مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

کاتلین یک گویش برنامه نویسی


کاتلین یک گویش برنامه نویسی منشا گشوده میباشد که برای تولید و پباده سازی نرم افزار بکار گرفته میشود. برخلاف Java و JavaScript ، نسبتاً تازه میباشد. این یک لهجه سطح بالا میباشد که به صورت بدون شوخی و استاتیک اجزای کاربردی و فنی را در به عبارتی مکان با هم ادغام مینماید. اکنون کاتلین ، Java و JavaScript را انگیزه قرار میدهد. کاتلین روی یک ماشین مجازی جاوا اجرا می‌گردد یا این که از زیرساخت کامپایلر LLVM استعمال می‌کند. این میباشد که به صورت گسترده ای در توسعه و گسترش برنامه های گوشی آندروید به کار گیری می گردد.
کاتلین همینطور پایین تأثیر بقیه زبانهای برنامه نویسی طراحی اپلیکیشن در مشهد مانند Scala ، Groovy ، Gosu و غیره میباشد. کاتلین قابلیت و امکان همیاری، ایمنی کد و وضوح را برای برنامه نویس ها در سراسر دنیا آماده مینماید. با دور اندیشی از کاربرد کاتلین میتوانید در موضوع تولید نرم افزار های اندروید از آن فایده بگیرید.

کاربرد کاتلین در ایجاد برنامه گوشی چه می باشد؟
کاربرد برنامه کاتلین در ساخت برنامه گوشی
کاربرد برنامه کاتلین در ایجاد برنامه تلفن همراه

موردها تحت به کاربرد کاتلین در ساخت برنامه تلفن همراه اشاره خواهند کرد:

کد کمتر با خوانایی بیش تر همدم میباشد. برای تایپ کردن کد خویش دوره کمتری صرف نمایید. از کاربرد کاتلین در ایجاد برنامه تلفن همراه می شود به تسریع تایپ کردن برنامه اشاره کرد.
لهجه و دور و اطراف بالغ. از عصر ساخت آن در سال 2011 ، Kotlin خیر فقط تحت عنوان یک گویش بلکه تحت عنوان یک اکوسیستم بدون نقص و با ابزار قوی بطور مداوم پیشرفته میباشد. فعلا این برنامه تماماً در Android Studio یک دست شده‌است و بوسیله اکثری از شرکتهای برای گسترش برنامه های اندرویدی بطور فعال استعمال می‌گردد.
پشتیبانی Kotlin در Android Jetpack و بقیه کتابخانه ها. برنامه های افزودنی KTX خصوصیت های گویش کاتلین، مانند کوروتین، توابع پسوند، لامبدا و پارامترهای نامگذاری گردیده را به کتابخانه های مو جود Android طولانی تر می‌کند.
قابلیت و امکان همیاری با جاوا. فارغ از نیاز به انتقال همه کد های خویش به Kotlin میتوانید از کاتلین به یار گویش برنامه نویسی جاوا در برنامه های خویش به کارگیری فرمائید.
پشتیبانی از multiplatform. شما می‌توانید از کاربرد کاتلین برای بسط برنامه های خیر صرفا سیستم برهان اندروید بلکه iOS، دور نما و اینترنت به کارگیری فرمایید. از مزایای اشتراک گذاری کد مشترک دربین سیستم دست اندرکاران لذت ببرید.
ایمنی کد : از کاربرد کاتلین در ساخت برنامه گوشی می شود به ایمنی کد آن اشاره کرد.کد کمتر و خوانایی بهتر سبب به خطاهای کمتری می‌شود. کامپایلر Kotlin این خطاهای ما‌نده را تشخیص داده و کد را ایمن می‌کند.
یادگیری سهل : یادگیری کاتلین بسیار سهل و آسان میباشد ، خصوصاً برای برنامه نویس ها جاوا.
اضافه برنامه ها با استعمال از کاربرد کاتلین در ایجاد برنامه تلفن همراه، برنامه نویسی خواهند شد و کاتلین در سراسر دنیا رو به رویش میباشد. طبق گفته های گوگل ، بیش تر از 60٪ از 1000 برنامه برتر دکان Play از Kotlin استعمال می‌کنند.
اکثری از موسسات طفل پیش از اینً برنامه های اندرویدی را با به کار گیری از کاتلین گسترش داده اند – این لیست را در سایت گوگل برای بسط دهندگان Kotlin ملاحظه کنید.

در‌حالتی که می‌خواهید از کاربرد کاتلین در ایجاد برنامه گوشی به کارگیری نمائید ، با متخصصین ما در رشته گستران تماس بگیرید. شما میتوانید با شماره گیری شماره تلفن 09166680284 جهت تثبیت سفارشات خویش مبادرت فرمائید.

چنانچه جدید وارد دنیای Android گردیده اید و میخواهید فراگیری برنامه نویسی اندروید را فرا بگیرید مارا دنبال نمایید تا بطور بی نقص به‌این گویش مسلط گردید.

مزایای به کار گیری از کاتلین در ایجاد برنامه تلفن همراه
مزایای استعمال از کاتلین در ایجاد برنامه گوشی
مزایای به کار گیری از کاتلین در ساخت برنامه گوشی

به حیث میرسد که کاربرد کاتلین در ساخت برنامه گوشی سبب ساز شده‌است که‌این لهجه آیتم عشق بسط دهندگان تلفن همراه قرار بگیرد، که در حال حاضر آن را به همتای کهن خویش یعنی جاوا ترجیح می‌دهند و در مورد کاتلین یا این که جاوا؟ کاتلین از جاوا پیشی گرفته میباشد. در اینجا لیستی از پررنگ ترین مزایای کاتلین آورده شده‌است:

حل مسائل در طول حقیقی و واقعی: یکی شایان توجه ترین مزایای کاتلین این میباشد که خطاها دوره حقیقی وواقعی را که بوسیله بسط دهندگان با آن روبرو می باشید حل می‌نماید.
با کیفیت عالی و مقرون به صرفه: تحت عنوان یک لهجه مبداء گشوده ، می‌توانید با به کار گیری از یک ابزار تبدیل جاوا به کاتلین با یک کلیک ، کیفیت بالایی کسب فرمایید و روی سازش جاوا تمرکز فرمایید. از این قبل ، توسعه و گسترش دهندگان می‌توانند یک پروژه جاوا جانور را به سادگی به Kotlin تبدیل نمایند.
یادگیری و اتخاذ آسوده: کاتلین یک گویش سازگار با گسترش میباشد و فقط با یاری یک منشاء گویش می اقتدار فقط در چندین ساعت حافظه گرفت. گسترش دهندگان جاوا میتوانند این لهجه را حتی سریعتر خاطر بگیرند و از آن استعمال نمایند چون برنامه های Kotlin با به کارگیری از چارچوب ها و کتابخانه های جانور جاوا قابل توسعه و گسترش میباشد.
الزام آور نبودن به سبک خاصی: کاتلین زبانی بسیار انعطاف پذیر میباشد که هیچ مدل فلسفه یا این که سبک برنامه نویسی مانند ، شیک سازی برنامه نویسی شی گرا (OOP) را زور نمی کند ، در آن برنامه نویس ناچار میباشد با خصوصیات و نحوه ها تقابل کند. کاتلین همینطور فلسفه بیشتراز حد کاربردی را اجرا نمی نماید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۴:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نوشته‌علمی نحوه ایجاد نرم افزار خدماتی باز‌بینی


در این مقاله طریق تولید اپلیکیشن خدماتی باز بینی می‌گردد.در دنیای امروز نسبتاً اکثر افراد جامعه از تلفن همراه هوشمند استفاده می‌نمایند. با اعتنا به مشغله های کاری و فکری که مردم در طول روز سرگرم آن هستند نیاز به ساخت اپلیکیشن خدماتی و کاربردی روز به روز بیشتر می‌گردد. شما با تولید اپلیکیشن خدماتی امکانات مختلفی را می‌توانید در اختیار کاربر های خود قرار دهید.همین الان برای ساخت سایت و اپلیکیشن خود اقدام نمایید دیگر خدمات ما

که از این‌شیوه هم شما می‌توانید منفعت نیکی داشته باشید هم با استفاده ازطراحی اپلیکیشن در مشهد  خدماتی که به مردم ارائه می دهید وقت آنها صرفه جویی می‌گردد. به عنوان مثال اپلیکیشن آسانسورچی که به وسیله مجموعه ما طراحی شده را در نظر بگیرید. شما با نصب اپلیکیشن آسانسورچی به راحتی می‌توانید درخواست سرویس کار را ثبت نمایید. سرویس فعالیت در سریعترین دوران در محل شما حاضر میباشد.

