مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

اپلیکیشن خوب چیست؟

در بخش اعظمی مورد ها گفته می شود که برنامه‌های تازه خوب نیستند و یوزرها از آنها استقبال نمیکنند . بعضی وقت‌ها شما اپلیکیشن جدیدی را نصب میکنید و می‌بینید که ظاهر و قابلیت‌های نو آن تجربه‌ی بهتری را در اختیارتان می گذارد . به‌طور نمونه گوگل با عرضه‌ی برنامه‌ی Inbox کاربران Outlook را جذب خودش کرد . سرویس جدید گوگل قابلیت‌هایی مدرنی را پیش روی یوزرها قرار می‌داد و آن‌ها می‌توانستند مدیر بهتری روی ایمیل‌های خودشان داشته باشند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

البته اکثری از کاربرانی که بعد از آن از تجربه‌ی Inbox به Outlook بازگشتند متوجه تفاوت این دو نرم‌افزار شدند . خدمت Outlook ظاهر ساده‌ای داشت و در بخش اعظمی مواقع یک ظاهر آشنا و معمولی هم قادر است یوزرها را جذب خودش کند .

پس برای اینکه بتوانید یک برنامه‌ی خوب را پیدا کنید، می بایست با نرم‌افزارهای مختلف عمل فرمائید . هر کدام آنان که احساس بهتری را به شما منتقل کردند، شایسته ترین برنامه‌ای خواهد بود که می توانید از آن به کار گیری نمائید .
به
اشتراک بگذارید اپلیکیشن
خوب چیست؟ 17
آبان 1394 ادمین احتمالا
یکی از کلیدی ترین سوالاتی که تولیدکنندگان و کاربران اپلیکیشن با آن سرگرم می باشند این باشد که:
نرم افزار
خوب چه است ؟ و یک اپلیکیشن خوب می بایست دارای چه خصوصیت هایی باشد؟ در
رابطه با این سوال بایستی مواردی را با یکدیگر ارزیابی کنیم:
1-
اپلیکیشن برای برطرف کردن چه موضوعی ساخته گردیده است؟
بایستی در حیث داشت که اولا کاربر درخواست کننده به کارگیری از اپلیکیشن چه شخصی و در چه مقام اجتماعی می باشد و ثانیا این نرم افزار چه کمکی به او می کند به تیتر مثال طراحی یک اپلیکیشن بازی با یک اپلیکیشن قروشگاهی ، که نیز تیم مخاطبین مختلفی دارد و نیز کاربری گوناگون ، بایستی تماما گوناگون باشد . در پباده سازی نرم افزار عالی بازی می بایست از الگوهای گرافیکی و رنگ بندی متنوع و درعین هم اکنون مفهمومی به کار گیری کرد البته در نرم افزار فروشگاهی خوب می بایست از تم های قانونی و دارای تنوع بخش بندی البته در عین هم اکنون داری راحتی در استعمال به کار گیری نمود .

2-
حجم مناسب
اپلیکیشنی مناسب می‌باشد که دارای حجم معقولی باشد . هرچه حجم برنامه فراتر رود سرعت اجرای آن ناخودآگاه ناچیز می‌شود . در صورتیکه حجم فایل اجرایی نرم افزار کم باشد کاربر برای دانلود آن بخش اعظم ترغیب می گردد و احتمالاً برای دوران طولانی‌تری از آن به کار گیری میکند . به طور کلی هنگامی که دستگاه با کمبود خاطر مواجه شود، استفاده کننده ابتدا برنامه‌های غیرضروری و با حجم بسیار را حذف خواهد کرد .

3-
تناسب دسترسی‌ها و امکانات
یکی از نکات اساسی در ایجاد نرم افزار خوب، تناسب دسترسی و امکانات آن می باشد .

یعنی
چه؟
برای مثال فرض فرمایید شما در برنامه خود قابلیت و امکان تماس قرار نداده اید، البته از کاربر مشخصات فردی و شماره تماس مطالبه می فرمایید که بدون شک کابران به شما اعتماد نخواهند کرد و داده ها فردی و تماس خود را در دسترس شما قرار نخواهند داد؛ باید در حیث داشته باشید برای جلب اعتماد کاربر می بایست شفاف کار فرمایید .

4-
آیکن و اسم اپلیکیشن
قضیه دیگری که باید اعتنا کرد آیکن و اسمی می باشد که برای نرم افزار قرار می دهیم . نرم افزار در صورتی قابل قبول خواهد بود که آیکن و نام آن نشان دهنده محتوی آن نیز باشد . یعنی این‌که بتوان از روی آیکن محتوی آن را حدس زد .

