مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

نحوه به دست آوردن دیتا بیس در اندروید

تاکید می کنم به کارگیری از این ابزار در این مبحث آموزشی فقط برای شناخت با دیتابیس و دستورها SQL و اطمینان از صدق دستوراتی که بنا به نیازمان می نویسیم بوده و قرار نمیباشد ما دیتابیس خروجی این ابزار را به پروژه اندرویدی خود منتقل کنیم .
من SQLiteStudio را دانلود و از وضعیت فشرده بیرون کردم . بر مغایر سایر ابزارها، SQLiteStudio نیاز به نصب ندارد و و از جور Portable می‌باشد . کافیست SQLiteStudio .exe را اجرا فرمایید . در‌صورتی‌که مثل اینجانب به پاک بودن دسکتاپ خود اهمیت می دهید و تمایل دارید دسترسی پرسرعت به این قابل انعطاف افزار داشته باشید خوب تر می باشد فولدر مربوط به این نرم افزار را در یک درایو قرار داده و تنها از فولدر SQLiteStudio .exe یک Shortcut ساخته و به دسکتاپ انتقال دهید .
یاداوری
: امیدوارم این ابزار رئیس دیتابیس در محفظه دسکتاپ را با برنامه های مدیر دیتابیس (DBMS) نادرست نگیرید! SQLiteStudio را گشوده می کنم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

SQLStudio

اولین
گام تولید یک دیتابیس جدید است که در منوی Database و مورد add a new database قابل دسترسی است:
ایجاد
دیتابیس
ساخت
دیتابیس
نصیب Database type مربوط به ورژن SQLite بوده که در مقطع نگارش این یادگرفتن ورژن ۳ به صورت پیش فرض تعیین گردیده و نیازی به تغییر‌و تحول ندارد .
در قسمت File روی آیتم + کلیک کرده و در مسیر مدنظر خود، نامی دلخواه برای فایل دیتابیس تعیین می کنیم:
اسم
دیتابیس
اسم
دیتابیس
دیتابیس با نام mydb و پسوند .db آماده ساخت هست .
OK می کنم:
دیتابیس
SQLite
دیتابیس ایجاد گردیده به لیست Databases بیشتر شد . با گشوده کردن دیتابیس mydb مورد Tables (جدول ها) مشاهده می شود . در یک دیتابیس به هر تعداد لازم می توان جداول منقطع تولید نمود . یک جدول نو می سازم .
ایجاد جدول از دو روش ممکن می باشد: اول:
راست کلیک روی Tables و آیتم Create a Table
بیشتر
کردن جدول تازه به دیتابیس
دوم:
آیکون جدول
بیشتر
کردن جدول تازه به دیتابیس
بیشتر
کردن جدول تازه به دیتابیس
در نصیب Table name یک اسم برای جدول تعیین می کنیم . اینجانب اسم tbl_info را وارد کردم . قبل از تولید جدول دست کم یک ستون می بایست به جدول اضافه کنیم . ساختار دیتابیس و جدول را همین ستون ها تشکیل می دهند . عموما برای هر ردیف از اطلاعات یک شناسه (ID) اختصاص می دهیم که این شناسه به رخ رو به بالا و غیر قابل تکرار می باشد .
با زدن مورد Add column پنجره ای گشوده می شود که خصوصیات ستون را بایستی وارد کنیم:


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۱:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا اپلیکیشن روبیکا

 آیا این برنامه با این تراز از امکانات بدون‌پول و این گستردگی تبلیغات، نیت دیگری در پس موضوع دارد یا این که این فقط یک اشتباه برنامه نویسی بوده است! حتما پاسخ سازندگان این برنامه و مسئولین دارای ربط در این مورد شنیدنی خواهد بود .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

پ .ن: لحظاتی پیش وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، جناب آقای آذری جهرمی مطلبی در صفحه اجتماعی خویش منتشر کردند که در آن یک پاسخ نه چندان قانع کننده در توضیح این بخش از کدهای قابل انعطاف افزار روبیکا داده گردیده هست . در زیر نقل عهد و پیمان کامل این خبر مشروحا آمده هست .

” محمدجواد آذری جهرمی: در خصوص نرم افزاری که این روزها از صدا و سیما تبلیغ می‌شود، پیگیری شد و پاسخ ذیل را ارایه کردند . گزارش مردمی و نیز جواب فنی واصل شده از سوی #روبیکا را به یکی از مرکز ها آپا برای نظارت دقیق فنی ارسال و نتایج را راس ماهر اعلام خواهد نمود . در موضوع #توسکا نیز به زودی خواهم نوشت .

در این توضیح آمده است: «استفاده از کدهای اپن سورس همگانی می باشد . تلگرام هم اپن سورس می‌باشد و ما در روبیکا منتخب از کد تلگرام را برای مدیر بهتر صفحه های برنامه استفاده کردیم (base fragment ) تا روبیکا نیز مانند تلگرام در گوشی‌های کهن اعصاب اجرا شود .