شما می‌توانید در اپلیکیشن خدماتی خود بخش های مختلفی را در لحاظ بگیرید. به عنوان مثال بخشی برای اشخاصی که تقاضای نصب آسانسور در ساختمان را دارا هستند. بخشی دیگر برای کاربر هایی که برای تعمیر بالابر به اپلیکیشن شما مراجعه می کنند . حتی میتوانید با ایجاد یک درگاه بانکی امکان خرید قطعات جانبی آسانسور را به مشتری های خود بدهید.

در بخش دیگری امکان ارتباط با مشتری در نظر بگیرید تا مشتری با نظر دادن در امر عمل شما حس رضایت بیشتری داشته باشد. اپلیکیشن های خدماتی مزیت های فراوانی برای کاربر و کارفرما دارند. دیگر نیازی به بردن لباس به خشک شویی و یا خرید میوه های تازه و تنقلات از بیرون از منزل ندارید.

با نصب اپلیکیشن های مربوطه همگی این عمل ها را در کمترین زمانه ممکن می توانید انجام دهید. وقتی خسته از رمز کار می‌آیید به راحتی روی کاناپه لم داده و تنها با لمس یکسری دکمه متاع وخدمات مورد نظر خود را گزینش نمائید. هزینه ی آن رانیز به صورت آنلاین پرداخت کنید.

ویژگی های لازم برای ساخت اپلیکیشن خدماتی:

مطلقا بخوانید: هزینه ساخت اپلیکیشن تلفن همراه

.اعتنا داشته باشید که اپلیکیشن خدماتی که می سازید با نسخه های اندروید و آی او اس سازگاری داشته باشد.

2.اپلیکیشن شما باید با دقت به خواسته ی کاربران و بر پایه ی سلیقه ی عموم طراحی شده باشد.

درصورتی که کار با اپلیکیشن شما طاقت فرسا باشد کاربر از به کارگیری از آن پرهیز مینماید.

3.اپلیکیشنی خوب است که حجم پاره ای داشته باشد و سریع دانلود شود.

دسترسی آن برای کاربران شل باشد.توجه داشته باشید که هیچ کاربری بیش تر از چند ثانیه منتظر بالا داخل شدن اپلیکیشن شما نمیشود.

4.یکی از مهم‌ترین ویژگی های یک اپلیکیشن امنیت کاربری بالاست. زمانیکه که کاربری از اپلیکیشن شما خرید مینماید نیاز به یک درگاه بانکی امن داراست. همچنین در مواردی که خدمات اپلیکیشن راجع به روانشناسی و طبابت می باشد نیاز به محافظت اطلاعات کاربر بیش تر می‌گردد.

5.از دیگر مواردی که برای کاربر حائز اهمیت می باشد دسترسی به اپلیکیشن بدون نیاز به اینترنت است. بدیهی است که تمامیه اپلیکیشن ها نیاز به اینترنت دارند اما می‌توانید برخی از قسمت های آن را بدون نیاز به اینترنت در مشت کاربر قرار دهید.

6. صد رد صد بخشی را برای نظر سنجی در اپلیکیشن خود قرار دهید. از این نحوه می توانید با مشتری ها درباره باشید و با به کار گیری از نظرها سازنده ی آن‌ها در سوی بهبود عمل خود گام بردارید

7.فراموش نکنید که اپلیکیشن شما نیاز به بروز رسانی مداوم و منظم دارد. این گزینه را در نظر داشته باشید که رقبای شما مدام در در حال حاضر افزایش وب سایت و اپلیکیشن خود میباشند. پس مراقب باشید که در این باره از آن ها عقب نمانید. با داشتن کلیه این ویژگی هاست که شما می توانید مردم را ترغیب به دانلود و استعمال از اپلیکیشن خدماتی خود نمائید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۸:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چطور می‌توانیم یک وب اپلیکیشن پیشرو بسازیم؟


برخلاف Native App یا این که برنامه‌های موبایل که برای تولید آن‌ها نیاز به گسترش دهنده موبایل دارید تا پروسه انجام عمل را مدیر نمایند و سرمایه متعددی برای انجام این فعالیت واجب می باشد . اینترنت قابل انعطاف پباده سازی نرم افزار در مشهد افزار پیشرو بی آلایش‌خیس می باشد و با هزینه کمتری می توانید آن را بسازید .

یک اینترنت اپلیکیشن پیشرو از دو بخش ساخته شده میباشد: یک مانیفست (Manifest) وservice worker ، درپی بیش تر توضیح دهم تا متوجه گردید .

1-مانیفست
(Manifest)
مانیفست (Manifest) ، یک ایل JSON است که موادتشکیل دهنده برنامه PWA را تعریف‌و‌تمجید می کند .
این فایل دربرگیرنده مورد ها پایین میباشد:
نام
برنامه آیکون
برنامه پباده سازی
ناوبری و عناصری برای هدر یا این که فوتر طراحی
splash screen متادیتاهای
دیگر 2-Service
Workers
می خواهید بدانید که Service Workers چه نقشی دارا هستند؟ در واقعیت این Service Workers به اینترنت نرم افزار پیشرونده قدرتی بخش اعظم از تجربه اینترنت استاندارد را می‌دهند .

Duda
Service Workers
Service Workers از طرز پوشه‌های JavaScript پیکره‌بندی میشوند . آن‌ها این قابلیت را مهیا می نمایند که اجرای برنامه شما پرسرعت و کارآمد باشد .همینطور، تفاوتی نمی‌نماید که کاربران شما آنلاین یا آفلاین باشد، آن‌ها مدام میتوانند به مطلبتان دسترسی داشته باشند . به این دلیل که Service Workers دقیقاً مثل پروکسی‌های خاطر نهفته کار مینمایند .برای ساخت اینترنت نرم افزار پیشرو آیتم‌های مختلفی دارید . اولی گزینه این میباشد که از اسناد گسترش‌داده گردیده به وسیله گوگل به کار گیری کنید و PWA خودتان را بنویسید .

در صورتیکه آمادگی اضطراری برای انجام این عمل را ندارید و ترجیح میدهد انرژی‌تان را صرف انجام کارهای مهم‌خیس فرمایید، می توانید از ابزارهایی مانند پلتفرم طراحی وب Duda به کار گیری کرده و به سادگی وب تارنما خودتان را به progressive web app تبدیل نمائید .


Duda PWA
تنها با یک کلیک میتوانید فیچرها یا این که خصوصیت‌ها را فعال کرده و با کمی تغییر آن‌ها را به گونه ای که دوست دارید پیکره‌بندی فرمائید .

تفاوت
Progressive Web App با یک وب تارنما در چه می باشد؟ در گزارش دیجیتال گوشی اَپ comScore در سال 2017 میبینید که کاربران موبایل بیش تر زمانشان را با اَپ هایی که در موبایلشان دارا هستند سپری می‌کنند نه با وبسایت‌های بر طبق مرورگر .

comScore
Digital Media Time
عوارض خوب و موجهی موجود است که چرا کاربران گوشی، تجربه اَپ را نسبت به استعمال طراحی اپلیکیشن در مشهد  از مرورگرهای مهم ترجیح می‌دهند .وب نرم افزار پیشرو این امکان را برای یوزرها فراهم میکند که بدون نیاز به دانلود برنامه از app store بتوانند از آن استفاده نمایند . در واقعیت PWA الزام یوزرها را به دانلود و نصب برنامه‌ها برای به کارگیری برطرف مینماید .