5-
طراحی رابط کاربری مناسب
یکی از حیاتی ترین خصوصیت های یک اپلیکیشن عالی داشتن رابط کاربری عالی می‌باشد . می بایست بتوان به نحوی طراحی را انجام دهیم تا هم دسترسی استفاده کننده برای به دست آوردن داده ها عالی باشد و هم میان مورد و جور طراحی تناسب وجود داشته باشد . مثلا برای یک اپلیکیشن فروشگاهی برای کالای طفل به کار گیری از رنگ های مرده و تیره مطلوب نمی‌باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۴:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای این اپلیکیشن

جهت به کار گیری از قابل انعطاف افزار برای تنظیم طرح اختلاط آغاز رویکرد پباده سازی مورد لحاظ خود را انتخاب نموده و به ترتیب مورد ها خواسته شده مثل اسلامپ، مقاومت قضیه نظر ، مواد افزودنی ، ویژگی ها سنگ دانه ها و … را به ترتیب وارد نموده و روند طراحی را به پایان برسانید . موارد پیش فرض به فیس جداولی در نرم افزار قرار داده شده اند تا کاربر را در وارد کردن مقادیر صحیح یاری کنند . در نقطه پایان طرح تمامی موادتشکیل دهنده مورد نیاز به چهره خلاصه در اختیار استفاده کننده قرار خواهد گرفت .

در سنجش مقاومت فشاری بتن بعضا از آئین طومار های دنیا از نمونه مکعبی و بعضا دیگر از مثال استوانه ای استعمال می‌نمایند . تفاوت مقاومتی که میان مثال استوانه ای و مکعبی وجود دارااست مشکلی را به وجود نمی آورد چرا که ضرایب مربوطه در آیین طومار های متفاوت نظر شده می‌باشد . به تیتر مثال آیین طومار ایالات متحده (ACI) بر مبنا مثال استوانه ای عمل می‌کند . در ایران و قابل انعطاف افزار طرح اختلاط ارائه شده ، محاسبات بر پایه آئین طومار آمریکایی و مقاومت بتن بر شالوده نمونه استوانه ای (f’c) ملاک عمل قرار می گیرد . قابل ذکر میباشد مقاومت فشاری ۲۸ روزه نمونه استوانه ای حدود ۸۰ درصد مثال مکعبی هست .

این اپ در کافه بازار ارائه گردیده می باشد و هنوز روی گوگل پلی قرار نگرفته می باشد . برای دانلود قابل انعطاف افزار اندرویدی طرح اختلاط بتن بر شالوده آیین نامه ACI در وبسایت کافه بازار با بها 1900 تومان می توانید از این لینک و پیوند اقدام نمایید .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

Asphalt
Pro
برای این که از فاز اپ های بنا ای پاره ای مسافت بگیریم بد ندیدم یک اپ مجانی خوب در زمینه راهسازی به شما معرفی کنم . این اپ برای ناظرات و پیمانکاران در مورد تولید آسفالت رو سازی بسیار مطلوب می‌باشد .

از
پاراگراف مزایای این اپلیکیشن عبارت می‌باشد از:

عمل روی نتایج استخراج شده‌ی ترکیبی و تطبیق آن در پروژه برای تقریب هزینه های بالاسری و ذیل سری نظارت فواصل هنگامی الحاق و قسم تسهیل کننده‌ی فرایند درخواست همانند اثبات درصد وضایف ناظر .
یاری رساندن به استفاده کننده ها به منظور تولید توازن تولید که به راحتی ماشین‌آلات، کامیون‌ها، ماشین آسفالت و غلتک‌ها را با هم دارای ارتباط می نماید .
زمانیکه هر عاملی با پروژه ارتقا یافت، به راحتی قادر است پیدا نموده، سامان بخشیده ( به فیس سیستماتیک در آورد) و تصاویر دیجیتالی عواملی شامل GPS و کد‌های زمانی را منتشر نماید .
دربرگیرنده شش شمارشگر مکالمه‌ایست که هر دو واحد آمریکایی و انگلیسی را برای هر کمیتی که در محل کار قضیه استفاده‌ی پیمانکار و ناظر است، پشتیبانی مینماید .
همچنین، مجهز به سیستم قابلیت و امکان تخمین هزینه برای پروژ‌های کوچک، پارکینگ‌ها و تغییر تحول شرایط میباشد .
توضیحات بخش اعظم در ارتباط با این اپ را می توانید از این صفحه اخذ فرمایید . برای دانلود ورژن بدون‌پول این اپ از آیتیونز به این کاغذ مراجعه نمائید .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۳:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یادگرفتن برنامه نویسی ios

یادگرفتن
برنامه نویسی ios: پباده سازی بازی شبیه بازی انگری پیروزی (قسمت دوم) در
مقاله پیشین تولید بازی شبیه انگری برد، محفظه اول بازی را ساختیم ولی جنبش فیزیکی به پرنده ندادیم تنها بصورت ساختگی برای پرنده حرکت مجازی ایجاد کردیم، ولی در این فراگیری که قسمت دوم مقاله قبل می باشد شیوه اضافه کردن تکان فیزیکی به بدن پرنده و محیط فیزیکی را خاطره می گیریم:

طراحی اپلیکیشن در مشهد
طولانی تر
کردن برخی اجزای فیزیکی به محفظه بازی تابحال هرچه که در صحنه بازی بوده بصورت ساختگی بود و حتی پرنده نیز جنبش نمی کرد .اما speritkit امکان طولانی تر کردن هر عنصر فیزیکی را به هر نقطه از برگه می دهد . این عنصرها فیزیکی حالتهای خاصی مانند جرم، چگالی، اصطکاک و . . . را مشتمل بر می شوند .

