانند از این سفره گسترده سهمی برای خویش بردارند .

بدین ترتیب برای این‌که بتوانیم شایسته ترین لهجه برنامه نویسی را تعیین کنیم بایستی بر اساس بروزترین داده ها زبان‌های برنامه نویسی، توانایی ها، کاربردها و محدودیت های آنان را بشناسیم . به عبارتی ساده خیس می بایست بدانیم که هر گویش برنامه نویسی با دقت به توان هایش، در چه موضوع هایی بهترین کاربرد را دارااست . پس اگر فراهم اید، برویم تا با استارت این ماجراجویی ماجرا هر لهجه را بشناسیم و به اهداف اصلی، بضاعت ها و محدودیت های آن‌ها پی ببریم .

آغاز
ماجراجویی: 1 .
لهجه برنامه نویسی جاوا اسکریپت: ماجراجویی ما با مهاجرت به دنیای یکی از دوستداشتنی ترین و داغ ترین لهجه های هم اکنون حاضر یعنی جاوا اسکریپت ابتدا می شود . هنگامی که حرف از محبوبیت گویش های برنامه نویسی به بین می آید، بی شک و تردید اسم جاوا اسکریپت همواره در لیست محبوب ترین لهجه های برنامه نویسی به دیده می خورد که طبق نتایج وب سایت StackOverFlow این زبان توانسته با اکتساب 69 .8 درصد رأی کاربران، به عنوان محبوب ترین لهجه در رده ابتدا قرار گیرد .

امروزه همه اشخاصی که قصد دارا‌هستند به عنوان یک توسعه و گسترش دهنده قابل انعطاف افزار کار کنند، جاوا اسکریپت را به تیتر یک گزینه همگی حرفه رقیب در اختیار دارا هستند . در صورتی‌که شما یک عدد از این افراد می باشید اجازه دهید به شما بیان کنم که قرار میباشد از این لهجه خیلی استفاده فرمائید و وقتی که می گویم خیلی زیاد منظورم همیشه است . بله، احتمالا همیشه ی آفریدگار از این لهجه استفاده نکنید ولی تقریبا 90 درصد اوقات از آن استفاده خواهید کرد و به همین استدلال تعجبی ندارد در‌صورتی‌که بگویم جاوا اسکریپت از حیث کاربرد بقیه ی گویش های برنامه نویسی را با خاک یکسان می نماید .

صحیح است که شما با فراگیری این زبان هیچوقت هکر نخواهید شد و درحوزه ی هوش تصنعی و مصنوعی شانسی نخواهید داشت و نمی توانید به سمت کار با بیگ دیتا بروید ولی در شرای بخواهید بک اند عمل کنید Nodejs به یاری شما می آید و برای فرانت اند شما فریمورک های بزرگی همچون React , Angular, Vue را در لیست خود دارید، حتی در‌صورتی‌که بخواهیم از کتابخانه ی جی کوئری هم چشم پوشی کنیم! با این حال درصورتی که بخواهید اپلیکیشن های زیر دسکتاپ و گوشی را هم ایجاد نمائید فریمورک هایی همچون Electron و React Native را در اختیار دارید که چیزی برای شما ناچیز نمی گذارند .

تمام این فریمورک ها و کتابخانه هایی که مبتنی بر زبان جاوا اسکریپت هستند به مقدار ی کافی توانمند می‌باشند و نسبتا از پیچیدگی مقداری برخوردارند . پس اگر قصد دارید به یک کارشناس جاوا اسکریپت تبدیل گردید و به تاءمل رویه اندازی یک استارتاپ هستید، می توانید با استفاده از این لهجه به تنهایی نقش یک گروه فنی را تا بازه تعالی شدن استارتاپ بازی کنید! محبوبیت و کاربردی بودن این گویش در حوزه های مختلف با یکدیگر دست به دست نیز می دهند تا آن را به یک عدد از شایسته ترین لهجه های برنامه نویسی برای یادگیری تبدیل نمایند . بنابراین در شرای دوست دارید به یک برنامه نویس کلیه رشته رقیب تبدیل گردید بهترین لهجه برنامه نویسی برای شروع، جاوا اسکریپت می باشد .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۵:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)