اینترنت
نرم افزار های پیشرونده تعیین بهتری نسبت به اینترنت تلفن همراه‌ها میباشند زیرا:
اینترنت اپلیکیشن پیشرو پباده سازی جالب‌تری دارد و ابزارها و عنصرها را شل‌خیس می‌قدرت در آن پیدا کرد .
کاربران آیکون برنامه شما‌را به Home Screen خودشان بیش تر میکنند . این منجر می گردد که آیکونی که دارید بخش اعظم دیده شود و یوزرها بخش اعظم با برنامه درگیر شوند و از آن استفاده نمایند .
مرورگرهای اندروید به صورت خود کار کاربران را وادار به نصب PWA در برگه Home Screen خودشان مینمایند؛ که‌این فاکتور راحتی نصب و به کار گیری را افزایش می دهد .
PWA ها بار گذاری را به شیوه باورنکردنی سرعت می بخشند .
Service workers امکان اطمینان دسترسی به وب اپلیکیشن پیشرو را ارتقا می‌دهند . به دلیل آن که مستقل از هر سیرتکامل اتصالی می باشند .
PWA ها خصوصیت‌های یکدست‌ای با تلفن‌های همپا کاربران خواهند داشت . از مهمترین آن ها می‌قدرت به اعلان‌ها یا این که نوتیفیکیشن¬ها، تماس با یک کلیک و سرویس شرایط جغرافیایی اشاره نمود .
HTTPS برای تمام PWA ها الزامی می‌باشد . این زمینه سبب ساز می‌شود که PWA ها ذاتاً از وب مطمئن‌خیس باشند .
یکی‌از کمپانی‌هایی که تفاوت بدون شوخی میان تجربه استعمال از اینترنت تلفن همراه و موبایل اَپ را مورد اعتنا قرار اعطا کرد، شرکت Mynet بود .

در باز‌نگری‌های انجام یافته بوسیله این شرکت معین شد، در حالی که 85% از ترافیک دریافتی مرتبط با اینترنت تلفن همراه میباشد، کاربران اکثر زمانشان را در گوشی اَپ ها سپری می کنند . موقعی که این مجموعه ورژن اینترنت اپلیکیشن پیشرو را (با یاری محتوای AMP) روش اندازی کرد، مشاهده شد که بازدید صفحه ها و وقتی که کاربران در وبسایت سپری می نمایند بهبود قابل توجهی داشته است .

تفاوت
Progressive Web App و Accelerated Mobile Pages چه می‌باشد؟ کاربران گوشی چه می خواهند؟ سرعت، راحتی و رابط کاربری مناسب . این به عبارتی چیزی است که وب اپلیکیشن پیشرو و محتوای AMP به خیر از پس آن بر می آیند . گفته می گردد که تفاوت واضحی فی مابین دو پلتفرم از صمیم قلب گوشی ایجاد شده بوسیله گوگل وجود داراست .

AMP (Accelerated Mobile Pages) ، کاربران را داخل برگه مرورگر موبایل نگه می‌دارد . در AMP، ارتقاء سرعت لود یا بارگیری برگه با حذف یا این که بهینه سازی عناصری انجام میشود که مایل میباشند سرعت لود ورقه را کند نمایند .
از جمله این مورد ها می‌قدرت به‌این آیتم‌ها اشاره نمود:
Render-blocking
JavaScript Bloated
CSS پوشه‌های
سنگین و حجیم اسکریپت‌های
فرنگی برنامه خردسالان‌های
با منابع سنگین اساسا، AMP تمام موادسازنده را از Back-end یا این که سمت سرور برنامه را می گیرد و آن را به Front-end چیزی که کاربر می‌بیند تبدیل می‌کند . با این فعالیت عنصرها به چیزی تبدیل میگردند که سبک¬خیس بوده و مدیر آن بی آلایش‌خیس است .بخش‌هایی از تجربه تلفن همراه می باشند که سازگاری بیشتری با این قضیه دارا هستند . در واقعیت، AMP برای وب وبسایت‌های پرمحتوا که خوانایی اهمیت بیشتری نسبت به سعی دارد مناسب میباشد .

از طرف دیگر، PWA ها سرعتشان با AMP برابری مینماید، البته هیچ ویژگی را برای انجام کارشان فدا نمی‌کنند . به همین یاد است که طیف وسیعی از امکانات برای وب نرم افزار¬های پیشرو وجود دارااست .با این گفته‌ها، چیزی که ممکن است خیلی از یوزرها متوجه نشوند این میباشد که مورد ها بیان‌گردیده آنان را ملزم به انتخاب یکی از این موردها یا دیگری نمی نماید . گوگل این خط مش حل‌ها را توسعه داده می‌باشد تا بتوانند در کنار نیز کار کنند .

قضیه دیگری که می‌خواهیم در اینجا محاسبه کنیم، Wego است . در اینجا، AMP با service workers وب نرم افزار پیشرو ادغام شده تا سرعت بارگذاری فوق لبریز سرعت شود (کمتر از یک ثانیه) . این مورد سبب به ارتقاء بازدیدهای حقیقی وواقعی یوزرها (بیش تر از 12%) و تبدیل کل آن به اکثر از 95% شد .

Wego با این عمل متوجه شد که لود سریع‌خیس صفحه ها به منزله تعامل (اضافه از سه برابر) با عناصر کسب درآمد در برنامه میباشد .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۴۵:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فواید ساخت اپلیکیشن برای کسب و کارها

اکنون نرم افزار های تلفن همراه دربین کسب و امور به شدت دوست داستنی گردیده اند و نداشتن اپ برای یک کسب و عمل اینک به نحوی «از قافله عقب ماندن» به حساب آورده می شود! اکنون سوالی که پیش میاید این میباشد که نرم افزار های گوشی چه‌طور می‌توانند به پیشرفت یک کسب و عمل و ارتقاء درآمد آن یاری نمایند؟ در قضیه کاربرد نرم افزار ها برای شغل ها متعدد می شود به موردها تحت اشاره نمود:

رابطه بدون واسطه با مشتری و بازاریابی مبنی بر حالت استفاده کننده :
نرم افزار های گوشی روشی سریع و مفید برای طراحی اپلیکیشن در مشهد جلب علایق مشتری و ارتقاء واحد سنجش اگاهی وی از تولیدها، سرویس ها و آفر ها هست. علاوه بر این، نرم افزار ها داده ها مفیدی در زمینه‌ی حالت جغرافیایی و کردار استفاده کننده را در چنگ شما قرار میدهند.

یاری به شناخته شدن مارک شما :
در مورد تبلیغات آن قدر آیتم های متعدد موجود است که چشم شدن و جلب اعتنا تبلیغ شما بین تمام تبلیغات کاری بسیار مشقت بار خواهد بود. امّا هنگامی تبلیغات با یک نرم افزار تلفن همراه مخلوط می‌شوند، می‌توانند با‌گاز در معرض مشاهده کرد قرار بگیرند.

تارنما تدبیر ساخت می‌کند و نرم افزار فروش:
زمانی اشخاص در پی یک جنس مختص می شوند، بر پایه ی آمار اضافه روی تلفن همراه خویش سرچ خواهند کرد تا روی یک لپ تاپ. از ان جایی که نرم افزار ها از یک وبسایت عکس العمل گرا خیس می باشند و روی تلفن همراه گوشی عمل کردن با آنها بی آلایش خیس از یک تارنما میباشد، ایجاد نرم افزار برای کسب و عمل شما قادر است مشتریان بالقوه متعددی را به خویش جذب نماید.

نرم افزار به چشم شدن شما در بین رقبا امداد مینماید :
اهمیت داشتن نرم افزار برای رقابت غالب با رقبای کسب و فعالیت شما اهمیت بسیار بالایی دارااست. با داشتن نرم افزار شما می‌توانید اعتنا یوزرها را به سمت خویش جلب فرمائید و از این شیوه بخش بیشتری از بازار را در اختیار بگیرید.

توصیه ایجاد نرم افزار اندروید و آی وی اس
پیش از اینکه روند ایجاد نرم افزار را توضیح دهیم، بایستی یک نکته حائض اهمیت را برای شما توضیح دهیم.