بیایید
با پرنده آغاز کنیم شکل فیزیکی پرنده را با یک دایره نشان می دهیم:
_bird
= [SKSpriteNode spriteNodeWithTexture:birdTexture1];
[_bird setScale:2 .0];

_bird .position = CGPointMake(self .frame .size .width / 4, CGRectGetMidY(self .frame));

[_bird
runAction:flap];


_bird .physicsBody = [SKPhysicsBody bodyWithCircleOfRadius:_bird .size .height
/ 2];
_bird .physicsBody .dynamic
= YES;
_bird .physicsBody .allowsRotation
= NO;


[self
addChild:_bird];
پس از درج و اجرای این کد خواهید مشاهده کرد که پرنده به سمت راست و پایین و خارج از کاغذ سقوط می کند، برای اجتناب از این نقص‌ می بضاعت و توان یک بدنه فیزیکی برای زمین ایجاد کرد، این بدنه فیزیکی را می بضاعت به هر نقطه و بخشی از زمین متصل کرد ولی به خاطره داشته باشید که اینکار منجر می شود حرکات پیش بینی نشده در بازی حادثه بیفتد و پرنده بصورت مداوم به سمت چپ حرکت نماید و یا حرکتش بازنشانی شود .برای دوری از این نقص‌ یک node خالی با بدنه مستطیل صورت بصورتی که کل مرحله زمین را بگیرد، ایجاد می کنیم .

//
Create ground physics container


SKNode*
dummy = [SKNode node];
dummy .position = CGPointMake(0, groundTexture .size .height);

dummy .physicsBody = [SKPhysicsBody bodyWithRectangleOfSize:CGSizeMake(self .frame .size .width, groundTexture .size .height
* 2)];
dummy .physicsBody .dynamic
= NO;
[self
addChild:dummy];
دقت داشته باشید تنها ویژگی حرکتی (property dynamic) پرنده Yes می باشد و باقی عنصرها No می باشند برهان آن این می باشد که تنها پرنده با محفظه اطرافش در ارتباط و تعامل میباشد و باقی عناصر ثابت و پایین کنترل ما می باشند .

با اعمال این تغییرات می بینید که پرنده در درحال حاضر سقوط به سمت زمین می باشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۵:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تست اپلیکیشن

گام ششم: دسته خویش را ارزیابی نمایید .
نسخه پیش‌نمایش اپلیکیشن خویش را در اختیار دوستان، خانواده و هر کسی که میخواهید قرار دهید تا نقاط ضعف اپلیکیشن را بفهمید . وقت خود را با افرادی که میگویند "وای، عجب عمل بی‌نقصی" تلف نکنید . هدف در این مرحله، نهایی‌کردن ساختار برنامه می‌باشد .

 

قدم هفتم: ساختن .
شما میتوانید ایجاد اپلیکیشن را شروع فرمایید . سرورها، پایگاه‌های داده و API ها را تهیه و تنظیم فرمائید . فراموش نکنید بازخوردی که در قدم قبل گرفتید را در نرم افزار منعکس نمایید .

 

قدم هشتم: پباده سازی رابط کاربری .
در این سطح طراحان، رابط‌گرافیکی اپلیکیشن را پباده سازی میکنند . رابط‌کاربری بخش فراوان مهمی از نرم افزار هست . شما بایستی با طرح‌ها، بیننده را جذب نمایید .
اعتنا فرمایید که رابط کاربری باید بر پایه سلایق بازار هدف باشد، خیر بر اساس سلیقه خودتان!
قدم هشتم در طراحی اپلیکیشن: طراحی رابط کاربری .

 

قدم نهم: تست اپلیکیشن .
در این قسمت شما باید عملکرد نرم افزار را چه از لحاظ ساختاری و چه از نظر رابط کاربری آزمایش فرمائید . شما می بایست تست‌های متعددی را انجام دهید تا مطمئن گردید تمام قسمت‌های نرم افزار به‌درستی عمل مینماید . Pixate و Proto .ioبسترهای نیکی برای آزمایش نرم افزار شما هستند . آن ها به شما کمک خواهند کرد تا همه لایه‌ها، تعاملات و طراحی‌های نرم افزار خود را بررسی نمایید .