به ادله کمبود وقت، مجال حذف قسمت‌های اضافی کد تلگرام که نیازی نبود را نداشتیم که در ورژن بعدی حذف خواهند شد . از نظر فنی نیز هیچ اپلیکیشنی امکان دسترسی به هیچ نصیب تلگرام استفاده کننده را ندارد و تنها در صورتی‌که دسترسی به یاد داشته باشد، به فایل‌های دانلود شده تلگرام قادر است دسترسی یابد .

روبیکا هم در هنگام نصب هیچ دسترسی حساسی از شما نمیخواهد و فقط دسترسی به خاطر گوشی را برای آپلود عکس پروفایل آن‌هم در هنگام اجرا درخواست میکند و در صورتی‌که اجازه دسترسی ندهید، این اپلیکیشن امکان دسترسی به یاد شما را نیز ندارد . پس این که بخشی از کد تلگرام در برنامه به کارگیری شود، هیچ ارتباطی به جاسوسی از تلگرام ندارد .»

 

 

به نظر شما این جواب که از سوی ساخت کنندگان بی نام و نشان روبیکا ارایه شده، قانع کننده می باشد؟ خوبتر هست تا درانتظار جواب آپا باشیم .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۷:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سایر پلتفرم ها هرکس دیگری در بازار پلتفرم های موبایل


سایر
پلتفرم ها هرکس دیگری در بازار پلتفرم های موبایل باقی ما‌نده است، باید یک سهم زیاد کوچک ۲ درصدی را در میان خود تقسیم نمایند . مثلا برای یاد‌آوری می‌توانیم بگوییم ویندوز و بلک بری در این قسمت وجود دارا‌هستند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

می توانیم بگوییم تنها چیزی که میان این پلتفرم ها و فنا قرار گرفته است، گذر برهه زمانی میباشد .

بخاطر سهم زیاد مقداری که این پلتفرم ها از بازار دارند، من چه بسا نمیخواهم در رابطه آنها کلام کنم . زیرا دوست ندارم سبب ساز بشوم که شما وقت و سرمایه و انرژی خودتان را برای پلتفرم هایی که قابلیت موفقیتی ندارند هدر بدهید . اما بازهم می‌گویم که چندتایی از آن ها می‌توانند برای ساختن نرم افزار های کراس پلتفرم (که روی یک‌سری پلتفرم اجرا میشوند و جلوتر در رابطه آنها حرف میکنیم)، به کارگیری فرمائید . یعنی شما می توانید این پلتفرم های کناره ای را فارغ از هیچ هزینه ای پوشش بدهید .

هیچ زمان توسعه و گسترش این پلتفرم ها را بصورت مخصوص یاد نگیرید . در حالتی که می خواهید برنامه نویسی تلفن همراه را یاد بگیرید و یک بسط دهنده بشوید، یک عدد از پلتفرم های اندروید یا این که iOS را انتخاب نمائید .


برنامه
نویسی موبایل چه‌طور انجام میشود؟ هنگامی که iOS و اندروید منتشر شدند، برای اینکه بتوانید توسعه نرم افزار برای آن ها را یاد بگیرید، می بایست از ابزار های ساکن که خویش این شرکت ها ساخت کرده بودند به کار گیری میکردید . برای iOS محیط برنامه نویسی XCode و زبان Objective-C استفاده می‌شد . برای اندروید هم پلاگین های Android SDk که روی محفظه های برنامه نویسی Eclipse و NetBeans نصب می‌شد به همپا گویش جاوا بایستی به کارگیری می شد .

ولی روز جاری خیلی چیزها عوض شده اند . و آیتم های دوچندان بیشتری در اختیار شما قرار دارند . یعنی تعداد بیشماری از ابزار، فرم ورک ها و پلتفرم ها و اکوسیستم های جامعی برای برنامه نویسی تلفن همراه وجود دارا هستند . اما با این که روش های فراوان زیادی وجود دارد که میتوانید از آنها استعمال کنید، می توانیم آنان را در تعدادی نوع کلی قرار بدهیم .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۴:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکاتی که در طی سالیان دراز در برنامه نویسی اندروید بدست آوردم

دریبل و متریال‌آپ جای خیر برای الهام گرفتن از سایر گرافیست‌ها و طراحان UI هست . همینطور برای علاقه‌مندان طراحی، مطالعه یک عدد از پرفروشترین کتاب‌های آمازون پایین عنوان The Design of Everyday Things را توصیه میکنم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

۸-
آنالیز؛ بهترین دوست شما در‌صورتی‌که دنبال ایجاد یک برنامه‌ی خوب اندرویدی می‌باشید ضروری هست تا با ابزارهای مختلفی، اندازه تلاش و سعی قسمت‌های گوناگون برنامه را تجزیه و بررسی نمائید . منظور اینجانب از آنالیتیکز یا آنالیز، گزارش کرش و پیگیری تحوه به کار گیری از نرم افزار شماست . در دنیای برنامه نویسی اندروید هر کاری نیز بکنید گشوده نیز جا برای بهتر شدن میباشد . هنگامی یوزرها واقعی، برنامه شما را بر روی دستگاه‌های متفاوت و نسخه‌های گوناگون اندروید نصب می‌کنند، چه بسا شایسته ترین کدها نیز ممکن می باشد با اشتباه مواجه شوند .