بسط نرم افزار

تولید برنامه های تلفن همراه یک فعالیت تماما تخصصی و ماهر است و می قدرت اظهار‌کرد هیچ رویه میانبر یا این که معمولی ای برای یک ایجاد نرم افزار گوشی ماهر و کاربردی نیست. اکنون درصورتی که به تاءمل ساخت یک نرم افزار برای کسب و عمل خویش افتاده اید البته با علم برنامه نویسی شناخت ندارید، می‌توانید از یک گروه ماهر پباده سازی و تولید نرم افزار برای این عمل یاری بگیرید.

برای توصیه تولید نرم افزار اندروید یا این که آیفون میتوانید از مجموعه برنامه نویس ها فرادیتا یاری بگیرید. فرادیتا گروه ای از برنامه نویس ها برنا و ایده پرداز میباشد که تجربه دیده گیری در مورد توسعه و گسترش اشکال نرم افزار ها داراست و نرم افزار های بسیار موفقی را در کارنامه کاری خویش تثبیت نموده است. همه مورد ها پایین را میتوانید از مجموعه فرادیتا بخواهید:

تولید نرم افزار اندروید و iOS وبسایت خبری
تولید اشکال نرم افزار های فروشگاهی
پباده سازی و تولید نرم افزار اندروید و iOS کاتالوگ
پباده سازی و ایجاد نرم افزار اندروید و iOS نوا
توسعه و گسترش نرم افزار اندروید و iOS اطلاع رسانی و نیازمندی
پباده سازی و تولید نرم افزار اندروید و iOS رستوران و توصیه آنلاین طعام
ایجاد نرم افزار اندروید و iOS ماشین کرایه ای هواپیمایی و توریسم
ایجاد نرم افزار اندروید و iOS معرفی کمپانی یا این که جنس
ایجاد نرم افزار تلفن همراه برای وبسایت ها، سازمان ها، شرکت های و شغل ها متعدد
و غیره
برای کسب داده ها بیش تر و اخذ مشورت کردن در مورد تولید اپ تلفن همراه می‌توانید همین اکنون با کارشناسان فرادیتا رابطه برقرار نمائید. کارشناسان ما با کمال میل پاسخگوی سوال ها شما خواهند بود.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۳:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

انواع طراحی اپ موبایل با اهداف مختلف


از راهکار های تبلیغات برای کسب و فعالیت ها می شود به پباده سازی اپ گوشی اشاره نمود. اپلیکیشنی که با انگیزه جذب و بعد با مسئولیت سازی مشتری پباده سازی شود بسیار کاربردی میباشد. شما میتوانید از نرم افزار تحت عنوان یک طریق عالی برای جذب مشتری از روش سرگرمی با انگیزه بازاریابی به کارگیری نمائید. نوعی از کمپین ها که به مراد معرفی تولیدها و سرویس ها به مشتری ایجاده گردیده اند،جدیدا شاهد ارتقا مخاطبان و توسعه و گسترش مشارکتشان درین دسته از نرم افزار ها هستیم. عامل آن فضای بی آلایش و دور از پیچیدگی نرم افزار میباشد. پس به حافظه داشته باشید که‌این گزینه برای کمپین بازاریابی آنلاین بسیار مطلوب میباشد.

انگیزه طراحان نرم افزار های گوشی برای سیستم استدلال های اندروید  طراحی اپلیکیشن در مشهد و IOS که سیستم دلیل های موبایل با بیشترین مخاطب می باشند، مختلف میباشد. انگیزه اکثر کسب و فعالیت ها از پباده سازی اپ تلفن همراه، پباده سازی نرم افزار تلفن همراه فروشگاهی، پباده سازی اپ گوشی کاربردی، پباده سازی نرم افزار با انگیزه تبلیغات و حتی پباده سازی نرم افزار تلفن همراه محور جهت بامسئولیت سازی مشتریان می‌باشد. شاید انواعی از نرم افزار ها باشند که با اهدافی بدور از ارائه محصول ها و سرویس ها پباده سازی شوند و فقط جهت مشغول سازی و جذب مشتری پباده سازی شوند.

 

نرم افزار های گوشی منحصر به فرد به چه مراد پباده سازی میشوند؟

این نرم افزار ها منحصربه‌فرد کسب و عمل ها، سازمان ها، استارتاپ ها و ایده های تازه پباده سازی می گردند. اهمیت نیاز های گروه و انگیزه کسب و عمل برای طراحان و نرم افزار ها بسیار زیاد میباشد. مارکت ها پیش از منتشر کردن نرم افزار، صد رد صد کیفیت پباده سازی اپ تلفن همراه را باز نگری می‌کنند. بدین ترتیب اطمینان نتیجه ها نمائید که کیفیت نرم افزار تان درین بازار رقابتی جواب گوی نیاز مشتری شما باشد. فراموش نکنید که داشتن قابلیت و امکان نشر در اپ مارکت ها مسئله بسیار مهمی میباشد.

تحت عنوان مثال ای از مورد ها تاثیر گذار در کیفیت پباده سازی اپ گوشی فروشگاهی آنلاین می شود به امنیت داده ها یوزرها اشاره نمود. صحت دارد که دسترسی استفاده کننده به همگی ی خدمت های اپ از روش منو و آگاه بودن از موقعیت جنس و وضوح فرآیند خرید از مهم‌ترین اصول یک مغازه آنلاین میباشد. ولی شما بایستی جهت جلب اعتماد مشتری، رازدار داده ها فردی وی باشید که هنگام نام نویسی در چنگ شما می‌گذارد. پس مطمئن گردید که امنیت نرم افزار پباده سازی گردیده به اندازه کافی بالا باشد.

همانگونه که قبلا اشاره شد انگیزه هر کسب و فعالیت از پباده سازی اپ تلفن همراه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار‌است. پس، از متخصصین و طراحانی امداد بگیرید که‌این اهمیت را فهم کرده باشند. به علاوه پیش از استارت فعالیت لازم میباشد که طی تعدادی گردهمایی و تحقیق بوسیله کارشناسان زبده، نیاز شناسی رخ گیرد.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۳:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

انتخاب یک ال ام اس موبایلی برای ارائه و پیاده سازی یک آموزش موبایلی

12 اصل یادگیری موبایلی
آموزش موبایلی در واقع در مورد شخصی سازی و خودآموز کردن یادگیری است.

با تغییر شیوه های یادگیری و ابزارهای فناوری، یادگیری توسط تلفن همراه به تکامل خود ادامه می دهد. فناوری هایی مثل رایانه های شخصی، لپ تاپ ها، برنامه ها و دسترسی به اینترنت با پهنای باند زیاد، حرکت سمت یادگیری و آموزش مبتنی بر موبایل را راحت تر می کنند.

تنها در این جوامع است که می توان طراحی اپلیکیشن در مشهد زمینه بومی هر یادگیرنده را به طور کامل درک کرد. در این جوامع محلی و دیجیتالی، "نیاز به دانستن"متولد می شود، دانش به تدریج به تدریج تجمع می یابد، پیشرفت به طور طبیعی طنین انداز می شود و تصویر کاملی از هر یاد گیرنده به عنوان یک انسان پدیدار می شود.

یک – دسترسی

یک محیط یادگیری موبایلی به محتوای الکترونیکی، هم دوره ها، متخصصان، ابزار های نوشت افزاری، منابع معتبر و تفکر قبلی در مورد موضوعات مرتبط است. می توان از طریق ابزار های مختلفی مانند تلفن های همراه هوشمند، آی پد یا لپ تاپ در دوره های یادگیری موبایلی وارد شد، که این یکی از مزیت های بسیار ارزشمند آموزش موبایلی می باشد.

دو – اندازه گیری

از آن جا که یادگیری موبایلی ترکیبی از معیارهای دیجیتالی و فیزیکی است، معیار های متنوعی از دانش و "عملکرد دانش" می تواند در نظر گرفته شود.

سه – مبتنی بر ابر

سیستم های مبتنی بر ابر، قابلیت تحرک پذیری هوشمند را مهیا می کنند. با دسترسی به ابر، کلیه منابع داده ها و مواد درسی به طور مداوم در دسترس هستند.