 

قدم دهم: اصلاح و تهیه .
حالا که اپلیکیشن صورت بی نقص خویش را پیدا کرده بایستی به عقب برگردید و مجدد اپلیکیشن را بررسی فرمائید . از همان کسانی که قبلا اپلیکیشن را عیب گیری و چک کرده بودند بخواهید دوباره آن را مشاهده نمایند و نقدها خویش را مطرح کنند . در نهایت هر تغییر دیگری را که فکر می‌کنید اضطراری است، انجام دهید .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

گام یازدهم: آزمایش نسخه بتا .
هم اکنون شما می بایست برنامه را در یک محیط واقعی آزمایش نمایید . شما به‌راحتی می توانید اپلیکیشن خویش را در دستگاه‌های متعدد آزمایش نمائید . درصورتی که نرم افزار اندروید است، شما می توانید به‌راحتی آن را در دستگاه‌های اندرویدی مشاهده و تحلیل نمائید . در صورتی‌که اپلیکیشن ios است، نیاز به به کارگیری از پلتفرمی به‌نام TestFlight خواهید داشت .

 

گام دوازدهم: نرم افزار خود را منتشر فرمایید .
حالا که نرم افزار خود را ساختید بایستی آن را منتشر نمایید . امیدوارم با ایجاد این نرم افزار یک ایراد گرانقدر را حل کرده باشید . شما به‌راحتی میتوانید نرم افزار خود را به مغازه اندروید طولانی تر فرمائید . اپلیکیشن شما فورا در Google Play قرار خواهد گرفت . در حالتی که بخواهید نرم افزار خویش را در مغازه اپل منتشر کنید، اپلیکیشن شما توسط تیم اپل چک خواهد شد و ممکن است بتوانید آن را در App Store هم مشاهده نمایید .

اگر شما در موضوع نرم افزار خویش روی دستگاه‌های متفاوت نگرانی دارید، میتوانید آغاز آن‌را در Pre-Apps منتشر فرمائید . این عمل به شما کمک می کند تا از سازگاری نرم افزار خویش با دستگاه‌های متعدد اطمینان حاصل نمایید .

اما این نقطه پایان فعالیت نیست! احتمال دارد بتوان قدم سیزدهم را بازاریابی در لحاظ گرفت . برای این که بتوانید اپلیکیشن خویش را به فروش بالایی برسانید، بایستی برنامه‌هایی برای بازاریابی نیز داشته باشید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۷:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی UI اپلیکیشن

Pop
در حالتی که برنامه مارول به نظرتان مفید بود البته به دنبال برنامه ای بودید که با دستگاه اندروید شما تطبیق داشته باشد برنامه pop چیزی است که به دنبال آن هستید .پاپ بهترین قابل انعطاف افزار برای نمونه سازی روی گوشی های همراه و تبدیل طرح ها از ورقه به صورت دیجیتال می باشد .

این قابل انعطاف افزار از فرمت هایی زیرا BMP, JPG, GIF, PNG, TIFF و PSD فوتوشاپ پشتیبانی می نماید . همچنین از از افکت ها و هنرها ی گوناگون در قضیه ی اختلاط رنگ ها و برنامه خردسالان هایی برای طراحی صفحه ها وب هم بهرمند است .به کمک این قابل انعطاف افزار می‌توانید لوگو، بنر، دکمه و …را طراحی نمایید .این نرم افزار ابزارهای نوشته ابزارهای ۳ بعدی، گرادیان و… را دارا هست .با به کارگیری از این قابل انعطاف افزار می‌توانید به کاهش نویز، صاف کردن کناره ها و … بپردازید .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

Proto .io
این قابل انعطاف افزار محفظه بدون نیاز به برنامه نویسی می باشد و با استعمال از آن می توانید مثال های اول جذابی ساخت نمائید که فراوان شبیه برنامه های گوشی باشند . همچنین با استعمال از می توانید مثال اولیه خود را در درستگاههای متعدد آزمایش نمایید . Proto .io دارنده ویژگی هایی مثل کتابخانه های تطبیقی و برخی ویژگی های جذاب Dropbox و . . . را نیز دارا می باشد .

 

Uxpin
این ابزار یک ابزار فوق العاده و مضاعف فعالیت آمد می باشد که به شما اذن می دهد تا با به کار گیری از نوع ها و ابزار های از پیش ساخته شده نوع طراحی خود هر چه خوب تر طراحی فرمائید .این ابزار دارای کتابخانه ای کامل از UI های متعدد می باشد که به یوزرها امداد می نماید تا برنامه ای بی نقص پباده سازی نمایند . یک عدد دیگر از قابلیت و امکان های این ابزار وجود ابزار های رنگی که منجر می شود شما بتوانید طرح های خود را رنگی و واقعی خیس برنامه ای کنید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۷:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گسترش دهندگان اندروید در گوگل پلاس

گوگل در کاغذ گسترش دهندگان اندروید در گوگل پلاس اعلام کرد که از امروز برنامه نویسان اندروید می توانند برای دانلود اپلیکیشن های رایگان شان، مرزو بوم ایران را نیز تعیین نمایند .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

به گزارش اپلیکیشن ایرانی، گوگل در این پست کوتاه اشاره کرده که توسعه دهندگان اندروید برای این فعالیت باید به کنسول توسعه دهندگان در بخش گوگل پلی مراجعه نموده و کشور ایران را نیز به لیست مجاز قابل دانلود برای اپلیکیشن شان اضافه نمایند .