ابزارهای گزارش کرش شدن برنامه به شما کمک می‌کند تا این خلل ها و مشکلات را شناسایی کرده و برای حل آن مبادرت کنید . همچنین برای بهبود تجهیزات برنامه ضروری است تا همچون یک بازاریاب، به کارگیری یوزرها از قسمت‌های گوناگون برنامه را تحلیل کرده و به‌این ترتیب متوجه گردید که مسافت دربین آنچه ساخته‌اید و آنچه یوزرها از برنامه انتظار دارا‌هستند چقدر است .

تکنیک پیشرفته: برای گزارش کرش‌های برنامه از فایربیس به کار گیری فرمایید . بعدها بابت این سفارش از اینجانب قدردانی خواهید کرد .

۹- یک نینجای بازاریابی باشید .
در حالتی که یک برنامه نویس انفرادی هستید تنها نباید به برنامه نویسی اندروید اکتفا نمایید بلکه [برای موفقیت و کسب درآمد] ضروری هست تا ادراک خیر و خوبی از مباحث بازاریابی هم داشته باشید .

محصول ها ارزنده‌ای را دیده‌ام که به خاطر فقدان بازاریابی مطلوب با ناکامی مواجه شده‌اند و از سویی محصول ها نه‌چندان ارزنده‌ای نیز بوده‌اند که تنها به خاطر بازاریابی مطلوب به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته‌اند .

در صورتی‌که قصد دارید در حوزه برنامه نویسی اندروید، مشقت بار و جدی قدم بردارید و مخاطبان متعددی توده کنید حتمی است برای بازاریابی نرم افزار خود برهه زمانی و پول خرج کنید . البته پیش از ساخت کمپین‌های بازاریابی مطمئن باشید برنامه‌ی شما و قابلیت‌های آن به صدق فعالیت می‌کند . بی تردید هدف شما این است که از هر ریالی که خرج این فعالیت می گردد منفعت کسب نمائید . وقتی را برای شناخت و تحقیق در مسئله رقبا و این که با چه استراتژی‌هایی می‌توانید آن‌ها را کنار زده و یا خودتان را بارزتر نشان دهید صرف کنید . رقبای دور از شوخی و آن‌هایی که احتمال دارد در آینده رقبای شما خواهند بود را شناسایی نمائید و از شرایط فعلی برای رویا رویی با آن ها برنامه‌ریزی فرمایید .

بخوانید
قسمت اولیه :معرفی بخش های اندروید استودیو تکنیک پیشرفته: سنسورتاور، یک ابزار محاسبه بازاریابی مقرون به صرفه می باشد که دلداده به کار گیری از آن هستم .

۱۰- اکنون مدت بهینه‌سازی برنامه شماست .
باصرفه سازی برنامه چیزی می‌باشد که اکثر اوقات ما از انجام آن طفره می‌رویم اما خوب تر میباشد و در واقع حتمی میباشد این کار را حتما انجام دهید . در میان تالیف یک کد معمولی و کد باصرفه تفاوت‌های زیادی می باشد . کدی بنویسید که سریعتر اجرا شود، خاطر و فضای ذخیره‌سازی کمتری مصرف نماید . یک برنامه غیربهینه اگر چه در شرایط نرمال به خوبی فعالیت می نماید البته همین برنامه در حالت خاصی [کمبود رم، خاطر ذخیره‌سازی و غیره]، چهره حقیقی وواقعی خویش را نشان می دهد . میزان یاد مصرفی برنامه و نشتی یاد را نظارت نمایید . به یاد بسپارید، یک نشتی کوچک قادر است کشتی بزرگی را غرق نماید . وقتی را برای فهم همت Garbage Collector در زبان جاوا، ساخت Heap Dump ها و تحلیل شی ءها برنامه صرف کنید .