چهار – شفافیت

شفافیت محصول اتصال، تحرک و همکاری می باشد. از آنجا که در یادگیری موبایلی برنامه ریزی، تفکر، عملکرد و بازتاب به صورت دیجیتال و موبایل هستند، می توانند از طریق پلتفرم های رسانه های اجتماعی از توئیتر و فیس بوک گرفته تا اینستاگرام، در مدت زمان کم مخاطبان زیادی را جذب کنند.

پنج – ویژگی بازی

بازی یکی از خصوصیات اصلی برنامه های آموزش و یادگیری اصیل، مترقی و درگیر کننده و تاثیرگذار روی ذهن است. در یک محیط یادگیری موبایلی، دانش آموزان با مجموعه ای پویا و غالبا غیر قابل برنامه ریزی از داده ها و حوزه ها رو به رو می شوند و لحن یادگیری از یک لحن جدی و دانشگاهی به حالت خودمانی و بازی گونه تغییر می کند.

شش – ویژگی نا همزمان بودن

از جمله قدرتمند ترین اصول یادگیری موبایلی دسترسی نا همزمان می باشد. به این معنی که فضای آموزشی را با دیوارهای یک مدرسه از بقیه مکان ها جدا نمی کند و به دانش پذیر ها اجازه می دهد که در هر زمان و مکانی به دنبال یادگیری حرکت کنند.

هفت – خود آموز بودن

هشت – داشتن تنوع

نه – گزینش و طبقه بندی

ده – قابلیت ترکیب کردن

یازده – همیشه روشن یا همیشه در دسترس بودن

دوازده – معتبر بودن

نکات انتخاب یک اپلیکیشن ال ام اس موبایلی
استراتژی یادگیری موبایلی، بدون داشتن یک اپلیکیشن ال ام اس، چیزی به جز یک رویا نیست. بدون داشتن سیستم صحیح، پیاده سازی می تواند بسیار آهسته و طاقت فرسا پیش برود. در ادامه چند فاکتور را که باید در هنگام انتخاب یک اپلیکیشن ال ام اس در نظر داشته باشید را بیان می کنیم.

یک - سهولت استفاده و تجربه کاربری
دو - شباهت و استمرار بین دستگاه های مختلف
سه - امکان شروع از آخرین جایی که خوانده اید
چهار - توجه به نیاز های جغرافیایی
پنج - استفاده از داده ها و در نظر گرفتن اتصالات اینترنتی ضعیف
شش - سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز برای اپلیکیشن ال ام اس
هفت - امکان یادگیری انتخابی


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۷:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آشنایی اپلیکیشن های استاندارد و کاربردی در گوشی های اندرویدی

پباده سازی نرم افزار در مشهد در دنیای پر از تکنولوژی روز سرازیر ، از صبح که بیدار میشیم در نرم افزار های تلفن همراه غرق میشیم تا شبکه های اجتماعی که دست به موبایل خوابمون میبره ، اما این که چه اپلیکیشنی اضافه محبوب میشه و کاربرد بیشتری نیز داره رو چطور میشه تشخیص اعطا کرد ؟
یکی‌از شیوه های شناخت نرم افزار های استاندارد و کاربردی در موبایل های اندرویدی مقدار نصبشون در گوگل پلی به عنوان فقط منشاء قانونی نرم افزار‌های اندروید می‌باشد ، تو این نوشته‌علمی کارایی کردیم نرم افزار های اهل ایران که اکثر از ۱ .۰۰۰ .۰۰۰ نصب دارن رو بهتون معرفی کنیم و از کاربرداشون براتون بگیم ، همپا ما باشید : مالامال دانلود ترین نرم افزار های اهل ایران ۱- نرم افزار اندروید اسنپ : نرم افزار اسنپ که متاع یکی از پیشگفتار آپ های عالی ایران میباشد در واقعیت نوعی سامانه ی درخواست تاکسیه که برای دستگاههای اندرویدی و iOS پباده سازی شده و با کمک اون میتونید به آسانی خودرو درخواست فرمایید . سپس از ثبت درخواست نزدیک ترین اسنپ یا راننده ای که در حوالی شماست فراخوانی میشه و با کمترین هزینه شما رو به مقصد میرسونه ، با یاری این نرم افزار طراحی اپلیکیشن در مشهد  درخواست سواری و وصال به مقصد برای شما به سرعت هرچه تمام تر انجام میشه و نیازی به انجام ارتباط تلفنی و ارسال آدرس و وجود ندارد… .
کاربرهای این نرم افزار ادله موفقیتش رو خدمت دهی خوب و به کار گیری کننده پسند بودن دور و بر اپ نسبت به رقبا میدونن اسنپ در گوگل پلی اسنپ ۲- نرم افزار اندروید اکسین چنل: نرم افزار اکسین چنل که بیشترین دانلود رو در همه نرم افزار های آموزشی چه زبانی چه درس های دیگه داره ، بهتون کمک میکنه انگلیسی رو همونطور که زبون مادریتون رو خاطره گرفتید ، فرا بگیرید . با طریق انجمن یادگرفتن اروپا همگی مهارت های زبانی را با گونه های دروس و تمرینات به آسانی و به طور صورت‌ای آموزش می بینید . همگی چیزی که برای آغاز ملازمت و همراهی با اکسین‌چنل نیاز دارید فقط یک دستگاه تلفن اندریود و ۱۰ دقیقه مدت در روز می باشد . مابقی کار را اساتید اکسین‌چنل و نحوه درس دادن عالیش برای شما انجام میده . به نظر من همین آیتم سبب شده که مجموع دانلود تمام اپ های آموزش زبان به نصفه اکسین چنل نیز نرسه کاربرهای این نرم افزار دلیل موفقیتش رو شیوه تازه آموزشی و کامل بودن سیلابس های این نرم افزار میدونن اکسین چنل در گوگل پلی اکسین چنل ۲- نرم افزار اندروید ایرانسل من: برنامه ایرانسل من (MyIrancell) یه برنامه کاربردی و مطلوب برای رئیس سیم کارت‌های ایرانسله که قابلیت دسترسی به قابلیت و امکان‌هایی نظیر اکران اطلاعات حساب، خرید بسته‌های صعودی و شارژ را برای یوزرها فراهم میکنه ، برای من که از مودم ایرنسل همپا استعمال می‌کنم خیلی کاربردیه چون مدام مونده ترفیکم رو می‌بینم و میتونم درجا شارژش کنم ، تو نسخه تازه هم برنامه MyIrancell (ایرانسل من) این امکان را فراهم کرده تا یوزرها بتونن حساب‌های متفاوت رو بدین برنامه طولانی تر کنن . یعنی هم میشه سیم کارتهای تماس صوتی رو مدیریت کرد و به طور همزمان سیم کارت های دیتا رو کاربرهای این نرم افزار عامل موفقیتش رو رابط کاربری خیلی خوبش و سرعت کار در شارژ سیم کارت میدونن ایرانسل من در گوگل پلی


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۲:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سرعت لودینگ نرم افزار


۱- سرعت لودینگ اپلیکیشن
زمانی که اپلیکیشن شما آغاز به اجرا شدن می کند، می بایست یکسری پوشه برای شروع عمل خود بار گذاری و بارگیری کند همین امر باعث کندی سرعت لودینگ می شود. یکی از روش های کاهش سرعت نادر کردن حجم فایل های وجود دارد اما مهم‌ترین مساله نوع زبان برنامه نویسی اپ هست که بسیار می تواند بر روی سرعت اثر گذار باشد مجموعاَ اپلیکیشن هایی که با سیستم نیتیو برنامه نویسی شده باشند از نگاه سرعت بسیار بالا و قادر میباشند. شاید ندانید البته سرعت بالا برای ایجاد اپلیکیشن فروشگاهی و یا هر اپ دیگر بسیار حیاتی است زیرا در چهره تاخیر زیاد در اپ کاربران به سرعت اپلیکیشن را شکاف می‌نمایند. برای ادراک بهتر این موضوع مقاله بهترین ویژگی های ایجاد اپلیکیشن اندروید و ios کامل این مساله را مورد باز نگری قرار داده است.