مدتی پیش خبر از کنسل برخی تحریم های رایانه ای برای سرزمین ایران شد و در ادامه آن چندین روز پیش شاهد حذف اسم ایران از لیست کشورهای تحت تحریم اپل بودیم . اکنون این گام جدیدی میباشد که بوسیله گوگل برداشته شده و می بینیم که درهای گوگل پلی نیز ناچیز قلیل برای یوزرها ایرانی در اکنون گشوده شدن هست .

ولی به نظر می برسد که هنوز قابلیت و امکان دانلود مستقیم از گوگل پلی برای کاربران ایرانی گشوده نشده، ولی این خبر به این به این معنی است که یوزرها ایرانی به زودی قادر خواهند بود که اپلیکیشن های رایگان را از گوگل پلی دانلود نمایند .

البته به نظر می رسد که هنوز قابلیت دانلود مستقیم از گوگل پلی برای یوزرها ایرانی گشوده نشده، اما این خبر به این به این معنی میباشد که یوزرها ایرانی به زودی قادر خواهند بود که اپلیکیشن های رایگان را از گوگل پلی دانلود کنند .

برای داشتن چنین امکانی اضطراری می باشد که ابتدا توسعه دهندگان اپلیکشین ها، امکان دانلود اپلیکیشن شان را برای مرزوبوم ایران فعال کنند و این قابلیت نیز از ساعاتی دیگر در اختیار آنها قرار خواهد گرفت . گوگل اسم ایران را نیز به لیست کشورهای مجاز برای دانلودهای رایگان گوگل پلی در اینجا نیز بیشتر نموده می باشد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۳:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا می خواهید بازار نرم افزار های زبان را رهبری نمائید و درآمد کسب کنید؟

روز جاری بخش اعظمی از شرکت ها دارنده تعاملات در بین المللی میباشند و در این بین دوچندان حساس هست که شما نیز بتوانید لهجه خارجی خود را حتی زمانیکه در منزل هستید تقویت نمائید . در حالی که بعضی از ما به دنبال رویه های یادگیری زبان های تازه هستیم، دیگران عملکرد می نمایند تا روش حل با صرفه ای برای حل این مشکل به ویژه با تولید آموزش های هم پا و برپایه اینترنت پیدا کنند . خدمات پیروز تر از این دسته می تواند مرجع درآمد خیر برای صاحبان آن‌ها باشد . نمونه قابل دقت پباده سازی اپلیکیشن فراگیری گویش نظیر Duolingo میباشد .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

آیا
می خواهید بازار نرم افزار های زبان را رهبری نمائید و درآمد کسب کنید؟
در این مطلب می خواهیم با هم چک کنیم که شایسته ترین نرم افزار های یادگیری لهجه چه گونه عمل می کنند . برای توسعه یک اپلیکیشن آموزش لهجه مثل Duolingo، می بایست عملیات و فرآیندهای چنین اپلیکیشن هایی را فهم کنید .
پس بیایید آنان را کشف کنیم!
نرم افزار
Duolingo چیست؟
اپلیکیشن آموزشی Duolingo یک پلت فرم مجانی برای یادگیری گویش و ترجمه crowdsourcing می باشد .

مزیت کلیدی که این سرویس ارائه می دهد، یادگیری زبان از شالوده می باشد . در این نرم افزار برنامه آموزشی آموزشی به فرم سلسله مراتبی سازماندهی شده و به شکل یک درخت دستاوردها ارائه گردیده می‌باشد . آن‌گاه از یادگیری هر درس استفاده کننده امتیاز بدست می آورد که در غایت وی را از یک سطح به سطح بالاتر جنبش می دهد (البته چنین انتقالی فقط زمانی قابلیت پذیر می‌باشد که امتیازات ضروری به دست آمده باشد) .

چه
امکاناتی توسط یک نرم افزار یادگرفتن گویش می توانایی ارائه داد؟
تمرینات آموزشی حداکثر تعداد ممکن از درس های متفاوت برای یادگیری لغات جدید، خواندن و ترجمه متن، فهم مطلب، شنیدن و غیره . . . را ارائه دهید .

محتوای کلیپ برای توسعه و گسترش یک نرم افزار فراگیری گویش شبیه Duolingo، می بایست محتوای ویدئویی اثر گذار ارائه دهید: ویدئو کلیپ، نوا ویدئو، قطعات فیلم ها، و غیره . . .
که البته داشتن زیرنویس (و احتمالا ترجمه) تحمیلی است!
کتاب ها هیچ لذتی بالاتر از خواندن کتاب از نویسندگان قضیه عشق آن هم نوشته مهم کتاب برای طرفداران کتاب وجود ندارد . خصوص درصورتی که متن کتاب با نکات موءثر (مانند ترجمه عبارات دشوار) هم پا باشد . ولی برای علم آموزان جدید عمل این ویژگی اثرگذار نخواهد بود، ولی اشخاصی که می خواهند مرحله لهجه خود را افزایش دهند، از شما سپاسگزار خواهند بود .