تکنیک پیشرفته: برای شناسایی نشتی‌های یاد از ابزار Leak Canary به کارگیری نمائید . این ابزار با خودکارسازی این کار موجب صرفه‌جویی متعددی در زمان خواهد شد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۰:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نسخه‌ی بعدی اندروید

این روزها صحبت‌های زیادی در مورد نسخه‌ی بعدی اندروید، یعنی اندروید Q می‌شنویم؛ البته هنوز گوشی‌های هوشمند زیادی هستند که در توقع اخذ اندروید ۹ پای هستند . آخری نسخه‌ی اندروید در‌حال‌حاضر اندروید ۹ پای هست که گوگل عرضه کرده و ویژگی‌های جذاب و جدیدی با خویش به‌همراه دارد . در این مطلب، به فهرست گوشی‌های هوشمندی اشاره خوا هیم کرد که به‌روزرسانی اندروید ۹ را دریافت خواهند کرد . درادامه، با زومیت همراه باشید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

سامسونگ
چک
موبایل سامسونگ
مقاله‌ی
مرتبط: بررسی
ویدیویی رابط کاربری One UI سامسونگ سامسونگ در کنفرانس توسعه‌دهنده‌گان خود به‌طوررسمی اعلام کرده کدام‌یک از گوشی‌های هوشمندش به اندروید پای ارتقاء خواهند یافت . ازجمله گوشی‌های هوشمند سامسونگ که اندروید ۹ برای آنها عرضه شده می‌توان به گلکسی S9 و S9 پلاس، گلکسی نوت ۹، گلکسی نوت ۸، گلکسی S8 S8 پلاس و چه بسا گلکسی نوت FE، همان نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی گلکسی نوت ۷، اشاره کرد . اما می بایست این نکته را هم مدنظر داشت که سامسونگ رابط کاربری خود را به رابط کاربری OneUI ارتقا و تغییر تحول داده و همین موضوع وقت زیادی از سامسونگ گرفته و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری پاره ای دیرتر ارائه می شوند .


محصولاتی که به‌روزرسانی را اخذ کرده‌اند محصولاتی که به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد محصولاتی که به‌روزرسانی را دریافت نخواهند کرد Samsung
Galaxy S9 Samsung Galaxy A8 Star (A9 Star) Samsung Galaxy S7 Edge Samsung
Galaxy S9 Plus Samsung Galaxy J7 Neo Samsung Galaxy S7 Samsung
Galaxy Note 9 Samsung Galaxy J7 Pro Samsung Galaxy S7 (G930, G930F, G930W8, G930FD) Samsung
Galaxy S8 Samsung Galaxy J7 Duo Samsung Galaxy S7 Active Samsung
Galaxy S8 Plus 2018 Samsung Galaxy J7 Nxt Samsung Galaxy S6 (all variants) Samsung
Galaxy Note 8 Samsung Galaxy J3 2017 Samsung Galaxy A7 (2017) (A720F, A720DS) Samsung
Galaxy J8 Samsung Galaxy J2 Core Samsung Galaxy A5 (2017) (A520F) Samsung
Galaxy J6 Samsung Galaxy J4 Samsung Galaxy C7 and C7 Pro Samsung Galaxy J4 Plus Samsung Galaxy Tab S3 9 .7 Samsung
Galaxy C5 and C5 Pro Samsung
Galaxy A8s Samsung Galaxy Tab A 2017 Samsung Galaxy Tab S2 Samsung Galaxy A6 Plus 2018 Samsung Galaxy Tab A 10 .5 Samsung
Galaxy Tab A (17) Samsung
Galaxy A8 Plus Samsung Galaxy S Light Luxury Samsung Galaxy Tab A (16) Samsung
Galaxy A7 2018 Samsung Galaxy S8 Active Samsung Galaxy Tab Active 2 Samsung
Galaxy A6 Samsung Galaxy A6s 2018 Samsung Galaxy On Max Samsung
Galaxy A9 2018 Samsung Galaxy A6 Pro 2018 Samsung Galaxy J7(2016) Samsung
Galaxy J7 Prime2 Samsung Galaxy J4 Core Samsung Galaxy J5 Pro Samsung
Galaxy On7 Prime Samsung Galaxy J4+ Samsung Galaxy J7 Plus Samsung
Galaxy A8 2018 Samsung Galaxy J6+ Samsung Galaxy J7 Prime Samsung
Galaxy J6 Plus Samsung Galaxy C10 Samsung Galaxy J7 Core Samsung
Galaxy J4 Plus Samsung Galaxy C10 Pro Samsung
Galaxy M30 Samsung Galaxy C7 Samsung
Galaxy M20 Samsung Galaxy On6 Samsung
Galaxy M10 ایسوس
آنالیز
گوشی ایسوس
ایسوس نیز همانند سامسونگ فهرست تلفن‌های هم پا خود را منتشر کرد که به اندروید ۹ ارتقا خواهند یافت . نکته‌ی کلیدی این هست که ممکن است Zenfone 4 و ROG Phone هم به‌روزرسانی اندروید ۹ را دریافت می‌‌کند .