۲- داشتن سرور قدرتمند
بخش اعظمی از افراد برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی خود از هاست استعمال طراحی اپلیکیشن در مشهد  میکنند اما باید همین جا یاد‌آوری کنم در فیس استفاده از یک سرور قدرتمند سرعت باز شدن اپ نسبت به هاست بسیار بالا می رود. علاوه بر این پشتیبانی قوی از اپ شما به شما برای تلاش بهتر اپلیکیشن امداد می نماید و سرعت اجرای دستورالعمل ها را نیز ارتقا می دهد.

۳- انتخاب سایز فونت مناسب
نامناسب بودن سایز فونت و یا به کار گیری بیش از حد از فونت های بزرگ در اپ سبب ساز میگردد چشم ببیننده خسته شود و کاربر حریم اپلیکیشن را با‌گاز رخنه‌ کند.

۴- ایجاد رابط کاربری حرفه ای
بایستی در تولید اپلیکیشن فروشگاهی تمام عملکرد خود را بکار ببندید که کاربر حس راحتی داشته باشد. از گزاره تاجایی که ممکن است دریافت ازلاعات از کاربر را به دست کم برسانید. برای مثالً اطلاعات غیر ضروری کم اهمیت را طلب نکنید (کد پستی، آدرس دفتر و…) بهتر است از Validation ها استعمال نمائید. این عمل منجر میشود بدون کوچکترین خطا اطلاعات مورد نظرتان را دریافت فرمایید.همچنین باید دور و اطراف اپ به طور کاملً عادی و قابل شعور برای کاربر باشد و به راحتی بتواند با اپ ارتباط برقرار کند. . باید کاربران سوای گذراندن آموزشی بتوانند با اپلیکیشن فعالیت کنند و از قسمت های گوناگون آن به صدق به کار گیری کنند. در یک رابط کاربری حرفه ای می بایست میان مفاهیم و ظاهر برنامه به صورت عالی تناسب برقرار شده باشد.

۵- به کارگیری ی مناسب از تصاویر
استفاده ار افکت های پیچیده و به هم ریخته علاوه بر انداختن حواس کاربر اپلیکیشن شما را از حیث نرم افزاری سنگین می نماید. بهترین چاره برای نمایش مطالب مهم اسستفاده از تصاویر است. تحقیقات نشان داده است کاربران تصاویر را بیشتر از متن‌ها ترجیح می دهند. از این رو بهتر است مطالب خود در اپلیکیشن را به طور تصویر نمایش دهید.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۴:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیدایش اولین نرم افزار حسابداری در ایران

طراحی اپلیکیشن در مشهد به طور دقیق نمی قدرت اعلام کرد که واقعا او‌لین برنامه حسابداری و مالی را چه کسی نوشته و نام آن چه بوده می باشد. ولی به جثارت می اقتدار خاطرنشان کرد او‌لین نرم افزار حسابداری مندرج در جمهوری اسلامی ایران، در سال 1368 درج شده است که صرفا ثبت سند حسابداری و دفتر کار خبر نامه و محل کار کل و دفتر تفضیلی و یک تراز آزمایشی 4 ستونی داشت. حجم این نرم افزار حدودا ۰۹ / ۱ مگابایت بود و فقط روی یک دیسکت فلاپی جای می‌گرفت و به صورت بدون‌پول در مشت همگان قرار داشت. این نرم افزار در حدود ۴ سال بسیار پر اسم و رسم بود و مورد استعمال کمپانی‌ها، افراد و سازمان‌های مختلفی قرار گرفت بود.
بعدها افراد حقیقی و واقعی و حقوقی دیگری هم وارد عرصه ایجاد نرم افزار حسابداری شده و نرم افزارهای حسابداری جدیدی را تحت سیستم استدلال DOS و ویندوز به بازار ارائه کردند. از آن سال ها تا به امروز نرم افزارهای حسابداری بسیاری وارد بازار شده اند که هر کدام به نوبه خود، مزایا و نواقصی داشته و مشتریان مختص خود را در بازار فعالیت کسب کرده‌اند. میان همه این نرم افزار های حسابداری، نرم افزار حسابداری و مالی یکدست پارمیس برای اولی بار در سال 1380 وارد بازار شد و از همان سال های نخست توانست رده خوبی دربازار نرم افزار حسابداری در بین رقبای خود کسب کند و به نه پاسخگوی نیاز کاربرانش، از هر صنفی باشد.


• انواع نرم افزار حسابداری

هریک از نرم افزار هایی که وارد بازر شدند دارای کارائی و مزایا و معایب مختلفی بودند. پدید آورندگان نرم افزار های حسابداری این نرم افزارها را به چند جور تخصصی تقسیم می‌نمایند:
1. نرم افزار حسابداری مالی
2. نرم افزار حسابداری انبار یا انبارداری
3. نرم افزار معامله و صدور فاکتور
4. نرم افزار بانک و صندوق و عملیات احتساب
5. نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد
6. نرم افزار حسابداری فروشگاهی

و...


هنگامی تمامی این سیستم ها در یک پکیج جمع می گردند و با هم ارتباط دارا هستند به ان سیستم حسابداری یک دست می گویند. در ضمن موسسه ها و افراد می توانند هر کدام از سیستم ها را هم به صورت جدا تهیه کنند.


در بحث تلاش این برنامه های حسابداری نکته بسیار مهم و قابل توجهی موجود است و آن این می باشد که متاسفانه در طراحی و برنامه نویسی اکثر این برنامه‌ها، استانداردهای حسابداری دوبل یا دو طرفه رعایت نشده است. برای همین نمیتوان آن را برای شرکت‌هایی که میخواهند در انتهای کار سال مالی دفترها قانونی خود را بر نرم افزار حسابداری ثبت و برای رسیدگی به اداره دارایی و تشخیص مالیات ارائه دهند، آیتم استعمال قرار اعطا کرد. به این برنامه ها حسابداری فروشگاهی یا بازاری میگویند و فقط با دیدگاه صدور فاکتور برای مشتریان ،کنترل باقی مانده حساب مشتریان ، نظارت های صادر شده و کنترل موجودی صندوق و کالای انبار درج گردیده اند و ولی برخی از این نرم افزارهای حسابداری همگی این استاندارد های حسابداری را رعایت نموده اند و هم دارای دفترها قانونی و دوبل بوده وهم با دیدگاه فروشگاهی و بازاری درج شده اند.


• چرا باید از نرم افزار حسابداری به کارگیری کنیم؟

به طور طبیعی، وقتی که یک کسب و عمل به وسیله بیش تر از یک نفر اداره میشود و تعداد کار‌ها و عملیات حسابداری شرکتی زیاد می‌شود، یک سیستم مستند سازی معاملات موردنیاز می باشد تا اطمینان حاصل شود که تمام کارداران هزینه و درآمد به نه مورد بازنگری قرار می‌گیرد.
و همچنین با توجه به توسعه و گسترش تکنولوژی و لزوم استفاده بهینه از همه امکانات و عصر موجود برای داشتن یک رقابت کامل در بازار کار، می‌توان به کارایی‌های موثر و موثر از قبیل سرعت و دقت نرم افزارهای حسابداری مالی تکیه کرد.


مزایای استفاده از نرم افزار های حسابداری

1. سرعت العمل هنگام ورود داده ها و اطلاعات نخستین حسابداری و همچنین تهیه گزارشات مالی و طبقه حسابها دریک نرم افزار حسابداری بسیار بالاتر از انجام این عملیات به صورت دستی میباشد.
2. نرم افزار های حسابداری بر اساس استاندارد ها و راه و روش های حسابداری برنامه نویسی شده اند بنابراین هنگام تهیه گزارشات مالی و تلخیص داده تنها طبق این استانداردها عملیات انجام میگیرد و عملیات مذبور از صحت و توجه بالایی برخوردار هستند.
3. نرم افزار ها به دلیل طراحی و برنامه نویسی که دارند به محض ورود اطلاعات میتوانند گزارش های مالی را در مشت مدیریت قرار دهندتا در اتخاذ تصمیمات آتی مدیریتی مورد استفاده قرار گیرند.