چت بات یکی دیگر از خصوصیت های موءثر در نرم افزار های یادگیری گویش مثل Duolingo هست . وظیفه ربات جواب دادن به سوال های شالوده ای یوزرها می‌باشد (بطور نمونه تلفظ یک کلمه خاص) . علاوه بر این، شما می توانید با به کار گیری از ربات تراز تلفظ یک عبارت که کاربر آن را ضبط کرده تحلیل کنید و در فیس امکان ترجمه نمائید . برای این کار، قابلیت و امکان ترجمه صوتی را باید پیاده سازی نمایید، که ممکن هست باعث به ارتقاء هزینه پروژه طراحی اپلیکیشن شود . البته چنین رویکردی UX اپلیکیشن فراگیری زبان شما را بهبود می بخشد .

چرا
یک نرم افزار فراگیری لهجه پباده سازی کنیم؟
بیایید نگاهی به آمار پلتفرم های آموزشی نظیر نرم افزار های یادگیری گویش بیندازیم .

داده های بدست آمده از سایت statista .com نشان می دهد که سرمایه گذاری در نرم افزار های یادگیری گویش با فایده میباشد .
سوال این هست که چرا؟ چه چیزی باعث می شود این سیستم های آموزشی تا این حد دوستداشتنی باشند؟


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۵:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم افزار گوشی

پباده سازی نرم افزار گوشی برای کسب و کارهای امروزی، برای داشتن کارایی بهتر و بازدهی بالانر امری لازم و اصلی می باشد .

طبق تحقیقات انجام گردیده در این مسئله انتظار می ‌رود بازار نرم افزار موبایل تا سال ۲۰۲۰ پرورش قابل توجهی داشته باشد .

طراحی سایت در مشهد

با توجه با آمارهای گرفته شده می توانایی ابلاغ نمود که در سال ۲۰۱۶ به ‌طور متوسط یازده اپلیکیشن‌ موبایل بوسیله هر کسب ‌و ‌کار توسعه داده شده می‌باشد که این آمار نسبت به گذشته، رویش ۱۲۶ درصدی داشته است .

امروزه طراحی اپلیکیشن‌ گوشی برای کسب‌ و‌ عمل ها، رویش چشمگیری داشته می‌باشد و اعتنا اشخاص را به خود جلب نموده می باشد .

پباده سازی اپلیکیشن موبایل نیز همانند همه کسب و کارها دارنده معایب و مزایایی می باشد . طبق آمار بدست آمده بیست و سه درصد از نرم افزار ها فقط یک بار به کارگیری می شوند . تقریبا سی و نه درصد اپلیکیشن ها ۱۱ توشه و بیشتر زمینه به کار گیری قرار یوزرها می‌گیرند .

معمولا زمان‌ و موقعیت جانور معلوم می کنند که اپلیکیشن شما در کدام نوع می تواند قرار بگیرد . در ادامه می خوا هیم به شرح مزایا و معایب طراحی اپلیکیشن گوشی برای کسب و عمل بپردازیم .

مزایای
پباده سازی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارها پباده سازی
اپلیکیشن موبایل
۱-
رفع مشکل‌ها کسب‌ و‌ کار ( بهینه‌سازی آن) به طور کلی می توان این مدل ابلاغ نمود کلیه نرم افزار های کسب و فعالیت فارغ از هیچ جور علتی طراحی و ایجاد نمی شوند، بلکه آن ها برای بهینه سازی یک روند ساخت می شوند .

در‌صورتی‌که شما هم قصد دارید اولی اپلیکیشن کمپانی خویش را پباده سازی و گسترش دهید، نباید از مقدمه به قابلیت و امکان ‌ها و تجهیزات آن بیش از اندازه اندیشه کنید، چون واجب نیست، اپلیکیشنی که طراحی می نمائید همگی کارها را بتواند انجام دهد و عمر طولانی و ابدی داشته باشد .

بهترین کار این هست که شما برای آن اهدافی کوتاه برهه زمانی و بلند دوران در لحاظ بگیرد و تعیین فرمائید چه طور می‌توان بیشترین بازدهی را از آن داشته باشید .

در ادامه مثال هایی از برطرف شدن خلل ها کسب‌ و‌ فعالیت توسط اپلیکیشن‌ ابلاغ گردیده می‌باشد .

خلل اول: رشد شرکت با سرعت متعددی رو به رو میباشد و میخواهید کارمند ها با شما در رابطه باشند .

راه‌حل: می توانید یک نرم افزار راهنما با امکان پیام رسانی برای کارمندانتان طراحی نمایید .

خلل دوم : خبر نامه ‌هایی که با آدرس اینترنتی برای کاربران ارسال می ‌شوند، توسط آن ها خوانده نمی‌ شوند .