محصولاتی که به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اند محصولاتی که به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد ASUS
Zenfone 5 ASUS ROG Phone (ZS600KL) ASUS
Zenfone 5Z Asus Zenfone 4 Max (ZC554KL) asus
ZenFone Max Pro Asus Zenfone 4 Max (ZC520KL) ASUS
ZenFone Max ASUS Zenfone 4 Max (ZB520KL) ASUS
Zenfone Max Pro M2 ASUS Zenfone Max Plus (M1) ASUS
Zenfone Max Pro (ZB602KL) ASUS
Zenfone Max Pro (ZB601KL) ASUS
Zenfone Max Pro (M2) ASUS
Zenfone Max (M1) ASUS
Zenfone Max (M2) ASUS
Zenfone 4 Selfie (ZD553KL) ASUS
Zenfone Live (ZB553KL) ASUS
Zenfone Live (L1) ASUS
Zenfone 5Q (ZC600KL) Asus
Zenfone 5 Lite ASUS
Zenfone V بلک‌بری


شرکت بلک‌بری هیچ اطلاعاتی راجع‌به به‌روزرسانی موبایل‌های خویش به اندروید ۹ منتشر نکرده؛ البته احتمال دارد مدل‌های KeyTwo و KeyTwo LE و Motion این به‌روزرسانی را دریافت می‌نمایند .

گوگل
ارزیابی
تلفن همراه گوگل پیکسل
موبایل‌های سری پیکسل گوگل کاملا صاحبخانه اندروید پای هستند؛ ولی متأسفانه این به‌روزرسانی روی گوشی‌های نکسوس گوگل اعمال نخواهند شد . درنتیجه، چهار گوشی گوگل پیسکل، پیکسل XL، پیکسل ۲ و پیکسل 2XL از این به‌روزرسانی بهره‌مند خواهند بود .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۱:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آنچه که باید از اپلیکیشن بدانید

آنچه
که باید از اپلیکیشن بدانید/ از روش عمل تا برنامه های مخربی و ویروسی احتمالا برنامه های گوشی یا گوشی اپ های متعددی را در موبایل خودتان داشته باشید و عمل با آن ها را نمی دانید . وقت آن رسید تا تمام نکات و پایین و بم مفهوم نرم افزار را به خیر خاطره بگیرید .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

اپلیکیشن

روش
عمل با نرم افزار ها درصورتی که شما یک گوشی تلفن هوشمند یا بقیه دستگاه های هوشمندی نظیر گوشی را داشته باشید، احتمالا از برنامه ها و اپلیکیشنی های موبایلی استفاده کرده اید . برنامه هایی که مشتمل بر ، دسترسی به اخبار، کتاب ها، شرایط آب و هوا و سایر مورد ها که مشغول کننده نیز هستند، شناخت اندک و بیش دارید . برنامه های تلفن همراه به آسانی قابل دانلود و اغلب مجانی هستند، برنامه های گوشی تلفن همراه بسیار آسان برای استعمال برای عمده اقشار جامعه و دوچندان درگیر کننده می باشند و شما ممکن می باشد آن‌ها را فارغ از فکر کردن در موضوع بعضی از ملاحظات حیاتی دانلود کنید .

 

برنامه
تلفن همپا چیست؟ ( نرم افزار های موبایلی ) یک برنامه تلفن همراه یک برنامه قابل انعطاف افزاری می باشد که می توانید به طور بی واسطه با استعمال از گوشی تلفن یا این که بقیه دستگاه های موبایل مانند تبلت یا پخش کننده موسیقی آن را دانلود و به آن دسترسی داشته باشید .

برای استعمال از نرم افزار ها نیاز به یک گوشی تلفن هوشمند یا یک دستگاه هم پا دیگر که امکان اتصال به وب را داشته باشد، دارید . همه نرم افزار ها قابلیت و امکان نصب بر روی تمام دستگاه های گوشی تلفن همراه را ندارند . هنگامی که یک تلفن همراه یا تبلت را خریداری می کنید، شما بامسئولیت به استعمال از سیستم عامل و اشکال برنامه هایی میباشید که به همراه دارد . سیستم استدلال های آندروید ، اپل ، مایکروسافت ، آمازون و بلک بری دارنده دکان برنامه های آنلاین می‌باشند که می توانید برنامه های کاربردی را کاوش ، دانلود و نصب کنید . برخی از خرده فروشان آنلاین همینطور دکان های اپلیکیشنی این برنامه ها را ارائه می دهند . شما باید از یک مغازه اپ که با سیستم برهان دستگاه شما کار می نماید به کارگیری نمائید .