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس باسابقه ای در حدود 20 سال در حوزه طراحی و ساخت انواع نرم افزارهای حسابداری و مالی و نرم افزارهای یک پارچه سازمانی فعالیت داشته که در این مدت کوتاه، رشد قابل توجه و پرشتابی را در کارنامه خود به ثبت رسانده و توانسته روز آپدیت به تعداد اعضای خانواده بزرگ پارمیس بیافزاید و رضایتمندی درصد کثیری از کاربران خود را با ارائه خدمات لایق جلب نماید.

دموی آنلاین پارمیس و بازنگری بدون‌پول نرم افزار حسابداری پارمیس ضمن برآورده کردن نیازهای اول مدیر امور و حسابداری یک کسب و فعالیت، زمینه ساز یک تجارت بزرگ و پرورش و شکوفایی کسب و کارهاست.
به طور دقیق نمی قدرت اعلام کرد که واقعا او‌لین برنامه حسابداری و مالی را چه کسی نوشته و نام آن چه بوده می باشد. ولی به جثارت می اقتدار خاطرنشان کرد او‌لین نرم افزار حسابداری مندرج در جمهوری اسلامی ایران، در سال 1368 درج شده است که صرفا ثبت سند حسابداری و دفتر کار خبر نامه و محل کار کل و دفتر تفضیلی و یک تراز آزمایشی 4 ستونی داشت. حجم این نرم افزار حدودا ۰۹ / ۱ مگابایت بود و فقط روی یک دیسکت فلاپی جای می‌گرفت و به صورت بدون‌پول در مشت همگان قرار داشت. این نرم افزار در حدود ۴ سال بسیار پر اسم و رسم بود و مورد استعمال کمپانی‌ها، افراد و سازمان‌های مختلفی قرار گرفت بود.
بعدها افراد حقیقی و واقعی و حقوقی دیگری هم وارد عرصه ایجاد نرم افزار حسابداری شده و نرم افزارهای حسابداری جدیدی را تحت سیستم استدلال DOS و ویندوز به بازار ارائه کردند. از آن سال ها تا به امروز نرم افزارهای حسابداری بسیاری وارد بازار شده اند که هر کدام به نوبه خود، مزایا و نواقصی داشته و مشتریان مختص خود را در بازار فعالیت کسب کرده‌اند. میان همه این نرم افزار های حسابداری، نرم افزار حسابداری و مالی یکدست پارمیس برای اولی بار در سال 1380 وارد بازار شد و از همان سال های نخست توانست رده خوبی دربازار نرم افزار حسابداری در بین رقبای خود کسب کند و به نه پاسخگوی نیاز کاربرانش، از هر صنفی باشد.


• انواع نرم افزار حسابداری

هریک از نرم افزار هایی که وارد بازر شدند دارای کارائی و مزایا و معایب مختلفی بودند. پدید آورندگان نرم افزار های حسابداری این نرم افزارها را به چند جور تخصصی تقسیم می‌نمایند:
1. نرم افزار حسابداری مالی
2. نرم افزار حسابداری انبار یا انبارداری
3. نرم افزار معامله و صدور فاکتور
4. نرم افزار بانک و صندوق و عملیات احتساب
5. نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد
6. نرم افزار حسابداری فروشگاهی

و...


هنگامی تمامی این سیستم ها در یک پکیج جمع می گردند و با هم ارتباط دارا هستند به ان سیستم حسابداری یک دست می گویند. در ضمن موسسه ها و افراد می توانند هر کدام از سیستم ها را هم به صورت جدا تهیه کنند.


در بحث تلاش این برنامه های حسابداری نکته بسیار مهم و قابل توجهی موجود است و آن این می باشد که متاسفانه در طراحی و برنامه نویسی اکثر این برنامه‌ها، استانداردهای حسابداری دوبل یا دو طرفه رعایت نشده است. برای همین نمیتوان آن را برای شرکت‌هایی که میخواهند در انتهای کار سال مالی دفترها قانونی خود را بر نرم افزار حسابداری ثبت و برای رسیدگی به اداره دارایی و تشخیص مالیات ارائه دهند، آیتم استعمال قرار اعطا کرد. به این برنامه ها حسابداری فروشگاهی یا بازاری میگویند و فقط با دیدگاه صدور فاکتور برای مشتریان ،کنترل باقی مانده حساب مشتریان ، نظارت های صادر شده و کنترل موجودی صندوق و کالای انبار درج گردیده اند و ولی برخی از این نرم افزارهای حسابداری همگی این استاندارد های حسابداری را رعایت نموده اند و هم دارای دفترها قانونی و دوبل بوده وهم با دیدگاه فروشگاهی و بازاری درج شده اند.


• چرا باید از نرم افزار حسابداری به کارگیری کنیم؟

به طور طبیعی، وقتی که یک کسب و عمل به وسیله بیش تر از یک نفر اداره میشود و تعداد کار‌ها و عملیات حسابداری شرکتی زیاد می‌شود، یک سیستم مستند سازی معاملات موردنیاز می باشد تا اطمینان حاصل شود که تمام کارداران هزینه و درآمد به نه مورد بازنگری قرار می‌گیرد.
و همچنین با توجه به توسعه و گسترش تکنولوژی و لزوم استفاده بهینه از همه امکانات و عصر موجود برای داشتن یک رقابت کامل در بازار کار، می‌توان به کارایی‌های موثر و موثر از قبیل سرعت و دقت نرم افزارهای حسابداری مالی تکیه کرد.


مزایای استفاده از نرم افزار های حسابداری

1. سرعت العمل هنگام ورود داده ها و اطلاعات نخستین حسابداری و همچنین تهیه گزارشات مالی و طبقه حسابها دریک نرم افزار حسابداری بسیار بالاتر از انجام این عملیات به صورت دستی میباشد.
2. نرم افزار های حسابداری بر اساس استاندارد ها و راه و روش های حسابداری برنامه نویسی شده اند بنابراین هنگام تهیه گزارشات مالی و تلخیص داده تنها طبق این استانداردها عملیات انجام میگیرد و عملیات مذبور از صحت و توجه بالایی برخوردار هستند.
3. نرم افزار ها به دلیل طراحی و برنامه نویسی که دارند به محض ورود اطلاعات میتوانند گزارش های مالی را در مشت مدیریت قرار دهندتا در اتخاذ تصمیمات آتی مدیریتی مورد استفاده قرار گیرند.

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس باسابقه ای در حدود 20 سال در حوزه طراحی و ساخت انواع نرم افزارهای حسابداری و مالی و نرم افزارهای یک پارچه سازمانی فعالیت داشته که در این مدت کوتاه، رشد قابل توجه و پرشتابی را در کارنامه خود به ثبت رسانده و توانسته روز آپدیت به تعداد اعضای خانواده بزرگ پارمیس بیافزاید و رضایتمندی درصد کثیری از کاربران خود را با ارائه خدمات لایق جلب نماید.

دموی آنلاین پارمیس و بازنگری بدون‌پول نرم افزار حسابداری پارمیس ضمن برآورده کردن نیازهای اول مدیر امور و حسابداری یک کسب و فعالیت، زمینه ساز یک تجارت بزرگ و پرورش و شکوفایی کسب و کارهاست.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۵:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چگونه یک اپلیکیشن رژیم غذایی و تغذیه طراحی کنیم؟

طراحی اپلیکیشن در مشهد در زندگی مدرن امروزی داشتن یک سبک زندگی سالم هر روز محبوبیت بیشتری به دست می آورد و کسانی که آن را رعایت مینمایند مورد حمد می‌باشند. براین اساس تعداد اشخاصی که رژیم غذایی خود را با اعتنا پیگیری می‌نمایند (یا حداقل سعی می کنند) روز آپ تو دیت در هم اکنون رشد می باشد. شما هم می توانید به این افراد کمک فرمائید و یک اپلیکیشن تغذیه ای با یک گروه گسترده ای از مختصات و امکانات ایجاد فرمایید.