راه‌حل: با طراحی یک اپلیکیشن که بتواند تیترهای دارای ربط با محتوای زمینه نظر کاربر را به ‌صورت نوتیفیکیشن به او اطلاع ‌دهد .

خلل
سوم : انتظار ابتکار اکثر مشتری ‌ها از شرکت
راه‌حل: با طراحی اپلیکیشنی برای حمایت از مشتری ‌ها و همینطور بوسیله این اپلیکیشن بتوانند اطلاعاتی که مورد نیاز میباشد را مطالعه کنند و در فیس نیاز با کمپانی بتوانند ارتباط برقرار کنند .


۲- علاقه‌مند بودن کاربران به به کارگیری از اپلیکیشن‌ بهتر
میباشد قبل از آن که اپلیکیشن خویش را توسعه دهید، تحلیل فرمائید و مشاهده نمائید که آیا مشتری ‌های شما دارای ویژگی ‌های همچون داشتن درک عالی از تکنولوژی، تحلیل کردن موبایل به‌ صورت مداوم، رضایت از محتوای شما و درخواست برای افزایش حجم آن‌، عشق ‌مند بودن به سفارش های فصلی که از طرف شرکت شما ارائه می ‌شود یا این که کمپانی کردن در همایش‌ های شما، درخواست ارائه سرویس ها ویژه برای مشتری ‌ها، استعمال کردن از اپلیکیشن‌ رقبا را دارا می باشند یا خیر؟
براین اساس درصورتی که مشتری‌های شما دارای خصوصیت ‌های بالا می باشند، پس درحال حاضر می توانید برای کسب‌ و‌ عمل خویش یک اپلیکیشن پباده سازی و بسط دهید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۸:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دیوایس اندرویدی

روی دیوایس اندرویدی خویش به بخش تنظیمات بروید . پیکربندی به طور معمول دارنده آیکنی چرخ دنده شکل است؛ با این حال این مسئله بستگی به تم ها و پیکربندی به کار گیری گردیده به وسیله شما داراست . در‌صورتی‌که تازه کار می‌باشید به مراد پیدا کردن بخش تنظیمات خوب تر می باشد از بخش جستجو به کارگیری نمائید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

به دنبال فهرستی بدون نقص از اپلیکیشن های نصب گردیده روی گوشی تلفن هوشمند خویش بگردید .
در تنظیمات به سمت پایین اسکرول فرمایید تا با گزینه Apps مواجه شوید . پس از وارد شدن به آن به دنبال فهرستی بی نقص از نرم افزار های نصب گردیده روی تلفن هوشمند خویش بگردید . ممکن میباشد برای دسترسی به فهرست کلی لازم باشد گزینه App Manager را گزینش نمایید . در غایت در فهرستی که پیش‌رو تان قرار دارااست بگردید و اپلیکیشن کثیف را پیدا نمائید .

برنامه مسئله نظر را تعیین و بعد از آن روی یک عدد از دو آیتم Uninstall یا این که Force close ضربه بزنید . در ارتباط با همین موضوع باید خاطرنشان کرد که دسترسی حذف برنامه های پیش فرض به وسیله اندروید به کاربران داده نمی شود و شما فقط حاذق به غیر فعال نمودن آن ها هستید . با این حالا بعید می باشد که منشع مشکلات از چنین اپلیکیشن هایی باشد .

4-
نرم افزار کثیف و تمام چیزهایی که مشکوک به نظر می رسند را منزه کنید

پس از گزینش اپلیکیشن قضیه حیث به راحتی روی گزینه Uninstall ضربه بزنید تا اندروید آن را منزه کند . همینطور ممکن می‌باشد بعضا اپلیکیشن ها فارغ از رضایت شما دانلود و روی دستگاه تان نصب شده باشند .

پس از گزینش نرم افزار مسئله لحاظ به راحتی روی مورد Uninstall ضربه بزنید تا اندروید آن را تمیز کند .
در همین رابطه توصیه می شود فهرست برنامه ها را به طور بی نقص ارزیابی و آن‌گاه مبادرت به حذف مورد های مشکوک نمائید .

توجه: در برخی موردها شما نمی توانید چنین نرم افزار هایی را حذف فرمائید . به عبارت دیگر بد افزارهای پیشرفتهمی توانند به تنظیمات ادمین مراجعه و از صورت دادن چنین اتفاقی (پاک کردن برنامه آلوده) خودداری کنند . خوشبختانه بایستی اعلام کرد که رفع چنین مشکلی سهل وآسان هست .

به منوی حساس پیکربندی گشوده شوید و برای پیدا کردن مورد Lock Screen and Security به سمت پایین اسکرول نمائید . در منوی Security به دبنال بخش ذیل عنوان Phone (Device) Administrators بگردید . نهایتاً در بخش Phone Administrators می بایست بتوانید توان حذف نرم افزارهای مخرب در اندروید را فعال فرمایید .