 

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۸:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

۱۲ تا از بهترین برنامه فارسی و انگلیسی مدیر کارهای روزانه اندروید

۱۲
تا از بهترین برنامه فارسی و انگلیسی مدیر کارهای روزانه اندروید کلیه ما به حافظه این‌که انجام کاری را فراموش نکنیم به یاداوری های کوچکی نیاز داریم . ما در دنیایی معاش می کنیم که لبریز از حواس پرتی است . اغلب ما عملکرد می کنیم انجام کاری را فراموش نکنیم ولی باز هم این اتفاق خواهد زمین خورد . بنابراین در این حالت برنامه های فارسی و انگلیسی مدیر شغل های روزانه اندروید بهترین خط مش نجات میباشد . روز جاری با معرفی نرم افزار های مدیریت شغل های روزمره اندروید در خدمت شما هستیم .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

مطالب
پیشنهادی محاسبه آنلاین مبلغ مهریه حساب و کتاب
آنلاین مبلغ مهریه به نرخ روز
فیت جاب چه‌گونه
شغل مطلوب پیدا کنیم؟
یادگرفتن ۴ کاردستی دیدنی و نو دخترانه برای نوجوانان و کودکان فراگیری
۴ کاردستی جذاب و تازه دخترانه برای نوجوان ها و کودکان برنامه
یادآوری و رئیس کارهای روزانه با روز‌نگار پارسی اندروید ۱۲
Best To Do and Reminder Apps for Android
بیشتر ما زمانی که یک قرار ملاقات شخصی یا کاری مهم داریم آن را در تقویم یا کناره کناری یادداشت می کنیم اما گشوده نیز قرار ملاقات مهم خویش را فراموش می کنیم و یک زمان عالی را از دست می دهیم و در مواردی هم با غم شخص پیش‌روی مواجه می شویم . این ایراد صرفا به قرار ملاقات های ما محدود نمی شود بلکه پرداخت عوارض شهرداری، مالیات، قبوض آب، برق و گوشی تلفن همه و تمامی مواقعی هستند که نیاز به یاد‌آوری دارا هستند .

برنامه
یاد‌آوری و رئیس شغل های روزانه با روز‌نگار پارسی اندروید
این‌که از کس دیگری بخواهیم این کارها را به ما یاد‌آوری نمایند نیز باز این نقص‌ را حل نخواهد کرد چونکه براساس مشغله های فکری که این روزها وجود داراست ممکن می‌باشد این فرد هم فراموش نماید به شما کارهایتان را یاداوری نماید . برای حل این خلل ما به شما پیشنهاد می کنیم از برنامه های یادآوری و مدیریت شغل های روزانه اندروید به کارگیری فرمائید که دارای روزنگار پارسی نیز می باشند .تا قبل از این ما ۵ دفترچه یادداشت فن ای اندروید را به شما معرفی کردیم، در ادامه ۱۲ موضوع از بهترین برنامه های فارسی و انگلیسی رئیس کارهای روزمره اندروید را به شما دوستان عزیز معرفی خواهیم کرد .

پیشنهاد می کنیم برای دانلود اپلیکیشن های تذکر شغل های روزانه اندروید از مارکت های ایرانی بدون پول به کار گیری نمائید .

نرم افزار رئیس کارهای روزمره اندروید Any .do
با برنامه Any .do شغل های خویش را مدیر و برنامه ریزی نمایید . این برنامه برای تذکر کارهایی که قرار می باشد انجام دهید فراوان کاربردی میباشد . با Any .do لیست کارهایی که می خواهید انجام دهید را سفارشی سازی کنید، همگام سازی ابری در میان دستگاه ها را اعمال کنید، یاداوری های مبتنی بر زمان و مکان داشته باشید و غیره . علاوه براین شما می توانید از این برنامه برای یاد آوری شغل های منزل به کار گیری نمایید . Any .do با برنامه های دیگری نظیر Cal Calendar ترکیب شده می‌باشد .

نرم افزار رئیس شغل های روزمره اندروید Any .do

علاوه بر این برنامه شما می توانید از روزنگار گوگل Google Calendar نیز به کار گیری کنید .

نرم افزار
برنامه ریزی روزانه BZ Reminder با روزنگار انگلیسی اندروید برنامه یاد آوری BZ Reminder یک برنامه ساده برای ساخت فهرست کارها می‌باشد . شما می توانید تذکر ها را تنظیم کنید و آنگاه در بازه انتخاب شده برنامه کاری که شما می بایست انجام دهید را به شما یاداوری می کند . این برنامه دارای قابلیت های حاذق است که از این بین می بضاعت و توان به کد کردن امور با رنگ و سازماندهی ساده تر امور اشاره کرد . علاوه براین BZ Reminder با پشتیبانی از Android Wear امور را هشدار می دهد، شما چه بسا می توانید ساعت هشدار را برای کارهایی نظیر میل کردن دارو تنظیم فرمایید و از ویجت و روزنگار ساده ای که دارااست به کارگیری فرمایید .

نرم افزار
برنامه ریزی روزمره BZ Reminder با تقویم انگلیسی اندروید
قویترین
برنامه تذکر انجام کارهای روزمره اندروید خیلی پرسرعت آنچه را که در ذهن دارید در برنامه Google Keep ثبت نمایید و تا بعدا در مکان یا مقطع مطلوب به شما یاداوری شود . شما می توانید برای خویش یک یادداشت صوتی بگذارید و فهرست شغل های خویش را با دوستان و آشنایان خویش به اشتراک بگذارید .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۲:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکشن های حرفه ای

گاهی زمان ها احساس روتین زندگی از باطن تخریب تان می کند . انجام دادن شغل های بی استفاده می بایست متوقف شوند و جای خویش را به عادات جدیدتر بدهند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آنچه شما نیاز دارید، یک راهنمای مجازی است . یک مشاور و هم پا که در عین تذکر درست و نادرست معاش به شما، نمی توانید او را دور بزنید . در اصل فریب یک برنامه که روح انسانی شما باطن آن دمیده شده، فریب خودتان میباشد .