درصورتی که از نکاتی که در‌این نوشته‌ی‌علمی ارائه میشود پیروی فرمائید، اطلاعات کافی برای ایجاد اپلیکیشن ردیاب غذای بی نقص و طراحی اپلیکیشن تغذیه بدست خواهید آورد و در مورد شیوه های اثرگذار کسب درآمد از خدمات خود برای پرداخت هزینه های توسعه و گسترش اپلیکیشن رژیم غذایی نیز باخبر خواهید شد. نگران نباشید، این یک فرصت مناسب کسب پول به طور است.

برای طراحی یک اپلیکیشن رژیم غذایی، باید از ابزارهای ردیابی مواد غذایی و رژیم غذایی برای فراهم کردن اطلاعات استفاده نمائید، که مبتنی بر آن شما قوی خواهید بود همه آن چیزی که مشتری نیاز دارید را فراهم فرمائید.

سوال اول که ساخت می شود این می باشد که داده های کاربر را از کجا دریافت کنیم؟

بیایید آن را در جزئیات بحث کنیم.

Google Fit و HealthKit
در چهره نیاز به اطلاعات در باب عمل کاربر، عادی ترین عمل این می باشد که به Google Fit (Android) و HealthKit (iOS) رجوع‌نمایید. این اپلیکیشن ها برای جمع آوری اطلاعات بهداشتی در یک پایگاه داده طراحی شده اند.

HealthKit ابزار پیش فرض سیستم برهان iOS می باشد که با هدف جمع آوری اطلاعات مرتبط با تندرست می باشد. HealthKit بالاترین واحد سنجش امنیت داده ها را در سطح کد گذاری بانکی تضمین می‌کند. و برای انتقال داده ها، این اپلیکیشن نیاز به دریافت رضایت کاربر داراست.

گوگل Fit برای سیستم استدلال هایAndroid طراحی شده است وتعداد زیادی از آن‌ها وجود دارد که عمل جمع آوری داده ها متمرکز بر فعالیت های تناسب اندام را انجام میدهد. حفاظت از این اطلاعات توسط قوانین مراقبت حریم سری گوگل تضمین شده است.

اگر می خواهید یک نرم افزار گوشی برای رژیم غذایی و تغذیه ایجاد کنید، ایده به کارگیری از این سرویس های پیش فرض یکی بهترین پیشنهادها است. به این ترتیب، می توانید تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید سوای هیچ مشکلی، دریافت کنید. همچنین، شما کارکشته خواهید بود قابلیت اپلیکیشن خود را گسترش داده و به راحتی داده ها را با اپلیکیشن های گوناگون مرتبط با سلامت تبادل کنید.

ساعت اپل، ساعت Android، دستبندهای تناسب اندام، و دیگرافراد
اپلیکیشن های تمرینات ورزشی و اپلیکیشن های رژیم غذایی بایستی اطلاعات خود را با دستگاه های پوشیدنی خارجی نیز مبادله کنند. ما می‌توانیم تعداد زیادی از آنها را نام ببریم، مانند ساعت های هوشمند، مانیتور ضربان قلب، دستبندهای تناسب اندام و دیگر ابزارهایی که برای جمع آوری اطلاعات درباره‌ی فعالیت های انسانی می باشد.

اپلیکیشن های موبایل با ابزارهای فوق به یکی از این 2 طرز ذیل کار میکنند:

داده های عمل جمع آوری شده در دستگاه به طور بی واسطه در اپلیکیشن پردازش می‌شود.
کاربران یک نسخه سازگار از اپلیکیشن ها را برای رئیس کار، رژیم غذایی و شرایط بهداشتی خود در دستگاه پوشیدنی خود آپلود می‌کنند و این ابزارها قادر است به تنهایی کار کند، اما با قابلیت های محدود. چنین گزینه ای برای ساعتهای هوشمند و بعضی از انواع دستبند قابلیت و امکان پذیر می باشد.
امکانات اپلیکیشن ردیابی سلامتی و یا اپلیکیشن رژیم غذایی
مردم از اپلیکیشن های تناسب اندام برای اهداف شخصی استعمال می نمایند و شما مایل به کسب درآمد از آنها می باشید. اما برای رسیدن به این هدف، شما باید برای مشتریان بالقوه خود چیزی بسیار اثر گذار داشته باشید. بدین ترتیب بیایید با هم بعضا از امکانات موءثر که در طراحی اپلیکیشن های تناسب اندام و طراحی اپلیکیشن رژیم غذایی باید در نظر گرفته شوند را باز نگری کنیم:

حساب کاربری پیشرفته

فرض نمایید کاربر اپلیکیشن رژیم غذایی، برنامه تغذیه خود را دریافت کرده و یک حساب کاربری ساخت کرده است. به حیث می رسد مشقت بار ترین مرحله است ... اما نه! در واقع صرفا تازه ابتدا کار می باشد. فعلا وظیفه شما این است که "کاربر" را جذب نمائید تا متقاعد شود که اپلیکیشن شما‌را بیش تر باز کند. بنابراین، نخستین از تمامی، شما می بایست به او یک حساب کاربری پیشرفته ارائه دهید.

پروفایل کاربری کامل می بایست شامل تمام اطلاعات مربوط به حالت جسمی فرد باشد: جنسیت، سن، وزن، پارامترهای بدن، سطح فعالیت، موقعیت تن درستی (برای مثال فشار) و غیره. چنین اطلاعاتی فرآیند به کار گیری از اپلیکیشن را برای کنترل رژیم بسیار کارآمدتر می‌نماید.

نمایش دینامیک تغییرات

کاربر از این که پیشرفت خود را در از دست دادن وزن، ساختن عضله‌ها و غیره مشاهده کنند ذوق زده خواهد شد.. با ذخیره داده های کاربر، شما بعدا میتوانید آمارهای جالبی راجع به دستاوردهای او ارائه دهید.(سفارش ما به کارگیری از یک اینفوگرافیک روشن و رنگارنگ می باشد).

ورود اطلاعات مواد غذایی مصرفی

فردی که بخواهد بر تغذیه و رژیم غذایی خود محاسبه داشته باشد باید بتواند رژیم غذایی خود را در دست گرفتن کند. به همین برهان می باشد که می بایست بتوانند آنچه را که در حین روز می‌خورند را بنویسند.

تا قبل از این، مردم بدون چاره بودند از انواع صفحه یادداشت استعمال کنند، اما اکنون، با اپلیکیشین رژیم غذایی، وضعیت عادی تر شده است. قابلیت و امکان ورود اطلاعات مواد غذایی مصرفی اجازه میدهد تا کاربران مواد تغذیه ایی خود را سوای مشکل یادداشت کنند.

ماشین حساب کالری

قابلیت و امکان ورود اطلاعات مواد غذایی مصرفی، در شرایطی‌که فرد مقدار کالری غذای خود را نداند کاربردی نخواهد بود. به این ترتیب، با استفاده از ماشین حساب کالری به راحتی کاربر میتواند قیمت انرژی محصولاتی که او قصد خرید یا تناول کردن آن را داشته باشد پیدا کند.

ردیابی فعالیت

هدف اصلی اپلیکیشین تغذیه ما در دست گرفتن رژیم غذایی است، اما نباید فعالیت را فراموش کرد. کاربران نه صرفا از پی بردن میزان کالری دریافتی خود ذوق زده خواهند شد بلکه دوست دارا هستند در خصوص ترازو انرژی مصرفی نیز اطلاعات بدست آورند. این قابلیت امداد خواهد کرد که شخص رژیم غذایی کارآمد تر داشته باشد و این به‌این مضمون‌ است که او به خدمات شما بیش تر دارای تعهد خواهد بود.

اتصال به دستگاه های پوشیدنی

همان گونه که قبلا گفتیم، برای اجرای قابلیت قبلی، شما می بایست اطلاعات مربوط به فعالیت بدنی کاربر را دریافت فرمائید. و شما میتوانید اطلاعات مورد نیاز را با به کار گیری از دستگاه های پوشیدنی متعدد بدست آورید. در منفعت، اپلیکیشین های کاربردی رژیم غذایی باید آزادانه به تمام گونه های ابزارها متصل شوند.


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۱:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)