5-
از برنامه های امنیتی مطمئن استفاده کنید

در صورتیکه اندیشه می نمایید که دیوایس اندرویدی تان در معرض خطر میباشد پس یک اپلیکیشن امنیتی مطلوب روی آن نصب فرمایید . نرم افزار هایی متعددی وجود دارند که می توانید از آن ها جهت حفاظت از تلفن خود، جستجو و شناسایی ویروس ها و خلاص شدن از پوشه های اجباری و نرم افزارهای آلوده استعمال نمائید .

زمانی که حذف برنامه آلوده و کثیف به طور دستی خلل باشد، برنامه امنیتی قدرتمند می‌باشد جهت مراقبت از دستگاه و همچنین رئیس خلل ها و رفع آن ها به شما امداد نماید . اپلیکیشن های Avast Security ،AVG Antivirus یا این که Security 360 گزینه های قابل قبولی در این قضیه به شمار می مراحل . در رخ امکان هم برای دوری از خطرها احتمالی مدام دیوایس خود را به روز نپه دارید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۸:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رنگ های استفاده شده در رابط کاربری اپلیکشن

رنگ های استفاده شده در رابط کاربری می بایست به استفاده کننده در ناوبری دکمه ها و پیش بینی عملیات مربوط به هر کلیک امداد کرده و با مارک شما همخوانی داشته باشد .

 طراحی اپلیکیشن در مشهد

برای کمک به کاربر در گزینش دکمه ها میتوان از کانتراست به کارگیری کرد، چون ناتوانی در فهم عملیات نوعی عدم اطمینان در کاربران وجود می آورد و سرعت مهاجرت آنان را کاهش داده و سود کار یک تجربه کاربری ضعیف خواهد شد که موجب می شود کاربران نرم افزار را کنار بگذارند .

 

ضوابط طراحی رابط کاربری دکمه ها برای کانتراست بسیار معمولی میباشد . کانتراست بالا برای عملیات مثبت، کانتراست متوسط برای عملیات منفی و کانتراست زیر برای عملیات خنثی مناسب به لحاظ می رسد . بایستی کاری نمایید که کاربر مایل به انجام عملیات مثبت شود و برای این خواسته از بیشینه و کمینه دما کانتراست ممکن به کار گیری نمایید .

هرگونه عملیات خنثی و منفی که در کنار آن قرار گرفته، باید کمترین کانتراست رنگی را داشته باشند تا از این شیوه بر روی عملیات حیاتی تر تاکید شود .

 

به
کاربرد کانتراست بالا برای دکمه های فعال در زبانه ها که در تصویر ذیل نمایش داده گردیده اعتنا کنید:


نکات
طراحی دکمه در اپلیکیشن


3 .
به کاربر یاری فرمایید تا عملیات را اولویت بندی کند
به گفته Erik D . Kennedy سایه ها سرنخ های فراوان خیر و ارزشمندی هستند که به ذهن انسان می گویند اجزای رابط کاربری که به آن ها نگاه میکنیم چه چیزهایی میباشند .

باید آنچه را که پیشروی استفاده کننده را مختل می کند از در بین ببرید . با جفت کردن رنگ ها و کانتراست همپا با لایه بندی هوشمندانه و سایه های ظریف، نوعی خطای دیده سه بعدی در برگه فلت به‌وجود آورید .

 

بدین ترتیب توجه استفاده کننده به عملیات با اهمیت و اولیه معطوف شده و این بخش ها از بقیه عناصر رابط کاربری متمایز میشوند و سایه ها و سایه روشن ها به یوزرها در درک سلسله مراتب بصری امداد میرسانند و آنان می‌فهمند که کدامیک از عنصرها تعاملی هستند .

فی مابین دارای اهمیت ترین دکمه ها یک سایه واضح به وجود آورید تا دکمه های اولیه و ثانویه متمایز گردند . استفاده درست و مناسب از لایه بندی و سایه و قرار دادن اجزا در مکان مناسب به شما یاری میکند تا به تبدیل های بالا برای برگه فرود خویش دست پیدا کنید، چون احتمال این‌که کاربران دکمه کال تو اکشن را ببینند و با آن تعامل برقرار کنند بیشتر می گردد .

 

به کارگیری از دکمه های نامرئی و روشن به صورت مستطیل یا این که مربع که یک فریم مضاعف ظریف و باریک بدور آنهاست، راه و روش دوچندان خیر و خوبی در ملموس گرداندن رابط کاربری و از فی مابین بردن سردرگمی کاربر میباشد . دکمه های نامرئی به همپا پس قضیه ای که هم خوانی خوبی با دکمه داراست به تیتر محتوای ثانویه فعالیت کرده و دقت کاربر را به محتوای اولیه یا این که دکمه ها جلب می نمایند .

 

در پایین نمونه ای از Deliveroo آورده گردیده . . .

استفاده کننده با استعمال از این گوشی تلفن همراه در نرم افزار وارد شده و به احتمال زیاد مجددا برای ثبت اسم با این موبایل وارد می‌گردد . دکمه Log in های لایت شده و تاکید کمتری روی دکمه ثانویه Sign up گردیده هست .

 


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۶:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)