این 3 اپلیکیشن که در ادامه مقاله معرفی گردیده اند، زندگی را برای شما سهل خیس و دلچسب تر خواهند کرد .

Way
of Life Screen Shot 2014-07-07 at 8 .42 .03
PM-w600
این اپلیکیشن داده محور به گونه ای پباده سازی شده که دنبال کردن را بی آلایش و پرسرعت انجام دهید . خیلی ساده، رفتارهایی که دوست دارید پی بگیرید و یا بالعکس، کنار گذاشتن کنید را به اپلیکیشن بدهید و بر پایه دستورالعمل، آیتم "بله" یا "خیر" را به رخ روزانه تیک بزنید . در حالتی که این فعالیت را نکنید خود برنامه مرتبا به شما یادآور می نماید .

پس از این که به چهره روزانه این فعالیت را انجام دادید، Way of Life پس از مدتی یک نمودار یا درصد نشان می دهد و چه بسا می توانید برای آنالیز آماری بیشتر، توقعات بیشتری از برنامه داشته باشید . عادات مقطع بر هستند پس این برنامه به شما این اجازه را می دهد که 6 هفته یا 6 ماه گذشته و چه بسا 2 سال اخیر را محاسبه نمائید .

نسخه
رایگانی که برای سیستم ادله iOS منتشر شده، تنها به شما اذن می دهد که 3 عادت را پیگیری کنید، پس برای دریافت نمودارهای دقیق خیس در قضیه رفتارهای تان اضطراری است 5 دلار بپردازید تا نسخه ویژه Way of Life را دریاف


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۱:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برنامه نویسی اندروید

در نمودار درصدی محبوبیت زبان های برنامه نویسی و تعداد دفعات جستجوی اسم لهجه های برنامه نویسی در اینترنت، جاوا در منزلت اولیه قرار دارد و ۲۳% از کل تعداد جستجوهای هر ساله گویش های برنامه نویسی در اینترنت را تشکیل می دهد . البته متاسفانه در کشور ایران بسیار مسئله توجه قرار نمی گیرد این عدم دقت به این زبان احتمالا به یاد پیچیدگی های آن باشد . معمولا در جمهوری اسلامی ایران جاوا تنها برای برنامه نویسی اندروید استعمال می شود و چه بسا خیلی ها نیز از جاوا برای برنامه نویسی اندروید استفاده نمی کنند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

جذاب است بدانید که خود سیستم استدلال اندروید با به کار گیری از جاوا متن شده می باشد و این بدان مضمون‌ میباشد که شما اگر بتوانید جاوا را بیاموزید خواهید توانست اپلیکیشن های بدون نقص و کاملی برای سیستم عامل اندروید بنویسید . یعنی شما پس از یادگیری جاوا توانمند به نوشتن هر دسته اپلیکیشنی خواهید بود و هیچ محدودیتی در این قضیه برای شما وجود نخواهد داشت . پس می توانایی گفت که جاوا برای اشخاصی که می خواهند کارهای دوچندان دورازشوخی و رشته ای انجام دهند انتخاب خیر و خوبی می باشد .

نکته: جاوا مناسب ترین لهجه برای بسط اپلیکیشن های تلفن همراه می باشد زیرا برنامه های نوشته شده با به کارگیری از جاوا قابل اجرا بر روی تمام پلتفرم های مو جود برای اندروید می باشند .

او‌لین گام در برنامه نویسی اندروید با به کارگیری از جاوا، نصب برنامه Android Studio است . این برنامه با اندروید SDK (پیشنهاد میکنم مطلب SDK چیست و تفاوت JDK و SDK رو مطالعه فرمائید .) بسته بندی می شود و این یعنی کلیه چیزهایی را که نیاز داریم در یک جا عده گردیده می‌باشد .

ویژگی
های مهم زبان برنامه نویسی جاوا: شیء
گرایی زبان قابل
اجرا بودن در همگی پلتفرم ها پشتیبانی
از API هایی تکمیلی یادگیری
سهل و خوانا بودن وجود
هزاران کتابخانه کد باز منقطع در وب برای بالا بردن قابلیت های جاوا به فیس کاملا رایگان قابلیت
کسب مهارت بالا در آن و تبدیل شدن به یک فرد فن ای در قضیه جاوا با صرف دوران مقطع خیر چندان زیاد وجود IDE های قادر که موجب ساده تر شدن فرایند کدنویسی با استفاده از زبان جاوا می شود و موجب می شود که برنامه نویسی در جاوا بدون ارور انجام شود .
کاربرد
های زبان برنامه نویسی جاوا جاوا
فقط در توسعه اپلیکیشن های گوشی تلفن هم پا کاربرد ندارد بلکه کاربردهای فراوانی دارد که در تحت به یک سری مثال از آنها اشاده شده است:
اپلیکیشن
های اندروید نرم افزار
های سرور نرم افزار
های وب فضای
جاسازی شده تکنولوژی
داده های بزرگ نرم افزار
های علمی اینترنت
تارنما ها بازی
ها


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۶:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آندروید طریقه نصب و عمل با آندروید استودیو

اخذ
اندروید استودیو گوگل به طور مداوم این برگه را به روزرسانی میکند، پس نسخهای که در کاغذ شما باز میگردد مطمئنا بالاتر از نسخهای است که در عکس مشاهده می‌کنید . زمانی که شما بروی Download Android Studio کلیک میکنید صفحهای برای شما باز می‌گردد که در آن مقررات و وضعیت به شما نشان داده می‌باشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آندروید
طریقه نصب و عمل با آندروید استودیو
آن‌گاه از مطالعه دقیق این صفحه، تیک موافقت را بزنید و دکمه ی آبی‌رنگ با نوشته Download Android Studio For MAC را فشار دهید . زمانی که دانلود به اتمام برسد شما می توانید اندروید استودیو را همانند تمام برنامههای دیگر نصب کنید .

لینکی که در اینجا برایتان قرار می‌دهیم دربردارنده دستورالعمل نصب برای سیستم ادله OS X و ویندوز و Linux است . درصورتی که توضیحات بالا به اندازه کافی واضح نمی‌باشد می‌توانید از این لینک و پیوند به کارگیری نمایید .

هنگامی که نصب اندروید استودیو به طور کامل به پایان رسید، برنامه را گشوده فرمائید .

آندروید
طریقه نصب و فعالیت با آندروید استودیوراه اندازی اندروید استدیو راه اندازی اول برنامه با صفحه خوش آمد گویی استارت میشود .

آندروید
طریقه نصب و عمل با آندروید استودیو
دکمه ی NEXT را بزنید تا به صفحه Install type بروید . این مراحل ممکن میباشد تعدادی بار تکرار شود .

آندروید
طریقه نصب و فعالیت با آندروید استودیو
مورد مورد نظر خود را انتخاب کنید و NEXT را بزنید .

آندروید
طریقه نصب و کار با آندروید استودیو
در برگه ی Verify Settings، شما مراحل خط مش اندازی اندروید استودیو را به اتمام میرسانید . دکمه ی Finish را فشار دهید تا SDK استارت به دانلود نماید .

آندروید
طریقه نصب و عمل با آندروید استودیو
هنگامی که دانلود به نقطه نهایی رسید Finish را بزنید .

آندروید
طریقه نصب و کار با آندروید استودیو
برگه
ی نخستین اندروید استودیو بعد از آن از گدشت یکسری دقیقه شما برگه شروع اندروید استودیو را خواهید دید، که به شما تمام گزینههایی که می توانید در اندروید استودیو انجام دهید را نشان میدهد .

آندروید
طریقه نصب و عمل با آندروید استودیو
حتی با اینکه شما اندروید استودیو را دانلود کردید امکان اینکه آخری ورژن را دانلود نکرده باشید وجود دارااست . در زیر برگه گزینه Configure/Check for Update را تعیین نمایید تا در چهره وجود ورژن جدیدتر آن را برای شما نصب نماید .

آندروید
طریقه نصب و فعالیت با آندروید استودیو
در صورتیکه ورژن به روزرسانی جانور باشد صفحهای همانند تصویر تحت برای شما نمایان می‌گردد . دکمه ی Update and Restart را بزنید تا به روزرسانی انجام شود .

آندروید
طریقه نصب و کار با آندروید استودیو
مدیریت
اندروید SDK هر نسخهای از اندروید SDK مختص خودش را داراست که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برای پلتفرم اندروید برنامه بسازید . همین که شما بخش راهاندازی پیکربندی را پشت رمز گذاشتید، شما آخرین نسخه ی SDK را در اختیار دارید .

نصب
SDK جدید اینکه شما بدانید که چگونه ورژن های مختلف SDK را بروی اندروید استودیو نصب نمائید می‌تواند امداد شایانی به شما کند تا نرم افزار شما را طوری پباده سازی نمائید که تمام نسخه های اندروید را ساپورت کند .

SDK ها به شما یاری میکند تا بتوانید AVD ها (شبیه سازهای اندروید ) را با اعتنا به نیاز شخصی خود بسازید تا بوسیله‌ی آنها برنامه های خود را تست فرمایید .

در ورقه نخستین اندروید استودیو، Configure/SDK Manager را تعیین فرمایید .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۵:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)